Mindenféle > OFF-topic

T-Amp

<< < (2/3) > >>

Trotter66:
Véletlenül szagoltam bele a topicba, és annak ellenére, hogy szinte közöm sincsen szakmailag a HI-FI dolgokhoz, maximum nyáladzó looser vagyok e témába, rendkívül meglepődtem, miután elolvastam Karotta ömlengéseit e tárgyban.

Szinte hihetetlen, hogy ha jól vettem ki az anyagból, hogy egy viszonylag filléres dolog mire képes. (Ear szaktudásában vakon megbízok)

Mindenesetre elgondolkodom a beszerzésén, szintén számítógép támogatása céljából.....

KLaco:

--- Idézetet írta: "Trotter66" ---Véletlenül szagoltam bele a topicba, és annak ellenére, hogy szinte közöm sincsen szakmailag a HI-FI dolgokhoz, maximum nyáladzó looser vagyok e témába, rendkívül meglepődtem, miután elolvastam Karotta ömlengéseit e tárgyban.

Szinte hihetetlen, hogy ha jól vettem ki az anyagból, hogy egy viszonylag filléres dolog mire képes. (Ear szaktudásában vakon megbízok)

Mindenesetre elgondolkodom a beszerzésén, szintén számítógép támogatása céljából.....
--- Idézet vége ---

Arra sztem nagyon jó lesz. Nekem jobban tetszene, ha kicsit erősebb változatban is lenne, mert nekem a hangerő is kell :D

Ear:

--- Idézetet írta: "KLaco" ---
--- Idézetet írta: "Trotter66" ---Véletlenül szagoltam bele a topicba, és annak ellenére, hogy szinte közöm sincsen szakmailag a HI-FI dolgokhoz, maximum nyáladzó looser vagyok e témába, rendkívül meglepődtem, miután elolvastam Karotta ömlengéseit e tárgyban.

Szinte hihetetlen, hogy ha jól vettem ki az anyagból, hogy egy viszonylag filléres dolog mire képes. (Ear szaktudásában vakon megbízok)

Mindenesetre elgondolkodom a beszerzésén, szintén számítógép támogatása céljából.....
--- Idézet vége ---

Arra sztem nagyon jó lesz. Nekem jobban tetszene, ha kicsit erősebb változatban is lenne, mert nekem a hangerő is kell :D
--- Idézet vége ---


Vegyél érzékeny hangfalat. Valami tölcsérest, hidd el, még sok is lesz a T-Amp.

Lymphater:
Ha ez igaz veszek is gyorsan 3-4 darabot  :D

rezol:
Elolvastam a cikket,no meg hallottam szólni a kütyüt Karotta Nissanjában is.
Ajánlanád subláda meghajtására az autóban?
 Lehet alternatív megoldás a hatvan-egynéhány ezer forintos (és nem biztos,hogy jobb) erölködők kiváltására?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése