Szerző Téma: Kivel futottunk össze?  (Megtekintve 257083 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Kivel futottunk össze?
« Válasz #30 Dátum: 2005.07.06 23:25:03 »
Ha valakinek kell valamit vinni, most 7végén Ceglédre megyünk, a párom off céges Alfájával a zakvaparba. Jövő 7végén meg Pécsre, de akkor már a sajátunkkal.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Kivel futottunk össze?
« Válasz #31 Dátum: 2005.07.07 11:31:32 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szonár"
A Toyota gyárt bicajt? Mert a pözsó igen. Érdekes lenne...

Olyat biztosan nem vennék. K...a drágák az ilyen bringák. Folyton reszketnék, hogy ellopják.

Most mondták a Tour de France egyik menőjének 5 millás bringája van :D Az se lehet rossz. Lehet, azzal én is mennék 40 feletti átlagot pár kilóméteren keresztül :D
Laco 73 :D

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Kivel futottunk össze?
« Válasz #32 Dátum: 2005.07.07 11:42:32 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szonár"
A Toyota gyárt bicajt? Mert a pözsó igen. Érdekes lenne...

Olyat biztosan nem vennék. K...a drágák az ilyen bringák. Folyton reszketnék, hogy ellopják.

Most mondták a Tour de France egyik menőjének 5 millás bringája van :D Az se lehet rossz. Lehet, azzal én is mennék 40 feletti átlagot pár kilóméteren keresztül :D

Ja, nekem meg van egy sárga pólóm... :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Kivel futottunk össze?
« Válasz #33 Dátum: 2005.07.07 11:44:38 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szonár"
A Toyota gyárt bicajt? Mert a pözsó igen. Érdekes lenne...

Olyat biztosan nem vennék. K...a drágák az ilyen bringák. Folyton reszketnék, hogy ellopják.

Most mondták a Tour de France egyik menőjének 5 millás bringája van :D Az se lehet rossz. Lehet, azzal én is mennék 40 feletti átlagot pár kilóméteren keresztül :D

Ja, nekem meg van egy sárga pólóm... :D

Virtuálisan már rajtam is volt :D :D
Laco 73 :D

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #34 Dátum: 2005.07.07 12:23:10 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szonár"
A Toyota gyárt bicajt? Mert a pözsó igen. Érdekes lenne...

Olyat biztosan nem vennék. K...a drágák az ilyen bringák. Folyton reszketnék, hogy ellopják.

Most mondták a Tour de France egyik menőjének 5 millás bringája van :D Az se lehet rossz. Lehet, azzal én is mennék 40 feletti átlagot pár kilóméteren keresztül :D
12 évig országútiztam. Aki pár (3-4) km-en keresztül nyom egy 40-es átlagot (akármilyen bringával) egyedül annak tele tankolom a bicaját az biztos. Nem kis dolog az. Sok éves edzés kell hozzá.
Üdv: Kishaver 74

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Kivel futottunk össze?
« Válasz #35 Dátum: 2005.07.07 12:45:32 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Szonár"
A Toyota gyárt bicajt? Mert a pözsó igen. Érdekes lenne...

Olyat biztosan nem vennék. K...a drágák az ilyen bringák. Folyton reszketnék, hogy ellopják.

Most mondták a Tour de France egyik menőjének 5 millás bringája van :D Az se lehet rossz. Lehet, azzal én is mennék 40 feletti átlagot pár kilóméteren keresztül :D
12 évig országútiztam. Aki pár (3-4) km-en keresztül nyom egy 40-es átlagot (akármilyen bringával) egyedül annak tele tankolom a bicaját az biztos. Nem kis dolog az. Sok éves edzés kell hozzá.

Én már leszoktam a bringázásról de amíg volt kompjúterem, addig 30-35-el simán mentem hosszabb távon egyenes úton. Mindezt egy Montenbájkal, ami 19 kiló, egyátalán nem volt karbantartva. Ja és nem edzettem soha, mert a bringa az közlekedési eszköz volt nekem, nem hobbi.
Laco 73 :D

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #36 Dátum: 2005.07.07 13:08:41 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én már leszoktam a bringázásról de amíg volt kompjúterem, addig 30-35-el simán mentem hosszabb távon egyenes úton.
Igen ott kezd csak érdekes lenni a dolog. 36-38-as tempó egyedül már szép dolog hosszú távon. Nem líneáris a sebesség növekedéssel a légellenállás növekedése!!!!
Üdv: Kishaver 74

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Kivel futottunk össze?
« Válasz #37 Dátum: 2005.07.07 17:03:10 »
Idézetet írta: "kishaver"
 36-38-as tempó egyedül már szép dolog hosszú távon. Nem líneáris a sebesség növekedéssel a légellenállás növekedése!!!!

Viszont ég a zsír rendesen!  :lol: (persze, ha bírod szusszal  :wink: )
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

rezol

  • Vendég
Kivel futottunk össze?
« Válasz #38 Dátum: 2005.07.07 20:01:06 »
Idézetet írta: "whis"

Viszont ég a zsír rendesen!  :lol:
Kb 40 perc után!
Addig a szénhidrát biztosítja az energiát az izmoknak.

dió

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 214
Kivel futottunk össze?
« Válasz #39 Dátum: 2005.07.07 21:08:47 »
Idézetet írta: "KLaco"
Én már leszoktam a bringázásról de amíg volt kompjúterem, addig 30-35-el simán mentem hosszabb távon egyenes úton. Mindezt egy Montenbájkal, ami 19 kiló, egyátalán nem volt karbantartva. Ja és nem edzettem soha, mert a bringa az közlekedési eszköz volt nekem, nem hobbi.


