Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 780251 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kdani1100

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Adok-veszek
« Válasz #3390 Dátum: 2019.11.11 11:58:06 »
:punk: Sziasztok!
Új tag vagyok, egy 94-es sedan Carina E tulajdonosa. Motorcsere céljából sikerült vennem egy 180.000 km-es másik törött Carinát. Mivel nekem csak a motor illetve a belső kárpitok kellenek -új illatuk van szinte ;)- így van elég sok eladó cuccom. A donor egy 95-ös japán Carina E sedan, fehér, klíma nélküli, 4 elektromos ablak, tetőablak extrákkal szerelt, más így hirtelen nem jut eszembe, de ha kérdésetek van, bátran írjatok! Az árban megegyezünk, de kicsit szemtelen leszek, mert valóban gyári állapotú alkatrészek, ami nem, annál úgyis írni fogom. Az autó folyamatos bontás alatt van, a kiszerelt alkatrészek alapos tisztítás és karbantartás után fényképezem, majd csomagom, így az a terv, hogyha valami kell, akkor csak küldeni kelljen. Pár alkatrészt csak egyben szeretnék eladni, így lesz pár olyan dolog, amiben ragaszkodom ehhez. (pl.: gyújtáskapcsoló, első ajtók zárbetét, csomagtér zárbetét).

:clap: :clap:Köszönöm! :clap: :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2019.11.11 11:59:55 írta kdani1100 »

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Adok-veszek
« Válasz #3391 Dátum: 2019.11.11 16:44:47 »
Üdv!
Sok balesetmentes kilommétert! :yes:
Érdemes lenne meghirdetni a fb-on is, itt gyér a forgalom.
De egy eredeti jó állapotú motoros állítású jobb első fényszóró esetleg érdekelne.

kdani1100

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Adok-veszek
« Válasz #3392 Dátum: 2019.11.12 13:47:00 »
Szia!
Sajnos facebookon elég sok a tesvír, és nem tudják milyen értéket képvisel egy ilyen autó. Én az enyémet szeretném teljesen rendbe tenni, illetve már elég sok utólagos extrát beletettem, menetrögzítővel és tolatókamerával egybekötött okos tükör, elől-hátul tolatóradar, 4 üléses ülésfűtés, első ülésben ülés szellőztetéssel egybekötve, rádiócsere+ mélynyomó, hátul led szalagot tettem a csomagtér világítás helyett, mert elég gyér volt, illetve még a hátsó rugó cserélve lett kombiéra, így peckesebben áll, és magasabb az autó. Hó végén megkapja az új motort, utána pedig szeretném külsőleg is rendbe tenni, ehhez ha lenne valakinek, vásárolnék hibátlan fehér motorháztetőt.  Sajnos nem elektromos fényszóró van benne.

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Adok-veszek
« Válasz #3393 Dátum: 2019.11.12 21:20:31 »
:punk: Sziasztok!
Új tag vagyok, egy 94-es sedan Carina E tulajdonosa. Motorcsere céljából sikerült vennem egy 180.000 km-es másik törött Carinát. Mivel nekem csak a motor illetve a belső kárpitok kellenek -új illatuk van szinte ;)- így van elég sok eladó cuccom. A donor egy 95-ös japán Carina E sedan, fehér, klíma nélküli, 4 elektromos ablak, tetőablak extrákkal szerelt, más így hirtelen nem jut eszembe, de ha kérdésetek van, bátran írjatok! Az árban megegyezünk, de kicsit szemtelen leszek, mert valóban gyári állapotú alkatrészek, ami nem, annál úgyis írni fogom. Az autó folyamatos bontás alatt van, a kiszerelt alkatrészek alapos tisztítás és karbantartás után fényképezem, majd csomagom, így az a terv, hogyha valami kell, akkor csak küldeni kelljen. Pár alkatrészt csak egyben szeretnék eladni, így lesz pár olyan dolog, amiben ragaszkodom ehhez. (pl.: gyújtáskapcsoló, első ajtók zárbetét, csomagtér zárbetét).

