Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1590987 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #2025 Dátum: 2008.03.06 08:56:08 »
Hol voltatok melyik pályán? Celica meg 300 pacis mr2 ellen kell majd kõrözni? Huuu, akkor inkább meggondolom, nekem így semmi esélyem...
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hali.
« Válasz #2026 Dátum: 2008.03.06 10:40:57 »
Euroringen voltunk volt egy celica ts meg egy régebbi celica és én.Ezen kívül egy subaru meg egy clio rs,egy 350Z meg egy nissan sylvia.Én mentem aznap a legjobb idõt az mr2-esek még nem mentek,mert nem voltak készen teljesen a gépek szóval majd next.Amúgy nem feltétlenül arról szól a dolog higy kinek a legerõsebb a kocsija,mert a 350z 600 paci körül volt és az ember rosszabb idõt ment nálam vagy 6 másodperccel az impreza mellett is elmentem,persze egy jobb sofõrrel vert volna mind2 pár másodperccel,szóval nem minden a kocsi...


LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #2027 Dátum: 2008.03.06 11:47:56 »
Én 7.5 ezrenként ledobom róla az olajat+szûrõt, ráadásul 17 rongyot fizettem legutóbb a 2x4l EDGE 0W40 ért az olajshoptól rendelve utánvéttel.
A motul olajak jók bele amiket SchKar írt, bátran meg lehet venni.

Ki kéne próbálni egy RX8at...  Legalább legyen valami amiért azt tudom mondani, hogy NEM kell nekem olyan :D

Mert most csak jönnek a 3.6 körüli RX8 ReV Leather hirdetések, és az egyikre elõbb utóbb félek elcsábulok :D

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
TS
« Válasz #2028 Dátum: 2008.03.06 17:50:10 »
Kipróbáltam ma egy acura rsx-et. hááát.. nem verné sokkal a ts-t 220 paci ide vagy oda, nem éreztem a feelinget. Mondjuk a váltóját egy az egyben venném is át az összes toyotába annyival összehasonlíthatatlanul jobb.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí.
« Válasz #2029 Dátum: 2008.03.06 21:40:30 »
Sztem sem megy jobban én nem voltam elájulva:-)Mi most Zorival taliztunk kicsit megnéztük egymás gépét egy minitali keretén belül.Hát egybe van mind2 masina:-)))Next pénteken ígéretet tettem egy bemutatógyorsulásra valaki egy ts-sel jöhetne és akkor lenne ellenfél is...Péntek este lenne a dolog a pénteki minitali helyszínén...Szóval valaki legyen szíves szedje össze magát és jelenjen meg az adott helyszínen és idõpontban:-)))

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Hali.
« Válasz #2030 Dátum: 2008.03.07 00:22:12 »
Tudom Szuti, igazad van, nem minden a kocsi, mondtam már ha szervezitek vagy lesz konkrét találka és innen is jönnek egypáran, akkor benne vagyok!  :kacsint: Hungaroring is közeledik lassan, április 14!
http://www.racingsystem.hu/hu/szolgaltatasok/autos_napok/ Mi a véleményetek? LML, többiek, ti benne vagytok akár Hungaroring vagy más ring?

Tényleg Gáspár Laci vezette a Nissan-t? Hogy ment vele, az övé?
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #2031 Dátum: 2008.03.07 02:00:34 »
Idézetet írta: "ToTo"
Tudom Szuti, igazad van, nem minden a kocsi, mondtam már ha szervezitek vagy lesz konkrét találka és innen is jönnek egypáran, akkor benne vagyok!  :kacsint: Hungaroring is közeledik lassan, április 14!
http://www.racingsystem.hu/hu/szolgaltatasok/autos_napok/ Mi a véleményetek? LML, többiek, ti benne vagytok akár Hungaroring vagy más ring?

Tényleg Gáspár Laci vezette a Nissan-t? Hogy ment vele, az övé?


Tényleg õ vezette és jobban ment mint ahogy vezette,de ez azért kicsit látszik  videón is.Egyszer nagyon durván kicsúsztak a célegyenesre vezetõ kanyarban azt se tudta hol vannak vagy 2-t pördültek és rendesen nmeg voltak lepõdve:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #2032 Dátum: 2008.03.07 08:13:17 »
Hát Jah Tnap este adtunk a dógoknak ;)

De látod Szuti sokat ér a dir szûrõ! (meg a nagyobb papucsok :) ) 2végén távolodtál rendesen 3ban meg már elém is jöttél! Jóóóóó, nah meg a kanyara H tér körül.... Jobb volt mint egy centrifuga a vidámparkban... ;)!!!

Wazze nekem is kell dir szûûûûûr, nagy kerék, sport fut mûûûûûû, nah meg sperrrrrrrr JAH ÉS HOZZZÁ EGY SZPONZOR, hogy megvalósíthassam ezeket ;)

Jó volt minden esetree ez az összeröffffffffff, majd még lesz remélem!!!

Üdv:

Zo

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hi.
« Válasz #2033 Dátum: 2008.03.07 08:26:34 »
Jó,de ti ketten ültetek a gépben azért az is sokat számít.Sztem ha már a papucsokat szélesíted egy közepes gumival az is sokat számítana a stabilitás szempontjából...,de remek volt a tali majd nyomunk valami komolyabbat ha lesz idõnk megint:-)))

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: Hali.
« Válasz #2034 Dátum: 2008.03.07 13:56:32 »
Idézetet írta: "ToTo"
Tudom Szuti, igazad van, nem minden a kocsi, mondtam már ha szervezitek vagy lesz konkrét találka és innen is jönnek egypáran, akkor benne vagyok!  :kacsint: Hungaroring is közeledik lassan, április 14!
http://www.racingsystem.hu/hu/szolgaltatasok/autos_napok/ Mi a véleményetek? LML, többiek, ti benne vagytok akár Hungaroring vagy más ring?

Tényleg Gáspár Laci vezette a Nissan-t? Hogy ment vele, az övé?


Én szeretnék kimenni, de a Hungaroring igazán követeli a powert és brutálisan eszi a féket. Az E-ring sokkal autótakarékosabb.
Azért beállítom a szabitervembe 14.-ét.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Hali.
« Válasz #2035 Dátum: 2008.03.07 14:05:46 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Idézetet írta: "ToTo"
Tudom Szuti, igazad van, nem minden a kocsi, mondtam már ha szervezitek vagy lesz konkrét találka és innen is jönnek egypáran, akkor benne vagyok!  :kacsint: Hungaroring is közeledik lassan, április 14!
http://www.racingsystem.hu/hu/szolgaltatasok/autos_napok/ Mi a véleményetek? LML, többiek, ti benne vagytok akár Hungaroring vagy más ring?

Tényleg Gáspár Laci vezette a Nissan-t? Hogy ment vele, az övé?


Én szeretnék kimenni, de a Hungaroring igazán követeli a powert és brutálisan eszi a féket. Az E-ring sokkal autótakarékosabb.
Azért beállítom a szabitervembe 14.-ét.


Elõtte beiktathatnánk egy euroringet bemelegítésképpen március végén,elvileg a celicás,mr2-es skacokkal is azt beszéltük hogy egy olyan idõpontot még ki kéne tûzni...

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #2036 Dátum: 2008.03.07 14:35:59 »
Csak legyen idõpont, hogy tervezni tudjam.  :nagymosoly:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #2037 Dátum: 2008.03.07 14:45:06 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Csak legyen idõpont, hogy tervezni tudjam.  :nagymosoly:


Mondjuk március utolsó 7végéje???

ts77

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 70
Re: Hali.
« Válasz #2038 Dátum: 2008.03.07 20:53:34 »
Idézetet írta: "ToTo"
Tudom Szuti, igazad van, nem minden a kocsi, mondtam már ha szervezitek vagy lesz konkrét találka és innen is jönnek egypáran, akkor benne vagyok!  :kacsint: Hungaroring is közeledik lassan, április 14!
http://www.racingsystem.hu/hu/szolgaltatasok/autos_napok/ Mi a véleményetek? LML, többiek, ti benne vagytok akár Hungaroring vagy más ring?
Tényleg Gáspár Laci vezette a Nissan-t? Hogy ment vele, az övé?


Nem hangzik rosszul, de kérdéseim lennének:
3 menetes bérlet 7.000 HUF --> ez 3x20perc?
5-10 másodperces indítás --> nem kevés ez? Nem végig arra kellene figyelnem hogy elengedjem a mögöttem jövõt? :) Életemben nem mentem még versenypályán. Lehet hogy nem a Hungaroringen kellene kezdenem  :vezetes:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS77!
« Válasz #2039 Dátum: 2008.03.07 21:16:42 »
Igazán úgy van hogy abban a kategóriában ami a miénk múltkor is én voltam a leggeyngébb kocsival.A következõ pl egy 330 bmw volt 231 pacival meg a z4.Szóval ha nem akarod az erõsebb kategóriával kezdeni akkor kérheted nyugodtan a gyengébb kategóriát hogy oda tegyenek be az 150 le alatt van.Ott mondjuk a legtöbb kocsi olyan 110-130pacis akiket azért ha nem is rallystílusban de mondjuk az átlagosnál kicsit jobban vezetsz akkor azért kerülgetned kell,ami nem biztos hogy nagy élmény.Persze elmész mindenki mellett és aztán tudsz menni a saját idõd ellen.Ha viszont az erõsebbik kat-ba soroltatod magad akkor ott ha jól állsz be a sorba akkor el tudod ngedni egy fél körön belül a sok subarust meg evost és onnantól kezdve megint tudsz menni a saját tempódban mert azért annyival nem leszel lassabb hogy lekörözzenek 20 perc alatt.Sztem így lehet csinálni hogy se a gyorsabbakat,se a lassabbakat ne zavarjuk...Mindenesetre egy euroringes mókával lehet alapozni a dolgot,mert ott is jól át lehet látni az egészet.Persze kisebb mint a hungaroring meg más is,de ha akarod nézz meg pár hungaroringes videót a youtube-on lehetõleg ne forma 1-eset hanem ahol át lehet látni a pályát és alapnak már az is jó hogy nagyjából tudd merre is kéne menni.Jövõhét pénteken viszont eljöhetnél a minitalira és akkor 2 TS vinnénk 1-1 embert egy kicsit akik ott vannak és akarják...