És a kompjuterben  be volt állítva a megfelelő kerékméret?  :wink:  :lol:

Egy Montenbájk kereke általában széles, nagy bordákkal, szóval nehezebb hajtani, mint egy vékonykerekű versenybiciklit...

Az egyik haveromat jópár éve (még 60 km/h volt a korlát) a rendőrök lefényképezték, mert túllépte a sebességkorlátot.  8)
dv:Dió

Toyota Corolla 2003 1.4 HB Terra
Toyota Corolla 2005 1.4D Luna (céges) [size=18]6 [/size]

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Kivel futottunk össze?
« Válasz #40 Dátum: 2005.07.07 22:47:13 »
Idézetet írta: "dió"
Idézetet írta: "KLaco"
Én már leszoktam a bringázásról de amíg volt kompjúterem, addig 30-35-el simán mentem hosszabb távon egyenes úton. Mindezt egy Montenbájkal, ami 19 kiló, egyátalán nem volt karbantartva. Ja és nem edzettem soha, mert a bringa az közlekedési eszköz volt nekem, nem hobbi.


És a kompjuterben  be volt állítva a megfelelő kerékméret?  :wink:  :lol:

Egy Montenbájk kereke általában széles, nagy bordákkal, szóval nehezebb hajtani, mint egy vékonykerekű versenybiciklit...

Az egyik haveromat jópár éve (még 60 km/h volt a korlát) a rendőrök lefényképezték, mert túllépte a sebességkorlátot.  8)


Ilyen esetem nekem is volt.  :oops: Engem kétszer kapcsoltak le, három nap alatt, ugyanott. 40-nel mentem 20-as táblánál. Másodszor már meg akartak büntetni, de egyik haverom volt a harmadik rendőr, és ő dumálta ki nekem.

Nekem a montenbike-m nagyon jó gumi volt, esőben is és száraz uton is nagyon jól lehetett vele menni. Rövid távon 45-t mentem vele sík terepen.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Kivel futottunk össze?
« Válasz #41 Dátum: 2005.07.08 08:03:35 »
Idézetet írta: "Szonár"
Idézetet írta: "whis"

Viszont ég a zsír rendesen!  :lol:
Kb 40 perc után!
Addig a szénhidrát biztosítja az energiát az izmoknak.

És utána is csak akkor égetsz el sok zsírt, ha a max pulzusodnak 60-70%-val terheled a szíved   8)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Kivel futottunk össze?
« Válasz #42 Dátum: 2005.07.08 10:16:21 »
Idézetet írta: "molnarl"
Idézetet írta: "dió"
Idézetet írta: "KLaco"
Én már leszoktam a bringázásról de amíg volt kompjúterem, addig 30-35-el simán mentem hosszabb távon egyenes úton. Mindezt egy Montenbájkal, ami 19 kiló, egyátalán nem volt karbantartva. Ja és nem edzettem soha, mert a bringa az közlekedési eszköz volt nekem, nem hobbi.


És a kompjuterben  be volt állítva a megfelelő kerékméret?  :wink:  :lol:

Egy Montenbájk kereke általában széles, nagy bordákkal, szóval nehezebb hajtani, mint egy vékonykerekű versenybiciklit...

Az egyik haveromat jópár éve (még 60 km/h volt a korlát) a rendőrök lefényképezték, mert túllépte a sebességkorlátot.  8)


Ilyen esetem nekem is volt.  :oops: Engem kétszer kapcsoltak le, három nap alatt, ugyanott. 40-nel mentem 20-as táblánál. Másodszor már meg akartak büntetni, de egyik haverom volt a harmadik rendőr, és ő dumálta ki nekem.

Nekem a montenbike-m nagyon jó gumi volt, esőben is és száraz uton is nagyon jól lehetett vele menni. Rövid távon 45-t mentem vele sík terepen.
Érdekes dolgokat meséltek!!! Nekem volt olyan évem, hogy 16 e km-t mentem bicajjal. Nem vicc!! Nekem soha nem volt gondom rendőrőkkel, pedig soxor mentem tiltott helyen (főút), mentem át piroson (nem 1x látták is) Jó mondjuk az durva volt mikor a Kőszegi úton Sopronba 3 sínpáron húztam át, abból kettőn piros volt. Ott azért megkérdezték, hogy mit néztem, mikor megállítottak 200 méterrel odébb. Annyi mellettem szólt, hogy mindkettő akkor váltott és még a félkar sem zárt le, aztán azt mondtam, hogy akkor még nem volt piros. Húzták a szájukat, de elengedtek.....(Biztos büdös voltam :lol:  :lol: ) Na meg olyat is bemutattam többször, hogy lassú nagy méretű jármű után több 10 km-en keresztül 60-65-el húztam. Most már kicsit veszélyesnek tűnik bukó nélkül, de akkor megúsztam rendőr és baleset nélkül. Na meg rendszerint versenyeztem a városokban is az autókkal. Ott lazán megy az ember 50-60 környékén pillanyatnyi sebbeségeket 30-40-es tábláknál.
Üdv: Kishaver 74

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Kivel futottunk össze?
« Válasz #43 Dátum: 2005.07.08 12:30:51 »
Idézetet írta: "squiddy"
... ha a max pulzusodnak 60-70%-val terheled a szíved   8)

Azt honnan lehet tudni, hogy kinek mennyi a max pulzusa?  :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Kivel futottunk össze?
« Válasz #44 Dátum: 2005.07.08 12:33:24 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "squiddy"
... ha a max pulzusodnak 60-70%-val terheled a szíved   8)

Azt honnan lehet tudni, hogy kinek mennyi a max pulzusa?  :roll:

Gondolom újraélesztés után megmondják. :D  :D  :D
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."