:clap: :clap:Köszönöm! :clap: :clap:

Szia,
igy hirtelen nekem csak egy ablaktorlomotor kellene. Mennyire tartod? 
Balesetmentes Carina-zast.  :]
Lehettem volna halasz ...

kalapos

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3033
Re:Adok-veszek
« Válasz #3394 Dátum: 2019.11.13 18:25:07 »
Szia!
Sajnos facebookon elég sok a tesvír, és nem tudják milyen értéket képvisel egy ilyen autó. Én az enyémet szeretném teljesen rendbe tenni, illetve már elég sok utólagos extrát beletettem, menetrögzítővel és tolatókamerával egybekötött okos tükör, elől-hátul tolatóradar, 4 üléses ülésfűtés, első ülésben ülés szellőztetéssel egybekötve, rádiócsere+ mélynyomó, hátul led szalagot tettem a csomagtér világítás helyett, mert elég gyér volt, illetve még a hátsó rugó cserélve lett kombiéra, így peckesebben áll, és magasabb az autó. Hó végén megkapja az új motort, utána pedig szeretném külsőleg is rendbe tenni, ehhez ha lenne valakinek, vásárolnék hibátlan fehér motorháztetőt.  Sajnos nem elektromos fényszóró van benne.
Respekt a hozzáállásodért, értékelem.  :yes:

kdani1100

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Adok-veszek
« Válasz #3395 Dátum: 2019.11.17 07:20:18 »
Szia,
igy hirtelen nekem csak egy ablaktorlomotor kellene. Mennyire tartod? 
Balesetmentes Carina-zast.  :]
Szia, változás állt fel. Tegnap sikerült vennünk egy 97.06.-os Carinát, 98.000 km-el, és végig vezetett szervizkönyvvel. Nagyon nagy mákunk volt, mert 650-be le tudtam alkudni.Viszont sajnos az ablaktörlő motorja nem 100%-os. Ma megnézem mi van vele, ha csak egy csavar hiányzik, vagy orvosolható baja van, akkor lesz eladó motorom, viszont lehet hogy szükségem lesz rá. Viszont azt nem értem, hogy 97-es, és mégsincs benne ABS. Érdekes. További jó utat, a motorról pedig ha megsasoltam, írok.

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re:Adok-veszek
« Válasz #3396 Dátum: 2019.11.17 10:03:59 »
Szia, változás állt fel. Tegnap sikerült vennünk egy 97.06.-os Carinát, 98.000 km-el, és végig vezetett szervizkönyvvel. Nagyon nagy mákunk volt, mert 650-be le tudtam alkudni.Viszont sajnos az ablaktörlő motorja nem 100%-os. Ma megnézem mi van vele, ha csak egy csavar hiányzik, vagy orvosolható baja van, akkor lesz eladó motorom, viszont lehet hogy szükségem lesz rá. Viszont azt nem értem, hogy 97-es, és mégsincs benne ABS. Érdekes. További jó utat, a motorról pedig ha megsasoltam, írok.

HAHU-n talalkoztam ilyen keveset futott Carina-val, persze joval dragabban arultak. Lehet hogy azt alkudtad le?
En is arulom a Carina-mat de gondoltam ide nem dobom be, Carina-soknak minek aruljak Carina-t alapon.  :]
De ha mar feljott a tema, itt van: https://joautok.hu/hasznaltauto/toyota/carina/carina-e-sedan-16-xli/kywsk2v/
Ez egy proba ar, siman odaadom egy kiloval olcsobban is,  csak jo helyre keruljon. Ehhez kellene az ablaktorlomotor, plusz megcsinalom rajta amit meg lehet.
Lehettem volna halasz ...

kdani1100

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Adok-veszek
« Válasz #3397 Dátum: 2019.11.17 13:40:26 »
HAHU-n talalkoztam ilyen keveset futott Carina-val, persze joval dragabban arultak. Lehet hogy azt alkudtad le?
En is arulom a Carina-mat de gondoltam ide nem dobom be, Carina-soknak minek aruljak Carina-t alapon.  :]
De ha mar feljott a tema, itt van: https://joautok.hu/hasznaltauto/toyota/carina/carina-e-sedan-16-xli/kywsk2v/
Ez egy proba ar, siman odaadom egy kiloval olcsobban is,  csak jo helyre keruljon. Ehhez kellene az ablaktorlomotor, plusz megcsinalom rajta amit meg lehet.


