Szerző Téma: Yaris 1.0 Sol  (Megtekintve 103146 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

hillar

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 738
    • http://www.realszisztema.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #165 Dátum: 2004.05.26 08:23:59 »
Idézetet írta: "Marcipán"
[img]    
178 ....
quote]
Marcipán!
Hanyadik sebességfokozatban ment, amikor fényképezted :?:  :twisted:  :!:  :twisted:
ÁÁ :D  :D
illerárpi
Corolla Sedan 2.0 D-4D
most Lexus - 23

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #166 Dátum: 2004.05.26 08:52:31 »
Marcipán:Hogy a francba mentél 180-at???

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #167 Dátum: 2004.05.26 10:00:59 »
Idézetet írta: "hillar"
Hi Marcipán!
Tán fordítva teszed bele e CD-t?! :twisted: Vagy te szerelted bele?! :twisted:
Egyébként nemtom... :cry:  Gyere be, hogy azt megnézzük, jól van-e benne ... Hozd magaddal az MP3-as cd-t is ... Azt mondják, ha nincs lezárva a cd, akkor nem jácca ... ezt megnézted? :?
ÁÁ  :D  :D

Szia Hillar!

Ez a gyári CD? Nekem 1.3 Sol van, de eszembe se jutott a gyári CD-vel bővíteni, mert azt mondták az nem tud mp3-at. Akkor most hogy van ez?
És ha OK az mp3 akkor mennyibe kerül egy ilyen CD beépítve?

Köszi,
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #168 Dátum: 2004.05.26 10:52:24 »
Idézetet írta: "SzzS"
Marcipán:Hogy a francba mentél 180-at???


Hi!

Nem tudom már hol láttam, de valaki egyszer tett be képet amin az ezres Yaris órája 182-n áll, és állítólag sík úton volt, úgyhogy Marcipán még kicsit járasd a gépet  :D  :D
Különben a mienknek is kb 180 +-2 a vége...
Xanyi
Xanyi

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #169 Dátum: 2004.05.26 13:36:13 »
Csak kell hozzá minimum 2 repülőtérnyi egyenes! :(

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #170 Dátum: 2004.05.26 13:40:14 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Marcipán"
Hillar :!:

Az enyém is TF 0411-es modell,akkó miért nem játszik MP3-at :?:  :?:

Hi Marcipán!
Tán fordítva teszed bele e CD-t?! :twisted: Vagy te szerelted bele?! :twisted:
Egyébként nemtom... :cry:  Gyere be, hogy azt megnézzük, jól van-e benne ... Hozd magaddal az MP3-as cd-t is ... Azt mondják, ha nincs lezárva a cd, akkor nem jácca ... ezt megnézted? :?
ÁÁ  :D  :D


Hát látod azt nem tudom le van e zárva :?
Majd egyszer ha arra járok beszaladok és megnézzük.
arcipán

03' YARIS SOL  50

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #171 Dátum: 2004.05.26 13:44:12 »
Idézetet írta: "SzzS"
Marcipán:Hogy a francba mentél 180-at???


Simán :)
A gyári méretü kerekekkel 181-et megy.
Na jó bevallom ezen a képen kicsit rásegítettem egy leejtön mert a hátsóülések helyén két buzi nagy agregátor volt,ami legalább 150kiló.

De amúgy megy ennyit ha nincs benne súly :idea:  :!:

Haveromé 182 megy :)
arcipán

03' YARIS SOL  50

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #172 Dátum: 2004.05.26 13:45:08 »
Idézetet írta: "hillar"
Idézetet írta: "Marcipán"
[img]    
178 ....
quote]
Marcipán!
Hanyadik sebességfokozatban ment, amikor fényképezted :?:  :twisted:  :!:  :twisted:
ÁÁ :D  :D


Rükvercbe :)  :)
arcipán

03' YARIS SOL  50

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #173 Dátum: 2004.05.26 19:57:20 »
SzzS!
Ebben a két reptérnyi dologban van valami  :) mert országúton olyan 160-on nagyon hamar ott van, de onnan alíg lehet továbbimádkozni, viszont autópályán nem tűnik soknak míg eléri a 180-at...  :)

Marcipán
Most nézem csak, hogy a tiéden 195/50R15 van, én meg pont azért nem vettem rá 15-ös felnit, mert azt hittem hogy olyan lesz tőle mint egy döglött ló... Tényleg csak ennyit fogja vissza? Rugalmasságba, gyorsulásba mennyire változik? Fogyásztás nőtt valamit?
Köszi!
Xanyi
Xanyi

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #174 Dátum: 2004.05.27 06:57:55 »
Idézetet írta: "Xanyi"


Marcipán
Most nézem csak, hogy a tiéden 195/50R15 van, én meg pont azért nem vettem rá 15-ös felnit, mert azt hittem hogy olyan lesz tőle mint egy döglött ló... Tényleg csak ennyit fogja vissza? Rugalmasságba, gyorsulásba mennyire változik? Fogyásztás nőtt valamit?
Köszi!
Xanyi


