Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 267518 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Spacedolphin

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 177
Kivel futottunk össze?
« Válasz #630 Dátum: 2007.10.04 09:42:26 »
Kedden este negyed-fél nyolc körül a BAH-nál gurultam el egy Yaris mellett, de csak a klubos matricát fogtam fel, meg, hogy sötétítettek voltak az ablakok. Mire leesett, hogy legalább átintegethettem volna, addigra már késõ volt. Nem voltam a topon szellemileg...  [smilie=sm25.gif]
Ja! Fekete E10-es Corollában reménytelenkedtem a Yaris jobb oldalán.  :vezetes:
pacedolphin

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Kivel futottunk össze?
« Válasz #631 Dátum: 2007.10.05 10:09:55 »
Láttam nemrég Lapatot! Integettem, észrevettél? Dél-pest, m5 kivezetõ felé araszoltam fogalmam nincs milyen utcán...

Nagyon jól néz ki az az autó élõben!

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
Kivel futottunk össze?
« Válasz #632 Dátum: 2007.10.05 17:31:43 »
Idézetet írta: "Peter"
Láttam nemrég Lapatot! Integettem, észrevettél? Dél-pest, m5 kivezetõ felé araszoltam fogalmam nincs milyen utcán...

Nagyon jól néz ki az az autó élõben!


Totál vak vagyok, fõleg vezetés közben  :shock:  :figyellek:
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

A Csaszi

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #633 Dátum: 2007.10.09 20:34:44 »
Ma, nagyjából 18h-tájt, itt (Henszlmann Imre utca) parkolóhelyet keresvén láttam NoGun picnicjét kiállni, csak sajna az elõttem lévõ pont beállt, úgyhogy nekiláttam még egy kört tenni, közben kicsinyt villogtam meg miegyéb, de valszeg nem vett észre ÕKelme. :-)

Persze, amennyiben más klubtagnak is van világoskék PicNicje, melyen már klubbos rendszámtartó és matrica is van, akkor nem Õ volt. Én mindenesetre örültem!  :nagymosoly:

Tide

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 962
Kivel futottunk össze?
« Válasz #634 Dátum: 2007.10.13 13:43:08 »
JUC-os rendszámú klubtárs ma kettövel mellettem állt a Westend parkolójában :pofa:
..::: a zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek :::... (nietzsche)
220

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #635 Dátum: 2007.10.15 13:48:52 »
Lehet, hogy KLacót láttam múlt héten csütörtök reggel
a Telepes utcában, legalábbis egy ugyanolyan kék
Cori volt, mint az övé. Nem gyakori ez a szín.

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Kivel futottunk össze?
« Válasz #636 Dátum: 2007.10.15 19:52:03 »
Idézetet írta: "Szonár"
Lehet, hogy KLacót láttam múlt héten csütörtök reggel
a Telepes utcában, legalábbis egy ugyanolyan kék
Cori volt, mint az övé. Nem gyakori ez a szín.
Mennyire reggel? Mert azt se tudom, melyik a telepes utca  :kacsint: Klubos rendszámkeretem van, és EFx-xxx a rendszámom amúgy. Még ilyen színût nem láttam, csak 3 ajtósban, mint az enyém. Mondjuk hátulról nem lehet megállapítani, hogy hány ajtós  :kacsint:
Laco 73 :D

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #637 Dátum: 2007.10.16 21:19:07 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szonár"
Lehet, hogy KLacót láttam múlt héten csütörtök reggel
a Telepes utcában, legalábbis egy ugyanolyan kék
Cori volt, mint az övé. Nem gyakori ez a szín.
Mennyire reggel? Mert azt se tudom, melyik a telepes utca  :kacsint: Klubos rendszámkeretem van, és EFx-xxx a rendszámom amúgy. Még ilyen színût nem láttam, csak 3 ajtósban, mint az enyém. Mondjuk hátulról nem lehet megállapítani, hogy hány ajtós  :kacsint:
Nekem csak a szín és a tipus tûnt fel, a rekviziteket nem is figyeltem. Egyébként olyan 8 magasságában.
(A Telepes utca a Nagy Lajosból indul, a patakon át megy valahova Rákosborzasztó irányába.)

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Kivel futottunk össze?
« Válasz #638 Dátum: 2007.10.16 21:48:54 »
Akkor tudom hol van, multkor jöttem arra, de az kedd 18:00körül volt  :kacsint: Az utcanevekkel mindig bajban vagyok  :oops:
Laco 73 :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kivel futottunk össze?
« Válasz #639 Dátum: 2007.10.17 09:39:57 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szonár"
Lehet, hogy KLacót láttam múlt héten csütörtök reggel
a Telepes utcában, legalábbis egy ugyanolyan kék
Cori volt, mint az övé. Nem gyakori ez a szín.
Mennyire reggel? Mert azt se tudom, melyik a telepes utca  :kacsint: Klubos rendszámkeretem van, és EFx-xxx a rendszámom amúgy. Még ilyen színût nem láttam, csak 3 ajtósban, mint az enyém. Mondjuk hátulról nem lehet megállapítani, hogy hány ajtós  :kacsint:
Nekem csak a szín és a tipus tûnt fel, a rekviziteket nem is figyeltem. Egyébként olyan 8 magasságában.
(A Telepes utca a Nagy Lajosból indul, a patakon át megy valahova Rákosborzasztó irányába.)

Mi az,hogy Rákosborzasztó????  :rolleyes: Az a köznyelvben a XVII. kerület.... :nene:  A Telepes utca meg csak a Körvasútsorig tart, az meg még ugye Zugló.... :nana:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #640 Dátum: 2007.10.17 10:05:52 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Szonár"
Lehet, hogy KLacót láttam múlt héten csütörtök reggel
a Telepes utcában, legalábbis egy ugyanolyan kék
Cori volt, mint az övé. Nem gyakori ez a szín.
Mennyire reggel? Mert azt se tudom, melyik a telepes utca  :kacsint: Klubos rendszámkeretem van, és EFx-xxx a rendszámom amúgy. Még ilyen színût nem láttam, csak 3 ajtósban, mint az enyém. Mondjuk hátulról nem lehet megállapítani, hogy hány ajtós  :kacsint:
Nekem csak a szín és a tipus tûnt fel, a rekviziteket nem is figyeltem. Egyébként olyan 8 magasságában.
(A Telepes utca a Nagy Lajosból indul, a patakon át megy valahova Rákosborzasztó irányába.)

Mi az,hogy Rákosborzasztó????  :rolleyes: Az a köznyelvben a XVII. kerület.... :nene:  A Telepes utca meg csak a Körvasútsorig tart, az meg még ugye Zugló.... :nana:
"irányába". :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kivel futottunk össze?
« Válasz #641 Dátum: 2007.10.17 14:18:55 »
Idézetet írta: "Szonár"
"irányába". :)


Nézz meg egy térképet Tesó! a végétõl olyan 40-42 fokot kell knyarantani az erányon, jogy jó legyen a XVII. kerület.  De nagylelkû vagyok és odaitélem a pontot: Rákosszentmihály valóban "irányában" van... :ordog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #642 Dátum: 2007.10.21 01:12:34 »
Szuti kartárssal a Mammutnál :wink:

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #643 Dátum: 2007.10.22 11:52:13 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Szonár"
"irányába". :)


Nézz meg egy térképet Tesó! a végétõl olyan 40-42 fokot kell knyarantani az erányon, jogy jó legyen a XVII. kerület.  De nagylelkû vagyok és odaitélem a pontot: Rákosszentmihály valóban "irányában" van... :ordog:
Tévedsz! :kacsint:
Amirõl te beszélsz, az Rákosborzadály!
Azért írtam rákosborzasztót, mert az egy gyûjtõnév az összes rákosra (amibõl van egy pár). :)

A Csaszi

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #644 Dátum: 2007.10.25 09:03:42 »
Tessen mondani, kinek a Yarisocskája volt tennap este kb. félhattól legalább félnyócig a Camponában?
Ezüsös volt, de hátul-oldalt némi fekete festéssel álcázva, természetesen klubbos rendszámkeret és matricával. Rendszámilag JAA-satöbbivel ellátva.
Utólag is innét üdvözlöm! :wave:  :-)