Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 267519 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Kivel futottunk össze?
« Válasz #600 Dátum: 2007.08.19 20:10:49 »
Idézetet írta: "qkta"
Helló Misi.Ha jól értelmezem márkakereskedésben ügyeskedsz,ha igen, lenne 1 kérdésem:Straszernél rendeltem 1 új Corollát 1,6 Luna  április közepén, a határidõ július közepe!-persze hóvége lett belõle. Nem sok ez 1 kicsit? Nálatok (hol) is így van?
üdv, qkta
u.i.  amúgy még nincs meg, mert nem vettem át, jobb oldala elejétõl-végéig karcos volt!!!


Hello,

Ha nincs készleten az autó, akkor bizony elég sokat is lehet rá várni.
Corolla esetében ez ráadásul hatványozottan igaz, mert elég nagy rá a kereslet és 1.6-oson kívûl MINDEN motorral csak gyártásrendelés van, úgy 5 hónapnyi várakozással. Szóval azt kell mondjam, hogy még jól is jártál... (Nálunk van olyan ügyfél, akinek az márciusban rendelt autóját októberre tették át a gyárban, pedig eredetileg júliusra ígérték.)
A karcosság milyen eredetû volt? Mert elvileg ha nem csak polírozni kell, hanem féyezni is, akkor további kedvezményeket is kaphatsz.
(Nem feltételezem a fehérvári kollégákról, hogy becsapnának, de átvételkor nyugodtan kérheted, hogy nézzétek körül rétegvastagságmérõvel. A gyári érték 100 mikron körül van. Akkor gyanakodj, ha inkább a 200-hoz közelít. De még az is lehet gyári!!!)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Kivel futottunk össze?
« Válasz #601 Dátum: 2007.08.19 20:12:03 »
Amúgy ez már elég OFF, úgyhogy inkább az Általános/Beszélgessünkben folytassuk.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Kivel futottunk össze?
« Válasz #602 Dátum: 2007.08.22 09:37:44 »
Volt egy kékes Yaris ma az M1-esen aki elég "vagányul" jött ki egy berlingó elé. Azt hiszem HTY (Tükörböl néztem éppen lehetett fordítva is. :D ) volt a rendszáma. És mintha lett volna rajta matrica.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Kivel futottunk össze?
« Válasz #603 Dátum: 2007.08.23 06:22:25 »
Fehér Carina kombi a mátyás utcában parkolt tegnap este ki vagy?:)

baru

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 512
Kivel futottunk össze?
« Válasz #604 Dátum: 2007.08.29 22:41:25 »
Fekete, szemöldökös Yaris I. a XVIII. ker Gilice térnél ma. Pajtás, ugyanott hordod a matricát, ahol én! 8)
Yaris Blue Ice 1.0

leszilaci

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #605 Dátum: 2007.08.30 11:35:46 »
lehetséges,h tegnap fél2 körül Tamás69-t láttam az m3-on?
nagy volt és fehér és toyota  :pofa:
 :hmm: bár túl lassan ment...vagy én túl gyorsan :nagymosoly:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26347
Kivel futottunk össze?
« Válasz #606 Dátum: 2007.08.30 20:09:30 »
Idézetet írta: "leszilaci"
lehetséges,h tegnap fél2 körül Tamás69-t láttam az m3-on?
nagy volt és fehér és toyota  :pofa:
 :hmm: bár túl lassan ment...vagy én túl gyorsan :nagymosoly:

Akkor ki van zárva... :kacsint:  :ordog:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26347
Kivel futottunk össze?
« Válasz #607 Dátum: 2007.09.07 14:45:56 »
Ma spontán minitalink volt Tutivesztes cartárssal - liftback Ave II-k egymás közt - na hol? Természetesen egy cukrászdánál...
music     

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #608 Dátum: 2007.09.11 22:30:17 »
Ma este 10-kor ültem a buszmegállóban a csömöri úton, amikor egy Toyotaclub matricás, szürke Yaris haladt el elõttem Újpalota irányába.
Leszilaci?

