Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 789008 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Adok-veszek
« Válasz #270 Dátum: 2007.01.06 20:29:07 »
hanzab privát üzit küldtem, kérlek nézd meg!  :pofa:
Toyotáról csak jót vagy semmit...

G

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Adok-veszek
« Válasz #271 Dátum: 2007.01.16 20:22:53 »
Hali, buek mindenkinek!

Sajnalattal latom, hogy fel ev alatt senkit nem utott el egy balos kodlampa  :szomoru:

Szoval tovabbra is keresem '95-os (japan ST191)  :toy:  Carina GLi-mhez a kovetkezoket:

- bal elso kodlampa - SOS
- elso lokharito (bordo)
- kormanyszervo szivattyu
- csomagtervilagitas (4 ajtos, utolso 20-25cm hianyzik)  :?

Off: tovabba vki ugyes elarulhatna, melyik biztositekra van raeresztve (sok egyeb mellett) az ABS pumpa motorja? Osszesen 3, egy motorteri 50A, egy utasteri 10A es egy 15A tartozik az ABS-hez, de az utasteri nem ugy van jelezve a tablajan, hogy eselyem lenne megtalalni. Minden komponens mukodik, csak nincs +12V-om a kabel vegen :(

Koszi a tippeket!

axl

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 363
Re: lökhárító
« Válasz #272 Dátum: 2007.01.19 09:03:25 »
Idézetet írta: "padlogaz"
A gáz az, hogy már múltkor is ugyanitt törtem ripityára, ezért kb nincs is már fül.....


:hmm: a "padlogaz hatranya"!  :nana:

hihi, bocs az OFFert  :vag2:  :alszok:  :pofa:
Udv,
axl

"...The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men..."

aristo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Carina E alkatrészek olcsón!
« Válasz #273 Dátum: 2007.01.27 12:38:35 »
Sziasztok!

   Van egy bal oldalán törött 93-as Carina E -m (Japán) Klíma, el. ablakemelõ, riaztó + centrál 1.6 os , eddig szûz állapotban volt ,sötétzöld-metál eleje-hátulja gyári állapotban,                       motor, váltó kiváló, új elsõ féktárcsa-fékbetét ,téli-nyári gumi +felni szett  ,vonóhorog, nemdohányzó belsõ ,akatrészenként bontó ár alatt eladó! Amíg a "készlet " tart! E-mailen kérdésekre,igényekre válaszolok.
ello mindenkinek!

Meg tudnátok írni,hogyan kell a Carine E hátsó lökhárítóját leszerelni?

raki

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Adok-veszek
« Válasz #274 Dátum: 2007.01.28 11:03:21 »
Carina-hoz vennék hûtõvíz kiegyenlítõ tartályt ( azt, ami ott van a jobb elsõ lámpa mögött )

hanzab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Adok-veszek
« Válasz #275 Dátum: 2007.01.29 12:58:07 »
Carina-hoz vennék hûtõvíz kiegyenlítõ tartályt ( azt, ami ott van a jobb elsõ lámpa mögött )

nekem van mennyit ér meg neked? tegyek be képet róla?

raki

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Adok-veszek
« Válasz #276 Dátum: 2007.01.29 20:32:10 »
Idézetet írta: "hanzab"
Carina-hoz vennék hûtõvíz kiegyenlítõ tartályt ( azt, ami ott van a jobb elsõ lámpa mögött )

nekem van mennyit ér meg neked? tegyek be képet róla?



pesten van?

hanzab

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Adok-veszek
« Válasz #277 Dátum: 2007.02.01 12:56:26 »
szlovákiábann van esztergom mellett esztergomba át tudom vinni ha kell mennyit adsz érte?

Hard

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 130
Adok-veszek
« Válasz #278 Dátum: 2007.02.01 13:38:39 »
Idézetet írta: "hanzab"
szia az elsõ üveg van kitörve meg a lámpák elöl is hátul is  kivéve a ködlámpát ami rendben van
a hátsó ajtónn van egy horpadás meg a jobb elsõ sárvédõnn mindkét oldalonn letörték a tükröket  nem ütközés hanem vandalizmus áldozata
ha nagyon muszály küldök képet amugy ezüst szinü és alufelnikenn van


Engem érdkelne néhány dolog. Küldenél képeket? A motor szegénykeverékes vagy normál?
Hard

Toyota Previa 2001 és Toyota Prius gen2. 2008

raki

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Adok-veszek
« Válasz #279 Dátum: 2007.02.02 22:41:42 »
Idézetet írta: "hanzab"
szlovákiábann van esztergom mellett esztergomba át tudom vinni ha kell mennyit adsz érte?



az igazat megvallva, nekem meg esztergom is messze van

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Adok-veszek
« Válasz #280 Dátum: 2007.02.12 08:49:36 »
Eladásra felkínálok 4 db cca 4000 km-t futott, Pirelli 185/65 R14-es téli gumit. A profilmélységben szinte újszerü az állapot, fél szezont voltak használva...
Ha csak kettö kell, akkor is meg lehet oldani. Képet tudok küldeni. Ár: 10 e Ft/db
Györben, esetleg Budapestig az elvitel megoldható.
böszme pijos degusztátorkám...

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Adok-veszek
« Válasz #281 Dátum: 2007.02.12 09:01:12 »
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Eladásra felkínálok 4 db cca 4000 km-t futott, Pirelli 185/65 R14-es téli gumit. A profilmélységben szinte újszerü az állapot, fél szezont voltak használva...
Ha csak kettö kell, akkor is meg lehet oldani. Képet tudok küldeni. Ár: 10 e Ft/db
Györben, esetleg Budapestig az elvitel megoldható.

Szerintem kicsit értékeld át az árat, mert az nagyon sok érte!

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Adok-veszek
« Válasz #282 Dátum: 2007.02.12 12:48:49 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Eladásra felkínálok 4 db cca 4000 km-t futott, Pirelli 185/65 R14-es téli gumit. A profilmélységben szinte újszerü az állapot, fél szezont voltak használva...
Ha csak kettö kell, akkor is meg lehet oldani. Képet tudok küldeni. Ár: 10 e Ft/db
Györben, esetleg Budapestig az elvitel megoldható.

Szerintem kicsit értékeld át az árat, mert az nagyon sok érte!


Yaaaaaaa, hát ha így van, akkor inkább megtartom magamnak öket, egyszer csak yol jöhetnek. (télen inkább más autóval járok, abban több pite van)
Nagyon ritka méret, és ha az új árát veszem alapul, akkor már így is bukás az egész. Aki magasnak találja, annak tárgytalan a kínálat.
Új ára a Pirelli Snow Controlnak kb 25 - 30 e Ft ebben a méretben.
Nem Kormoran/Debica/Matador/Sawa gumiról van szó...

http://www.gumibolt.hu/szemely/pirelli/teli/snowc.htm
böszme pijos degusztátorkám...

Balu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 301
  • Carina 1.6 Liftback Xli, Picnic 2.0
Adok-veszek
« Válasz #283 Dátum: 2007.02.12 13:03:15 »
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Eladásra felkínálok 4 db cca 4000 km-t futott, Pirelli 185/65 R14-es téli gumit. A profilmélységben szinte újszerü az állapot, fél szezont voltak használva...
Ha csak kettö kell, akkor is meg lehet oldani. Képet tudok küldeni. Ár: 10 e Ft/db
Györben, esetleg Budapestig az elvitel megoldható.

Szerintem kicsit értékeld át az árat, mert az nagyon sok érte!


Yaaaaaaa, hát ha így van, akkor inkább megtartom magamnak öket, egyszer csak yol jöhetnek. (télen inkább más autóval járok, abban több pite van)
Nagyon ritka méret, és ha az új árát veszem alapul, akkor már így is bukás az egész. Aki magasnak találja, annak tárgytalan a kínálat.
Új ára a Pirelli Snow Controlnak kb 25 - 30 e Ft ebben a méretben.
Nem Kormoran/Debica/Matador/Sawa gumiról van szó...

http://www.gumibolt.hu/szemely/pirelli/teli/snowc.htm

Én tavaly a Pirelli Snow Controlt 16500ért vettem szereléssel együtt ebben a méretben.
Elõzõ héten pedig off autómhoz vettem Pirelli Snow Controlt 165/70R14ben 11000ért. Minden rendes garis, számlás, friss gyártású.

Itt most jó akciók vannak (pár típusból és méretbõl):
http://www.abaqua.hu/
ha valaki most venne téligumit.

Dzso bácsi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 379
Adok-veszek
« Válasz #284 Dátum: 2007.02.12 13:29:07 »
o.k.

Ebben az esetben télleg nincs miröl beszélni, úgy látszik, anno elhamarkodottan döntöttem...
Viszont a linket elrakom, mert tényleg elég elönyös árakon kínálják a portékájukat.
Köszi az infót!


Idézetet írta: "Balu"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "Dzso bácsi"
Eladásra felkínálok 4 db cca 4000 km-t futott, Pirelli 185/65 R14-es téli gumit. A profilmélységben szinte újszerü az állapot, fél szezont voltak használva...
Ha csak kettö kell, akkor is meg lehet oldani. Képet tudok küldeni. Ár: 10 e Ft/db
Györben, esetleg Budapestig az elvitel megoldható.

Szerintem kicsit értékeld át az árat, mert az nagyon sok érte!


Yaaaaaaa, hát ha így van, akkor inkább megtartom magamnak öket, egyszer csak yol jöhetnek. (télen inkább más autóval járok, abban több pite van)
Nagyon ritka méret, és ha az új árát veszem alapul, akkor már így is bukás az egész. Aki magasnak találja, annak tárgytalan a kínálat.
Új ára a Pirelli Snow Controlnak kb 25 - 30 e Ft ebben a méretben.
Nem Kormoran/Debica/Matador/Sawa gumiról van szó...

http://www.gumibolt.hu/szemely/pirelli/teli/snowc.htm

Én tavaly a Pirelli Snow Controlt 16500ért vettem szereléssel együtt ebben a méretben.
Elõzõ héten pedig off autómhoz vettem Pirelli Snow Controlt 165/70R14ben 11000ért. Minden rendes garis, számlás, friss gyártású.

Itt most jó akciók vannak (pár típusból és méretbõl):
http://www.abaqua.hu/
ha valaki most venne téligumit.
böszme pijos degusztátorkám...