Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 541011 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Audio kérdések
« Válasz #105 Dátum: 2006.01.26 14:08:49 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "robi"
Ami még jó rajta, a menüben kiválasztható LOGIC ON / OFF.
ON módban slusszkulcs nélkül is tud működni, de egy óra után magától kikapcsol.
Igazán környezetbarát  :kacsint:


Lehet hogy akkor az én fejegységem valami ilyesfajta opció miatt működik slusszkulcs nélkül???

Hmmmm… :hmm:  
Megyek megnézem.

Attól függ, hogy lett bekötve.


Az A7 a slusszkulcs által kapcsolt +12-re kell legyen kötve, az A4 pedig az állandó akkumlátor +12-re. Ilyenkor ha a fejegységnek van Logic opciója, akkor a ent leírtakat tudja művelni.
Ha mindkettő direkt az aksira van kötve, akkor folyamatosan szól.
Ha mindkettő a slusszkulcs mögé van kötve, akkor csak bekapcsolt slusszal megy és elfelejtheti a beállításait hosszú idő után, illetve a Logic funkció nem tud működni.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #106 Dátum: 2006.01.26 15:44:35 »
Megnéztem a leírást, hát nem lettem okosabb, kiszedni meg most nincs kedvem a -10 fokba… [smilie=icon_xmas_snow.gif]  
Van valami „transmit 1, 2” opció, ott irkálnak valamit a "gyújtáskulcs kivétele" esetén behajló előlapról, de amúgy semmi.
Na mindegy, a memóriát nem veszti el hosszabb állás után se, így marad, jobb is így.  :)

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #107 Dátum: 2006.02.02 19:23:25 »
Idézetet írta: "David"
Sziasztok!

Tudna nekem ajánlani valaki a gyári fejegységhez egy CD-tárat, megfizethető áron.
Már megnéztem a Corolla Hifi-s oldalt, de az sem ma lett frissítve és a legtöbb link nem müködik rajta.
Szeretnék CD-t is hallgatni a kocsiba!

Előre is köszi

David :toy: FAN


Még mindig senki??

David
avid :toy: Fan

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #108 Dátum: 2006.02.02 19:35:05 »
Idézetet írta: "David"
Idézetet írta: "David"
Sziasztok!

Tudna nekem ajánlani valaki a gyári fejegységhez egy CD-tárat, megfizethető áron.
Már megnéztem a Corolla Hifi-s oldalt, de az sem ma lett frissítve és a legtöbb link nem müködik rajta.
Szeretnék CD-t is hallgatni a kocsiba!

Előre is köszi

David :toy: FAN


Még mindig senki??

David


És ha az egész fejegységet lecserélnéd, mármint gyári Cd-rádiósra?
Mondjuk Te tudod, de nekem szimpatikusabb egy Cd-s fejegység, mint kazi+tár…
Arról nem is beszélve hogy gyári Cd-tárat anno nekem elég húzos áron tudtak volna hozni (60e körül), ahhoz képest gyári Cd-s cuccot 30-35ért hoztak volna…

PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Audio kérdések
« Válasz #109 Dátum: 2006.02.14 15:07:26 »
Idézetet írta: "David"
Idézetet írta: "David"
Sziasztok!

Tudna nekem ajánlani valaki a gyári fejegységhez egy CD-tárat, megfizethető áron.
Már megnéztem a Corolla Hifi-s oldalt, de az sem ma lett frissítve és a legtöbb link nem müködik rajta.
Szeretnék CD-t is hallgatni a kocsiba!

Előre is köszi

David :toy: FAN


Még mindig senki??

David


Én tudok adni olcsóbban beszerelőkeretet, ha CD-s fejet akarsz betenni helyette. :D
Egyébként meg Kuf kolléga oldalát érdemes tanulmányozni: www.igeny.hu/corolla
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #110 Dátum: 2006.02.15 18:05:47 »
Egy ismerős most vett Cd-tárat a Corollájába, valami iszonyat pénzért (aszem 80 v. 90ezer),  :shock:
mondjuk gyári originált csomagolás minden kafa.
Viszont a műszerfalat ugyanúgy szét kell bombázni, továbbra is úgy gondolom hogy egy gyári cd-s cuccal jobban jár az ember fia, (pláne hogy kéz alól harmada az ára) most gyakorlatilag ott van full feleslegesen a kazi rész a kocsiban...
Én ált. 1 max. 2 Cd-t „fogyasztok” el egy „kocsikázás” során, most az a 15 mp még kicserélem a Cd-t az belefér vagy általában van mitfahrer azt majd cserél az… Most kb. 3-4 Cd van lent a kocsiban, heti rendszerességgel cserélem, nekem felesleges lenne egy tár…
Szerintem jó alternatíva az utólagos fejegység csere, (nem gyárira!) a boardcomp felejthető, viszont azaz idegesítő nyikorgás-nyekergés [smilie=icon_music.gif]  amit a gyári fejegységek csinálnak már kevésbé…

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #111 Dátum: 2006.02.20 12:46:39 »
Ez is megoldas lehet annak, aki gyarit is akar meg cd-valtot is, de nem akar az ules ala nyulkalni...

Satriani

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #112 Dátum: 2006.02.21 17:19:53 »
Idézetet írta: "szazketto"
Ez is megoldas lehet annak, aki gyarit is akar meg cd-valtot is, de nem akar az ules ala nyulkalni...
http://www.szazketto.hu/changer.jpg

Ez nagyon komoly! Ha mp3-as lenne, már meg is venném.

Apropó mp3: letettem az FM transmitterről, és néztem iPod átalakítókat. Baromi drágák! Ráadásul ha minden igaz, le kellene mondanom a CD tárról azért, hogy az iPodot csatlakoztatni tudjam...

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #113 Dátum: 2006.02.28 17:27:34 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "David"
Idézetet írta: "David"
Sziasztok!

Tudna nekem ajánlani valaki a gyári fejegységhez egy CD-tárat, megfizethető áron.
Már megnéztem a Corolla Hifi-s oldalt, de az sem ma lett frissítve és a legtöbb link nem müködik rajta.
Szeretnék CD-t is hallgatni a kocsiba!

Előre is köszi

David :toy: FAN


Még mindig senki??

David


És ha az egész fejegységet lecserélnéd, mármint gyári Cd-rádiósra?
Mondjuk Te tudod, de nekem szimpatikusabb egy Cd-s fejegység, mint kazi+tár…
Arról nem is beszélve hogy gyári Cd-tárat anno nekem elég húzos áron tudtak volna hozni (60e körül), ahhoz képest gyári Cd-s cuccot 30-35ért hoztak volna…



És olyat honnan tudnék szerezni???
David
avid :toy: Fan

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #114 Dátum: 2006.02.28 17:30:24 »
Idézetet írta: "szazketto"
Ez is megoldas lehet annak, aki gyarit is akar meg cd-valtot is, de nem akar az ules ala nyulkalni...


És ilyet honnan lehetne szerezni??Márkakereskedésben biztos iszonyat pénz.Bontóban??Vagy hol??

Dávid
avid :toy: Fan

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #115 Dátum: 2006.02.28 18:36:40 »
Hat igen. Talan bontoban... en ebay-en talaltam a fenykepet. Amugy a cikkszama: 86120-02390, ha gondolod kerdezz ra egy szalonban.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #116 Dátum: 2006.02.28 21:52:38 »
Idézet
David írta:

És olyat honnan tudnék szerezni???
David


A Mogyoródi úton (Ha a Stadion felől jössz az Emilfrey oldalán a következő kereszteződés sarkától nem messze) a  :toy:  boltba tuti, hogy tudnak hozni, (nekem mikor aktuális volt) kb. 3x kérdeztem rá ilyen 1hét differenciákkal, és mindig volt nekik… Ill. tudtak hozatni…
Aszem 5rongyot kellett otthagyni foglalóba de ez már részletkérdés…
30-35HUF körül mozgott az ára akkor…  
De a neten találsz tel.számot is, bár ha komolyan érdekel akkor úgy is be kell menned… (foglaló)

Üdv.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Audio kérdések
« Válasz #117 Dátum: 2006.02.28 22:24:22 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézet
David írta:

És olyat honnan tudnék szerezni???
David


A Mogyoródi úton (Ha a Stadion felől jössz az Emilfrey oldalán a következő kereszteződés sarkától nem messze) a  :toy:  boltba tuti, hogy tudnak hozni, (nekem mikor aktuális volt) kb. 3x kérdeztem rá ilyen 1hét differenciákkal, és mindig volt nekik… Ill. tudtak hozatni…
Aszem 5rongyot kellett otthagyni foglalóba de ez már részletkérdés…
30-35HUF körül mozgott az ára akkor…  
De a neten találsz tel.számot is, bár ha komolyan érdekel akkor úgy is be kell menned… (foglaló)

Üdv.


Nagyon nem kell a telefonszámukat keresgélni...
Fent forog a bannereknél. Legolcsóbb Toyota bolt.
Klubtagoknak kedvezmény. Részletek a honlapunkon.

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #118 Dátum: 2006.03.02 10:05:15 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézet
David írta:

És olyat honnan tudnék szerezni???
David


A Mogyoródi úton (Ha a Stadion felől jössz az Emilfrey oldalán a következő kereszteződés sarkától nem messze) a  :toy:  boltba tuti, hogy tudnak hozni, (nekem mikor aktuális volt) kb. 3x kérdeztem rá ilyen 1hét differenciákkal, és mindig volt nekik… Ill. tudtak hozatni…
Aszem 5rongyot kellett otthagyni foglalóba de ez már részletkérdés…
30-35HUF körül mozgott az ára akkor…  
De a neten találsz tel.számot is, bár ha komolyan érdekel akkor úgy is be kell menned… (foglaló)

Üdv.


Nagyon nem kell a telefonszámukat keresgélni...
Fent forog a bannereknél. Legolcsóbb Toyota bolt.
Klubtagoknak kedvezmény. Részletek a honlapunkon.


Köszi az infokat már hívom is.
David
avid :toy: Fan

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #119 Dátum: 2006.03.02 10:13:35 »
Hát meg érdeklődtem a gyári fejegységet ennek az új ára 500.000 FT :hmm:  körül mozog,náluk (gondolom a használt bontott) 70e forintba kerül, szóval most inkább csak itthon hallgatnák CD  :D

David
avid :toy: Fan