Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 260491 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #75 Dátum: 2005.07.12 09:32:44 »
Szia Xanyi  [smilie=sm03.gif]

Bocsi, hogy nem tudtam veled jobban megállni dumcsizni, de nem akartam a kisasszonyt fárasztani :toy:-ás dolgaimmal..... :crazy:

Majd szombaton találkozunk. Amit mondtál a szombaton talira fel, aztán vissza Balcsi nem biztos, hogy rossz ötlet. (átgondoltam mára) Szóval inkább gyere fel, aztán majd du 4-kor lelépsz és irány Vonyarc. Ott úgy is 7-8 körül indul az élet nem?? Leteszed a kocsit és behozod a lemaradást :drinkers:, mert gondolom erről lesz szó. :lol:

Bp-Vonyarc kb 2 óra 10-20 perc út normál Yarisozással. M7 Székesfehérvárig ott Veszprém felé veszed utad Veszprémnél Csopak felé és aztán tűz az északi parton Vonyarcig. Lehet haladni (60-90 km/h) a parton is, csak Fürednél figyelj, mert az esetek 80%-ban van mérés!!!!!
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #76 Dátum: 2005.07.12 09:39:31 »
Idézetet írta: "molnarl"
Jól emlékszel! Bár még nem voltál teljesen magadnál!  :wink:
Milyen volt a szombathelyi programod?  :lol:  :wink:
Vasárnap vagy tegnap?? Azt hiszem rendszerint meg fogok fordulni Xanyifalván  :lol:  Tegnap pl össze is futottunk.

Ja tényleg Xanyi. Legközelebb a 30/520.....-as számomon keress. Nincs mindig nálam a 20-as. A hívás az OK, mert át van irányítva ilyen szitukban, de az sms-t csak éjjel olvastam. Bocsi.... Ha nem tudod a számom, megadom szombaton, de csak ha jössz talira  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Kivel futottunk össze?
« Válasz #77 Dátum: 2005.07.12 09:43:48 »
Idézetet írta: "kishaver"


Majd szombaton találkozunk. Amit mondtál a szombaton talira fel, aztán vissza Balcsi nem biztos, hogy rossz ötlet. (átgondoltam mára) Szóval inkább gyere fel, aztán majd du 4-kor lelépsz és irány Vonyarc. Ott úgy is 7-8 körül indul az élet nem?? Leteszed a kocsit és behozod a lemaradást :drinkers:, mert gondolom erről lesz szó. :lol:


Talira mindenképp szándékozom menni, csak nem bizti, h. Sz.helyről, hanem Vonyarcról és tali után is oda mennénk vissza. Piálás mindenképp lenne ha visszaérkeztünk, de azért nem kéne sietni, a sör eláll a hűtő tatyóban egy ideig.

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Kivel futottunk össze?
« Válasz #78 Dátum: 2005.07.12 09:55:16 »
Idézetet írta: "music"
Most látom csak, hogy SzzS kolléga mit "művelt":
Idézetet írta: "SzzS"
#60000
:wink:  :lol:  :P



Én írtam a 60.000. hozzászólást, vagy mit tettem? :oops:  :oops:  :supz:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #79 Dátum: 2005.07.12 10:55:43 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "kishaver"


Majd szombaton találkozunk. Amit mondtál a szombaton talira fel, aztán vissza Balcsi nem biztos, hogy rossz ötlet. (átgondoltam mára) Szóval inkább gyere fel, aztán majd du 4-kor lelépsz és irány Vonyarc. Ott úgy is 7-8 körül indul az élet nem?? Leteszed a kocsit és behozod a lemaradást :drinkers:, mert gondolom erről lesz szó. :lol:
Talira mindenképp szándékozom menni, csak nem bizti, h. Sz.helyről, hanem Vonyarcról és tali után is oda mennénk vissza. Piálás mindenképp lenne ha visszaérkeztünk, de azért nem kéne sietni, a sör eláll a hűtő tatyóban egy ideig.
Na!!! Xanyival együtt tudtok menni!! Ő is Vonyarcon akar partyzni. Ezt nekem kell köztetek megszervezni??? Beszéljetek kicsit egymással Szombathelyiek!!! :lol:  :lol:

Lehet, hogy lehetne költséget kímélni kicsit.....
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #80 Dátum: 2005.07.12 11:06:09 »
Na erre varrjatok gombócot:

Tegnap Xanyival futok össze full véletlenül. Ma pedig elmentem boltba munkadidőben (tsssss, ne mondjátok senkinek), pedig csak 3-4 hetente 1x teszem és kivel futok össze ott??? Na kivel? Egy Szombathelyivel Zalaegerszegen. SAVARIA :!:  Sajna nem sok időm volt beszélgetni, de jön, megerősítem, a hírt, hoz bólyát kb. 50 db-ot.

Szerintem a fővárosiak nem találkoznak ilyen intenzitással, mint én az egész dunántúli bandával.

