Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1590601 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2055 Dátum: 2008.03.10 13:40:26 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Mér nyírnálak ki a BMW miatt :D? Nem vagyok én autó fasiszta. Maximum nem vennék egy két típust.
Az egyes BMW nekem is tetszik csak sajna nagyon drága.  :turelmetlen:

Valóban nehéz kérdés a "tú in ván" élmény és mindennapi autó egyben.  :vezetes:


Egy haveromnak van egy 130 bmw-je azt mondja nagyon megy,még nem tudtam rávenni hog ymenjünk kicsit,de rajta vagyok a dolgon.Az elvileg úgymegy mint egy mazda 3 mps...,de amióta változtatások vannak a gépen azóta azt gondolom hasonlóan mehet az én gépem is vagy csak nagyon elvakult vagyok.Ezt azért majd kiderítem :twisted:

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #2056 Dátum: 2008.03.10 14:13:00 »
Hát, az RX8 tipikusan az a kocsi ami vagy tökéletes, vagy végigszívom vele azt az idõszakot amíg megvan.
Emellett nem értenek hozzá sehol a környéken, ha baja lesz akkor tuti nincs autóm 2-3 hétig, valamint beszéltem egy sráccal akinek van, és ahogy mi használjuk a kocsikat, kb 16-20 között enne. Az meg horror. Bármelyik másik a felébõl elvan...

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
TS
« Válasz #2057 Dátum: 2008.03.10 14:58:27 »
Idézetet írta: "Szuti"
Egy haveromnak van egy 130 bmw-je azt mondja nagyon megy,még nem tudtam rávenni hog ymenjünk kicsit,de rajta vagyok a dolgon.Az elvileg úgymegy mint egy mazda 3 mps...,de amióta változtatások vannak a gépen azóta azt gondolom hasonlóan mehet az én gépem is vagy csak nagyon elvakult vagyok.Ezt azért majd kiderítem :twisted:

Hat azert a 30i nem egeszen TS kategoria szerintem... foleg nem egy 1-esben... De ha kiderited, mindenkepp keszits videot! :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2058 Dátum: 2008.03.10 16:05:56 »
A type r ellen nagyon csúnyán elmentem és az alap TS-eket is elég erõteljesen hagyom le.
Én úgy gondoltam hogy 1-ben 5000-rõl indulnánk...
Amúgynéztem gyorsulási videót a bömösrõl és az enyémmel összehasonlítva nincs nagy különbség 160-ig...Belinkelem õket.



&feature=related

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2059 Dátum: 2008.03.10 16:19:52 »
Anno én is az 120 BMW n gondolkodtam, de a diesel nem ugyan az a feeling,és elõtte is dieselem volt!

De kajak a Bömbi, de 100e km ig csak, aztá adjõõõõõ és mennek a sújos zsék!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
TS
« Válasz #2060 Dátum: 2008.03.10 21:22:07 »
Idézetet írta: "LML"
Hát, az RX8 tipikusan az a kocsi ami vagy tökéletes, vagy végigszívom vele azt az idõszakot amíg megvan.
Emellett nem értenek hozzá sehol a környéken, ha baja lesz akkor tuti nincs autóm 2-3 hétig, valamint beszéltem egy sráccal akinek van, és ahogy mi használjuk a kocsikat, kb 16-20 között enne. Az meg horror. Bármelyik másik a felébõl elvan...

És ne feledjük, hogy olajból is megeszi a magáét... :szemforgat:
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #2061 Dátum: 2008.03.10 21:33:14 »
Idézetet írta: "Szuti"


&feature=related


Jézusom, 1-2be milyet ugrik :shock:  :hipnozis:  :10:

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
-
« Válasz #2062 Dátum: 2008.03.10 22:33:18 »
Szuti! Nem tudom ígérni hogy kimegyek pénteken, elképzelni nem tudom lesz-e, éppen rá fogok-e érni.. Pedig jó lenne, már nagyon kíváncsi lennék a gépedre!
Penge a videód, nagyon jól váltasz!  Mitõl éreztél nagyobb teljesítménynövekedést: lendkerék, kipuf vagy direktszûrõ?

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2063 Dátum: 2008.03.11 08:03:25 »
Persze hogy a celica agyonveri mivel 4kerekes és innentõl kezdve felesleges az összehasonlítás,de azért azt is tudni kell vezetni,mert van egy srác az sbkm-nél aki egy turbós 4kerekes celicával megy és rosszabb idõt ment nálam a pannóniaringen.A 140 lovas celicáról meg azt hallottam a C"-es gáspáréktól hogy jobban lehet turbósítani mint a TS-t.

