Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1592037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1950 Dátum: 2008.02.25 08:40:10 »
Szóval megcsinálták a verdáikat, hogy menjen, aztán féltik megküldeni, merthogy szétesik?  :mivan:  :crazy:
Az ilyen költsön optikai tuningra...
         

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #1951 Dátum: 2008.02.25 09:27:34 »
Hát jah :)

Fõleg a CRX, nekem is volt, szar is volt, habár gocart érzés volt, hegesztve volt, mint kiderült 3részbû volt, ideg bennem volt, visszacsináltam a viharsaroki kis ***vel, azt pénzt vissza volt ;)

Szal nem kell csodálkozni hogy szétesik a kocsijuk, hiszen egy épp darab azokból már nincs :)
Jah Szutes aki levert annak lepörögte a 10 000 92es honda volt  is meg rajt elektronika, meg integra szelepek, dugattyúk, meg üress votl a kocsija :)

Jah meg versenyzõ szellemû gyerek... :)

De akkor nekem még a gyári dob volt, ami folytott ezerrel, meg a váltás sem ment még anno, meg téli gumi, meg tele tank! Szal most azé má megkapná tõlem is.... :)

NAh majd megnézem a videjódat... Nah mi a Fene a Gázyi LÁci is kint vóóót?:) Áztá minek húzta a bájszát?

HOgy vezet ett?

Üdv:

Zo

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1952 Dátum: 2008.02.25 09:38:04 »
Kleingy:Igaz nem értem mire van nagy szájuk,biztosan szeretik a gépeiket,de egybõl másét kezdték fikázni meg hogy az övéké i így megy meg jobban,de 5emberbõl senki nem tudott jobbat mutatni,csak hogy a Sanyi blablabla.Persze azt tudjuk hogy Õ 11másodperc alatt megy egy 1.6-os hondával 402m-en,de ezt azért ne hasonlítsuk az enyémhez...Na mind1.

Zori:Olvass vissza,írtam pár dolgot ami érdekelhet...Gáspár Laci egy nissan sylviával nyomta turbós volt vazze,de lenyomtam.Nemtom hány paci,de a vidin jól lehet látni hogy amikor tolom elenged...pedig hátsókerekes...:-)

zorits

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 504
  • COROLLA TS FACELIFT
TS
« Válasz #1953 Dátum: 2008.02.25 10:07:40 »
1,6os hondával 11 mp?

Hogyan a viharban? Hátszéllel ( de az orkán erejû :) )
vagy turbó?

nah ezt megnézném :)

vagy orosz stopperrel mérték :)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1954 Dátum: 2008.02.25 10:14:30 »
Persze hogy turbós...
Most már 11 alá ment tavaly év végén...

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
Re: Benzin.
« Válasz #1955 Dátum: 2008.02.25 10:25:33 »
Sokféle autóm volt már ezért sok fórumon megfordultam, és sajnos az a helyzet, hogy kevés olyan normális "tulaj tipus" van -ha lehet ilyet mondani-, mint a toyotások.
A TS elõtt honda integra-t akartam venni, amikor beírtam a fórumjukra, hogy mit vettem végül kezdõdött is az értelmetlen fikázás.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Benzin.
« Válasz #1956 Dátum: 2008.02.25 10:37:47 »
Idézetet írta: "BeNZiN"
Sokféle autóm volt már ezért sok fórumon megfordultam, és sajnos az a helyzet, hogy kevés olyan normális "tulaj tipus" van -ha lehet ilyet mondani-, mint a toyotások.
A TS elõtt honda integra-t akartam venni, amikor beírtam a fórumjukra, hogy mit vettem végül kezdõdött is az értelmetlen fikázás.


Hát igen,asszem én is hogy normális kis közösség vagyunk vagy mi.Nekem si sikerült belefutnom,bár csak a TS-hez való infógyûjtés alkalmával pár fórumba,és nagyon ment a fikázás hogy a TS így szar,de kicsillagozzátok úgyis:-)szóval ezt írták sok helyen.Velem eddig akárni jött mindenki meg volt elégedve teljesen akár pályán mentem akár csak az utcán.Persze nem mondom hogy nincs jobb,de pl a hondás srác pénteken is úgy köszönt el hogy szép és jól is meg y a kocsim,meg a hungaroringen egy fehér régebbi 280lovas m3-assal csatáztunk kicsit,de persze elment akkor még alap volt a gépem,de utána odajött hogy mi van benne,mert nagyon szépen mentem vele...szóval én elégedett vagyok,ha még fékjeim is jobbak lennének akkor már egy szavam sem lenne,de majd ez is megoldódik lassan aztán kész lesz a remekmû remélem március végére...Múltkor csak elkaptam egy ilyen szöveget hogy a sima fóka jobb mint a corolla.Nem akartam vitatkozni,de volt 1.6-osom is és az is sokkal jobb,szebb mint az 1.6-os fóka és jobban is megy...

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #1957 Dátum: 2008.02.25 11:48:53 »
A Hondások egy más világ... Én elvagyok velük, mert van jópár személyes ismerõsöm köztük. Sanyi, RT, SAnda, meg még jópár tuner.

