Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 789203 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

gamble

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 57
Adok-veszek
« Válasz #330 Dátum: 2007.04.30 22:04:01 »
Idézetet írta: "raki"
CarinaE, jobb elsõ ajtóban lévõ hangszóró borítást keresek Budapesten, illetve közvetlen környékén.

Nekem van eladó balos-jobbos borítás,csak sajna Pécsen

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Adok-veszek
« Válasz #331 Dátum: 2007.05.02 08:57:40 »
Idézetet írta: "Beken"
Sziasztok!

Toyota Carina E-hez keresek nyitott (jel nélküli hûtõrácsot)!!!

Ha valaki tud ilyet, az írjon!

Köszi elõre is!  :toy:


Sötétszürke hûtõrácsom van angol, azon nincs jel, de asszem az egyik füle le van törve.

acsizi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Adok-veszek
« Válasz #332 Dátum: 2007.05.02 13:17:09 »
Sziasztok,

Van eladó 2 db Pirelli P3000 ENERGY gumim, kb: 95%-osak (egy garázsban álltak jórészt)
Méret: 175/65 R14.

A leírás szerint manapság az egyik legjobb gumi:

"A P3000 Energy mintázata szimmetrikus. A középen található vízelvezetõ árok és a cikk-cakk alakú hornyok biztosítják a kitûnõ vízelvezetést. Alacsony gördülési ellenállás és gazdaságos használat jellemzik az abroncsot. A Pirelli P3000 Energy teszteredményei:

ADAC 2007: 155/70 R 13 méretben különösen ajánlott
ADAC 165/70 R 14 méretben különösen ajánlott
ÖAMTC 175/65 R 14 méretben különösen ajánlott
ADAC 175/65 R 14 méretben különösen ajánlott (tesztgyõztes)"

Kiegészítés: DOT száma: 1401 vagyis: 2001 14. heti a gyártás, de teljesen jó állapotúak!

Ára kb: 20.000 Ft/2db (10.000Ft/db) IRÁNYÁR, lehet alkudozni!   :kacsint:


Érd: +36 (30) 445-9990 vagy: acsizi@freemail.hu (Budapesti, vagy Szigetszentmiklósi átvétel)

tomka1982

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
help
« Válasz #333 Dátum: 2007.05.13 01:28:45 »
Sziasztok!

Tavaly novemberben vettem meg életem elsõ autóját. Választásom a Celicára esett, de utólag meggondolva voksoltam a Carina mellett. Nem bántam meg! Így vettem meg Érden a kislányt, Carina E 1.6 XLI-t! Imádom!

Szóval, kellene nekem bal elsõ ködlámpa beépítõ kerettel, vagy akár egy pár. Tervezem én is a hátsó spilert csomagtartóra, így ha tudtok valamit, jelezzétek kérlek! A közeljövõben még tervezek gumivásárlást. Ja igen. Tud valaki olyanról, hogy mekkora felni fér el rajta? Van valakinek 17"-os rajta?

Ami még fontos lenne, hogy szeretném legálisan besötétíttetni az üvegeket. Tud valaki erre alkalmas szakmûhelyet?

Örülök, hogy eme remek csapat tagja lehetek! Ha tehetem, ott leszek a találkozón! Még ma (reggel) teszek fel nektek képeket!!!

Sziasztok!!!

Tamás

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: help
« Válasz #334 Dátum: 2007.05.13 05:23:38 »
Idézetet írta: "tomka1982"
Sziasztok!

Tavaly novemberben vettem meg életem elsõ autóját. Választásom a Celicára esett, de utólag meggondolva voksoltam a Carina mellett. Nem bántam meg! Így vettem meg Érden a kislányt, Carina E 1.6 XLI-t! Imádom!

Szóval, kellene nekem bal elsõ ködlámpa beépítõ kerettel, vagy akár egy pár. Tervezem én is a hátsó spilert csomagtartóra, így ha tudtok valamit, jelezzétek kérlek! A közeljövõben még tervezek gumivásárlást. Ja igen. Tud valaki olyanról, hogy mekkora felni fér el rajta? Van valakinek 17"-os rajta?

Ami még fontos lenne, hogy szeretném legálisan besötétíttetni az üvegeket. Tud valaki erre alkalmas szakmûhelyet?

Örülök, hogy eme remek csapat tagja lehetek! Ha tehetem, ott leszek a találkozón! Még ma (reggel) teszek fel nektek képeket!!!

Sziasztok!!!

Tamás

205/40R17; 215/40R17 feltehetõ méret rá.
Kb ~20ezer Ft-tól tudok rá gumit szerezni ha kell pontos árakkal tudok szolgálni.

kalo1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 93
Re: help
« Válasz #335 Dátum: 2007.05.13 11:19:38 »
Idézetet írta: "tomka1982"
Ami még fontos lenne, hogy szeretném legálisan besötétíttetni az üvegeket. Tud valaki erre alkalmas szakmûhelyet?


Ha LLumar fóliát (www.llumar.hu) szeretnél:
www.thomyfolia.hu

Ha Sungard fóliát (www.sungard.hu) szeretnél:
www.zambofolia.com

Ezek mind profi fóliák és szerelõmûhelyek, mûbizonylatot is kapsz.

Ha tájékozódnál a fóliázásról:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9011101

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: help
« Válasz #336 Dátum: 2007.05.13 20:47:36 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "tomka1982"
Sziasztok!

Tavaly novemberben vettem meg életem elsõ autóját. Választásom a Celicára esett, de utólag meggondolva voksoltam a Carina mellett. Nem bántam meg! Így vettem meg Érden a kislányt, Carina E 1.6 XLI-t! Imádom!

Szóval, kellene nekem bal elsõ ködlámpa beépítõ kerettel, vagy akár egy pár. Tervezem én is a hátsó spilert csomagtartóra, így ha tudtok valamit, jelezzétek kérlek! A közeljövõben még tervezek gumivásárlást. Ja igen. Tud valaki olyanról, hogy mekkora felni fér el rajta? Van valakinek 17"-os rajta?

Ami még fontos lenne, hogy szeretném legálisan besötétíttetni az üvegeket. Tud valaki erre alkalmas szakmûhelyet?

Örülök, hogy eme remek csapat tagja lehetek! Ha tehetem, ott leszek a találkozón! Még ma (reggel) teszek fel nektek képeket!!!

Sziasztok!!!

Tamás

205/40R17; 215/40R17 feltehetõ méret rá.
Kb ~20ezer Ft-tól tudok rá gumit szerezni ha kell pontos árakkal tudok szolgálni.


Valamint alufelnikben és gumikban is tudunk segíteni.

De nem itt, hanem a gumis topicban!!!! :nana:
No igen a fóliázással kapcsolatban, pedig a Tunning fórum fóliázás topicjában is olvashatsz.

És én is üdvözöllek a Toyota Club Egyesület Fórumán, valamint sok-sok megelégedett kilómétert a kislánnyal!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

tomka1982

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 277
Köszi skacok!
« Válasz #337 Dátum: 2007.05.13 23:08:50 »
Ne haragudjatok, elromlott a fényképezõm, így képet nem tudok felrakni, de igyekszem. Jó lenne, ha a "garázs"-ban, tudnék képet, hasznos dolgokat (szervízkönyv stb.), adatokat közölni. HELP ME!


Brutál lenne a 17"-os rajta, az tuti, de ennyit nem szánnék rá. Köszönöm a tájékoztatást!

Nos, megnéztem a fóliás linkeket. Elég drágák, meg kell mondjam, és nonszensznek tartom, egy 1m Ft.-os autóra felrakatni ilyen drágán. 5 év, és úgyis eladom, amit most ölök bele, az úgysem térül meg. Ezzel nem azt mondom, hogy úgy jó ahogy van, csak azt, hogy max 25e Ft-ig vállalnék be ilyesmit. Köszönöm a segítséget!


Nos, jelenleg 185/65-R14-es gumik (nyári 4 db) vásárlását tervezem a következõ hónapban. Várok ajánlatokat, aki esetleg ezzel foglalkozik. MAX 15e/db áron, de inkább olcsóbban!

Remélve további segítségeteket, elõre is köszönöm!

tomka1982

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Köszi skacok!
« Válasz #338 Dátum: 2007.05.14 07:28:25 »
Idézetet írta: "tomka1982"
Ne haragudjatok, elromlott a fényképezõm, így képet nem tudok felrakni, de igyekszem. Jó lenne, ha a "garázs"-ban, tudnék képet, hasznos dolgokat (szervízkönyv stb.), adatokat közölni. HELP ME!


Brutál lenne a 17"-os rajta, az tuti, de ennyit nem szánnék rá. Köszönöm a tájékoztatást!

Nos, megnéztem a fóliás linkeket. Elég drágák, meg kell mondjam, és nonszensznek tartom, egy 1m Ft.-os autóra felrakatni ilyen drágán. 5 év, és úgyis eladom, amit most ölök bele, az úgysem térül meg. Ezzel nem azt mondom, hogy úgy jó ahogy van, csak azt, hogy max 25e Ft-ig vállalnék be ilyesmit. Köszönöm a segítséget!


Nos, jelenleg 185/65-R14-es gumik (nyári 4 db) vásárlását tervezem a következõ hónapban. Várok ajánlatokat, aki esetleg ezzel foglalkozik. MAX 15e/db áron, de inkább olcsóbban!

Remélve további segítségeteket, elõre is köszönöm!

tomka1982


A megfelelõ topicban tedd fel a kérést!
Ott szívesen segítünk.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Adok-veszek
« Válasz #339 Dátum: 2007.05.14 11:25:18 »
Sziasztok!

Carina E-re keresek hátsó szárnyat!
BekeN

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Adok-veszek
« Válasz #340 Dátum: 2007.05.14 11:42:35 »
Idézetet írta: "Beken"
Sziasztok!

Carina E-re keresek hátsó szárnyat!


Tuningos boltban lehet kapni 25-30 között féklámpa nélkülit vagy féklámpásat.
Bontóba 10-20 között. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

latin

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 53
HORROR!
« Válasz #341 Dátum: 2007.05.14 12:27:19 »
HORROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!

Egy kollégám Carinát vett, 1.6 benzines (4A-FE), '93-as, két nap használat után _kettétört a fõtengely_!!!!!!!!!!
TUdtok olcsón ilyet? Esetleg komplett bontott motort?
SOS!
Köszi:
Latin
num, sed leonem.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: HORROR!
« Válasz #342 Dátum: 2007.05.14 15:20:47 »
Idézetet írta: "latin"
HORROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!

Egy kollégám Carinát vett, 1.6 benzines (4A-FE), '93-as, két nap használat után _kettétört a fõtengely_!!!!!!!!!!
TUdtok olcsón ilyet? Esetleg komplett bontott motort?
SOS!
Köszi:
Latin

Az igen!

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: HORROR!
« Válasz #343 Dátum: 2007.05.14 17:43:22 »
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "latin"
HORROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!

Egy kollégám Carinát vett, 1.6 benzines (4A-FE), '93-as, két nap használat után _kettétört a fõtengely_!!!!!!!!!!
TUdtok olcsón ilyet? Esetleg komplett bontott motort?
SOS!
Köszi:
Latin

Az igen!

Na ezt meg hogy lehet elõidézni?

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: HORROR!
« Válasz #344 Dátum: 2007.05.14 20:00:40 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "b.c."
Idézetet írta: "latin"
HORROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!

Egy kollégám Carinát vett, 1.6 benzines (4A-FE), '93-as, két nap használat után _kettétört a fõtengely_!!!!!!!!!!
TUdtok olcsón ilyet? Esetleg komplett bontott motort?
SOS!
Köszi:
Latin

Az igen!

Na ezt meg hogy lehet elõidézni?


Azt úgy, hogy valeszeg már a halálán volt a vételt megelõzõen, vagy nem a fõtengely volt a ludas, hanem valami más, ami a fõtengelyen csapódott le... B.C. mester szerintem szaxerûbben el tudná mesélni, hogy mi lehetet az oka. Esetleg fõtengelycsapágy crash???
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.