Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 789512 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

power

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
Adok-veszek
« Válasz #645 Dátum: 2008.03.08 22:35:11 »
Idézet

Lenne erre egy megoldásom ha squiddy-nak is megfelel. Én szombathelyi vagyok és mivel én is örülnék ennek a leírásnak, ha squiddy kölcsönadja nekem egy szken erejéig a leírást, akkor én beszkennelem és elérhetõvé teszem a neten egy letöltés erejéig.



Az nagyszerû lenne!!

Üdv, L

lupus20

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Adok-veszek
« Válasz #646 Dátum: 2008.03.09 15:19:56 »
Idézetet írta: "power"
Idézet

Lenne erre egy megoldásom ha squiddy-nak is megfelel. Én szombathelyi vagyok és mivel én is örülnék ennek a leírásnak, ha squiddy kölcsönadja nekem egy szken erejéig a leírást, akkor én beszkennelem és elérhetõvé teszem a neten egy letöltés erejéig.



Az nagyszerû lenne!!

Üdv, L


Ez engem is érdekelne...
Ha van valami történés kérlek jelezzetek!
Köszi

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Adok-veszek
« Válasz #647 Dátum: 2008.03.09 18:16:44 »
Idézetet írta: "zsono"
Carinám eladása után megmaradt néhány használható alkatrészem, hátha hasznára lesz valakinek.

Katalizátor, rugó garnitúra, jobb oldali indexlámpa, középkonzol, Satuna vezetõoldali légterelõ, motoros alakvezérlõ kapcsolók, tükörállító kapcsolószett, jobb elsõ lámpaállító motor, ködlámpamaszk, hamutartó.

További részben használható alkatrészek:
Ködlámpák, indexek, 14-es dísztárcsa.
Kérésre képeket küldök, a részben használható alkatrészeket a vásároltak mellé, illetve a Toyota Klub tagjainak ajándékba adom.

Kérésre további képeket is küldök, ha szükséges, a cikkszámot is egyeztethetjük.

Zsono


Szia Zsono!
Nem vagyok bár Toyota klubtag, ezért nem ingyen kérem, de a jobbos Carina indexre szeretnék igényt tartani. Ha megvan még, Györbe esetleg el tudnád postázni? Természetesen annak díját is állnám.
Vagy ha gond lenne a póstázás, akkor a budapesti ismeröseimen keresztül is lebonyolíthatnánk a dolgot, nekem nem nagy ügy mexervezni.
Az enyém sajnos egy balesetben betörött, és azóta sem tudtam pótolni.
Elöre is köszönöm,
üdv,
.zs.
böszme pijos degusztátorkám...

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Adok-veszek
« Válasz #648 Dátum: 2008.03.09 18:57:55 »
Idézetet írta: "Dzso bácsi"

Szia Zsono!
Nem vagyok bár Toyota klubtag, ezért nem ingyen kérem, de a jobbos Carina indexre szeretnék igényt tartani. Ha megvan még, Györbe esetleg el tudnád postázni? Természetesen annak díját is állnám.
Vagy ha gond lenne a póstázás, akkor a budapesti ismeröseimen keresztül is lebonyolíthatnánk a dolgot, nekem nem nagy ügy mexervezni.
Az enyém sajnos egy balesetben betörött, és azóta sem tudtam pótolni.
Elöre is köszönöm,
üdv,
.zs.


Szia Dzso bácsi!

Két jobbos index van. Az egyik ép, a másik felsõ füle törött, ügyesen ragasztva használható.
Tipusra is különbözõek, az egyik, az ép a képen látható. A másik annyiban más, hogy nincs a sárga szél, egyben áttetszõ a külsõ búra. Neked melyik lehet jó?

Zs.

[a csatolmányt egy admin törölte]
Zsono

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #649 Dátum: 2008.03.09 19:07:24 »
Idézetet írta: "zsono"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"

Szia Zsono!
Nem vagyok bár Toyota klubtag, ezért nem ingyen kérem, de a jobbos Carina indexre szeretnék igényt tartani. Ha megvan még, Györbe esetleg el tudnád postázni? Természetesen annak díját is állnám.
Vagy ha gond lenne a póstázás, akkor a budapesti ismeröseimen keresztül is lebonyolíthatnánk a dolgot, nekem nem nagy ügy mexervezni.
Az enyém sajnos egy balesetben betörött, és azóta sem tudtam pótolni.
Elöre is köszönöm,
üdv,
.zs.


Szia Dzso bácsi!

Két jobbos index van. Az egyik ép, a másik felsõ füle törött, ügyesen ragasztva használható.
Tipusra is különbözõek, az egyik, az ép a képen látható. A másik annyiban más, hogy nincs a sárga szél, egyben áttetszõ a külsõ búra. Neked melyik lehet jó?

Zs.

A másik van neki! De ez balos :oops:, és sanszos, ha a másik is ilyen akkor az is az!

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Adok-veszek
« Válasz #650 Dátum: 2008.03.09 19:18:45 »
[/quote]
A másik van neki! De ez balos :oops:, és sanszos, ha a másik is ilyen akkor az is az![/quote]

Bocsánat, én szemben állva néztem a jobbost :-)


Összességében:
Két fajta (menetirány szerinti) jobbos van, a tükör- és szerkezet ép, de üvegtörött, ezért nem kérek pénzt.
Két fajta (menetirány szerinti) balos van, a képen látható ép, a másik tipusúnál a fül törött. Csak az ép képezi eladás tárgyát, a másik szintén ajándék.

Zs.
Zsono

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Adok-veszek
« Válasz #651 Dátum: 2008.03.09 20:51:41 »
Idézetet írta: "zsono"
A másik annyiban más, hogy nincs a sárga szél, egyben áttetszõ a külsõ búra. Neked melyik lehet jó?

Zs.


Hát ez meg miféle Carina index, ezzel a sárga széllel :o ? Ilyet még nem is láttam.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #652 Dátum: 2008.03.09 21:10:38 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "zsono"
A másik annyiban más, hogy nincs a sárga szél, egyben áttetszõ a külsõ búra. Neked melyik lehet jó?

Zs.


Hát ez meg miféle Carina index, ezzel a sárga széllel :o ? Ilyet még nem is láttam.

Mert ilyen elsõ lököst láttál már?
Pedig ez is gyári. Benne van az EPC-ben is!!!

http://www.hasznaltauto.hu/1833800_toyota_carina_1992

szerintem bontott angol, jobb kormányosé, akárcsak az általam mutatott lökhárító!

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Adok-veszek
« Válasz #653 Dátum: 2008.03.09 21:22:01 »
Idézetet írta: "b.c."


szerintem bontott angol, jobb kormányosé, akárcsak az általam mutatott lökhárító!


Angolnak angol, de nem csak jobbkormányosé. Ilyen van például kedvenc toyota autószerelõm TD Carina kombiján is.

Zs.
Zsono

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Adok-veszek
« Válasz #654 Dátum: 2008.03.09 21:38:03 »
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "zsono"
A másik annyiban más, hogy nincs a sárga szél, egyben áttetszõ a külsõ búra. Neked melyik lehet jó?

Zs.


Hát ez meg miféle Carina index, ezzel a sárga széllel :o ? Ilyet még nem is láttam.

Mert ilyen elsõ lököst láttál már?
Pedig ez is gyári. Benne van az EPC-ben is!!!

http://www.hasznaltauto.hu/1833800_toyota_carina_1992

szerintem bontott angol, jobb kormányosé, akárcsak az általam mutatott lökhárító!


Talán egy-két hete linkeltem be egy originál Carina reklámfilmet, abban egy angol piacra gyártott Carina szerepelt, de annak nem ilyen, hanem az általunk megszokott lökhárítója volt :hmm: ... Erre a nagy bazi lökhárítóra inkább azt mondanám, hogy tengerentúli - ahogy a sárga szélû indexre is.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Jency

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Adok-veszek
« Válasz #655 Dátum: 2008.03.09 21:44:32 »
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "zsono"
A másik annyiban más, hogy nincs a sárga szél, egyben áttetszõ a külsõ búra. Neked melyik lehet jó?

Zs.


Hát ez meg miféle Carina index, ezzel a sárga széllel :o ? Ilyet még nem is láttam.

Mert ilyen elsõ lököst láttál már?
Pedig ez is gyári. Benne van az EPC-ben is!!!

http://www.hasznaltauto.hu/1833800_toyota_carina_1992

szerintem bontott angol, jobb kormányosé, akárcsak az általam mutatott lökhárító!

Ez nem Corolla lökhárító? :shock:

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Adok-veszek
« Válasz #656 Dátum: 2008.03.09 22:14:26 »
ZSONO!

Hát köszi, az enyém is csupán üvegtörött, minden egyéb bigyó rendben van rajta. Nagyon rendes vagy a gyors válasszal és lehetöséggel, de engem csupán ép búrájú érdekel.
Esetleg egy db széria felni vagy motorvédö alsó takarás nem maradt véletlenül hátra? (pótkeréknek-e)
üdv,
.zs.
böszme pijos degusztátorkám...

Mazso-m

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Adok-veszek
« Válasz #657 Dátum: 2008.03.10 20:52:33 »
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Idézetet írta: "zsono"
Carinám eladása után megmaradt néhány használható alkatrészem, hátha hasznára lesz valakinek.

Katalizátor, rugó garnitúra, jobb oldali indexlámpa, középkonzol, Satuna vezetõoldali légterelõ, motoros alakvezérlõ kapcsolók, tükörállító kapcsolószett, jobb elsõ lámpaállító motor, ködlámpamaszk, hamutartó.

További részben használható alkatrészek:
Ködlámpák, indexek, 14-es dísztárcsa.
Kérésre képeket küldök, a részben használható alkatrészeket a vásároltak mellé, illetve a Toyota Klub tagjainak ajándékba adom.

Kérésre további képeket is küldök, ha szükséges, a cikkszámot is egyeztethetjük.

Zsono


Szia Zsono!
Nem vagyok bár Toyota klubtag, ezért nem ingyen kérem, de a jobbos Carina indexre szeretnék igényt tartani. Ha megvan még, Györbe esetleg el tudnád postázni? Természetesen annak díját is állnám.
Vagy ha gond lenne a póstázás, akkor a budapesti ismeröseimen keresztül is lebonyolíthatnánk a dolgot, nekem nem nagy ügy mexervezni.
Az enyém sajnos egy balesetben betörött, és azóta sem tudtam pótolni.
Elöre is köszönöm,
üdv,
.zs.


Szia Zsono!

Érdekelne a ködlámpa, de mit jelent az hogy részben használható?

Köszi

Zsolti

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Adok-veszek
« Válasz #658 Dátum: 2008.03.10 22:11:36 »
Dzsó bácsi:
Az említetteken kívül nincs  más alkatrészem sajnos.

Zsolti:
Az egyik ködlámpa egy rögzítõ füle törött, minden más ép, a másiknak az üvege törött, minden más ép. Nem kis ügyességgel az üveg áttehetõ egy törött helyére.

Zsono

[a csatolmányt egy admin törölte]
Zsono

Mazso-m

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 113
Adok-veszek
« Válasz #659 Dátum: 2008.03.11 21:05:42 »
Idézetet írta: "zsono"
Dzsó bácsi:
Az említetteken kívül nincs  más alkatrészem sajnos.

Zsolti:
Az egyik ködlámpa egy rögzítõ füle törött, minden más ép, a másiknak az üvege törött, minden más ép. Nem kis ügyességgel az üveg áttehetõ egy törött helyére.

Zsono


Szia Zsono!

Köszi a képet, de elég kicsi az esély hogy találok egy pont olyat amire át tudom aplikálni az üveget.

Üdv
Zsolti