Egy baj van a Honda sportmodelljeivel. Iszonyat túlárazottak, és rettenetesen tartják az árukat.
3,2m ft egy 99 es tegráért? Én tuti nem adnék érte annyit, bitang jó kocsi, de egyszerûen nem ér ennyit.

Ennyiért simán veszek egy GTFourt aztán azzal simán körbeautózom bárhol a tegrát.



Hogy rohadjon meg, én is akkor találok ilyeneket, mikor nincs rá keret:
 :banging:

http://cgi.ebay.de/TTE-Alu-Felgen-fuer-TOYOTA-Yaris-16x61-2-195-45-R16_W0QQitemZ130200754434QQihZ003QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Yaris TURBO eredeti felniszett.

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
TS
« Válasz #1958 Dátum: 2008.02.25 18:35:35 »
ezzel egy gond van csak. nincs normális gt four. évek óta nem hirdettek. van az a havassy tuningos debreceni, de az ilyen komoly beavatkozásoktól mindig ódzkodok, fõleg ha utána egybõl eladják.

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #1959 Dátum: 2008.02.25 18:42:32 »
Ma délután karamboloztam! Nekem jött egy osztrák oldalról! Ajtó ,hátsó sárvédõ csere meg a B oszlop is kapott! KB 600-700 ezer a kár! Szerdán megyek ki osztrákba kiváncsi vagyok mit mondanak! Többektõl hallottam h nem szoktak szarakodni és fizetnek mint a katonatiszt! Remélem is!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1960 Dátum: 2008.02.25 19:07:47 »
Idézetet írta: "SchKar"
Ma délután karamboloztam! Nekem jött egy osztrák oldalról! Ajtó ,hátsó sárvédõ csere meg a B oszlop is kapott! KB 600-700 ezer a kár! Szerdán megyek ki osztrákba kiváncsi vagyok mit mondanak! Többektõl hallottam h nem szoktak szarakodni és fizetnek mint a katonatiszt! Remélem is!


az kemény,sajnálom!!!Itthon vagy kint történt?A volt Csajomat lehúzták rendesen tk-ra vették fel az 1.4-es sol-ját,pedig sztem nem volt az és 2 kilóval kevesebbet kapott érte mint amit ért a kocsi.Szóval a kintiekkel óvatosan!!!Nemnagyon szeretik a magyarokat.

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #1961 Dátum: 2008.02.25 19:57:36 »
Idézetet írta: "Szuti"
...és az is sokkal jobb,szebb mint az 1.6-os fóka és jobban is megy...


Ez így van...
Az 1.6os inkább az 1.4essel van partiba, az 1.6os Corinak az 1.8as Fóka partner.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #1962 Dátum: 2008.02.25 22:03:24 »
Idézetet írta: "SchKar"
Ma délután karamboloztam! Nekem jött egy osztrák oldalról! Ajtó ,hátsó sárvédõ csere meg a B oszlop is kapott! KB 600-700 ezer a kár! Szerdán megyek ki osztrákba kiváncsi vagyok mit mondanak! Többektõl hallottam h nem szoktak szarakodni és fizetnek mint a katonatiszt! Remélem is!



úúúúúú ***z, részvét :( :(
Én is mindíg félek az osztrákoktól, mert azt se tudják hol vannak. Olyan picsa szarul vezetnek, ráadásul mindegyik önjelölt rendõr is egyben.

Én is ***ára féltem a kocsit, még karcmentes, mostanában csak olyan helyeken merem eltolni neki, hol tuti nem jöhet senki sehonnan.
Egyszerûen hihetetlen :( Ennyin múlik egy gyönyörû sérülésmentes autó.
Ha a B oszlop is kapott, akkor lesz ott még 1.2-1.5m is a kár simán.

Fizetni fizetnek, csak ha elakad az ügy a kinti és a magyar biztosító között, akkor lehet ***án hónapokat várni :(

 :robbanfej:  :robbanfej:  :robbanfej:  Nagyon sajnálom.

Allianznál van kapcsolat, ha ilyesmi az eset, akkor talán tudok segíteni, de nem igérek semmit.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #1963 Dátum: 2008.02.25 22:10:18 »
http://www.stage6.com/user/JiSiN/video/1907672/Best-Motoring-Jan--2008

Itten van pár japán kocsi tesztje (új evo vs régi evo, ISF, Skyline, Impreza STI etc...)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Peti..
« Válasz #1964 Dátum: 2008.02.25 22:13:47 »
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Szuti"
...és az is sokkal jobb,szebb mint az 1.6-os fóka és jobban is megy...


Ez így van...
Az 1.6os inkább az 1.4essel van partiba, az 1.6os Corinak az 1.8as Fóka partner.


Peti ez mivel lenne partiban?:-)

Most tettek fel képeket is róla.Szépen egyben van így a képek alapján...elülrõl a logó le aztán lehet hülyíteni aki megérdmli:-)

http://www.hasznaltauto.hu/1854891_toyota_corolla_2002

Itt meg van negy ismerõs gép:-):

http://www.hasznaltauto.hu/1800926_toyota_corolla_2002

Kiváncsi leszek az ûj tulaj megjelenik a fórumon...:-)