Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1592528 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1935 Dátum: 2008.02.24 19:49:48 »
Elhiszem én, nem piszkálni akartalak.  :nagymosoly: Fõleg, hogy egy több mint négy perces menetben ennyi a "hiba".  :szemez:
Tiszta F1 fíling.  :mrgreen:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1936 Dátum: 2008.02.24 19:54:06 »
Piszkálj bátran van benne hiba. Ebben a kanyarban pl az hogy nem tudom eldönteni még hogy visszaváltsak 2-be és akkor nagyon pörögjön a kerék miközben beveszem, vagy hagyjam ogy leessen 4000-ig a fordulat 3-asban és várjak vagy 3 másodpercet hogy elérje a 6200-at ahonnan jön még 50 paci. A 3.lehetõség az hogy korábban fékezek és 2-be váltva erõbõl gázon oldom meg a dolgot kigyorsítással egybekötve. A jó köröknél így tettem... a következõ ilyen alkalommal már nem lesz benne. Most még 3 kanyar van amit nem tudok igazán hova tenni,de majd öszevetem azokkal amiket eddig mentem meg amilyeneket a profik mennek és akkor rendben lesz minden.... Nem lesz hiba! :twisted:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1937 Dátum: 2008.02.24 19:56:58 »
Ajajj, nem akartam az önérzetedbe gázolni ilyen mélyen!  :rohog:
Ép autóval tessék jönni a következõ talira, hogy legyen mit megmutatni.  :szemez:

szerk: igen, a 2.10-es padka utáni kanyarnál nagyon látványos volt, hogy nem tudod eldönteni, mit csinálj.
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1938 Dátum: 2008.02.24 20:00:29 »
Idézetet írta: "kleingy"
Ajajj, nem akartam az önérzetedbe gázolni ilyen mélyen!  :rohog:

Megszerkesztettem hogy érthetõbb legyen mi a hiba amit tudok is így az önérzetbegázolás kizárt:-)
Csak fejlõdni kell mindenben hogy hiba nélkül lehessen körbemenni mindenhol...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1939 Dátum: 2008.02.24 20:02:15 »
Tudom, ott a smiley a végén.  :pofa: Én is szerkesztettem, észrevettem, hogy módosítasz.
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1940 Dátum: 2008.02.24 21:42:54 »
Nem találtam olyat ahol tudnám bõvíteni,változtatni a nevemet.Tudtok esetleg errõl vmit?Tudom off topic,de nemtom hova írjam..

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1941 Dátum: 2008.02.24 21:45:23 »
Pl az Off topic, Teljesen off részébe.  :twisted:
A nicknevet sztem nem tudod ahogy minden rendes fórumban sem. MrIP-nek írj PÜ-t sztem vagy Mickey-nek.
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1942 Dátum: 2008.02.24 21:49:52 »
Idézetet írta: "kleingy"
Pl az Off topic, Teljesen off részébe.  :twisted:
A nicknevet sztem nem tudod ahogy minden rendes fórumban sem. MrIP-nek írj PÜ-t sztem vagy Mickey-nek.


Köszi,találó lesz és ideillõ:-)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1943 Dátum: 2008.02.24 22:09:54 »
Száguldozó vagy Versenyzõ?  :nagymosoly: (lelõnek az offolásért...  :oops: )
Fanatik?  :pofa:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1944 Dátum: 2008.02.24 22:15:34 »
Idézetet írta: "kleingy"
Száguldozó vagy Versenyzõ?  :nagymosoly: (lelõnek az offolásért...  :oops: )
Fanatik?  :pofa:


Az...Most lett változtatva ott is.szóval Szuti a fanatikus lesz ezentúl.Ez úgyis így van...:-)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1945 Dátum: 2008.02.24 22:20:24 »
Ahogy elnéztem a (modok, nem offolok!) TS vs valami off verda videóidat, teljesen jogos a név!  :D
Azokat belinkelted már ide? Bár a bömbis látványosabb a másodiknál és Chicane alatta...  :szivecske:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1946 Dátum: 2008.02.24 22:23:57 »
Idézetet írta: "kleingy"
Ahogy elnéztem a (modok, nem offolok!) TS vs valami off verda videóidat, teljesen jogos a név!  :D
Azokat belinkelted már ide? Bár a bömbis látványosabb a másodiknál és Chicane alatta...  :szivecske:


Nem mindet,de ha vkit érdekel ugyanúgy megleli mint ahogy Neked sikerült.Youtube-on a nevem alatt van az összes.Itt van még 1 ezt az egyiks rác csinálta akit vittem.Éppen üldöztem a nagyágyúkat.Kintrõl is durva hangja van...így még nem hallottam én sem:-)

http://www.jodolgok.hu/fotoalbumok/euroring20080224/

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1947 Dátum: 2008.02.24 22:31:35 »
Nem rossz.  :P  :lol:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Benzin.
« Válasz #1949 Dátum: 2008.02.25 00:34:57 »
Benéztem a crxfórumra és van egy jópofa chat.Kérdeztem õket a ringes dolgokkal kapcsolatban hát nem voltak elájulva,meg hogy szétesik a kocsijuk.Aztán rákérdeztek milyen gépem van.Mutattam eg yvideót nekik erre jött a támadás hogy az nem is meg yjól meg hogy az egyikõjük 180lovas vtije lazán veri.Mutatott róla videót én összehasonlítottam és fél másodperccel rosszabbat megy 100-ig mint én.Ezt leírtam erre hogy akkor nem volt beprogramozva a computer.Na errõl csak annyit hogy már akkor is 10000-ig leforgatta a gyerek és így sem ment jobban az enyémnél.Ha az enyémet addig forgatnám alacsonyan szálló vadászbombázónak hinné vki.Kérdeztem tõlük milyen idõket mennek .Hát aszondják 10.9 körül.Meg hogy a Sanyi/vogelsinger úrról beszéltek/.Ja mondom a mi gáspárunk turbós mr2-je is szépen megy,de nem erre voltam kiváncsi.Na itt csend lett meg hogy nem mérték mostanában...blablabla ja és ezek vanna a kocsijában:vezmûtengely,lendkerék,szeleprugók,kipuff,légszûrõ,6dugós fék,futómû,stb,...

itt a videó ami szerinte jobban megy az enyémnél:



Ezt bármelyik TS veri...pedig akkor már 180lovas volt a gépe 10ezerig forgott és tele volt mindennel....

elég nagy arcuk van,pedig csak érdeklõdni mentem oda,de nem az én világom...