Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1590083 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2070 Dátum: 2008.03.11 11:56:06 »
140 lovast akartam írni....

de pl egy 140 Le celica sem megy rosszul, nekem 6200 felett maradt csak el, addig jött... aztán mindeig a váltásoknál mentem egyre elõre és elõbbre...

Zizi a csóka ;)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Peti:-)
« Válasz #2071 Dátum: 2008.03.11 11:58:40 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Szuti"
...én sem vagyok oda azért hogy fikázzák a kocsimat meg hogy szar a TS annak ellenére hogy erõsebbek a turbós celicák bármelyik mellé odaállok bármelyik pályán.
Igen ez erõs volt, ettõl függetlenül nem értem hogy jön szóba az 1.4es, ki beszélt errõl...

Mivel az én hozzászólásomból linkeltél be,remélem nem az volt erõs,mert pont semmi erõset nem írtam csak védtem a sajátomat és melléálltam az 1.4 ,1.6 mellé is, mert hogy 1.6-om volt és eszembe lenne szídni.
Sõt kicsit off,de kiváncsi lennék mi van vele jgj 135 volt a rendszáma...Szal sztem én nem írtam semmi durvát.
Amúgy a hozzászólás nekem sem teljesen tiszta Zoriról meg tudom hogy elsõre ugrik ha  sérelem éri mint egy harci kutya :-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #2072 Dátum: 2008.03.11 11:59:21 »
Skacok, most miben is maradtatok vagy milyen idõpontban lesz a kõrözés és hol, kik és hányan mennének? Euro, Pannon vagy Hungaro?

Nem írtál durvát Szuti, nyugi, viszont igazad van abban, hogy kiálltál a verdád mellett! Szerintem valami félreértés történhetett vagy csak rosszul fogalmazott a srác, várjuk mit ír vissza...
Toyota Yaris T SPORT
153



BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
Re: -
« Válasz #2073 Dátum: 2008.03.11 12:05:04 »
Idézetet írta: "tutinet"
Haver azonnal váltott TS-rõl Celicára. Semmi értelme nincs a TS-nek. A Celica agyonveri. Fõleg kanyarban. Sokkal jobb a kasztni is, áramvonalasabb. A motor lehetne ugyanaz, ezt mondjuk én se értem minek kellett a Celicába 140 Le-s motor mikor a TS-é jobb lett volna az 190 ló....


Azt mondod az alap celica agyonveri a corolla ts-t, fõleg kanyarban. Na mesélj hol még ?
Süt a tájékozatlanság a hozzászólásodból barátom.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2074 Dátum: 2008.03.11 12:08:53 »
bENZIN oFF TOPIC:

ITFS Húsvét ingyé van a rookieknak a nevezés..... Gyüssz?


Én fontolgatom :)

üdv:

a har Zori kutya :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2075 Dátum: 2008.03.11 12:10:00 »
Azért sem értem Tutinet Hozzászólását,mert azon a pénteki talin Õ volt az aki kérdezgetett hogy mi milyen meg hogyan meg mennyi.Sztem csakis turbós 4kerekes celicára gondolhatott amikor ezt a kanyaros dolgot említette.Ha jön a mostani pénteki mikrotalira viszem egy kört csak hogy tudja mit fikáz:-)Vagy nyugodtan hívd el a celicás cimbidet és megnézzük mi a pálya...

Benzin mikor jelenik meg itt az új tulaj?

Toto:ápr 14 tuti Hungaroring elõtte a kéne még egy euroring,de nem tûztünk ki konkrét idõpontot lassan megtehetnénk...Rákérdezek a másik helyen is...

leszilaci

  • Vendég
Re: Hí.
« Válasz #2076 Dátum: 2008.03.11 12:33:35 »
Idézetet írta: "Szuti"
..Ha jön a mostani pénteki mikrotalira viszem egy kört csak hogy tudja mit fikáz:-)

ha nem szapulom a kocsidat, akkor is vinnél egy karikát? :)
szerintem nem fikázot tutinet, csak azt írta le, amit hallott. az információi pedig megkérdõjelezhetõek, vagyis mondani mindent lehet.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hí.
« Válasz #2077 Dátum: 2008.03.11 12:37:11 »
Idézetet írta: "leszilaci"
ha nem szapulom a kocsidat, akkor is vinnél egy karikát? :)

Simán,ha már a kabát nem lett jó :-)
Azóta is megvan :-(

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #2078 Dátum: 2008.03.11 13:32:43 »
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy se drag se pálya versenyben NEM elõny az összkerék. Közúton meg nem versenyzünk.

Ha igény valaki, hogy demonstráljam mi is az az oldalgyorsulás, szívesen bárkit meghánytatok  :nagymosoly: .
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
TS
« Válasz #2079 Dátum: 2008.03.11 13:40:25 »
Idézetet írta: "zorits"
bENZIN oFF TOPIC:

ITFS Húsvét ingyé van a rookieknak a nevezés..... Gyüssz?


Én fontolgatom :)

üdv:

a har Zori kutya :)



OFF : voltam én azon a ranglistán 3. is, soha nem lehetek már rookie. sõt abbahagytam a versenycsocsót több mint egy éve :) Azért hiányzik, csak nem ezen az asztalon ami most van..

leszilaci

  • Vendég
TS
« Válasz #2080 Dátum: 2008.03.11 13:47:41 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Ha igény valaki, hogy demonstráljam mi is az az oldalgyorsulás, szívesen bárkit meghánytatok  :nagymosoly: .

öcsém exbnõje malévnél dolgozott(ik)... anno hozott haza csomó hányós zacsit  :nagymosoly: szívesen adok :D

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2081 Dátum: 2008.03.11 14:53:03 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy se drag se pálya versenyben NEM elõny az összkerék. Közúton meg nem versenyzünk.

Ha igény valaki, hogy demonstráljam mi is az az oldalgyorsulás, szívesen bárkit meghánytatok  :nagymosoly: .


Azért sztem ebben nincs teljesen igazad.Én azt hallottam hogy a 4 kerékhajtás miatt van valamennyi hajtási veszteség a lóerõkben,de azért a tapadás szempontjából sztem elõny lehet ha minda 4 kerék hajtva van mondjuk slickeken...A gyorsulásban meg az indulásnál lényegesen hamarabb elindul a kocsi és itt a legnagyobb hátrányban az elsõkerekes gépek vannak...legalábbis sztem.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #2082 Dátum: 2008.03.11 15:03:18 »
Április  12.-ére kezdjük el szervezni az euroringet úgynéz ki aztán toyotasportautóclub tali lesz a felvonulási téren Mészáros Csaba szervezésében 14h-tól.

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2083 Dátum: 2008.03.11 15:52:05 »
Lymphater, nah én benne vagyok, egyszer dmegdriftelhetnél, kajak kíváncsi vagyok az érzésre!!!!!!

Mikor érsz rá???

Üdv:
Zo

4kerék gyorsulások tényleg jobb 4keréken adja le a nyomatékot!!!!! Ez a dúrva, mint a repcsiben :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2084 Dátum: 2008.03.11 15:55:58 »
Idézetet írta: "zorits"
Lymphater, nah én benne vagyok, egyszer dmegdriftelhetnél, kajak kíváncsi vagyok az érzésre!!!!!!

Mikor érsz rá???

Üdv:
Zo

4kerék gyorsulások tényleg jobb 4keréken adja le a nyomatékot!!!!! Ez a dúrva, mint a repcsiben :)


Engem is vihetnél rég hánytam már:-)