Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 780328 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Takk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Adok-veszek
« Válasz #240 Dátum: 2006.10.13 12:59:30 »
Profy, ha lezsírozod b.c. mesterrel, megveszem tõled  :nagymosoly:

Annyira vicces volt, hogy mûszakin le kellett ragasztanom a bal ködlámpát fekete szigszalaggal, mert ami nem látszik, annak nem is kell mûködnie. De én szeretném ha mûködne, mégiscsak õsz van...

BandiTa

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • http://kep.tar.hu/carina
Eladó az Autóm
« Válasz #241 Dátum: 2006.10.18 11:56:22 »
Sziasztok!

Úgy tûnik hosszútávon marad a cégautó, úgyhogy fájó szívvel kitolom a garázsból az egyetlen Carinámat:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=847403&command=ugras&screenwidth=1280

Olajfogyasztás: nullához közelít
Benzinfogyasztás: 8,4 (3 éves nagytotál átlag)

Üdv,
András

[a csatolmányt egy admin törölte]

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Adok-veszek
« Válasz #242 Dátum: 2006.11.07 14:30:15 »
Halihó!

Keresek elektomos emelõs elsõ lámpát egy jobbost egy balost. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

padlogaz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
lökhárító
« Válasz #243 Dátum: 2006.11.07 21:21:37 »
Sziasztok,

bocs hogy lusta vagyok végigolvasni mindent...jó rég jártam itt. Dehát ugye a szükség... :-)

Lezúztam a Drágaságom elejét némileg (behorpadt lökhárító, törött bal elsõ fényszóró felfüggesztés)

Van valakinek ilyen cucca, vagy hivogassam a bontókat?
Gondolom javíttatás is játszik, de ez a verzió is érdekel.

Elõre is köszi!
oyota Carina E -------- '93 nov - 1.6Xli - 163e km

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Adok-veszek
« Válasz #244 Dátum: 2006.11.07 23:29:31 »
Idézetet írta: "Profy"
Halihó!

Keresek elektomos emelõs elsõ lámpát egy jobbost egy balost. :D

Csak nem kilopták belõle?  :mivan:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Re: lökhárító
« Válasz #245 Dátum: 2006.11.07 23:34:08 »
Idézetet írta: "padlogaz"
Sziasztok,

bocs hogy lusta vagyok végigolvasni mindent...jó rég jártam itt. Dehát ugye a szükség... :-)

Lezúztam a Drágaságom elejét némileg (behorpadt lökhárító, törött bal elsõ fényszóró felfüggesztés)

Van valakinek ilyen cucca, vagy hivogassam a bontókat?
Gondolom javíttatás is játszik, de ez a verzió is érdekel.

Elõre is köszi!

Egy ügyes kezû mûanyagos simán és a bontott lámpa árának (kb. 10-15 eFt) töredékéért vissza tudja hegeszteni a letört rögzítõ füleket, már nekem is javították így, alig látszik rajta.  :nagymosoly:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Adok-veszek
« Válasz #246 Dátum: 2006.11.08 08:11:03 »
Idézetet írta: "FLInt"
Idézetet írta: "Profy"
Halihó!

Keresek elektomos emelõs elsõ lámpát egy jobbost egy balost. :D

Csak nem kilopták belõle?  :mivan:


Mennem kén vizsgázni gyövõ hónapba és inkább kicserélném mint megint fizetnék a biztosnak. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

padlogaz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re: lökhárító
« Válasz #247 Dátum: 2006.11.09 21:43:03 »
Idézetet írta: "FLInt"
Idézetet írta: "padlogaz"
Sziasztok,

bocs hogy lusta vagyok végigolvasni mindent...jó rég jártam itt. Dehát ugye a szükség... :-)

Lezúztam a Drágaságom elejét némileg (behorpadt lökhárító, törött bal elsõ fényszóró felfüggesztés)

Van valakinek ilyen cucca, vagy hivogassam a bontókat?
Gondolom javíttatás is játszik, de ez a verzió is érdekel.

Elõre is köszi!

Egy ügyes kezû mûanyagos simán és a bontott lámpa árának (kb. 10-15 eFt) töredékéért vissza tudja hegeszteni a letört rögzítõ füleket, már nekem is javították így, alig látszik rajta.  :nagymosoly:


A gáz az, hogy már múltkor is ugyanitt törtem ripityára, ezért kb nincs is már fül.....
Mennyibe fájhat a lökhárító? Van árkülönbség a bontók közt? (Nekem a Késmárk utcai kb az ablakból látszik, csak azért kérdezem... :-) )
oyota Carina E -------- '93 nov - 1.6Xli - 163e km

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Re: lökhárító
« Válasz #248 Dátum: 2006.11.09 23:28:26 »
Idézetet írta: "padlogaz"
A gáz az, hogy már múltkor is ugyanitt törtem ripityára, ezért kb nincs is már fül.....
Mennyibe fájhat a lökhárító? Van árkülönbség a bontók közt? (Nekem a Késmárk utcai kb az ablakból látszik, csak azért kérdezem... :-) )

