Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1592529 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

SchKar

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 141
TS
« Válasz #1920 Dátum: 2008.02.22 21:55:19 »
Idézetet írta: "LML"
A kb 4 bõl amit idáig láttam 3 kályha volt :D azok nem lesznek nagy falatok.
Viszont van egy új leon cupra, (karbon mocitetõvel, lefujóval, chippel), meg egy fiatal rövid hajú szöszi csajjal aki rendesen tolja neki. Multkor gondoltam "megkergetem" picit, de pont lekanyarodott elõlem :D
Van egy piros "régi" leon cupra is a környéken, többször láttam már azt is. A 225 lóval pont jó ellenfél lenne :)
A fehér sztem benzines a multkor ment elöttem! Majd kiderül! A cupra fekete amire gondolsz mer akkor már láttam én is!
Az élet 6200 felett kezdõdik!

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #1921 Dátum: 2008.02.23 17:36:57 »
http://motors.search.ebay.com/_W0QQsassZjdmpit

Innen fogok rendelni 1-2 JDM apróságot. Rendeltem már innen, full eredeti TRD és egyéb Toyotás cuccok, jelek, stb.
Ha kell Valakinek valami, akkor írjuk össze, és legalább a postaköltségen tudunk faragni.

Én innen szereztem a JDM jeleket a kocsira, minden eredeti toyotás csomagban jött, semmi gagyi replika.

A rendelést valszeg a hét közepén fogom leadni, akinek kell valami az szóljon.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1922 Dátum: 2008.02.23 18:55:39 »
Sajna csak matricák meg apróságok vannak,semmki komolyabb cucc,de sebaj.Nekem nem kell köszi.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Hí All!
« Válasz #1923 Dátum: 2008.02.23 23:53:05 »
2 okból is örülök hogy elmentem lemosatni a kocsit.Az egyik hogy utolértem egy focus st-t és gurulóból mentünk kicsit,aztán indulóból is ott eléggé elmentem a sperr miatt,mert bátrabban vettem mint a srác aztán kicsit vártam,de akkor meg elment mellettem mert túlságosan bevártam.Na ekkor piroslámpa ablak lehúzva kérdezemm van egy kicsit húzva a gép nem?/Csak mert amikor bevártam nagyon elment,pedig 2-ben tartottam a fordulatot 6000-nél/.Aszondja igen kicsit olyan 300paci körül van.Padon 293-at mértek...Na mondom az nem semmi menjünk most állóból.Hát a 3-as közepéig 1 méter elõnye volt aztán fék én aszontam az enyém olyan 205 paci körül van.Kicsit elámult a srác,sztem sokkal többre számított.Én mondjuk az övére azt hittem olyan 250 körül van max,mert alig tudott elmenni mellettem.Gondolom ennek az az oka hogy neki a rajt az necces kicsit,mert ha túl magasan rajtol akkor csak pörög,de ha jól tudom akkor abban van rajtprogram sõt biztos...Na aztán elköszöntünk.

Ezek után Csak Zori kerdvéért véletlenül megláttam egy béka type r-t/emlékszem hogy panaszkodtál hogy elvert már többször is/.Elõször kis kekeckedés elõzés,bevárás aztán piroslámpa.Megvertem a m-as közepéig több mint 1 autóval aztán lámpa megint.Ott kis duma kérdezte a srác mi van benne mondtam pár apróság meg hogy 205 paci 195 nm körül van,bár ezt csak tippelem mert a lendkerék nélkül volt állítólag 200.Az övé 175 paci 195 nm aztán gurulóból 1-ben mentünk még,de az is sima volt.Annak ellenére jól ment a srác lehúzott ablakkal mentünk és érdekes volt hallani hogy amikor én a 2-es közepén voltam õ akkor váltotta a 3.-at.Hát ennyi volt az esti móka ha már tegnap nem történt ilyen jellegû esemény:-)

Holnapra euroringes videók várhatóak...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1924 Dátum: 2008.02.23 23:57:00 »
Szuti, hihetetlen vagy.  :D  :magasztal: Létezik még olyan tuningolt verdás Pesten, akivel te nem bratyiztál le és gyorsultál?  :mrgreen:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1925 Dátum: 2008.02.24 00:22:49 »
Nem bratyiztam, de ha lehúzzák az ablakot és kérdeznek vmit, azt tanultam illik illedelmesen válaszolni :-), de azt bevallom hogy eléggé versenyzõ típus vagyok..., állítólag majd kinövöm, de én ebben nem hiszek:-)

Egyébként nagyon durván nyomják itt az emberek a városban.Múlt héten dumáltam egy sráccal na jó velük lebratyiztam,mert megkért a gyerek hogy hadd üljön át egy kicsit,mert ismerte G6 kocsiját amit  most Benzin árul és akarta kicsit érezni ugyanazt.Na õ mondta hogy pl van aki egy puntóba épít most egy s2-es audi turbót.Szóval hogy nekem van egy légszûrõm meg kipuff meg a lendkerék az semmi ahhoz képest amiket mûvelnek az emberek a kocsijukkal

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1926 Dátum: 2008.02.24 09:44:34 »
Idézetet írta: "Szuti"
Nem bratyiztam,de ha lehúzzák az ablakot és kérdeznek vmit,azt tanultam illik illedelmesen válaszolni :-), de azt bevallom hogy eléggé versenyzõ típus vagyok..., állítólag majd kinövöm, de én ebben nem hiszek:-)
Ismerõs érzés, azzal a különbséggel, hogy én már úgy nagyjából tényleg kinõttem...  :10:
De ennyi versenyzést mástól még nem olvastam mint tõled, aztán feltûnt.  :nagymosoly:
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
TS
« Válasz #1927 Dátum: 2008.02.24 12:44:17 »
Idézetet írta: "kleingy"
Idézetet írta: "Szuti"
Nem bratyiztam,de ha lehúzzák az ablakot és kérdeznek vmit,azt tanultam illik illedelmesen válaszolni :-), de azt bevallom hogy eléggé versenyzõ típus vagyok..., állítólag majd kinövöm, de én ebben nem hiszek:-)
Ismerõs érzés, azzal a különbséggel, hogy én már úgy nagyjából tényleg kinõttem...  :10:
De ennyi versenyzést mástól még nem olvastam mint tõled, aztán feltûnt.  :nagymosoly:


Én nem nõttem ki a maholnap 35 éves vén fejemmel (meg a 25 éves vén autómmal), ha véletlenül összehoz a sors a lámpánál valami nagyjából szintben lévõ ellenféllel (ezt õk többnyire nem tudják :wink: ), akkor gyakran elkap a vérszomj :twisted: ... Csak az a helyzet, hogy után mindig elkap az iszonyú lelkifurdalás a technika öldöklése miatt, úgyhogy ez általában 3 esetbõl kétszer mégis visszatart :roll:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BeNZiN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 139
TS
« Válasz #1928 Dátum: 2008.02.24 12:49:17 »
Szuti : látom a hondásokat is próbálod a ringre hívni, itt laknak : crxforum.flix.hu ,az indexes honda fórumon már nincs élet.

Nekem a turbo-s astrámmal volt ilyen legyorsulhatatlan vagyok érzésem, azzal állandóan mentem fû fa virág ellen a vácin, meg ahol lehetett. Sajnos a ts-el mindig volt valami *** ami megakadályozta hogy toljam neki, de ha a következõ kocsim megint valami benzinfaló lesz rám számíthatsz ilyen mókákban  :twisted:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1929 Dátum: 2008.02.24 12:54:56 »
Idézetet írta: "BeNZiN"
...Nekem a turbo-s astrámmal volt ilyen legyorsulhatatlan vagyok érzésem...
Furi, nekem a 25 éves dízel Kadettemmel volt ez az érzésem!  :rohog: (és ment is megfelelõ ellenfél ellen mint a huzat). Mindig be akartam bizonyítani - fõleg magamnak -, hogy hiába öreg, megy ez.  :rohog:
A Corinál egyszerûen tudom néhány próba után, hogy úgyis otthagyom a mellét verõ gyíkot, így egy fölényes röhögés elégnek bizonyul a lelki békém helyreállítására.
Na azért péntekente a tali után szokott lenni kis kergetõzés hazafelé a Kerepesin.  :mrgreen:
Hömm de ez nem TS téma, ne offoljak...  :oops:
Ill mégse offolok: egyszer valaki lealázhat nyugodtan egy TS-sel.  :ordog:
         

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
TS
« Válasz #1930 Dátum: 2008.02.24 13:31:51 »
Nállam az a gond, mindenkinek csak akkor van gyorsulhatnékja, ha a corollával vagyok. Ha az mr2-vel, akkor sosem találok senkit.
Amiben az mr2 "verhetetlen" az a rajt. Brutásat lehet vele rajtolni.  :szivecske:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

LML

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 253
TS
« Válasz #1931 Dátum: 2008.02.24 18:06:20 »
Nekem meg mindíg hideg még a motor mikor valami épkézláb ellenféllel összekaakadok. Ráadásul ebben a városban kb 1 hely van ahol gyorsulni lehet, de ott állandóan mérnek+ járõröznek, valamint beraktak 2db lámpás keresztezõdést is, ráadásul úgy, hogy valami 30al kell menni a nyílegyenes úton, hogy végig tudj menni rajta.

Az összes többi helyen vagy kanyarba lehet tolni neki, utánna meg lámpa nélküli keresztezõdés és mindkét oldalról elsõbbséget kell adniuk (párszor természetesen nem adják meg.) A másik verzió pedig, hogy olyan retek az út, hogy 30al nem lehet menni, nemogy nyomni neki.

