Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 267088 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #855 Dátum: 2008.12.08 20:42:12 »
A kocsi egy sötét Executive Avensis volt,
De nem kék, hanem fekete  :whistling:

Akkor ez hogy is van? :sorcerer:

Azt írta kicsit lejjebb Kgabe, hogy kék az Avénk. Pedig fekete  :)
De ezt már réééééééééééééééééééééééééééégen tisztáztuk!  :flowers: Amúgy pénteken megint Pécs.  :yes:
Gabe 254.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #856 Dátum: 2008.12.09 09:43:52 »
Igen, Palaczk ma (is) volt Pesten és schillerasszal és jómagammal minitalizott is! :clap: :clap:


Beon  :yes: ... Félórásnak indult, aztán másfél órás lett belőle  :) ... Utána amúgy simán visszajutottam az Ihász utcába, alig kellett hozzá több idő, mint odafelé - 35 perc alatt ott voltam. A Hungáriáról rámentem a Mogyoródi útra, arról mindjárt Mexikói út, Kerepesin át a Pongrác(z?) útra, stb. Az 1984-es térképemmel  :laugh:

Ne szóld le azt a '84-es térképet! Papír alapú GPS 1.0 by Palaczk.
Amúgy erről az útvonalról gagyarásztam, hogy én is arra mennék... :shifty:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #857 Dátum: 2008.12.09 17:25:30 »
Igen, Palaczk ma (is) volt Pesten és schillerasszal és jómagammal minitalizott is! :clap: :clap:


Beon  :yes: ... Félórásnak indult, aztán másfél órás lett belőle  :) ... Utána amúgy simán visszajutottam az Ihász utcába, alig kellett hozzá több idő, mint odafelé - 35 perc alatt ott voltam. A Hungáriáról rámentem a Mogyoródi útra, arról mindjárt Mexikói út, Kerepesin át a Pongrác(z?) útra, stb. Az 1984-es térképemmel  :laugh:

Ne szóld le azt a '84-es térképet! Papír alapú GPS 1.0 by Palaczk.
Amúgy erről az útvonalról gagyarásztam, hogy én is arra mennék... :shifty:

Na ja, de szerinted én akkor tudtam, hogy miről gagyarászol ;) ? Az utcaneveket csak akkor ott helyben olvastam le/checkoltam a térképen. BP-en közlekedve nagyon gyakran hozok ilyen spontán döntéseket - haladok nagyjából a fő irányban, és helyenként improvizálok. Többnyire bejön  :yes:

(De azért néha csúnyán mellé tudok lőni, pl. mikor tavaly nyáron a XV.ker. Bánkút utcából a Szentendrei út északi végébe kellett mennem, és az akkor még nem is létező északi hídon akartam átmenni a Dunán, az rendesen elvitte a prímet  :helpsmilie: :laugh: ... Derengett, hogy van ott szó vmi hídról, gondoltam, biztos meg is van már - fölvergődtem oda a pi...ba a péntek délutáni csúcsban, és láttam, hogy híd sehol - fölhívtam schilleraszt, hogy most tényleg nincs híd vagy mi, mire ő közölte, hogy ezt kicsit elsiettem  :tt2: ... Meeekkora élmény volt utána újra lemenni egészen az Árpád hídig, majd a túloldalon újra föl  :yes: :cool2:.......)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #858 Dátum: 2008.12.09 19:40:23 »
Na ja, de szerinted én akkor tudtam, hogy miről gagyarászol ;) ? Az utcaneveket csak akkor ott helyben olvastam le/checkoltam a térképen. BP-en közlekedve nagyon gyakran hozok ilyen spontán döntéseket - haladok nagyjából a fő irányban, és helyenként improvizálok. Többnyire bejön  :yes:
(De azért néha csúnyán mellé tudok lőni, pl. mikor tavaly nyáron a XV.ker. Bánkút utcából a Szentendrei út északi végébe kellett mennem, és az akkor még nem is létező északi hídon akartam átmenni a Dunán, az rendesen elvitte a prímet  :helpsmilie: :laugh: ... Derengett, hogy van ott szó vmi hídról, gondoltam, biztos meg is van már - fölvergődtem oda a pi...ba a péntek délutáni csúcsban, és láttam, hogy híd sehol - fölhívtam schilleraszt, hogy most tényleg nincs híd vagy mi, mire ő közölte, hogy ezt kicsit elsiettem  :tt2: ... Meeekkora élmény volt utána újra lemenni egészen az Árpád hídig, majd a túloldalon újra föl  :yes: :cool2:.......)
Az igen, gondolom, hogy akkor megnézted a híd építését. Milyen fázisban volt?
Vígasztaljon a tudat, hogy Pécsen én sem lennék nagylegény, mennék a főúton, oszt víz. Még jó, hogy van már GPS.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #859 Dátum: 2008.12.09 20:56:56 »
Csak, hogy ON legyünk...
Én már idehaza. Te, Andris?  :tooth:
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #860 Dátum: 2008.12.23 09:59:42 »
Na ja, de szerinted én akkor tudtam, hogy miről gagyarászol ;) ? Az utcaneveket csak akkor ott helyben olvastam le/checkoltam a térképen. BP-en közlekedve nagyon gyakran hozok ilyen spontán döntéseket - haladok nagyjából a fő irányban, és helyenként improvizálok. Többnyire bejön  :yes:
(De azért néha csúnyán mellé tudok lőni, pl. mikor tavaly nyáron a XV.ker. Bánkút utcából a Szentendrei út északi végébe kellett mennem, és az akkor még nem is létező északi hídon akartam átmenni a Dunán, az rendesen elvitte a prímet  :helpsmilie: :laugh: ... Derengett, hogy van ott szó vmi hídról, gondoltam, biztos meg is van már - fölvergődtem oda a pi...ba a péntek délutáni csúcsban, és láttam, hogy híd sehol - fölhívtam schilleraszt, hogy most tényleg nincs híd vagy mi, mire ő közölte, hogy ezt kicsit elsiettem  :tt2: ... Meeekkora élmény volt utána újra lemenni egészen az Árpád hídig, majd a túloldalon újra föl  :yes: :cool2:.......)
Az igen, gondolom, hogy akkor megnézted a híd építését. Milyen fázisban volt?
Vígasztaljon a tudat, hogy Pécsen én sem lennék nagylegény, mennék a főúton, oszt víz. Még jó, hogy van már GPS.

Dehogy néztem meg, nem jutottam el odáig  :whistling: ... Mikor rájöttem, hogy nincs még kész, fordultam is vissza. Onnan még nem is láttam rá, csak gyanús lett, hogy nincs semmi letérő, tábla vagy ilyesmi  :hammer: ...

Pécsen én sem ismerek még minden városrészt, pedig itt élek 22 éve. Jól szét van szórva a város a dombokon, a Mecsekoldalon tutira lennének részek, ahol csúnyán el tudnék tévedni. Márcsak azért is, mert ugye GPS-em még nincs, és szerintem még pár évig nem is lesz... Egyelőre nincs rá igazából szükségem, abban a viszonylag kevés esetben meg, amikor ismeretlen helyre megyek, élvezem a térképes navigáció kihívását  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #861 Dátum: 2008.12.23 10:10:32 »
Tegnap, a bontott Camry automata váltó átadása alkalmából Szeke Mesterrel tartottunk késő esti minitalit  :yes: ... Fél 9 és 10 óra között kaptam egy kis idegenvezetést a kiskőrösi MF-nél, láttam sok érdekes autót, roncs állapotú állólámpás kupé Merciktől kezdve a felújításra váró Hacsirokun át a 408-as Moszkvicsig  :laugh: ... Ültem is jópár különlegességben, beleértve egy közel 30 éves DAF trélert, Szeke kiváló állapotú 83-as Camryjét (elektromos tolótető, waaaa), és egy igazi kuriózumot, egy '83-as, A6-os (hátsókerekes), háromajtós liftback kupé (!!!) Carinát  :eek: ...

Meg kell említenem még egy kétajtós, 83 körüli, A6-os Celica kupét is - 1.6-os alapmodell, de a ritkábbik lépcsőshátú, kétajtós verzióból, és bár felújításra szoruló, de alapvetően ép és ami a lényeg: gányolás-mentes állapotban van! A kasztnijára ráférne egy részleges felújítás és egy komplett fényezés, de szétrohadva nincs, törve láthatóan aligha volt, és a kb. 200 ezres (nem emlékszem egészen pontosan, de vmi ilyesmi) futásnak köszönhetően a beltér, és gyaníthatóan a mechanika állapota is egész tűrhető! Most kéne megmenteni ezeket a kocsikat... Persze kérdés, hogy papírjai vannak-e - ezt Szeke nem tudta megmondani, de nyilván utána lehetne nézni.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #862 Dátum: 2008.12.23 19:43:11 »
Láttam ma eg Celica-t MEX-666 rendszámmal  :laugh:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #863 Dátum: 2008.12.24 14:02:43 »
Ma rögtönzött karácsonyi minitalit bonyolítottunk le Batyukával, csak azért nem írom, hogy Avensis-talit, mert én éppen egy kőolajszármazék-mentes meghajtású Peg Peregoval voltam... :clap:
music     

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #864 Dátum: 2009.01.06 19:14:17 »
Ma láttam egy sötét (fekete, vagy sötétszürke)E12 Cori HB-t a SZOTE újklinika parkolójában  klubbos rendszámkerettel. Ki voltál ?

szerk. kb 12:00 körül. 15:00 körül már nem állt ott :)
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.06 19:16:16 írta Deep Rush »
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #865 Dátum: 2009.01.14 00:27:39 »
Ma délután Szegeden, a Zákány utcában parkolt egy fészlift előtti Ave I., talán GMZ*** rendszámmal, klubos kerettel. Ki voltál?
Gabe 254.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #866 Dátum: 2009.01.14 11:34:58 »
Ma délután Szegeden, a Zákány utcában parkolt egy fészlift előtti Ave I., talán GMZ*** rendszámmal, klubos kerettel. Ki voltál?
Ha LB akkor valószínű BÉGÉ cartárs lehetett.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #867 Dátum: 2009.01.15 08:46:01 »
Az volt.
Gabe 254.

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #868 Dátum: 2009.02.02 12:15:13 »
Ma, korán reggel (06:00-06:30) előttem ment egy ezüst Corolla az Éles saroknál. (Örs felé tartott.) Klubbos keret volt rajta, rendszáma KW*-9**. Vajh, ki  volt? :?: :hmmmm:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Thomasino

  • Night-bird
  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 422
Re: Kivel futottunk össze?
« Válasz #869 Dátum: 2009.02.08 20:18:44 »
Ma délután negyed négy fele Csömöri Auchan-nál szürke Ave 1. klubos kerettel, - matricával ment előttem a körforgalomban, aztán Pest fele lefordult.
Ki voltál?