TS77 igazán kívülrõl semmi extra nincs a kocsin csdak simán jól mutat,szép hangja van és megy,de semmi csillivilli cucc.Sztem így összességében számít az egész ami benne van külön külön nemannyira.Amúgy sztem a sperr ami miatt nagyon élvezhetõ az autózás és ezt már Zori is tudja a Hõsök terén mentünk kicsit múltkor körbe hát vicces volt:-)))

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2064 Dátum: 2008.03.11 08:25:55 »
Tutinet :) Irigykedik a megymagjával :)

Ts, mi Ts? Celica (G)T-s? corolla ts? Kanyarban jobb? Mihez képest a sportfutómûvel upgradelt Cori Ts hez képest amiben +sper van? Komám Lame vagy mi meg itt PRO-k! Sztem keress magadnak illõ topickot pl 100 Hps & below ;)

És akkor irány haverhoz vissza aztán gyorsulgatni a kanyarban a stock géppel, jah és igyon spriteot mert attol is áramvonalasabb lesz a gép!

U.i. én már lenyomtam nem egy celicat..... itt a váltás ami dominál.... de 1.4 nél errõl még nem beszélhetünk ;)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #2065 Dátum: 2008.03.11 08:41:46 »
Zori ne légy ellenséges,bár én sem vagyok oda azért hogy fikázzák a kocsimat meg hogy szar a TS annak ellenére hogy erõsebbek a turbós celicák bármelyik mellé odaállok bármelyik pályán.Nem hiszem hogy szégeynben maradnék erre mérget vehet akárki!!!Gyorsulhatunk is ha akarják,de akkor azt gurulóból...úgy ferr!!!Múltkor még Benzinnel együtt egy 4kerekes Celicás srác is volt velünk a vácin és az indulásnál nyert elõny után nem tudott meglépni és akkor még nem volt minden a kocsiban és akkor aszonta a srác hogy 240 pacis szóval Tutinet izzítsd a haverjaidat ha nagy a szájuk jöhetnek:-)))

Ja és azért azt ugye tudjuk hogy az eururingen is volt 2 celica amikor voltam és elsõre is rosszabb idõt mentek mint amikor én mentem elõször életemben azon a pályán úgy hogy senki nem mutatta meg merre menjek csak érzésbõl mentem.Most meg végigmentem 2szer elõttük meg akit vittem srácot elmondtam neki meg átbeszéltük merre is lehet a jó ív és Õ aztán ment a 2 celicás sráccal és az erõsebbik akinek egy celica TS-e van és azzal lenyomott még amikor új volt a kocsim a tököli toyotatalin is csak 1 másodperccel rosszabb idõt tudott menni mint amit én mentem elsõre...Én nem akarok belemenni egy ilyen fikázásba hogy milyen az 1.4,1.6 ,.Ezek közül mind2-t sokáig vezettem az egyik a volt csajomé volt a másik meg az enyém és teljesen meg voltam elégedve velük azt tudták amire hivatottak voltak:-)Ugye itt vannak még a dízelek meg a többi márkatárs,mert nem hiszem hogy ennek a fórumnak egymás fikázásáról kéne szólnia...,de mondom ennek ellenére bárki ellen odaállok ezt veheti bárki kihívásnak is...:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2066 Dátum: 2008.03.11 09:39:44 »
Nem ellenséges, csak a falramászok ezektõl a fellengzõs hozzászólásoktól, meg stílustól... De ezt már múltkor is mondtam.... :)

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #2067 Dátum: 2008.03.11 10:43:32 »
Idézetet írta: "Szuti"
...én sem vagyok oda azért hogy fikázzák a kocsimat meg hogy szar a TS annak ellenére hogy erõsebbek a turbós celicák bármelyik mellé odaállok bármelyik pályán.


Igen ez erõs volt, ettõl függetlenül nem értem hogy jön szóba az 1.4es, ki beszélt errõl...

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
TS
« Válasz #2068 Dátum: 2008.03.11 11:08:37 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Szuti"
...én sem vagyok oda azért hogy fikázzák a kocsimat meg hogy szar a TS annak ellenére hogy erõsebbek a turbós celicák bármelyik mellé odaállok bármelyik pályán.


Igen ez erõs volt, ettõl függetlenül nem értem hogy jön szóba az 1.4es, ki beszélt errõl...

tutinet-nek az van.

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #2069 Dátum: 2008.03.11 11:15:23 »
Idézetet írta: "szazketto"

tutinet-nek az van.


Azt én is látom, de valami haverjáról beszélt, gondolom õ mondta hogy jobb a Celica stbstb.
Bár elég zavaros, én se vettem le most milyen Celicáról beszélünk. (valami 140lovas van említve, az meg semmibe se veri meg a TS Corollát)