Itt max kergetõzni lehet, annak meg hosszútávon autótörés a vége, annyira le vannak itt lassulva az emberek.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1932 Dátum: 2008.02.24 19:19:57 »
Idézetet írta: "kleingy"
Idézetet írta: "Szuti"
Nem bratyiztam,de ha lehúzzák az ablakot és kérdeznek vmit,azt tanultam illik illedelmesen válaszolni :-), de azt bevallom hogy eléggé versenyzõ típus vagyok..., állítólag majd kinövöm, de én ebben nem hiszek:-)
Ismerõs érzés, azzal a különbséggel, hogy én már úgy nagyjából tényleg kinõttem...  :10:
De ennyi versenyzést mástól még nem olvastam mint tõled, aztán feltûnt.  :nagymosoly:


Igazából mi mindig is versenyeztünk mindenben a haverokkal gyerekkorom óta és hogy egy filmbõl idézzek szeretek nyerni sokkal jobban mint veszteni na ezek jegyében csinálom a dolgaimat.Mindent.Régebben azon versenyeztünk ki iszik gyorsabban,ki dob nagyobbat most éppen ez van sztem amikor majd megöregszem az lesz hogy hány lépést tudok majd megtenni amnélkül hogy összeesnék,de amíg mennek ezek a dolgok addig inkább ebben lelem örömöm:-)

Most kis finomítások lesznek még a kocsin,tehát nem ígérem hogy a köv pénteki talin,de szívesen viszek bárkit egy kicsit ha akarja vki csak nem akartam nagyon erõlködni hogy ne gondoljátok azt hogy nagy arcom van,mert nincs,csak imádom ezt a kocsit és egyre jobban szeretem amint olyanná válik amilyennek szeretném:-)))

Benzin gondolom hogy számíthatok Rád ilyen téren és remélem ilyen jellegû kocsit választasz majd:-)A hondára aztán rájöttem csak nem volt kedvem még írkálni oda is...

Az euroring meg remek volt,bár nekem a gumijaim nagyon hamar megadták magukat már a kopásjelzõ alatt volt amikor odaértem aztán csak csúszkáltam elég sokat szóval most az elsõ 2 kuka....Azért voltak furcsaságok is.Volt kint egy subarus srác,nissan 350z 600 pacival,nissan 200,nissan sylvia Gáspár Laci vezetésében,egy újabb clio rs és mi 3-an akik a toyotákkal mentünk.Egy celica ts egy régebbi celica 175 pacis meg az enyém.Én már voltam ott 1szer akkor 1.37-et mentem,most 1.34-et és szerintem még legalább 3-4 másodperc van a kocsiban csúszka nélkül jobb gumikkal.Kicsit dicsekszem,mert frankón tudtam menni 3-4 körben folyamatosan és pl amikor a clio rs mõgé értem akkor egy kicsit kisodródott a srác,mert elmérte a kanyart,pedig frankó kis brembók voltak rajta aztán elmentem szinte mindenki mellett.Az impreza is 1.37-eket ment és még a 350z-nél is jobb idõt mentem,bár néha vigyázni kellett,mert hajlamosak voltak driftelésbe vinni a dolgot Gáspár Lacival egyetemben aki elég durván kicsúszott a célegyenesre vezetõ kanyarból amikor utolértem.Nem akartam tolni,csak igyekeztem minél jobb idõt menni.Aztán ez a gumik miatt nemnagyon ment,de a toyotás Skacok is az elsõ idejükhoz mérten sztem egyre jobbakat mentek...A videót belinkelem ha feltöltöttem a youtube-ra,de sajna elbénáztam,mert tök keveset csináltam aztán amikor az utolsó 10percre visszamentem hogy menjek egy jót akkor az elõttem haladó 350z kicsúszott és telehordta a pályát földdel és emiatt le is intettek 5perccel hamarabb:-(((,pedig ott akkor üres volt az egész pálya úgyhogy tudtam volna menni rendesen...:-)Tõlem röviden ennyi...


kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
TS
« Válasz #1933 Dátum: 2008.02.24 19:32:14 »
Grat, gyönyörûen otthagytad mindkettõt, pedig 2.10-nél (meg 3.46-nál) rendesen elkaptad a padkát, meg az utána lévõ kanyar se volt a legjobb. Naiv videónézõként csak ennyibe tudtam belekötni a menet alatt.  :pofa:
Egyszer megnézném élõben, miket produkáltok, komoly adrenalinnövelõ már csak a kocsi hangja is.  :szivecske:
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
TS
« Válasz #1934 Dátum: 2008.02.24 19:46:52 »
Igen, pont azt sikerült levideóznom amikor rosszul mentem 2szer is. Kicsit cinkes, de vállalom hogy ott próbáltam behozni a lemaradást amikor a 2. padkánál meg rájöttem hogy feleslegesen erõlködök ,mert csak csúszkál a kocsi annyira fel voltak melegedve a gumik. Több tanum is van arra hogy voltak nagyon jó köreim kicsúszások nélkül :-)