Szavazás

Milyen vezetési stílust képviselsz?

Nyugodtan, higgadtan, piánóban, tekintettel a kreszre és a többiekre.
11 (17.7%)
Hangulatfüggő.
20 (32.3%)
Lendületből gyorsan, ügyelve az alacsony fogyasztásra, de a szabályok betartásával.
30 (48.4%)
Agresszíven, káromkodva, szlalomozva, betolakodva, "erősebb kutya" alapon.
1 (1.6%)

Összes szavazó: 62

Szerző Téma: Vezetési stílus, vezetéstechnika  (Megtekintve 2872472 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5895 Dátum: 2008.07.25 09:57:00 »
például: tegnap reggel 7 körül, az m3 bevezető tök jól járható volt  :clap: , ahogy ma reggel 7kor az erzsébet híd is :yes:

Óvatosan ott hajnaltájt, 6körül elég gyakran látok lézerkardos Jedi lovagokat a gyalogos átjárón, olyan is volt, hogy a kúton trafi, lejjebb meg lézer :yes:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5896 Dátum: 2008.07.25 09:58:08 »
Pozitív: amióta nincs suli, azóta nincs dugó Érden reggel fél 8 körül, ahol amúgy bő 15 perc a feljutás az M7-re egy 300 méteres szakasz beállása miatt.  :clap:
         

Peti

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5897 Dátum: 2008.07.25 10:03:23 »
Ez nem pozitívum, amióta nincs suli, nincsenek szép jányok :(

Gabbara

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
  • '08 Auris 1.4 Aquatis
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5898 Dátum: 2008.07.25 10:47:20 »
Ma kicsit kiakadtam.
írjatok már pozitívumot is :)
például: tegnap reggel 7 körül, az m3 bevezető tök jól járható volt  :clap: , ahogy ma reggel 7kor az erzsébet híd is :yes:
Na akkor en is mondok egy jot, hogy javuljon a statisztikank  :shifty:
Ma reggel 9kor a teljes Ors kornyeke allati jol jarhato volt - meg voltam dobbenve  :clap:

leszilaci

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5899 Dátum: 2008.07.25 11:27:09 »
például: tegnap reggel 7 körül, az m3 bevezető tök jól járható volt  :clap: , ahogy ma reggel 7kor az erzsébet híd is :yes:

Óvatosan ott hajnaltájt, 6körül elég gyakran látok lézerkardos Jedi lovagokat a gyalogos átjárón, olyan is volt, hogy a kúton trafi, lejjebb meg lézer :yes:
amelyik yard lefotóz,h a yarissal gyorsan közlekedem, annak fizetek egy fagyit is  :winkiss: :tt2:

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5900 Dátum: 2008.07.25 11:33:23 »

írjatok már pozitívumot is :)


Ma reggel óta süt a nap  :clap:
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5901 Dátum: 2008.07.25 20:25:00 »

írjatok már pozitívumot is :)


Ma reggel óta süt a nap  :clap:

Ehhez képest Csepelen olyan 15:30 és 16:00 között szakadt az eső... :alien:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Peti

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5902 Dátum: 2008.07.27 15:58:12 »

amelyik yard lefotóz,h a yarissal gyorsan közlekedem, annak fizetek egy fagyit is  :winkiss: :tt2:

Eeegen, nem is Rád céloztam ::)

Peti

  • Vendég
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5903 Dátum: 2008.07.27 16:14:26 »
Reggel bringával voltam, kerékpárút, tök normál tempó, jön egy kereszteződés, ahol is nekem vóna' elsőbbségem ::) szemem sarkából látom hogy jön valami, de mivel ő se jött gyorsan így lassítás nélkül áttekertem előtte, na kaptam duda köszöntőt, meg valami bájos szövegelést is amit a fülhallgató miatt nem nagyon érzékeltem :walkman: de azért hátrafordultam, még akkor is ment a nézés meg a pofaalapjáratás... :censored:

Jah, azt mondtam, hogy két bringa volt a tetejére madzagozva? :clap: :innocent: na ilyen egy jó reklám egy igazi balfa..... balféknek.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5904 Dátum: 2008.07.27 19:34:00 »
Reggel bringával voltam, kerékpárút, tök normál tempó, jön egy kereszteződés, ahol is nekem vóna' elsőbbségem ::) szemem sarkából látom hogy jön valami, de mivel ő se jött gyorsan így lassítás nélkül áttekertem előtte, na kaptam duda köszöntőt, meg valami bájos szövegelést is amit a fülhallgató miatt nem nagyon érzékeltem :walkman: de azért hátrafordultam, még akkor is ment a nézés meg a pofaalapjáratás... :censored:

Jah, azt mondtam, hogy két bringa volt a tetejére madzagozva? :clap: :innocent: na ilyen egy jó reklám egy igazi balfa..... balféknek.

de komoly! :sorcerer: :sorcerer:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5905 Dátum: 2008.07.27 19:40:47 »
A sokat emlegetett német autópályákon is kezd lazulni a fegyelem. Annyi megmaradt, hogy hátulról nem tapadnak az emberre és nem tolják le, vizont simán előznek jobbról, háromsávos részeken pedig elvétve megy ki valaki a legszélsőbe, inkább a középső és a belső a hsznált sáv. Gyakran találkoztam belsőbe ragadt autósokkal is.
Tegnap hazafelé az egyik szakaszon a hétvégi kirándulásra induló német családok miatt beállt pár helyen az A8-as. Egy hosszabb egyenes, emelkedős szakaszon az is kiderült, hogy miért: lakókocsis, biciklikkel megrakott vontatmányok előzik egymást emelkedőn, emiatt helyenként álló sorok alakultak ki. Sokszor a szélső sáv jobban haladt, mint a belső  :)  Viszont pozitívum, hogy a leállón senki sem ment előre, még akkor sem, ha a következő kihajtó kezdete csak párszáz méterre volt. És a motorosok sem hajtottak el az álló, araszoló kocsik között.  :yes:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5906 Dátum: 2008.07.27 19:43:59 »
A sokat emlegetett német autópályákon is kezd lazulni a fegyelem. Annyi megmaradt, hogy hátulról nem tapadnak az emberre és nem tolják le, vizont simán előznek jobbról, háromsávos részeken pedig elvétve megy ki valaki a legszélsőbe, inkább a középső és a belső a hsznált sáv. Gyakran találkoztam belsőbe ragadt autósokkal is.
Tegnap hazafelé az egyik szakaszon a hétvégi kirándulásra induló német családok miatt beállt pár helyen az A8-as. Egy hosszabb egyenes, emelkedős szakaszon az is kiderült, hogy miért: lakókocsis, biciklikkel megrakott vontatmányok előzik egymást emelkedőn, emiatt helyenként álló sorok alakultak ki. Sokszor a szélső sáv jobban haladt, mint a belső  :)  Viszont pozitívum, hogy a leállón senki sem ment előre, még akkor sem, ha a következő kihajtó kezdete csak párszáz méterre volt. És a motorosok sem hajtottak el az álló, araszoló kocsik között.  :yes:
Te most a német A8-ról beszélsz? Merre jártál te erre? :D
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5907 Dátum: 2008.07.27 19:52:02 »
Te most a német A8-ról beszélsz? Merre jártál te erre? :D
Ahham. A Starnberger See mellett voltunk villámlátogatáson  :cool2:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5908 Dátum: 2008.07.27 20:20:03 »
Te most a német A8-ról beszélsz? Merre jártál te erre? :D
Ahham. A Starnberger See mellett voltunk villámlátogatáson  :cool2:
Ja, akkor csak München környékéig jöttetek. :) Én onnantól az A92-t használom.(Az A8-at csak München-Ulm között.) Jóval kevesebb a dugó, és nincs korlátozás.  :cool2: :ph34r:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Vezetési stílus, vezetéstechnika
« Válasz #5909 Dátum: 2008.07.30 01:00:32 »
Pozitív: amióta nincs suli, azóta nincs dugó Érden reggel fél 8 körül, ahol amúgy bő 15 perc a feljutás az M7-re egy 300 méteres szakasz beállása miatt.  :clap:

Tényleg nem semmi, hogy mennyit számít ez! Dolgozni vagy reggel 7-re járok, vagy akkor indulok onnan haza. Na mármost, ebben az időszakban nyár elejéig iszonyat sűrű forgalom volt. Most viszont folyamatosan olyan, mintha hétvége lenne  :yes: ... A szokásos autómennyiség felét se látni az utakon. Na persze, nyilván jópáran nyaralnak is.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )