Szerző Téma: Yaris 1.0 Sol  (Megtekintve 104541 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #210 Dátum: 2004.08.08 17:54:55 »
Idézetet írta: "music"
Elküldve: 2004.08.08 04:57:57    
Xanyi, Te későn fexel, vagy korán kelsz? :wink:  :lol:


Hi!

Diák vagyok, és most ugyebár nyár van! Azt a hozzászólást akkor írtam az éjjel, amikor hazaértem discoból...  :lol:
Xanyi

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #211 Dátum: 2004.08.10 08:01:56 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "KLaco"
Szerintetek kibírná egy 1.0-s Yaris Horvátországot oda-vissza 5 személlyel, tetőboxal, tetőig pakolva? Mennyivel lehetne vele menni tartósan? Van valakinek tapasztalata?

A műszaki adatok közt szokott szerepelni a max. tömeg és a menetkész tömeg. (Ebből kiszámítható a terhelhetőség, ami 4-500 kg szokott lenni.) Ezt nem jó jelentősen túllépni.

Ez ok, de maximális leterheltség mellett, plusz a tetőbox légellenálása
miatt mennyivel lehet vele menni?


Nem hiszem, hogy itt csak ez lenne a kérdés. Én csak 170 cm vagyok, mögöttem szépen el lehet férni, de az anyós ülés mindig hátrébb van tolva (nem teljesen), mint az enyém. Na ott hátul már kicsit cinkes az út. Az ötödik személyről már nem is beszélek. A csomagtartó.... szerintem az is csak két személyre van kitalálva igazán egy nyaralás esetén.

Meg lehet próbálni az utat, de nehogy egy nagy kínszenvedésbe menjen át az egész! Nagyon km érzékeny 5 fővel a túra.
Üdv: Kishaver 74

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #212 Dátum: 2004.08.11 21:03:36 »
Úgy döntöttük, bevállaljuk az utat, a megengedett maximális terhelést nem érjük el, vettünk egy tetőboxot, abba pakoljuk a cuccokat, remélem azért 110-120-al lehet menni, majd kiváncsi leszek a fogyasztásra, én 7 literre tippelem.
Laco 73 :D

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #213 Dátum: 2004.08.12 07:18:43 »
meg ha tudsz akkor lendületből előzz...5 személlyel meg főleg

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #214 Dátum: 2004.08.19 06:57:36 »
meg ha lehetséges leejtön lefelé :)  :)  :)
arcipán

03' YARIS SOL  50

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #215 Dátum: 2004.08.20 13:15:08 »
hátszéllel  :D  :D
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Norbi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Ablaktörlő csere
« Válasz #216 Dátum: 2004.08.27 11:53:29 »
Sziasztok!

Elárulná valaki, hogy a szöszbe lehet levenni az ablaktörlőt? Hiába nyomom be rajta azt a műanyag ***t nem akar lejönni. Nagyon feszegetni meg ugye nem akarom. Valaki írja már le merre kell ráncigálni, ill. mit kell benyomni. Szerintem elég egyértelmű, hogy azt a vacak műanyag pöcköt. Lehet, hogy nagyon rá van csak szorulva? Szerintetek ráncigáljam erősebben? Plíz help! :alright:

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #217 Dátum: 2004.08.27 12:48:23 »
cibáld mint állat!!!
Nyomd be a pöcköt és rángasd lefelé!Jönnie kell!
Ha már cseréled akkor nem mindegy hogy eltörik vagy nem??
Maximum szedd le az egész karral együtt, egy 10 es kulcs kell hozzá csak!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #218 Dátum: 2004.08.27 13:17:02 »
Idézetet írta: "SzzS"
cibáld mint állat!!!
Nyomd be a pöcköt és rángasd lefelé!Jönnie kell!
Ha már cseréled akkor nem mindegy hogy eltörik vagy nem??
Maximum szedd le az egész karral együtt, egy 10 es kulcs kell hozzá csak!


Nekem egy tíz éves corolláról, ami 2 és fél éve volt nálam sikerült lebányászni, de már az iszonyatos 65 kg-os testem teljesen rajta volt mire engedett az a pöcök. Már eltörni is próbáltam de nem ment. Igaz azt nem annyira akartam, mint leszedni. Lejött törés nélkül és a 10-es kulcs nélkül. Egyszer pöcök meg az ezer éves kosz enged, te meg majd figyizel a szélvédőn kezedben a lapáttal :lol:
Üdv: Kishaver 74

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #219 Dátum: 2004.09.29 20:46:12 »
hi! kérdésem az hogy a hátso ablakmosonak külön tartája van-e ha igen akkor hol van?  :shock: ugyanis elöla mosotartály full üres elöl nem is moss de a hátso még mindig moss. :cry:

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #220 Dátum: 2004.09.29 21:39:55 »
Idézetet írta: "Attis"
hi! kérdésem az hogy a hátso ablakmosonak külön tartája van-e ha igen akkor hol van?  :shock: ugyanis elöla mosotartály full üres elöl nem is moss de a hátso még mindig moss. :cry:


Szia!

Bocs, hogy nőként belekontárkodom, de szerintem csak egy tartály van elől. Valószínűleg a hátsó azért mos még mindig, mivel a csövekben még van annyi folyadék.
Ha esetleg nem így van, akkor majd a nálam jóval tapasztaltabbak segítenek neked. :lol:
Szilvi 62

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #221 Dátum: 2004.09.29 22:15:15 »
Idézetet írta: "Attis"
hi! kérdésem az hogy a hátso ablakmosonak külön tartája van-e ha igen akkor hol van?  :shock: ugyanis elöla mosotartály full üres elöl nem is moss de a hátso még mindig moss. :cry:


Ez a még mindig mos, ez mit jelent, hátul kifolyattál belőle 1 litert, és még mindig jön belőle, vagy csak 3 törlést és spriccelést próbáltál?
Mert 1 liter tuti nincs a csövekben, ezek elég vékony csöveken mennek, de lehet, hogy 1-2 deci van benne, de előfordulhat, hogy az elsőkhöz vezető eltömődött, bár ezt kétlem, inkább a csövekben maradt némi szufla  :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #222 Dátum: 2004.09.29 23:37:04 »
Idézetet írta: "Attis"
hi! kérdésem az hogy a hátso ablakmosonak külön tartája van-e ha igen akkor hol van?  :shock: ugyanis elöla mosotartály full üres elöl nem is moss de a hátso még mindig moss. :cry:

Nincs, az elsőből megy a hátsó is. Ha üres, akkor tán fel kéne tölteni...
music     

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #223 Dátum: 2004.09.30 06:49:49 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Idézetet írta: "Attis"
hi! kérdésem az hogy a hátso ablakmosonak külön tartája van-e ha igen akkor hol van?  :shock: ugyanis elöla mosotartály full üres elöl nem is moss de a hátso még mindig moss. :cry:


Szia!

Bocs, hogy nőként belekontárkodom, de szerintem csak egy tartály van elől. Valószínűleg a hátsó azért mos még mindig, mivel a csövekben még van annyi folyadék.
Ha esetleg nem így van, akkor majd a nálam jóval tapasztaltabbak segítenek neked. :lol:


Hát Szilvi ez aztán a profi válasz  :D  :prayer:  :prayer:  :prayer:
arcipán

03' YARIS SOL  50

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #224 Dátum: 2004.09.30 07:24:53 »
grtaula Szilvi!! [smilie=sm48.gif]  [smilie=sm53.gif]