Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1552042 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
TS
« Válasz #150 Dátum: 2006.05.13 13:43:19 »
Mondd azt, hogy, "Ááááá, ez ugyanolyan, mint a régi, csak más a színe." Csak aztán meg ne hajtsd, ha valaki ül melletted! Meg ne érj haza messzirõl gyanusan gyorsan! :D
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #151 Dátum: 2006.05.13 16:23:09 »
Idézetet írta: "ToTo"


Vágjál bele öcsém!  :nagymosoly: Ha van pénzed rá és szeretnél egy ilyen autót, akkor tiéd a pálya!  :kacsint:


Hát hogy a viharba ne szeretnék… :szemez:  :nagymosoly:  
Tudod hányszor elõfordul mikor este megyek a „kihalt” városba, (és bekóstolnak :roll: ) hogy „bárcsak TS lenne a seg*em alatt… :ordog:   Sokszor…
És az a „baj” hogy egyre gyakrabban…
Mi lesz majd ha kipróbáltam a srác TS-ét…??????  :vezetes: :kormom: :twisted:

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #152 Dátum: 2006.05.13 16:34:03 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Mondd azt, hogy, "Ááááá, ez ugyanolyan, mint a régi, csak más a színe." Csak aztán meg ne hajtsd, ha valaki ül melletted! Meg ne érj haza messzirõl gyanusan gyorsan! :D


Hehe.... :)
Még a színe is ugyanaz… :kacsint:  

Amúgy nem bírtam megállni, délelõtt elkocsikáztam a srác felé és megnéztem kívülrõl a kocsit… (úgy hogy tudtam otthon sincs a srác, ez már beteges :crazy: )

Nagyon kemény… Az kemény, hogy nem kemény… :nagymosoly:

Talán az enyém még sportosabbnak is hat a nagyobb felni miatt…  :kacag:  

Kívülrõl dettó ugyanaz a két kocsi… Leszámítva, hogy nekem fekete az oldalkoptató és nincs ködlámpa…
A belseje persze jóval szebb a digit-klíma meg az ezüstös betétek miatt…
Amúgy „büntetõautó” a kicsike… :nagymosoly:  :tonqe:  :nagymosoly:  
Elölrõl levan szedve a TS-embléma, és hátul pedig a „natúr” Toyota felirat van…
Gondolom nem véletlenül… :twisted:  
Így még egy szakértõ szempár se veszi észre a különbséget…
Várom már az estét… :vezetes:  :nagymosoly:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #153 Dátum: 2006.05.13 20:42:53 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "ToTo"


Vágjál bele öcsém!  :nagymosoly: Ha van pénzed rá és szeretnél egy ilyen autót, akkor tiéd a pálya!  :kacsint:


Hát hogy a viharba ne szeretnék… :szemez:  :nagymosoly:  
Tudod hányszor elõfordul mikor este megyek a „kihalt” városba, (és bekóstolnak :roll: ) hogy „bárcsak TS lenne a seg*em alatt… :ordog:   Sokszor…
És az a „baj” hogy egyre gyakrabban…
Mi lesz majd ha kipróbáltam a srác TS-ét…??????  :vezetes: :kormom: :twisted:


Úgy hangzik, mintha beleszerettél volna!  :nagymosoly: Ezzel semmi gond, csak hogy ameddig nem lesz meg, addig fogja cseszegetni a fejedet. Én ugyan így jártam a TS Yaris-al, beleszerettem és meg kellett venni, nem volt mese, ennyi...

Kiváncsi vagyok majd mi a véleményed ha kipróbálod? Várom az észrevételeidet...  :hmm:
Toyota Yaris T SPORT
153



Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #154 Dátum: 2006.05.13 22:17:16 »
Hát srácok…
A tinilányok egykori kedvenc együttesétõl idéznék:  
Sírni tudnék, annyira szeretem õt.
Sírni tudnék, mióta megláttam õt.
Ez a két mondat jól jellemzi a próbaút utáni érzéseimet… :torsziv:

Más szóval: fenomenális, leírhatatlan, egyszerûen fantasztikus fílingje van az autónak…
Bocs a hosszért, de egy ilyen élményt nem lehet 160karakterbe leírni…


Na de kezdem az elején: a Pólusnál taliztunk, és onnan mentünk két autóval a sráchoz, mert rossz szájízzel hagytam volna ott az autót a Pólus hátsó-parkolójában…
Elsõ blikkre feltûnt az enyémnél jóval hangosabb kipufogó…
Rá is kérdeztem, komplett rendszer van rajta, leömlõtõl… És nem kontármunka, amit a mellékelt garis, teljesítményábra is mutat: a teljesítménygörbe picivel 200lóerõ fölé kunkorodik… Azért az nem rossz…

És akkor a slusszpoén: éppen tiltásnál elváltva egy szolid lángcsóva kíséretében durran egyet… Nagyon brutális a hang+látvány együtt… :twisted:  

Na szóval átmentünk a sráchoz, a Hungárián egy Corsából izgatottan megjegyezték: „…na, a két TS biztos gyorsulni fog!”  [smilie=sm48.gif]
Na ja… Õ gyorsult én meg mentem utána…
Persze nem volt kétségem, de a valóság azért más mint a nyers adatok…
Kegyetlenül megy a TS :mivan: , amikor én 1be elváltok az még akkorát húz hogy csak na!
Na de végre megérkeztünk és kezembe vehettem a kicsikét…
Belülrõl már megjön a TS fíling, ami kintrõl ugye egyáltalán nem érzõdik, szép a piros háttér, a motor zavartan remeg alapjáraton, mintha nem értene hogy mi ez az alacsony fordulat, nekem 8ezer felett kell pörögnöm… :nagymosoly:  
Elõször nem merem nyomni neki, Tomi (a srác) szól is hogy nyomjam neki nyugodtan ez nem d4d…

Kettesbe elengedem, had szóljon, brutális hang már 3500 fölött, 6000ig is több, mint jól gyorsul és akkor jön a meglepi, kb. 6000 1néhányszáznál még egyet húz az autó, mint amikor Stalone rákapcsolja a nitrót a Cobra c. filmjében… 8)  
Nem számoltam hány autót ettünk meg, sokan bepróbálják a kocsit (ami nem baj :wink: ), volt köztük VTEC, GSI is, egyik se volt komoly ellenfél…
Amúgy Tomi szerint a 200lovas turbó „H” Astrát is megreggelizi az autó…
A futómû (az állításokkal ellentétben) szerintem nem ugyanaz, mint a sima Corikon, én sokkal feszesebbnek éreztem, pedig nekem ugye a gumi miatt is „pattogósabb” a kocsi… A fék is érezhetõen jobb…
A váltó viszont furcsa volt, fõleg az egyes, lehet hogy a 6 gang miatt, hogy a rüki az 1es mellett van, nem tudom… Érdekes még, hogy rükinél „sipákol” az autó, pedig nincs benne tolatóradar…
A fogyi a srác szerint 12liter körül van, óvatosabban használva lelehet vinni akár 10körülire is, de EZ nem fog menni… :nagymosoly:  
Gyönyörû hangja van a motornak, már értem miért nem kell hifi a TS-ekbe… A próbaút után, mondta Tomi, hogy nyugodtan aludjak rá :alszok:  egyet-kettõt, bõven ráérek dönteni, persze ha tudok majd aludni… :ordog:  
A hazafelé jövet is „érdekes” volt, de nem írok semmit, mert megsértõdik a kis 1.4-es varrógépem… [smilie=sm21.gif]  
Nehéz a döntés, egyrészt nagyon szeretem az autómat, másrészt aszem otthon min. egy kiherélés vár rám ha beadom ezt a storyt…  :smackbottom:  
Úgyhogy aszem beadom a "válópert", [smilie=sm07.gif]  különköltözöm és megveszem a TS-t… :nagymosoly:

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #155 Dátum: 2006.05.13 22:26:09 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "ToTo"


Vágjál bele öcsém!  :nagymosoly: Ha van pénzed rá és szeretnél egy ilyen autót, akkor tiéd a pálya!  :kacsint:


Hát hogy a viharba ne szeretnék… :szemez:  :nagymosoly:  
Tudod hányszor elõfordul mikor este megyek a „kihalt” városba, (és bekóstolnak :roll: ) hogy „bárcsak TS lenne a seg*em alatt… :ordog:   Sokszor…
És az a „baj” hogy egyre gyakrabban…
Mi lesz majd ha kipróbáltam a srác TS-ét…??????  :vezetes: :kormom: :twisted:


Úgy hangzik, mintha beleszerettél volna!  :nagymosoly: Ezzel semmi gond, csak hogy ameddig nem lesz meg, addig fogja cseszegetni a fejedet. Én ugyan így jártam a TS Yaris-al, beleszerettem és meg kellett venni, nem volt mese, ennyi...

Kiváncsi vagyok majd mi a véleményed ha kipróbálod? Várom az észrevételeidet...  :hmm:


Teljesen igazad van!!!!
Már most este elhoztam volna ha lett volna pénzem… „De hál’ Istennek” most nincs egy fityingem se…
Ha lett volna és hazamentem volna a TS-el, már halott ember volnék… [smilie=sm44.gif] [smilie=sm29.gif]

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #156 Dátum: 2006.05.13 23:26:21 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "ToTo"


Vágjál bele öcsém!  :nagymosoly: Ha van pénzed rá és szeretnél egy ilyen autót, akkor tiéd a pálya!  :kacsint:


Hát hogy a viharba ne szeretnék… :szemez:  :nagymosoly:  
Tudod hányszor elõfordul mikor este megyek a „kihalt” városba, (és bekóstolnak :roll: ) hogy „bárcsak TS lenne a seg*em alatt… :ordog:   Sokszor…
És az a „baj” hogy egyre gyakrabban…
Mi lesz majd ha kipróbáltam a srác TS-ét…??????  :vezetes: :kormom: :twisted:


Úgy hangzik, mintha beleszerettél volna!  :nagymosoly: Ezzel semmi gond, csak hogy ameddig nem lesz meg, addig fogja cseszegetni a fejedet. Én ugyan így jártam a TS Yaris-al, beleszerettem és meg kellett venni, nem volt mese, ennyi...

Kiváncsi vagyok majd mi a véleményed ha kipróbálod? Várom az észrevételeidet...  :hmm:


Teljesen igazad van!!!!
Már most este elhoztam volna ha lett volna pénzem… „De hál’ Istennek” most nincs egy fityingem se…
Ha lett volna és hazamentem volna a TS-el, már halott ember volnék… [smilie=sm44.gif] [smilie=sm29.gif]


Hát a leírtak alapján, ez egy állatgép! Tuti, hogy nagy erõs verdáról van szó, sok mindenkit letudsz vele alázni az biztos, most már csak a zsét kellene elõkeríteni rá! Én is néztem egy TS Corollát annó, de nem sikerült összeszedjem a zsét! Ha valóban szeretnéd a verdát, akkor indítsd el a dolgokat, az otthoni helyzettel meg ne törõdj! EGYSZER ÉLÜNK!  :nagymosoly:  :kacsint:  :pofa:
Toyota Yaris T SPORT
153



Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #157 Dátum: 2006.05.14 00:21:59 »
Idézetet írta: "ToTo"


Hát a leírtak alapján, ez egy állatgép! Tuti, hogy nagy erõs verdáról van szó, sok mindenkit letudsz vele alázni az biztos, most már csak a zsét kellene elõkeríteni rá! Én is néztem egy TS Corollát annó, de nem sikerült összeszedjem a zsét! Ha valóban szeretnéd a verdát, akkor indítsd el a dolgokat, az otthoni helyzettel meg ne törõdj! EGYSZER ÉLÜNK!  :nagymosoly:  :kacsint:  :pofa:


Most gyûlt össze egy kis haveri kupaktanács… :hmm:  

Jót röhögtek rajtam, :rohog:  hogy eddig bírtam (elõtte egy 250lovas off autóm volt), érdekes hasonlatokat mondtak…
Pl. hogy vegyük mindkét Corit nõnek, :boobs:  (ill. csak a motorjukat, mert ugye a külsõ az majdnem azonos, meg persze azt is tudjuk, hogy a külsõ nem számít! :nagymosoly: ) az 1.4-es egy szolid, megbízható, nyugodt, kedves bnõ, akit elég hetente egyszer moziba vinni…
A TS egy dögös plázacica, akire költeni kell rendesen, de viszont -cserébe- fenomenális vele a szex… :humping:  
Ezek után lehet dönteni… :nagymosoly:  
Amúgy ezt a hasonlatot inkább nem említem meg otthon… :hmm:

Ja, amúgy beszéltem a sráccal is még az este, persze oltott rendesen, jól összeillünk  :arrow: (lehet hogy Õ is tudja a bnõs hasonlatot???) örülne neki ha hozzám kerülne az autója, mert látszik az enyémen is hogy jó „gazda” vagyok stbstbstb… lelki terror a javából… :faradt:  :wink:

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
TS
« Válasz #158 Dátum: 2006.05.14 09:31:30 »
Vegyunk nonek az auto egeszet. Mindket auto helyes, csinos csaj, egyik se plazacica. Viszont az egyikkel piszok jot lehet szexelni...

Ha meg tudod lepni ne gondolkodj!
A csajok meg sose fogjak megerteni miert jobb ha 5 sec-el hamarabb vagy szazon. Azt gondoljak nem raersz?

Egyszer mar en is elgondolkodtam miutan kiprobaltam, ha lenne belole kombi, akkor mar en is ts-el szaladgalnek az tuti.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
TS
« Válasz #159 Dátum: 2006.05.14 12:36:09 »
Idézetet írta: "Peti500"
lelki terror a javából… :faradt:  :wink:

VEDD MEG A KOCSIT AZ ISTEN SZERELMÉRE!!!

Örökké bánni fogod, ha nem veszed meg!  :kacsint:

Az asszony meg észre se veszi a különbséget, max kicsit jobban ráz, meg szebb a belseje...  :nagymosoly:
Amikor melletted ül, lassan mész, és imádkozol, hogy szálljon már ki :lol:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Satriani

  • Vendég
TS
« Válasz #160 Dátum: 2006.05.14 14:38:21 »
Idézetet írta: "Szeke"
VEDD MEG A KOCSIT AZ ISTEN SZERELMÉRE!!!

Örökké bánni fogod, ha nem veszed meg!  :kacsint:

Csatlakozom. Egy percig nem tökölnék.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
TS
« Válasz #161 Dátum: 2006.05.14 20:47:35 »
Szerintem meg az egymillás árkülönbözetbõl alkudj le 100e-t, abból menj el haverokkal jól berúgni  :rolleyes: , utána haza, oszd ki az asszonyt, õ otthagy és máris lekiismeretfurdalás nélkül lehet TS-elni! Jó ötlet, nem?!
Gabe 254.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
TS
« Válasz #162 Dátum: 2006.05.14 21:18:23 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Szeke"
VEDD MEG A KOCSIT AZ ISTEN SZERELMÉRE!!!

Örökké bánni fogod, ha nem veszed meg!  :kacsint:

Csatlakozom. Egy percig nem tökölnék.


Osztom, én sem tököltem, te se tökölj!!! Igaza van Szekének, tuti meg fogod bánni, mindig is cseszegetni fogja az agyadat, tuti!  :turelmetlen:
Toyota Yaris T SPORT
153



Satriani

  • Vendég
TS
« Válasz #163 Dátum: 2006.05.14 22:27:13 »
Idézetet írta: "Kgabe"
...oszd ki az asszonyt, õ otthagy...

:D

Tudom, hogy vicceltél, mégis engedj(etek) meg egy komolyabb gondolatot. Szerintem az asszony többek között attól lesz jó társ, hogy megérti a férfiember álmait, és elfogadja őket, még akkor is, ha azok kicsit irreálisak. Egy autóbuzi felesége/barátnője jó esetben tudja, hogy az embere attól is lesz teljesen boldog, ha lesz egy szívéhez közel álló verdája. Kedvesemet is kiveri a víz, ha megemlítem a "Nissan 240Z" vagy a "Toyota MR2", esetleg az "MGF" szavakat... (Jó pont, hogy a "Fiat Barchetta" és a "Honda S2000" belőle is mosolygást vált ki :vag2: :lol: ) Tudja, hogy nyáron mindig megemlítem, hogy de jó lenne kabriózni egyet, és hiába nem vágyik rá, ha úgy alakul a kassza, rá fog bólintani.

Amúgy egy millát én bármikor ráfizetnék az enyémre, ha kapnék egy hasonlóan jó állapotú, hasonlóan felszerelt, rendszeresen szervízelt, szintén törésmentes, 5 ajtós TS-t. 3 ajtós kocsit csak másodiknak vennék, viszont az 5 ajtóst tárt karokkal várom...

Peti

  • Vendég
TS
« Válasz #164 Dátum: 2006.05.14 22:51:20 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Szerintem meg az egymillás árkülönbözetbõl alkudj le 100e-t, abból menj el haverokkal jól berúgni  :rolleyes: , utána haza, oszd ki az asszonyt, õ otthagy és máris lekiismeretfurdalás nélkül lehet TS-elni! Jó ötlet, nem?!


Ja, jó ötlet… :nagymosoly:  
„Ennyire” azért nem gázos a dolog…
Csak nem akarok konfliktust, tudjátok milyen az mikor egy nõ felhúzza a nózit, :nemnem:  és akkor megkérdezed, hogy mi van? Erre Õ: SEMMMMMI…  Na ettõl a plafonon vagyok… :banging:

Amúgy az 1millió fix… Nem enged a srác… :nene:  (mondjuk sztem -így is- nagyon jó az ár :hmm: )

Ma megemlítettem a dolgot… :kormom:  
Elõször persze: MINEK,  aztán TE nem vagy normális, :crazy:  +1millió egy öregebb autóért amibe majd’ dupla annyi km van… (mondjuk ezt én neveltem beléje :nagymosoly: )
Ezek után magyarázhatom, hogy de az TS és az huh de jól megy… :vezetes:  
A vita vége az lett, hogy „vedd csak meg nyugodtan”… Ami ugye nõi nyelven ennyit tesz:  
:arrow:  Próbáld meg megvenni, aztán majd megnézheted magad!

Ui.: Van egy szám amit nagyon szeretek, már csak a klipje miatt is :wink: , szóval az van benne, hogy van egy arc, otthon van 3nõci, az egyik fõz, a másik kocsit mos a harmadik pedig, -köhöm- kényezteti, a klip végén pedig arc indul az éjszakába… éééés egy távirányítóval lekapcsolja a ROBOTnõket…
Valaki már igazán feltalálhatna –legalább- valami hasonlót… :nagymosoly:  :kacag: