Szavazás

Milyen vezetési stílust képviselsz?

Nyugodtan, higgadtan, piánóban, tekintettel a kreszre és a többiekre.
11 (17.7%)
Hangulatfüggő.
20 (32.3%)
Lendületből gyorsan, ügyelve az alacsony fogyasztásra, de a szabályok betartásával.
30 (48.4%)
Agresszíven, káromkodva, szlalomozva, betolakodva, "erősebb kutya" alapon.
1 (1.6%)

Összes szavazó: 62

Szerző Téma: Vezetési stílus, vezetéstechnika  (Megtekintve 2870859 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5970 Dátum: 2008.08.14 16:05:03 »
Kövezzetek meg, akkor is lexarom, menjen előre, ha siet, menjen más útvonalon, én kerülöm a környéket egyébként, csak most pont oda kellett mennem, de az Üllőit eszembe nem jut ott megközelíteni, kérem a tarkólövést tisztelettel :tt2: Ő valszeg nem volt 32 órája ébren, és mindenki bekaphassa aki többet aludt nálam :single fuck:
Nezd ha lexarod meg mindenki bekaphassa az mas, azzal nehez vitatkozni.
Nem akar sztem kulonben senki megkovezni ez egy ilyen egy fos orszag ez azt kesz. Mar talan ezen a forumon is mondtam, hogy az nekunk a bajunk, hogy se a mediterran lazasag se a nyugat europai inteligencia nincs meg bennunk. Lehet, hogy ez balkan?  :winkiss:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5971 Dátum: 2008.08.14 17:16:30 »
Kövezzetek meg, akkor is lexarom, menjen előre, ha siet, menjen más útvonalon, én kerülöm a környéket egyébként, csak most pont oda kellett mennem, de az Üllőit eszembe nem jut ott megközelíteni, kérem a tarkólövést tisztelettel :tt2: Ő valszeg nem volt 32 órája ébren, és mindenki bekaphassa aki többet aludt nálam :single fuck:
Örülj, hogy nem állított meg a rendőr, mert ha kiderült volna, hogy ennyi ideje ébren vagy, még eljárást indított volna gondatlan veszélyeztetésért. (Merthogy így nem szabadna vezetni - tudom, Te nem tehetsz róla, de épp így nem tehet róla más se.)
Indoka meg mindenkinek van, akkor ennyi erővel minek bármilyen szabály?!
Félre ne érts, nincs harag, de ez nem megoldás.
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.14 17:32:53 írta music »
music     

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9524
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5972 Dátum: 2008.08.14 21:28:01 »
Félre ne érts, nincs harag, de ez nem megoldás.
Agree.

Peti

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5973 Dátum: 2008.08.14 23:57:02 »
Örülj, hogy nem állított meg a rendőr, mert ha kiderült volna, hogy ennyi ideje ébren vagy, még eljárást indított volna gondatlan veszélyeztetésért.

Na de hogy derül ki, hogy menny idő óta van fent, van olyan hogy valakit azért megbüntetnek, mert kevés pihenés/alvás után ül volánhoz ???

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5974 Dátum: 2008.08.15 00:56:00 »
Kövezzetek meg, akkor is lexarom, menjen előre, ha siet, menjen más útvonalon, én kerülöm a környéket egyébként, csak most pont oda kellett mennem, de az Üllőit eszembe nem jut ott megközelíteni, kérem a tarkólövést tisztelettel :tt2: Ő valszeg nem volt 32 órája ébren, és mindenki bekaphassa aki többet aludt nálam :single fuck:
Örülj, hogy nem állított meg a rendőr, mert ha kiderült volna, hogy ennyi ideje ébren vagy, még eljárást indított volna gondatlan veszélyeztetésért. (Merthogy így nem szabadna vezetni - tudom, Te nem tehetsz róla, de épp így nem tehet róla más se.)
Indoka meg mindenkinek van, akkor ennyi erővel minek bármilyen szabály?!
Félre ne érts, nincs harag, de ez nem megoldás.
Most már erre a kevés alvásra ittam is pár sört, tehát gyengébb idegzetűek ne olvassák :whistling: sőt nem is írom tovább amit 1x akartam, ( valószínüleg tévesení ítélem meg) de sok szarát lapátolom több értelem is ennek a társadalomnak, így kívánok magamnak némi előjogokat (valszeg erkölcsilag helytelenül), de ez van, és szvsz bennem van inteligencia, nem szoktam harcolni az utakon, és van bennem lazaság, máshogy már fejbelőttem volna magam (lehetőségem is meglett volna rá), de amíg nem képesek az embereka zöldben elindúlni, valamint bemennek a kereszteződésekbe úgy, h látják, h nem tudnak kimenni belőle, addig én előre fogok menni, oszt kész, akinek nem tetszik az így járt, de nem baj, megyek jövőhéten szabira, akkor sehova nem fogok sietni, oszt nem lesz ilyen felvetésem :whistling:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26345
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5975 Dátum: 2008.08.15 09:13:06 »
Na de hogy derül ki, hogy menny idő óta van fent, van olyan hogy valakit azért megbüntetnek, mert kevés pihenés/alvás után ül volánhoz ???
Kiderülni csak önkéntes alapon. Ezért külön nem büntethet, de súlyosbító tényező lehet, különösen hivatásosoknál.
music     

marc

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5976 Dátum: 2008.08.15 09:29:38 »
( valószínüleg tévesení ítélem meg) de sok szarát lapátolom több értelem is ennek a társadalomnak, így kívánok magamnak némi előjogokat (valszeg erkölcsilag helytelenül), de ez van, és szvsz bennem van inteligencia...[/quote]

Pont az ilyen vélt előjogok miatt is van sok lapátolandó szar (mindegy, ez nem ide tartozik...). Mindenesetre a zárójelben írottakkal egyetértek.
Ha a sorban áll egy zöld Toyota Avensis, akkor lszi ne próbálj meg beállni elé, mert én meg pont nem engedek be egyetlen pofátlanul tolakodót sem (de mindig beengedem a külföldieket + akik szemmel láthatólag nem ismerik a környéket + a viszonylag kulturátan előzőket (nem agresszívek, indexelnek, stb.)).

Az én szempontomból tökéletesen mindegy, mire hivatkozol. Nem akarok balesetet, de az utolsó pillanatig nem engedlek be. Ha pedig mégis belémjössz, akkor legyen kötelező biztosításod + lehetőleg ne legyél ittas, mert akkor az már rendőrségi ügy lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.15 09:49:09 írta marc »
'98 Avensis 1.6

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5977 Dátum: 2008.08.15 11:22:54 »
Az én szempontomból tökéletesen mindegy, mire hivatkozol. Nem akarok balesetet, de az utolsó pillanatig nem engedlek be. Ha pedig mégis belémjössz, akkor legyen kötelező biztosításod + lehetőleg ne legyél ittas, mert akkor az már rendőrségi ügy lesz.
Nem szoktam maxosan vezetni, s van kötelezőm :sorcerer:
Azért mielőtt élve boncolnátok, nézzétek meg az átlagfogyimat, észrevehető rajta, h nem harci üzemmód a bevett gyakorlatom, Streetracing felirat sincs a hátsó szélvédőmön, csak sokszor sok a dolgom, irigyellek titeket, h soha sehova nem kell sietnetek :surrender:
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.15 11:34:42 írta schillerasz »
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5978 Dátum: 2008.08.15 14:48:15 »
sztem fejezzuk be ezt a boxot, elég az utcán. hanem jo ki banzaj volt szentendrén most jöttem át vmi emlékely lett az egyik sarkon
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5979 Dátum: 2008.08.15 15:23:08 »
sztem fejezzuk be ezt a boxot, elég az utcán. hanem jo ki banzaj volt szentendrén most jöttem át vmi emlékely lett az egyik sarkon
17 éves gyerek friss jogsival apuka 5-ös bömösével kisodródott bele egy házba 15 éves lány a helyszínen kampó, asszem 15 éves fiún dolgoztak kollégák fél éccaka, donornak még jó lett, már másban él a veséje, corneája, 2 hasonló korú, meg a vezető kis sérülésekkel megúszták. Szörnyű  :wacko: :censored: nem tom mit fogok csinálni Huni-val, ha ilyen korba kerül, vmi lassú tankot kell alá adni :helpsmilie:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5980 Dátum: 2008.08.15 15:24:48 »
Nem szoktam maxosan vezetni, s van kötelezőm :sorcerer:
Azért mielőtt élve boncolnátok, nézzétek meg az átlagfogyimat, észrevehető rajta, h nem harci üzemmód a bevett gyakorlatom, Streetracing felirat sincs a hátsó szélvédőmön, csak sokszor sok a dolgom, irigyellek titeket, h soha sehova nem kell sietnetek :surrender:

Soxor nekem is nehéz, amikor a sajátba ülök bele, más a világnézet azonnal. Nekem is át kell állni, vezetéstechnikailag is és főleg fejben!
Amúgy, ha valaki nem enged be, legyen boldog vele, majd beenged a másik, vagy valaki elalszik a sorban, mit egy, több is..  :1eye:

Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5981 Dátum: 2008.08.15 17:26:04 »
sztem fejezzuk be ezt a boxot, elég az utcán. hanem jo ki banzaj volt szentendrén most jöttem át vmi emlékely lett az egyik sarkon
17 éves gyerek friss jogsival apuka 5-ös bömösével kisodródott bele egy házba 15 éves lány a helyszínen kampó, asszem 15 éves fiún dolgoztak kollégák fél éccaka, donornak még jó lett, már másban él a veséje, corneája, 2 hasonló korú, meg a vezető kis sérülésekkel megúszták. Szörnyű  :wacko: :censored: nem tom mit fogok csinálni Huni-val, ha ilyen korba kerül, vmi lassú tankot kell alá adni :helpsmilie:

Hát mivel nem vagy államtitkár vagy miniszter. Talán nem adsz a fiad alá egy bömöst rohangálni...........
« Utoljára szerkesztve: 2008.08.15 17:30:45 írta ATIS »
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5982 Dátum: 2008.08.16 06:40:08 »
sztem fejezzuk be ezt a boxot, elég az utcán. hanem jo ki banzaj volt szentendrén most jöttem át vmi emlékely lett az egyik sarkon
17 éves gyerek friss jogsival apuka 5-ös bömösével kisodródott bele egy házba 15 éves lány a helyszínen kampó, asszem 15 éves fiún dolgoztak kollégák fél éccaka, donornak még jó lett, már másban él a veséje, corneája, 2 hasonló korú, meg a vezető kis sérülésekkel megúszták. Szörnyű  :wacko: :censored: nem tom mit fogok csinálni Huni-val, ha ilyen korba kerül, vmi lassú tankot kell alá adni :helpsmilie:

ajaj.. mi az a cornea?  Őrület mi megy itt, az összes 15-25 éves fiatalt bevinném az elfekvőre bammeg és beleverném az agyukba h senki nem él örökké. :hammer: :hammer: :hammer: :nono:
olyan traumát vernék az agyukba h vége lenne ennek. assziszik örökké élnek. én is voltam fiatal de idióta sosem..
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5983 Dátum: 2008.08.16 08:27:01 »
sztem fejezzuk be ezt a boxot, elég az utcán. hanem jo ki banzaj volt szentendrén most jöttem át vmi emlékely lett az egyik sarkon
17 éves gyerek friss jogsival apuka 5-ös bömösével kisodródott bele egy házba 15 éves lány a helyszínen kampó, asszem 15 éves fiún dolgoztak kollégák fél éccaka, donornak még jó lett, már másban él a veséje, corneája, 2 hasonló korú, meg a vezető kis sérülésekkel megúszták. Szörnyű  :wacko: :censored: nem tom mit fogok csinálni Huni-val, ha ilyen korba kerül, vmi lassú tankot kell alá adni :helpsmilie:

ajaj.. mi az a cornea?  Őrület mi megy itt, az összes 15-25 éves fiatalt bevinném az elfekvőre bammeg és beleverném az agyukba h senki nem él örökké. :hammer: :hammer: :hammer: :nono:
olyan traumát vernék az agyukba h vége lenne ennek. assziszik örökké élnek. én is voltam fiatal de idióta sosem..

Ez a gazdagok betegsége. Benne van a neveltetésében. Azt szokja meg, hogy apuci úgyis kihúzza a szarból. ÉS ad új autót ha a régi összetört. Csak azt felejtik el, hogy van amit apuci sem tud pótolni. Mindenesetre addig feszegetik a határokat amíg egyszer sikerül átlépni. Nem véletlen, hogy pár éve errefelé is a két fullgazdag édesapa temette a fiait. Akik fejre álltak apuci prémiumkocsijával. Én csak azt sajnálom, hogy mi ugyanazon az úton kell közlekedjünk mint ők. Mert ha ne adj isten ott vagy amikor ő jampizik akkor nem biztos, hogy megúszod. És lehet jó leszel utólag bűnbaknak. Mert ugye apuci pici fia nem lehet hibás.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Peti

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5984 Dátum: 2008.08.16 09:19:54 »
Ez a gazdagok betegsége.

Nemcsak azoké, inkább azt kéne szabályozni, hogy nem ülhetsz 2napos jogsival egy bizonyos lóerő/kg feletti ill. alatti ::) tudású autóba, mert mondjuk az vicc hogy ugyanazzal a jogsival megy a Kispolák meg egy M5-ös Bmw is...