Vasárnap Molnarl
Hétfő Xanyi
Kedd Savaria
Kíváncsian várom a szerdát??? :lol:  :lol: Zénóka, SzzS nem jártok erre? Ha minden kötél szakad és semmiféle :toy:-ját szerető emberrel nem futok össze, benézek a zeg.-i :toy: szalonba.  :lol:
Üdv: Kishaver 74

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Kivel futottunk össze?
« Válasz #81 Dátum: 2005.07.12 11:16:45 »
hát 5si én biztos nem megyek arra!

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Kivel futottunk össze?
« Válasz #82 Dátum: 2005.07.12 18:09:20 »
Idézetet írta: "kishaver"
Vasárnap vagy tegnap?? Azt hiszem rendszerint meg fogok fordulni Xanyifalván  :lol:  Tegnap pl össze is futottunk.


Hozd a talira, nehogy már a szombat kimaradjon!!!  :lol:  :lol:  :lol:
Hogyan fogjátok kibírni?
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Kivel futottunk össze?
« Válasz #83 Dátum: 2005.07.13 01:54:23 »
Idézetet írta: "SzzS"
Idézetet írta: "music"
Most látom csak, hogy SzzS kolléga mit "művelt":
Idézetet írta: "SzzS"
#60000
:wink:  :lol:  :P
Én írtam a 60.000. hozzászólást, vagy mit tettem? :oops:  :oops:  :supz:

Te bizony :wink:
music     

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #84 Dátum: 2005.07.13 08:32:17 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "kishaver"
Vasárnap vagy tegnap?? Azt hiszem rendszerint meg fogok fordulni Xanyifalván  :lol:  Tegnap pl össze is futottunk.
Hozd a talira, nehogy már a szombat kimaradjon!!!  :lol:  :lol:  :lol:
Hogyan fogjátok kibírni?
Nem jön :(  vagy inkább  :lol:  Majd megoldjuk valahogy.
Üdv: Kishaver 74

leszilaci

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #85 Dátum: 2005.07.13 13:53:12 »
Idézetet írta: "kishaver"

Bp-Vonyarc kb 2 óra 10-20 perc út normál Yarisozással. M7 Székesfehérvárig ott Veszprém felé veszed utad Veszprémnél Csopak felé és aztán tűz az északi parton Vonyarcig. Lehet haladni (60-90 km/h) a parton is, csak Fürednél figyelj, mert az esetek 80%-ban van mérés!!!!!

bocsesz, hogy beleszólok, de én kihagynám a 71-es utat, és inkább Veszprémtől Tapolca felé- Nemesvámos, aztán Nagyvázsony,Kapolcs, Tapolca, 84-71, Balatonederics, és ott is vagy :)

arra nincs (vagyis még nem találkoztam) trafival.
igaz, nem a balcsi mellett mész, de azért szép a táj, és sokkal gyorsabban haladsz!!!! :idea:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #86 Dátum: 2005.07.13 13:58:10 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "kishaver"

Bp-Vonyarc kb 2 óra 10-20 perc út normál Yarisozással. M7 Székesfehérvárig ott Veszprém felé veszed utad Veszprémnél Csopak felé és aztán tűz az északi parton Vonyarcig. Lehet haladni (60-90 km/h) a parton is, csak Fürednél figyelj, mert az esetek 80%-ban van mérés!!!!!

bocsesz, hogy beleszólok, de én kihagynám a 71-es utat, és inkább Veszprémtől Tapolca felé- Nemesvámos, aztán Nagyvázsony,Kapolcs, Tapolca, 84-71, Balatonederics, és ott is vagy :)
Engem nem zavar, sőőt tanultam ma is valamit. Köszi
Üdv: Kishaver 74

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
Kivel futottunk össze?
« Válasz #87 Dátum: 2005.07.13 21:16:43 »
Idézetet írta: "Szonár"
A teljes beszélgetés (a zsírégetésről és a pulzus tartományokról) előzményekkel együtt a Sport topikban olvasható

Mivel itt moderálás esete forog fenn, ezért kérek engedélyt az érintettektől (squiddy, whis, kishaver, afekete), hogy a már Szonár által a Sport topicba átmásolt hozzászólásaikat innen törölhessük!
music     

Fighting

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 194
Kivel futottunk össze?
« Válasz #88 Dátum: 2005.07.13 21:18:54 »
Idézetet írta: "Szonár"
Hogy egy kicsit ontopik is legyek:
Ma a Fogarasi-Tesco parkolójában összefutottam a sráccal,akinek a piros twin cam Corollája van.


Szerintem ezt a Corollát mindennap láttom, mert a szemközti házban lakik a tulajdonosa.
Play like a champion today

E12 '03 Corolla 1.4 VVT-i HB 3 a.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Kivel futottunk össze?
« Válasz #89 Dátum: 2005.07.14 07:35:09 »
Idézetet írta: "music"

Mivel itt moderálás esete forog fenn, ezért kérek engedélyt az érintettektől (squiddy, whis, kishaver, afekete), hogy a már Szonár által a Sport topicba átmásolt hozzászólásaikat innen törölhessük!

Részemről semmi akadálya.