Ha nincs fül, akkor tényleg nem javítható...  :szomoru:  A lökhárító áráról sajnos semmi infóm sincs, de Szeke biztos meg tudja mondani, ha írsz neki priviben.  :nagymosoly:  Tapasztalataim szerint jócskán van árkülönbség a bontók között, eddig nekünk a Bánkút utcai jobban bejött árban, mint a Késmárk utcai társaság, viszont utóbbinál meg szélesebb a választék. :roll:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

kavarc

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 918
Re: lökhárító
« Válasz #249 Dátum: 2006.11.10 07:56:28 »
Idézetet írta: "padlogaz"
A gáz az, hogy már múltkor is ugyanitt törtem ripityára, ezért kb nincs is már fül.....
Mennyibe fájhat a lökhárító? Van árkülönbség a bontók közt? (Nekem a Késmárk utcai kb az ablakból látszik, csak azért kérdezem... :-) )

Két vagy 3 éve én is lezúztam a kocsi elejét. Sokat telefonálgattam bontóba,  márkaszervíznek, alkatrészkereskedõnek. Végül a lökhárítót megcsináltattam kb 3000ért, a lámpákat meg a díszrácsot újat vettem (utángyártottat). Merthogy összességében olcsóbb volt, mint a bontott. Részletesen már nem emlészem az árakra, de azt tudom, hogy a baleslsõ lámpa, balelsõ index plusz a díszrács 20asból kijött. A lökhárító még utángyártottban is drága volt, azt azért csináltattam meg mûanyagossal.
kavarc
'94 Carina Є 1.6 XLI

padlogaz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re: lökhárító
« Válasz #250 Dátum: 2006.11.11 21:44:05 »
Idézetet írta: "kavarc"
Idézetet írta: "padlogaz"
A gáz az, hogy már múltkor is ugyanitt törtem ripityára, ezért kb nincs is már fül.....
Mennyibe fájhat a lökhárító? Van árkülönbség a bontók közt? (Nekem a Késmárk utcai kb az ablakból látszik, csak azért kérdezem... :-) )

Két vagy 3 éve én is lezúztam a kocsi elejét. Sokat telefonálgattam bontóba,  márkaszervíznek, alkatrészkereskedõnek. Végül a lökhárítót megcsináltattam kb 3000ért, a lámpákat meg a díszrácsot újat vettem (utángyártottat). Merthogy összességében olcsóbb volt, mint a bontott. Részletesen már nem emlészem az árakra, de azt tudom, hogy a baleslsõ lámpa, balelsõ index plusz a díszrács 20asból kijött. A lökhárító még utángyártottban is drága volt, azt azért csináltattam meg mûanyagossal.


kösz az infókat! sztem inkább javíttatás lesz (jön a karácsony...)még mindig jobban kijön!
A Késmárk utcai bontóban 25e-t mondtak egy bontott lökhárítóra, 9,5e-t az utángyártott új lámpára.
Persze akkor kicsit felemás lesz a jószág, de majd meglátom, javítható-e mégis.
oyota Carina E -------- '93 nov - 1.6Xli - 163e km

bgabor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
Adok-veszek
« Válasz #251 Dátum: 2006.11.16 10:21:06 »
Hali!
Keresek 96-os E Carinámra ködlámpát! Valaki esetleg nem unta meg és adná el? :)

szenteyb

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
Carinát vennénk
« Válasz #252 Dátum: 2006.12.07 23:30:08 »
Sziasztok!

Egy barátom autót készül venni, és hát milyen más típust szemelt volna ki, ha nem TOYOTA Carinát?!  :10:
Valami fiatalabb, megbízható példány érdekelné, így ha netán tudomásotok van ilyenrõl, kérlek ne habozzatok megírni nekem priviben!

Elõre is köszönöm a leendõ apuka nevében is!
dv,
Balázs

hanzab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Adok-veszek
« Válasz #253 Dátum: 2006.12.19 06:55:14 »
sziasztok van egy toyota carina e-m 1997-es kombi kis hibával szeretném alkatrésznek eladni szlovákiából vagyok de esztergom környékén tudunk találkozni ha valamire szükségetek van megadom a telefonszámom vagy írhattok a fórumba is de ezt ritkábban nézem meg szóval a telefonom 00421905862407 sms-t is írhattok válaszolok sokat nem értek az autokhoz ugyhogy lehet hogy a keresett alkatrészrõl meg kell kérdeznem a szerelõ barátomat mielõtt válaszolok várom kérdéseteket

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #254 Dátum: 2006.12.20 15:03:01 »
Idézetet írta: "hanzab"
sziasztok van egy toyota carina e-m 1997-es kombi kis hibával szeretném alkatrésznek eladni szlovákiából vagyok de esztergom környékén tudunk találkozni ha valamire szükségetek van megadom a telefonszámom vagy írhattok a fórumba is de ezt ritkábban nézem meg szóval a telefonom 00421905862407 sms-t is írhattok válaszolok sokat nem értek az autokhoz ugyhogy lehet hogy a keresett alkatrészrõl meg kell kérdeznem a szerelõ barátomat mielõtt válaszolok várom kérdéseteket


Mi baja van, mennyibe kerül, képeket tuidsz-e küldeni?

Ennyit kérdeznék csak?