Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 263518 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #825 Dátum: 2008.10.16 06:34:26 »
Hát akkor imádkozz, hogy én sose engedjelek át magam előtt, mert azt nehezen szoktam tolerálni, hogy valakinek megállok, és az illető nekiáll totyogni :excl: :2guns: :hammer: :nono:

Nem kell hogy toleráld csak várd meg amíg átmegy az ember és ne menj neki.Biztosan így szokott lenni nem,de ez azért majd jusson eszedbe akkor is ha a mondjuk a nagymamádat így elüti valami türelmetlen ***.Csak mert az én dédmamámat így ütötte el a zebrán egy autó ami miatt medencecsonttörése lett és így meg is halt a korházban...Biztos Neked van igazad!!! :fuk2:Ha ismernél tudnád hogy nem totyogok és mivel a lábammal dolgozom inkább azok tanuljanak meg imádkozni aki legközelebb így nekem jön,mert addig fogom visszarugdalni a saját autójába amíg kap levegőt.Most vagy bal lábbal keltem fel vagy csak nem szeretném ha  zebrán elüssön Music cartárs?Mindegy remélem elég érthetően elmondtam mi lesz...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #826 Dátum: 2008.10.16 08:50:43 »
Hát akkor imádkozz, hogy én sose engedjelek át magam előtt, mert azt nehezen szoktam tolerálni, hogy valakinek megállok, és az illető nekiáll totyogni :excl: :2guns: :hammer: :nono:
Nem kell hogy toleráld csak várd meg amíg átmegy az ember és ne menj neki.Biztosan így szokott lenni nem,de ez azért majd jusson eszedbe akkor is ha a mondjuk a nagymamádat így elüti valami türelmetlen ***.Csak mert az én dédmamámat így ütötte el a zebrán egy autó ami miatt medencecsonttörése lett és így meg is halt a korházban...Biztos Neked van igazad!!! :fuk2:Ha ismernél tudnád hogy nem totyogok és mivel a lábammal dolgozom inkább azok tanuljanak meg imádkozni aki legközelebb így nekem jön,mert addig fogom visszarugdalni a saját autójába amíg kap levegőt.Most vagy bal lábbal keltem fel vagy csak nem szeretném ha  zebrán elüssön Music cartárs?Mindegy remélem elég érthetően elmondtam mi lesz...
Nézd, azért is volt a sok smiley, mert volt némi él abban, amit írtam. Általában, ha sűrű a forgalom, szoktam helyet hagyni magam előtt és jelezni a zebra előtt ácsorgóknak, hogy menjenek át, tehát nyilván nem arról beszélek, hogy aki nem bír gyorsabban menni, azt nem tolerálom, és nyilván senkit nem fogok szándékosan elütni, egy 8 hónapos gyerekkel a háta mögött pedig az ember még másképp látja a világot, mint addig.
Nem, azokról beszélek, akik a zebrán állnak neki SMS-t küldözgetni, a zsebükben kotorászni, úgy csinálni, mintha otthon a konyhában ülnének, és éppen a holnapi ebéden törnék a fejüket, azaz akik nem gondolnak a másikra.
Ugyanis a zebra az úttest része, ahol a gyalogosnak ugyan előnye van, de még a KRESZ szerint is maga a hely veszélyes, és alapvetően arra szolgál, hogy egyik járdától a másikig haladjanak rajta át a lehető leggyorsabban ki-ki a lehetőségei szerint.
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.16 09:07:15 írta music »
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #827 Dátum: 2008.10.16 08:57:52 »
Ezzel én is hasonlóképpen vagyok. Engedem őket, de ha tötymörögni kezdenek, azt nem tolerálom. PL mikor a múltkor megállok fiataloknak, akik aztán egymáshoz visszamenve, a nap eseményeit megbeszélve időznek a zebrán. Mindezt a környék legforgalmasabb útján...
Persze ott a másik oldal is. Tegnap a gyerekkel vártam, már a járdáról lelépve az úton, hogy át tudjak menni a bölcsődéhez. Kb 20 autós zúgott el előttünk, mire egy szerb rendszámú busz  :excl: volt hajlandó megállni. Hozzáteszem, ugyanott kifelé jövet majd' elcsaptak egy csajt, aki sietett a villamoshoz...Mindez persze zebránál.
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.16 09:00:00 írta Kgabe »
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #828 Dátum: 2008.10.16 09:00:30 »
OFF: ugyan nézzétek már meg, hogy mikor szerkesztettem... :whistling:
Gabe 254.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #829 Dátum: 2008.10.16 09:06:18 »
Rendben,de ez nem zebrán volt hanem a mélygarázsból jött kifelé a csaj én meg mpont akkor értem oda.El akart engedni,de balról mentem jobbra és addig ő a kocsiforgalmat kezdte el nézni hogy ki tujon kanyarodni csak továbbcsorgott én meg a szokások tempómmal mentem ami nem totyogás.Így jött nekem.Ez figyelmetlenség.Kellett volna nyomnia egy féket ha elenged és ennyi.A zebrás álmodozók nem tartotnak nekem sem a kedvenceim közé.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #830 Dátum: 2008.10.16 09:11:29 »
én meg a szokások tempómmal mentem ami nem totyogás.
ez eddig nem derült ki, mert korábban azt írtad, hogy ebéd után teli hassal nem fogsz szaladgálni.
Az egész tiszteletkört megspórolhattuk volna... ::)
music     

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #831 Dátum: 2008.10.16 09:36:21 »
én meg a szokások tempómmal mentem ami nem totyogás.
ez eddig nem derült ki, mert korábban azt írtad, hogy ebéd után teli hassal nem fogsz szaladgálni.
Az egész tiszteletkört megspórolhattuk volna... ::)

Jó csak ara gondoltam hogy nem erőltetem meg magam,de totyogni nem fogok mint egy galamb:-))

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #832 Dátum: 2008.10.16 09:43:41 »
Tegnap a gyerekkel vártam, már a járdáról lelépve az úton, hogy át tudjak menni a bölcsődéhez. Kb 20 autós zúgott el előttünk, mire egy szerb rendszámú busz  :excl: volt hajlandó megállni. Hozzáteszem, ugyanott kifelé jövet majd' elcsaptak egy csajt, aki sietett a villamoshoz...Mindez persze zebránál.

Vannak gyalogátkelők, amik nem láthatók rendesen, van a Havanna lakótelep szélén is 2. a környék kialakítása miatt, ha sürű a forgalom, akkor veszed észre a zebránál toporgó gyalogost, amikor már vészfékezéssel is alig tudnál megállni - ráadásul a fák miatt sötétben ezek a környék leg sötétebb pontjai. - A buszból magasabról jobban körbelát.

-Mielőtt vita indulna a dologról - a jól belátható gyalogátkelőkön sem egyszerű átkelni, de ezeken egyszerűen reménytelen sűrű forgalomban.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peti

  • Vendég
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #833 Dátum: 2008.10.16 11:32:28 »
Ha valakit átengedek akkor benne van a pakliban hogy átsétál, pókjárásba megy, telefonál stbstb. Ezen nem húzom fel magam, ha meg sietek akkor úgy se fogom átengedni :innocent: :whistling:

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #834 Dátum: 2008.10.16 11:36:55 »
Ha valakit átengedek akkor benne van a pakliban hogy átsétál, pókjárásba megy, telefonál stbstb. Ezen nem húzom fel magam, ha meg sietek akkor úgy se fogom átengedni :innocent: :whistling:

Kösz:-)

Peti

  • Vendég
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #835 Dátum: 2008.10.16 20:30:00 »
Kösz:-)

Ha sietek akkor pofátlanul szoktam nyomulni, (mondjuk kb. úgy ahogy a közlekedők nagytöbbsége alapjáraton teszi :whistling: ) nem a szabályokat áthágva, meg belerongyolva a gyalogosok közé, de nem szoktam beengedőst, átengedőst, jópofizóst meg bratyizóst játszani, erre nem vagyok büszke, de néha előfordul.

Volt olyan hogy a (most már ex) bnőmet nem vettem észre amint a zebra túloldalán áll és elmentem mellette, hazaértem és 15 nem fogadott hívásom volt, hogy biztos azért nem álltam meg mert "valaki" volt velem, közbe tényleg csak nem vettem észre :flowers:

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #836 Dátum: 2008.11.02 20:48:06 »
Vajh' ki volt azzal a bordó ráncfelvarrás előtti, lépcsőshátú E12 Corollával, aki ma délután fél ötkor az M0-ról Érd felől Téténynek kanyarodott? Rendszám: IIG-33x, a klubos matrica hátul volt a csomagtartó fedélen, onnan tűnt fel.  :flowers:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #837 Dátum: 2008.11.07 13:59:00 »
Ma reggel Érden fél 8-kor sikerült a gyönyörűséges, fehér IS200-ast látnom, utána pedig rá 50 méterre Lapáték kanyarodtak ki a főútra.  :1eye:
         

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #838 Dátum: 2008.11.14 20:55:34 »
Ma Pécsett voltam, és ismerős autóba botlottam:

Aztán meg az alagútnál du 2-kor vajon ki kanyarodott rá a Hunyadi útra a Széchenyi tér felé?! :whistling: Tessék jelentkezni! :D
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #839 Dátum: 2008.11.15 20:36:32 »
És ha azt mondom, JEN-*** rendszámú kék Avensis?
Gabe 254.