Szia. Hahu-ról vadásztam, sokkal nem volt drágább, 700ról sikerült levinni, de sajnos nem sok mindenbe tudtam belekötni, így nem sikerült nagyon lejjebb vinni az árat. Látom harmadik tulaj vagy, én így ennek a második tulajdonosa lettem :) Látom nagyon alaposan vezetsz a kocsidon mindent, viszont szerintem a könnyebb szereléseket csináld meg rajta, és úgy mindjárt kapósabb lesz. Amúgy az a baj, hogyha az ember leírja a hibákat, nem kell senkinek, mert mindenki tökéletes autót keres -leírás alapján- aztán vásárlás után meg kiderül, hogy mégse úgy működnek a dolgok, ahogy azt előadták. Sok sikert az eladáshoz.

erdeigergo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Adok-veszek
« Válasz #3398 Dátum: 2019.11.23 17:48:53 »
Üdv mindenkinek

Eladó egy Toyota Carina  javítási kéziköny
1988 1.6, 2.0 benzin, 2.0 diesel

német nyelvű

2500 ft

üdv

Gergő

Pappa1980

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Adok-veszek
« Válasz #3399 Dátum: 2020.02.10 10:21:51 »
Sziasztok!

Eladó lett Carinám.
1996-os angol, napi használatból új autó vásárlása miatt.
Korának megfelelő,törődős állapotban.Klíma van és működik.Vonóhorog.
Három garnitúra kerékszett.Közepes állapotúak.Egy garnitúra gyári 14-es alu.
Szombathely.
Iá:200.000.-
Bővebb infó telefonon!
Érd:+3670/7731274

Köszönöm!

erdeigergo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Adok-veszek
« Válasz #3400 Dátum: 2020.02.11 07:33:10 »
Üdv mindenkinek

Eladó egy Toyota Carina  javítási kéziköny
1988 1.6, 2.0 benzin, 2.0 diesel

német nyelvű

ingyen elvihető

üdv

Gergő

dgh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
  • '03 Yaris D4D, '15 Honda HR-V 1,6D
Re:Adok-veszek
« Válasz #3401 Dátum: 2020.02.19 20:07:28 »
Hello!
1993-as 5 ajtós  E Carinához keresek mindkét oldali hátsó lámpát (mind a 4db), és esetleg csomagtér  ajtót.

Esetleg valaki meg tudja mondani hogy az angol gyártású lámpa és 5. ajtó azonos a japánnal?
Köszi szépen!
volt:'84 Corolla 1.8D,  '89 Corolla 1.3, '93 Carina E 2.0 D

erdeigergo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Adok-veszek
« Válasz #3402 Dátum: 2020.02.19 20:15:27 »
gazdára talált

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Adok-veszek
« Válasz #3403 Dátum: 2020.02.24 18:11:38 »
Hello!
1993-as 5 ajtós  E Carinához keresek mindkét oldali hátsó lámpát (mind a 4db), és esetleg csomagtér  ajtót.

Esetleg valaki meg tudja mondani hogy az angol gyártású lámpa és 5. ajtó azonos a japánnal?
Köszi szépen!

 Más a kiosztása a japónak, mint az angolé.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

dgh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
  • '03 Yaris D4D, '15 Honda HR-V 1,6D
Re:Adok-veszek
« Válasz #3404 Dátum: 2020.02.24 22:00:44 »
Köszönöm!
ZéBalázsnak írtam, nem tudom foglalkozik-e még alkatrészekkel!
volt:'84 Corolla 1.8D,  '89 Corolla 1.3, '93 Carina E 2.0 D