Szavazás

Milyen vezetési stílust képviselsz?

Nyugodtan, higgadtan, piánóban, tekintettel a kreszre és a többiekre.
10 (16.4%)
Hangulatfüggő.
20 (32.8%)
Lendületből gyorsan, ügyelve az alacsony fogyasztásra, de a szabályok betartásával.
30 (49.2%)
Agresszíven, káromkodva, szlalomozva, betolakodva, "erősebb kutya" alapon.
1 (1.6%)

Összes szavazó: 61

Szerző Téma: Vezetési stílus, vezetéstechnika  (Megtekintve 2754058 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21390 Dátum: 2017.12.17 17:37:31 »
orosz videóhoz: én alapvetően udvariasan vezetek, de a pofátlan bunkókat nem szeretem, azokat kevésbé szeretem beengedni (pl: pl végigelőzi az álló sort a fordulósávon majd a végén bepofátlankodik).
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

G86

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
    • Hypermiler Gábor Jóska Ódala.
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21391 Dátum: 2017.12.17 18:00:57 »
Ez a BMW-s csávó egy tipikus sznobköcsög, noha nyilván nem korrekt ha ezt kapja az ember a pénzéért de ő valószínűleg meg is érdemelte. Az se semmi hogy ilyen videót felrak a fészbukjára, hatósági intézkedés keretein belül egy pszichológus orvossal megnézetném és egy életre bevonhatnák az ilyennek a vezetői engedélyét, látszik nem normális, nincs közlekedésben helye, szerintem képes lenne ész nélkül kinyírni az úton magával együtt bárkit aki épp arra jár, ha elborul a kis agya. Azt meg tudomásul kell venni, hogy egy prémium autó költségei magasabbak, a haszon nagyobb egy ilyen autó eladásán és szervizelésén, javításán is, mint egy kiskategóriás papírhulladéknak. Csak mindenki szeretne mindent "okosba" elintézni.
                                                                                                                                                   

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

BlueD4D

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 312
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21393 Dátum: 2017.12.17 22:34:07 »
Ez a BMW-s csávó egy tipikus sznobköcsög, noha nyilván nem korrekt ha ezt kapja az ember a pénzéért de ő valószínűleg meg is érdemelte. Az se semmi hogy ilyen videót felrak a fészbukjára, hatósági intézkedés keretein belül egy pszichológus orvossal megnézetném és egy életre bevonhatnák az ilyennek a vezetői engedélyét, látszik nem normális, nincs közlekedésben helye, szerintem képes lenne ész nélkül kinyírni az úton magával együtt bárkit aki épp arra jár, ha elborul a kis agya. Azt meg tudomásul kell venni, hogy egy prémium autó költségei magasabbak, a haszon nagyobb egy ilyen autó eladásán és szervizelésén, javításán is, mint egy kiskategóriás papírhulladéknak. Csak mindenki szeretne mindent "okosba" elintézni.

Van ebben valami amit mondasz...PÁV-on szoktak szórni pszichológiai alapon és indokolt is

Sípálya: Tényleg jó a 4x4 de még az tanpályán is azt nyilatkozták, hogy túlzott önbizalmat ad és attól hogy jól indul meg havon semmivel sem áll meg hamarabb, mint egy nem 4x4-es...szerencsére reggelre kitisztult az alkohol.

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21394 Dátum: 2018.01.08 16:21:03 »
Úgy látszik valaki irigy volt a tulajra, hát gondolta "kicsit" megkarcolja a Lambót.  :eek:

2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21395 Dátum: 2018.01.09 08:10:05 »
tuti nem olcsó a matt fényezés...bár az is lehet, hogy ez valami művészeti alkotás és direkt ilyen :D

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21396 Dátum: 2018.01.10 11:59:26 »
Mindig mondtam hogy ne parkoljatok a bulinegyedben :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21397 Dátum: 2018.01.10 15:21:28 »
Mindig mondtam hogy ne parkoljatok a bulinegyedben :D
Valaki írta, hogy úgy vesz kocsit, hogy olcsó legyen hozzá a tükör. Nem akartam hinni neki, aztán oktatásra arrafele jártam két évet és tényleg, a Dohányon végigsétálva mindig volt 2-3 tükör a járda mellett.

TCr

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 851

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21399 Dátum: 2018.01.17 11:21:52 »
Nem a szigorral van a gond, hanem a szabályok betartatásával. Itt például van több eset aminél a szabálytalankodó mellett hirtelen elkezd piros-kékben villogni a civil autó és megy hogy elkapja. Na ez hiányzik nálunk. Nem az útszéli igazoltatás, meg a 30-as táblákhoz kitelepülés. Amit az útszéli igazoltató meg tud csinálni, azt az automata VÉDA majdnem annyira meg tudja oldani. Rendőrség sajnos nem érdekelt benne, mert nem prioritás a szabályok betartatása.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21400 Dátum: 2018.01.17 11:23:31 »
Rendőrség sajnos nem érdekelt benne, mert nem prioritás a szabályok betartatása.
Pontosan a pénzbehajtás a prioritás, nem a szabálybetartás és a biztonság.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21401 Dátum: 2018.01.17 11:29:31 »
Az lemaradt, hogy a friss jogsisok az egyik legjobban teljesítő réteg balesetmentesség szempontjából. Aztán persze amikor 1 éves elmúlt a jogsi, van egy kiugró tüske a statisztikában, de ezen a szigorítás nem fog változtatni.

TCr

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 851
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21402 Dátum: 2018.01.17 11:32:11 »
Tisztelettel, elolvastátok a cikket, vagy csak a címet láttátok?

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21403 Dátum: 2018.01.17 11:40:48 »
Tisztelettel, elolvastátok a cikket, vagy csak a címet láttátok?
A harmadik bekezdésig jutottam, ami a közmédiás felülethez képest számomra heroikus kitartás.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10320
Re:Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #21404 Dátum: 2018.01.17 20:40:58 »
Ott a pont...az egyetemen is igy tanitjak. Nem szigoritani kell, hanem betartatni a szabalyokat...
Nem a szigorral van a gond, hanem a szabályok betartatásával. Itt például van több eset aminél a szabálytalankodó mellett hirtelen elkezd piros-kékben villogni a civil autó és megy hogy elkapja. Na ez hiányzik nálunk. Nem az útszéli igazoltatás, meg a 30-as táblákhoz kitelepülés. Amit az útszéli igazoltató meg tud csinálni, azt az automata VÉDA majdnem annyira meg tudja oldani. Rendőrség sajnos nem érdekelt benne, mert nem prioritás a szabályok betartatása.