Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 780325 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Grabovszki

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 266
Adok-veszek
« Válasz #225 Dátum: 2006.09.30 09:19:13 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Grabovszki"
meg tudod mondani nekem,h a gyári mibe kerül?

Bruttó 24e forint.


Köszi az infót! Kb ennyire tippeltem.
Carina E 1.8i 16V XLi B/G

Adamo_sx

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Adok-veszek
« Válasz #226 Dátum: 2006.09.30 18:02:13 »
Sziasztok!

Sajnos a használtautó piac továbbra sem túl aktív, így még mindig aktuális a hirdetésem. Ha valakit érdekel, akár egész komoly alkura is számíthat. Érdektelenség esetén sajnálatos módon sintérekhez kerül a járgány  :cry: :

Eladósorba került a régi Carinám (egy Carina E miatt):
Toyota Carina II, fehér, ferdehátú, 1991-es
~280 000 km
- friss mûszaki (2008/05)/zöldkártya (2007/05)
- klíma (mûködõ!)
- 4 elektromos ablak
- téli, nyári kerék garnitúra (gumi és felni)
- mobiltelefon kihangosító
- szövet kárpit, szép állapotban
- 9 éve egy tulajdonosnál (nálam )
- képek, elérhetõség: Használtautó
- ár: 320 000 Ft (szerkesztve 420->320...)

Üdv,

Adamo

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Adok-veszek
« Válasz #227 Dátum: 2006.09.30 20:14:56 »
Hát hallod, az irányár láttán sztem sokan nem hívnak. Sztem 320-ért könnyebben elmenne. A sok km miatt se túl kelendõ, de te legalább bevallod. 170-re visszatekert órával hamarabb megvennék  :evil:
Laco 73 :D

Adamo_sx

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Adok-veszek
« Válasz #228 Dátum: 2006.09.30 20:40:04 »
Idézetet írta: "KLaco"
Hát hallod, az irányár láttán sztem sokan nem hívnak. Sztem 320-ért könnyebben elmenne. A sok km miatt se túl kelendõ, de te legalább bevallod. 170-re visszatekert órával hamarabb megvennék  :evil:


Hmm, hát lássuk akkor erre mit mondanak...
(lehet, hogy így sem megy el, de az óráját nem én fogom visszatekerni...)

Adamo

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Adok-veszek
« Válasz #229 Dátum: 2006.09.30 20:55:05 »
Idézetet írta: "Adamo_sx"
Hmm, hát lássuk akkor erre mit mondanak...
(lehet, hogy így sem megy el, de az óráját nem én fogom visszatekerni...)

Adamo
Azt nem is mondtam, hogy tekerd vissza, csak hogy ha nem engedsz az árból sose fogod eladni, de ha annyira nem kell a pénz, akkor várjál, valaki 1szer biztos megveszi.
Laco 73 :D

Adamo_sx

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 148
Adok-veszek
« Válasz #230 Dátum: 2006.09.30 21:18:38 »
Idézetet írta: "KLaco"
Azt nem is mondtam, hogy tekerd vissza, csak hogy ha nem engedsz az árból sose fogod eladni, de ha annyira nem kell a pénz, akkor várjál, valaki 1szer biztos megveszi.


Nem, nem is úgy értettem, semmi gond. Én sem vagyok egy angyal úgy általában :-), de az óratekergetés nem az én stílusom...
Inkább az bosszant, hogy a hirdetett autók jó része közel fele, két harmada kilométerrel van meghirdetve. Pedig évi 20e km könnyedén összejön, még ha nem is használja az ember naponta az autót... Na mindegy, ez csak amolyan morgolódás magamban...  :banging:  (pláne, ha hallom az 50 000 (?) bebukott autóhitelt...) De ez már egy másik történet...
A vevõknek jó eladókat, az eladóknak meg jó vevõket! :-)

Adamo

Takk

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Adok-veszek
« Válasz #231 Dátum: 2006.10.02 14:28:34 »
Sziasztok! Lankadatlanul keresek jobb elsõ ködlámpát '96 - os Carinához. Segítség! Sehol nem jutok hozzá. Ha valaki tud valahol, légyszi szóljon, köszi.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #232 Dátum: 2006.10.02 15:31:28 »
Idézetet írta: "Takk"
Sziasztok! Lankadatlanul keresek jobb elsõ ködlámpát '96 - os Carinához. Segítség! Sehol nem jutok hozzá. Ha valaki tud valahol, légyszi szóljon, köszi.


Hát az enyimében van, de ha kiveszed a kezedre ütök!  :nagymosoly:

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Adok-veszek
« Válasz #233 Dátum: 2006.10.02 15:35:22 »
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "Takk"
Sziasztok! Lankadatlanul keresek jobb elsõ ködlámpát '96 - os Carinához. Segítség! Sehol nem jutok hozzá. Ha valaki tud valahol, légyszi szóljon, köszi.


Hát az enyimében van, de ha kiveszed a kezedre ütök!  :nagymosoly:


Majd én eladom a tiédet. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Rics

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Adok-veszek
« Válasz #234 Dátum: 2006.10.05 12:36:28 »
SZiasztok

Tud valaki Ócsóé Carina E 96-os hátsó lengéscsillapítókat? Toyota gyárit vagy utángyártottat?

köszi

Rics

England

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
Adok-veszek
« Válasz #235 Dátum: 2006.10.05 19:45:06 »
19 e gyári?/ db

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Adok-veszek
« Válasz #236 Dátum: 2006.10.05 20:06:20 »
nincs valakinek elfekvõben két rossz elsõ lengéscsillapitó? mert ha volna szivesen vigyáznék én rá, illetve csináltatnék belõle (ez lenne a mintadarab) sportlengéscsillapitót rallyszakinál. (na persze nem brutál keményet csak egy picikét keményebbet mint a gyári).

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #237 Dátum: 2006.10.06 08:12:46 »
Idézetet írta: "taby"
nincs valakinek elfekvõben két rossz elsõ lengéscsillapitó? mert ha volna szivesen vigyáznék én rá, illetve csináltatnék belõle (ez lenne a mintadarab) sportlengéscsillapitót rallyszakinál. (na persze nem brutál keményet csak egy picikét keményebbet mint a gyári).


Mondom mégegyszer, ha eladnád nekem azt a ótót, akkor nem lenne ilyen problémád!

Hagy vegyem le a válladról ezt a asúlyos gondot! :nagymosoly:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Adok-veszek
« Válasz #238 Dátum: 2006.10.06 08:23:25 »
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "taby"
nincs valakinek elfekvõben két rossz elsõ lengéscsillapitó? mert ha volna szivesen vigyáznék én rá, illetve csináltatnék belõle (ez lenne a mintadarab) sportlengéscsillapitót rallyszakinál. (na persze nem brutál keményet csak egy picikét keményebbet mint a gyári).


Mondom mégegyszer, ha eladnád nekem azt a ótót, akkor nem lenne ilyen problémád!

Hagy vegyem le a válladról ezt a asúlyos gondot! :nagymosoly:
inkább vegyük ki az elsõ lengéscsillapitóid (neked úcse kell) és akkor lesz egy kicsit mégstabilabb útonfekvésem :)

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #239 Dátum: 2006.10.06 09:35:03 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "taby"
nincs valakinek elfekvõben két rossz elsõ lengéscsillapitó? mert ha volna szivesen vigyáznék én rá, illetve csináltatnék belõle (ez lenne a mintadarab) sportlengéscsillapitót rallyszakinál. (na persze nem brutál keményet csak egy picikét keményebbet mint a gyári).


Mondom mégegyszer, ha eladnád nekem azt a ótót, akkor nem lenne ilyen problémád!

Hagy vegyem le a válladról ezt a asúlyos gondot! :nagymosoly:
inkább vegyük ki az elsõ lengéscsillapitóid (neked úcse kell) és akkor lesz egy kicsit mégstabilabb útonfekvésem :)

Csak a testemen keresztül!

Megjegyzem, ha megveszem  a gépedet akkor a pénzbõl olyan lengéscsillapítót vehetsz, amilyet akarsz oszt azt majd huzogálhatod a téli estéken, erre még nem gondoltál?