Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1592042 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1965 Dátum: 2008.02.25 22:13:50 »
Fuckin' tourists... Részvétem.  :szomoru:
         

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Peti..
« Válasz #1966 Dátum: 2008.02.25 22:17:43 »
Idézetet írta: "Szuti"
Itt meg van negy ismerõs gép:-):
http://www.hasznaltauto.hu/1800926_toyota_corolla_2002
Cép...  :szemez:
És erõs...  :nagymosoly:
         

Peti

  • Vendég
Re: Peti..
« Válasz #1967 Dátum: 2008.02.25 22:28:40 »
Idézetet írta: "Szuti"
Peti ez mivel lenne partiban?:-)
Most tettek fel képeket is róla.Szépen egyben van így a képek alapján...elülrõl a logó le aztán lehet hülyíteni aki megérdmli:-)

Szép vas :wink:  
Gyûjtöm a manit, de mire összejön tuti beüt valami más dolog, volt már így :robbanfej:
(mondjuk annyira nem éget az autócsere mint tavaly :hmm:  lehet tényleg igazad volt és öregszem :nagymosoly: )

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Peti..
« Válasz #1968 Dátum: 2008.02.25 22:44:52 »
Idézetet írta: "Peti"
...(mondjuk annyira nem éget az autócsere mint tavaly :hmm:  lehet tényleg igazad volt és öregszem :nagymosoly: )


Nálam ez az öregedés azért nem megy mert néha 3 éves vagyok. Pl amikor nem tudott emlenni mellettem állóból a 293 lovas focus st akkor utána úgy éreztem magam mint egy ovis.
Mentem a kocsival gyomor összeszorulva, hatalmas vigyor a fejemen és bömböltettem a kedvenc  cd-met :-)))

Peti

  • Vendég
Re: Peti..
« Válasz #1969 Dátum: 2008.02.25 22:56:52 »
Idézetet írta: "Szuti"

Mentem a kocsival gyomor összeszorulva, hatalmas vigyor a fejemen és bömböltettem a kedvenc  cd-met :-)))


 :10:

Jó is az, de most van néhány hátráltató körülmény, már idejét nem tudom mikor voltam kocsikázni CSAK ÚGY :cry:  most abszolút használati tárgy az autó, arra meg simán jó a kis varrógép, sõt dugóban állni még sok is :x

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #1970 Dátum: 2008.02.25 22:56:54 »
Én kb akkor éreztem ilyet mikor dühömben (odavertem kicsit a balos lengõkart mikor álltam ki a mosóból, mert nagyon nagy hupli volt az úton amit nem vettem észre, ráadásul a fasszopó kutas meg be is szólt amire teljesen bedurrant az agyam)
eltoltam egyes végéig a benzinkút közepéig, majd berántottam a kézit, betekertem a kormányt balra aztán jobbra kézit ki és nyomtam egy padlót.....
Olyan gyönyörûen kiadta, mint még soha :D
Kocsi elejével 5 centivel a kútoszlopot határoló vas elõtt keresztbe elcsúsztam, a seggével meg a shop elõtti padka mellett kb 8-10 centi lehetett a kanyar másik oldalán.

Mindenki állt és nézett, hogy ez most mi meg hogy.... (asszonyt mellettem kb fél óra volt megnyugtatni, mert aszthitte, hogy beesünk a shopba a kocsival.)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1971 Dátum: 2008.02.25 23:02:48 »
Idézetet írta: "LML"
Mindenki állt és nézett, hogy ez most mi meg hogy.... (asszonyt mellettem kb fél óra volt megnyugtatni, mert aszthitte, hogy beesünk a shopba a kocsival.)
Élni tudni kell pedig!  :10:  :nagymosoly:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Ezt a kézifékes dolgot én így képzelném...
« Válasz #1972 Dátum: 2008.02.25 23:10:18 »


Még a rendõrkanyart akarnám megtanulni,de azzal a TS-nél az a gáz hogy a rükibõl gyorsan képtelenség 1-be tenni a gépet:-(((bár még sosem próbáltam,nincs annyi helyem sehol,meg csak gondolatban tudom hogy kell...

LML állat vagy,megnéztem volna:-))

Nálam ha elszakad a cérna akkor városi nyugis 70-nel 6-ból vissza 2  padló a 3 végéig ha nincs senki.Múltkor egy csapatedzésrõl hazafelé jöttem és bénézott elõttem egy taxis meg egy bmw-s ki kellett mennem még piliscsabára és ez 10 körül volt úgyhogy reggel 6-kor keltem és elég húzós napom volt és a kövi is olyan lett.A lényeg hogy direkt nem akartak elengedni,de kibõvült még egy sávra az út ott 2 és már mentem is.Következõ héten a tnítványom akinek tartottam a csapatedzést jött edzésre és mondta hogy egész jól megy a toyota.Csak mert a faterja volt a taxis melletti bömössel és szándékosan heccelt mire megyek velük:-)

Peti

  • Vendég
Re: Ezt a kézifékes dolgot én így képzelném...
« Válasz #1973 Dátum: 2008.02.25 23:14:15 »
Idézetet írta: "Szuti"
http://www.youtube.com/watch?v=f-iGFdr8AE8
Mákja volt :wink:

Idézet
Még a rendõrkanyart akarnám megtanulni,de azzal a TS-nél az a gáz hogy a rükibõl gyorsan képtelenség 1-be tenni a gépet:-(((bár még sosem próbáltam,nincs annyi helyem sehol,meg csak gondolatban tudom hogy kell...
Pedig a 6gangost valamivel talán egyszerûbb :hmm:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Ezt a kézifékes dolgot én így képzelném...
« Válasz #1974 Dátum: 2008.02.25 23:15:30 »
Idézetet írta: "Szuti"
http://www.youtube.com/watch?v=f-iGFdr8AE8
Hû B+...  :10:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Ezt a kézifékes dolgot én így képzelném...
« Válasz #1975 Dátum: 2008.02.25 23:31:49 »
Idézetet írta: "Peti"
Pedig a 6gangost valamivel talán egyszerûbb :hmm:

Egy túrót,az 5gangosban jobb hátul van a rüki az 1 meg bal fent a 6-osban meg bal legfölül a rüli és mellette az 1.Nekem volt már hogy ha gyorsan veszem ki a rükibõl és tenném az 1-est határozottam akkor nem jön ki elsõre.Szal sztem nehéz lehet mert ott ugye rükiben padló aztán csutkakormány kézivel és 1-es padló legalábbi sztem így lehet megcsinálni...

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
Re: Ezt a kézifékes dolgot én így képzelném...
« Válasz #1976 Dátum: 2008.02.25 23:37:12 »
Idézetet írta: "Szuti"
Még a rendõrkanyart akarnám megtanulni,de azzal a TS-nél az a gáz hogy a rükibõl gyorsan képtelenség 1-be tenni a gépet:-(((bár még sosem próbáltam,nincs annyi helyem sehol,meg csak gondolatban tudom hogy kell...
Én egyszer a fordítottját csináltam meg. (elõre padló, balkormány, kis simafék erõsen, majd mikor elcsúszik akkor kézi beránt, (így sokkal könnyebben kidobja a seggét), majd utánna rüki és padló....

Na a rükit azt ***anagy reccsentéssel sikerült abszolválni, és mivel ez egy keresztezõdésben volt, ahová poénból tolatva akartam beállni a másik oldalra, ezért volt közönség is...
Hát, kicsit égett a búrám a reccs miatt, de megcsináltam. Azóta se csináltam ilyesmit, mert sajnálom szegény autót.

Max a reggeli párás úton 1-2 kézifékes, (sajna száraz úton túl gyorsan kell menni hozzá, és bevallom hogy az autót sajnálom ilyenekre "elhasználni".

Ma este hazafelé lepróbáltam az új fékeket, hát, igen-igen komolyak lettek a fékek, és a fémfékcsõ, meg a verseny folyadék még nincs is fent.
Mentem egy tisztes kört a városban, és csak egy 1.0 corsa állt ki velem, egy SLK 200 compressort-t meg gurulóból gyaktam le.

A Konikat viszont kicsit keményebbre kell állítanom, mert a legpuhábbon sajna kicsit hintázós ha tolom neki. Hétvégén szétkapom és egy negyed fordulatot tekerek rajta.

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Ezt a kézifékes dolgot én így képzelném...
« Válasz #1977 Dátum: 2008.02.25 23:38:10 »
Idézetet írta: "Szuti"
Még a rendõrkanyart akarnám megtanulni,de azzal a TS-nél az a gáz hogy a rükibõl gyorsan képtelenség 1-be tenni a gépet:-(((bár még sosem próbáltam,nincs annyi helyem sehol,meg csak gondolatban tudom hogy kell...

A rendõrkanyar az a akézifékes, te a tolatásból megfordulásra gondolsz szerintem !
-Ezt tizen-x éve egy D Kadettal (1,2 :D) csináltam rendszeresen, eleinte murván, aztán már ment aszfalton is. Astrával még murván összejött, de aszfalton azt már nem kínoztam.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1978 Dátum: 2008.02.25 23:46:46 »
Tamás igazad van és a golf gti reklámban is az van benne.Hát igen mivel nekem közel van a rüki az 1-hez reccs nélkül nem hiszem hogy menne a dolog,azt meg nem szeretném.1szer azért kipróbálom aztán ha megy akkor a toyotalin majd bemutatom:-)

Nekem most a pályán a konik a legkeményebbre voltak állítva,de az meg nem jó.Elõször eggyel puhábbra tettem akkor jobb idõket mentem mint a legkeményebbnél.Egy hozzáértõ szerint:Túl kemény stabilizátor esetén az egyik kereket ért döccenõ a másik kerék stabilitásvesztését okozza az erõ átvitele miatt.

Itt pesten ezeken az utakon meg vétek keményre állítani...Az elsõket ugye tudod hogy nem kell kivenned...

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1979 Dátum: 2008.02.25 23:58:21 »
Na meg ezt kéne még megtanulni hátha vmikor szükség lesz rá:-)))

http://videa.hu/main.php?page=play&v=WgaxVz4Jt21BIi5Q