Hát gyorsulásba változott egy kicsit,valamennyire visszafogja természetesen.Fogyi is biztos több lett,nem nagyon nézegetem.
Szerintem nyugodtan ráteheted.
Ja meg egy picit a komfortból is bukott.
arcipán

03' YARIS SOL  50

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #175 Dátum: 2004.05.27 07:35:33 »
Ma megpróbálom a tutit...Haverommal elcseréljük 2 órára a kerekeinket!
Megnézem,hogy hogy is gyorsul egy 165/60R13-as gumikkal!Szerintem olyan 10-11  körül lesz a gyorsulásom!Nagyon kiváncsi vagyok rá!
Az 1.2 es corsa meg fél percet fog százra menni az én hordó 16-os kerekeimtől! :lol:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #176 Dátum: 2004.05.27 15:02:29 »
SzzS
Kiváncsian várom az eredményt mindkét kocsirol...  :)
Marcipán
Áá, már vettem 14"-os alufelniket, tulajdonképpen ezzel is szép a kocsi, de igazából én a stabilitás miatt akartam 15"-öst! Ebből látszik, hogy engem a komfort... Hogy is mondjam?! Hidegen hagy  :D
Én a TS gyári kerékméretét terveztem, 185/55R15 gondolom az meg még annyira sem fogná vissza...
Na mind1, mostmár marad a 14"-es, így legalább nem tud legyorsulni a haver a szutyorák 1.6 16V 10x pacis Lagunájával! Soha nem hiszik el, hogy ezres csak... (Ez komoly)!!!  :D
Xanyi
Xanyi

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #177 Dátum: 2004.08.03 10:32:22 »
Sziasztok!

Van egy fél éves 1.0 Yarisom és lenne ezzel kapcsolatosan egy kérdésem. Nem tudom normális-e, ha melegben bekapcsolom a légkondit, akkor pár percen belül bekapcsol a ventillátor is.
Mi arra gondoltunk, hogy mivel kicsi a motor, ezért "bajmegelőzés" céljából kapcsol be a ventillátor, nehogy túlmelegedjen a motor. A családban lévő autókban eddig vagy nem volt légkondi, vagy az új autónk jóval erősebb, mint ez a csöppség.
Kérlek segítsetek, hogy jól gondoljuk-e a dolgot, vagy esetleg más lehet a gond.
Előre is köszi a segítséget.
Szilvi 62

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #178 Dátum: 2004.08.03 13:53:57 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Sziasztok!

Van egy fél éves 1.0 Yarisom és lenne ezzel kapcsolatosan egy kérdésem. Nem tudom normális-e, ha melegben bekapcsolom a légkondit, akkor pár percen belül bekapcsol a ventillátor is.
Mi arra gondoltunk, hogy mivel kicsi a motor, ezért "bajmegelőzés" céljából kapcsol be a ventillátor, nehogy túlmelegedjen a motor. A családban lévő autókban eddig vagy nem volt légkondi, vagy az új autónk jóval erősebb, mint ez a csöppség.
Kérlek segítsetek, hogy jól gondoljuk-e a dolgot, vagy esetleg más lehet a gond.
Előre is köszi a segítséget.


Légkondi van benne?
És hogy bírja a kicsike?
Mert az 1.0-sba nem akartunk, mert sokak szerint nagyon visszafogja a kocsit, ami amúgy se túl erős.
Laco 73 :D

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Yaris 1.0 Sol
« Válasz #179 Dátum: 2004.08.03 14:31:20 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szilvi"
Sziasztok!

Van egy fél éves 1.0 Yarisom és lenne ezzel kapcsolatosan egy kérdésem. Nem tudom normális-e, ha melegben bekapcsolom a légkondit, akkor pár percen belül bekapcsol a ventillátor is.
Mi arra gondoltunk, hogy mivel kicsi a motor, ezért "bajmegelőzés" céljából kapcsol be a ventillátor, nehogy túlmelegedjen a motor. A családban lévő autókban eddig vagy nem volt légkondi, vagy az új autónk jóval erősebb, mint ez a csöppség.
Kérlek segítsetek, hogy jól gondoljuk-e a dolgot, vagy esetleg más lehet a gond.
Előre is köszi a segítséget.


Légkondi van benne?
És hogy bírja a kicsike?
Mert az 1.0-sba nem akartunk, mert sokak szerint nagyon visszafogja a kocsit, ami amúgy se túl erős.


Én is sokáig féltem, hogy nagyon vissza fogja fogni, főleg, hogy szeretem kihasználni a kishörcsög adottságait. :twisted:
Általában városban használom és max. csak ketten ülünk benne. Lámpánál szoktam figyelni, hogy mennyire fogja vissza a gyorsulását, de óriási különbséget nem veszek észre. Hozzá kell tennem, hogy általában nem maximumon használom a légkondit (nem bírja az arcom :cry: ).
Nekem a célnak megfelel. Az előző autóm egy 19 éves Fiat Uno volt, ahhoz képest pedig maga a csoda. :D
Szilvi 62