Szerző Téma: Légszűrők  (Megtekintve 100288 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Rob

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 61
Légszürök
« Válasz #105 Dátum: 2006.07.28 21:53:36 »
Idézetet írta: "Dr. Genya"
Szia Rob!
 Júl 15 körül lesz Debrecenben autó hifi és tuning kiállítás, én megyek mint kiállító. Ha kinnt leszel kiváncsi lennék a szüröd hangjára.


Küldj egy telefonszámot és megbeszéljük, hogy hol tudnánk találkozni, vagy írd meg, hogy hol kereselek a stadionban.
Valószínû, hogy vasárnap én is kinézek a haverokkal.
b]Corolla Hb. 1,4 VVT-i 2004[/b]

Tom

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Légszürök
« Válasz #106 Dátum: 2006.09.20 11:10:44 »
A légtömeg mérõ miatt gyári helyre szerelhetõ K&N betétszûrõt használok.Direkt szûrõt csak úgy érdemes felszerelni, ha a sugárzó motorhõtõl elkülõnítve, friss levegõ beszívásra alkalmas helyen van.3000-5000km -ként tisztítás-olajzás javasolt, csak  a megfelelõ szerrel!

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Légszürök
« Válasz #107 Dátum: 2006.09.23 19:51:00 »
Csa! Hol szerezted be a betétszurot?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Légszürök
« Válasz #108 Dátum: 2006.09.27 21:44:37 »
Figyelem!
Kaptunk egy ajánlatot a K&N Magyarországi forgalmazójától, hogy a klubatgoknak kedvezményt adnának.
Ezzel kapcsolatban több dolgunk lenne, de a legfontosabb, hogy megmondjuk mely termékük érdekelne minket.
Kaptunk egy LINKET, ahonnan ki kéne választani a számunkra érdekes dolgokat.
Ebben kéne egy kis segítség: Kérem, hogy aki ért a dologhoz az legyen kedves a lehetõ leggyorsabban összeállítani egy listát a fenti honlapról. (Lehetõleg pontos termékleírással, esetleg cikkszámmal.).
A kész listát 09.28.-án estig kellene összeállítanunk. Ha nem adunk le semmit, akkor nem lesz kedvezmény...
A listát ide kérném: misi kukac toyotaclub.hu.
Köszönet elõre is!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Légszürök
« Válasz #109 Dátum: 2006.09.28 10:09:31 »
No, elkészült a lista, ezt el is küldtem a cégnek. Most várjuk a pontos ajánlatot.
Köszönet a listáért afekete és kmr kollégának!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Légszürök
« Válasz #110 Dátum: 2006.10.10 09:12:25 »
Idézetet írta: "Misi"
No, elkészült a lista, ezt el is küldtem a cégnek. Most várjuk a pontos ajánlatot.
Köszönet a listáért afekete és kmr kollégának!


Sziasztok! Van még kedvezmény a szûrõkre? Csak direktre vagy betétre is lenne?
Toyota Yaris T SPORT
153



ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Légszürök
« Válasz #111 Dátum: 2007.03.28 18:08:17 »
Azért ide is beteszem... Végre megérkezett a spéci direktszûrõ szettem, ami a ködlámpa mögött pihen és szívja a hideg levegõt! Nagyon klassz kis hangja lett most a verdának kiegészülve a kipuff rendszerrel... nagymosoly



































Toyota Yaris T SPORT
153



Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Légszürök
« Válasz #112 Dátum: 2007.03.28 21:41:21 »
Szép lett, gratula!
Ugyanilyen direktszûrõm van nekem is. Csak toldat nélkül.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Légszürök
« Válasz #113 Dátum: 2007.03.28 22:21:02 »
Idézetet írta: "molnarl"
Szép lett, gratula!
Ugyanilyen direktszûrõm van nekem is. Csak toldat nélkül.


Köszke!  :kacsint:

Milyenek a tapasztalataid? A kis motor lámpa nem jelzett soha? Érzel különbséget a szûrõvel a gyárihoz képest?
Toyota Yaris T SPORT
153



Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Légszürök
« Válasz #114 Dátum: 2007.03.29 09:54:03 »
Gyorsan lekopogom, nekem még nem jelzett a lámpa. Nekem ez a szett van: http://www.knfilters.com/57i/57i-induction-kits.htm
Tavaly május környékén került be, téliesítés elõtt tettem vissza a gyári szûrõt és két hete újból vissza. Nekem a hangja tetszik, morcosabb lett. Vezetési stílustól függõen tapasztaltam minimális fogyasztás csökkenést. Én úgy érzem, hogy alacsonyabb fordulaton jobban indul az autó. Gyorsulási adatokat nem mértem. A Remus sportdobbal érezhetõbb lett a gyorsulás, bár még sokat nem mentem vele mióta felment. Még tapasztalatokat gyûjtõk.

 
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "molnarl"
Szép lett, gratula!
Ugyanilyen direktszûrõm van nekem is. Csak toldat nélkül.


Köszke!  :kacsint:

Milyenek a tapasztalataid? A kis motor lámpa nem jelzett soha? Érzel különbséget a szûrõvel a gyárihoz képest?
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Légszürök
« Válasz #115 Dátum: 2007.03.29 10:22:28 »
Idézetet írta: "molnarl"
Gyorsan lekopogom, nekem még nem jelzett a lámpa. Nekem ez a szett van: http://www.knfilters.com/57i/57i-induction-kits.htm
Tavaly május környékén került be, téliesítés elõtt tettem vissza a gyári szûrõt és két hete újból vissza. Nekem a hangja tetszik, morcosabb lett. Vezetési stílustól függõen tapasztaltam minimális fogyasztás csökkenést. Én úgy érzem, hogy alacsonyabb fordulaton jobban indul az autó. Gyorsulási adatokat nem mértem. A Remus sportdobbal érezhetõbb lett a gyorsulás, bár még sokat nem mentem vele mióta felment. Még tapasztalatokat gyûjtõk.


Na szuper, jó kis K&N kited van!  :pofa: Kaptál hozzá egy plussz csövet ami alulról szívja a levegõt?

Nekem is csökkent pár nap után a fogyim, ez elég meglepõ... A hangja meg, hát nagyon brutál, szerintem kiegészülve a teljes kipuff rendszeremmel, még jobb lett a hangja a verdának szerintem is jobban megy, úgy mint nálad. Igazából teljesítményt kellene mérni egy padon...   :hmm:
Toyota Yaris T SPORT
153



Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Légszürök
« Válasz #116 Dátum: 2007.03.29 15:09:58 »
Idézetet írta: "ToTo"
....
Na szuper, jó kis K&N kited van!  :pofa: Kaptál hozzá egy plussz csövet ami alulról szívja a levegõt?

Nekem is csökkent pár nap után a fogyim, ez elég meglepõ... A hangja meg, hát nagyon brutál, szerintem kiegészülve a teljes kipuff rendszeremmel, még jobb lett a hangja a verdának szerintem is jobban megy, úgy mint nálad. Igazából teljesítményt kellene mérni egy padon...   :hmm:



Köszi.
Igen, van egy plusz csõ. A régi szûrõház ahonnan kapta a levegõt, oda kellene beszerelni, viszont azt nem bántottam, hanem az autó elejérõl az alváztól hozom a hideg levegõt.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Légszürök
« Válasz #117 Dátum: 2007.03.29 15:25:49 »
Idézetet írta: "molnarl"


Köszi.
Igen, van egy plusz csõ. A régi szûrõház ahonnan kapta a levegõt, oda kellene beszerelni, viszont azt nem bántottam, hanem az autó elejérõl az alváztól hozom a hideg levegõt.


Azt hogy oldottad meg, milyen csõvel és hogy rögzítetted? Véleményed szerint valóban érezhetõbb lett a gyorsulás kiegészülve a hátsódobbal, alacsonyabb fordulaton érzed, hogy jobban indul meg az autó?
Toyota Yaris T SPORT
153



Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Légszürök
« Válasz #118 Dátum: 2007.03.29 16:55:38 »
Idézetet írta: "ToTo"
Azért ide is beteszem... Végre megérkezett a spéci direktszûrõ szettem, ami a ködlámpa mögött pihen és szívja a hideg levegõt! Nagyon klassz kis hangja lett most a verdának kiegészülve a kipuff rendszerrel... nagymosoly



Szuper! csak ne kellene mosogatni azt a szûrõt, annó én is nagyon szemeztem vele, de mindíg elriasztott, hogy akkor 2-3 havonta mosás, tisztítás, olajzás...

- a Villáskulcs, meg a csavarhúzó csak ottvan, vagy szikroszkóp is készül :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Légszürök
« Válasz #119 Dátum: 2007.03.29 17:38:07 »
Idézetet írta: "Tamás69"


Szuper! csak ne kellene mosogatni azt a szûrõt, annó én is nagyon szemeztem vele, de mindíg elriasztott, hogy akkor 2-3 havonta mosás, tisztítás, olajzás...

- a Villáskulcs, meg a csavarhúzó csak ottvan, vagy szikroszkóp is készül :D


Szia,
Ha jobban megnézed egy másik képben, akkor még egy olló is látható!  :kacag: El kellett vágni a szigetelõszalagot, hogy elérjen a MAF csati...
Toyota Yaris T SPORT
153