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #609 Dátum: 2007.09.11 22:31:27 »
Idézetet írta: "music"
Ma spontán minitalink volt Tutivesztes cartárssal - liftback Ave II-k egymás közt - na hol? Természetesen egy cukrászdánál...
Ezek szerint még él. :hmm:  :kacsint:

leszilaci

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #610 Dátum: 2007.09.12 15:18:26 »
Idézetet írta: "Szonár"
Ma este 10-kor ültem a buszmegállóban a csömöri úton, amikor egy Toyotaclub matricás, szürke Yaris haladt el elõttem Újpalota irányába.
Leszilaci?

este 10kor otthon, a zuhany alatt voltam,  kocsim meg a munkahelyem elõtt parkolt, és megvárt :faradt: (céges meg a garázsomban)
ha én voltam, akkor a fábijába beszereltek egy zuhanyfülkét, átfestették szürkére, ráraktak egy klubos matricát...de hogy yaris alakúra hogyan csinálták  :?:  :pofa:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kivel futottunk össze?
« Válasz #611 Dátum: 2007.09.12 19:01:10 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Ma este 10-kor ültem a buszmegállóban a csömöri úton, amikor egy Toyotaclub matricás, szürke Yaris haladt el elõttem Újpalota irányába.
Leszilaci?

este 10kor otthon, a zuhany alatt voltam,  kocsim meg a munkahelyem elõtt parkolt, és megvárt :faradt: (céges meg a garázsomban)
ha én voltam, akkor a fábijába beszereltek egy zuhanyfülkét, átfestették szürkére, ráraktak egy klubos matricát...de hogy yaris alakúra hogyan csinálták  :?:  :pofa:


Úgy, ahogy az indiai srác a Hindustan Ambassadorból Peugeot 206.-ost.  :ordog:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Kivel futottunk össze?
« Válasz #612 Dátum: 2007.09.12 23:26:34 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Ma este 10-kor ültem a buszmegállóban a csömöri úton, amikor egy Toyotaclub matricás, szürke Yaris haladt el elõttem Újpalota irányába.
Leszilaci?

este 10kor otthon, a zuhany alatt voltam,  kocsim meg a munkahelyem elõtt parkolt, és megvárt :faradt: (céges meg a garázsomban)
ha én voltam, akkor a fábijába beszereltek egy zuhanyfülkét, átfestették szürkére, ráraktak egy klubos matricát...de hogy yaris alakúra hogyan csinálták  :?:  :pofa:


Úgy, ahogy az indiai srác a Hindustan Ambassadorból Peugeot 206.-ost.  :ordog:


Ez hihetetlen, hogy ennyire emlékszel ilyesmire.  :otlet: És, hogy elöbb ugrott be mint nekem.  :sir:
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Kivel futottunk össze?
« Válasz #613 Dátum: 2007.09.13 18:57:29 »
Idézetet írta: "ATIS"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Ma este 10-kor ültem a buszmegállóban a csömöri úton, amikor egy Toyotaclub matricás, szürke Yaris haladt el elõttem Újpalota irányába.
Leszilaci?

este 10kor otthon, a zuhany alatt voltam,  kocsim meg a munkahelyem elõtt parkolt, és megvárt :faradt: (céges meg a garázsomban)
ha én voltam, akkor a fábijába beszereltek egy zuhanyfülkét, átfestették szürkére, ráraktak egy klubos matricát...de hogy yaris alakúra hogyan csinálták  :?:  :pofa:


Úgy, ahogy az indiai srác a Hindustan Ambassadorból Peugeot 206.-ost.  :ordog:


Ez hihetetlen, hogy ennyire emlékszel ilyesmire.  :otlet: És, hogy elöbb ugrott be mint nekem.  :sir:


Munkámmal jár, hogy figyeljek 1000 fele, és az is, hogy megjegyezek ezt-azt. A gyorsaság, meg véletlen volt. :mrgreen:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Kivel futottunk össze?
« Válasz #614 Dátum: 2007.09.16 15:43:45 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "ATIS"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "Szonár"
Ma este 10-kor ültem a buszmegállóban a csömöri úton, amikor egy Toyotaclub matricás, szürke Yaris haladt el elõttem Újpalota irányába.
Leszilaci?

este 10kor otthon, a zuhany alatt voltam,  kocsim meg a munkahelyem elõtt parkolt, és megvárt :faradt: (céges meg a garázsomban)
ha én voltam, akkor a fábijába beszereltek egy zuhanyfülkét, átfestették szürkére, ráraktak egy klubos matricát...de hogy yaris alakúra hogyan csinálták  :?:  :pofa:


Úgy, ahogy az indiai srác a Hindustan Ambassadorból Peugeot 206.-ost.  :ordog:


Ez hihetetlen, hogy ennyire emlékszel ilyesmire.  :otlet: És, hogy elöbb ugrott be mint nekem.  :sir:


Munkámmal jár, hogy figyeljek 1000 fele, és az is, hogy megjegyezek ezt-azt. A gyorsaság, meg véletlen volt. :mrgreen:


Aszongya munkámmal jár...

Mégse vettél észre egyszer sem, amikor az asszonyt transzportáltad a Gyorskocsiba/ból...  :nyelv:  :rohog:   Pedig nem is tojotával voltál... :nagymosoly: