Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 540984 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Audio kérdések
« Válasz #870 Dátum: 2009.03.02 23:04:52 »
A megadott adatok mit sem árulnak el a hangzásról! Andrisnak igaza van, meg kell hallgatni, aztán úgy dönteni. Mondjuk én DLS hívő vagyok...
Gabe 254.

gsajt75

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • 2.2 D-4-D
Re: Audio kérdések
« Válasz #871 Dátum: 2009.03.03 12:00:00 »
Tud valaki segíteni, hogy hol lehet ilyen cucchoz 2dines beépítőkeretet kapni Versohoz?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Audio kérdések
« Válasz #872 Dátum: 2009.03.03 12:03:40 »
Korábban már linkelt be valaki ilyen beépítőkeretet, próbáld meg a fórum keresővel.
És az e-Bayen.
 ;)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re: Audio kérdések
« Válasz #873 Dátum: 2009.03.11 11:28:37 »
Sziasztok. A gyári kazettás egység helyett betennék egy CD-s rádiót. Mivel 25e a keret ezért a Pioneed DEH-2020MP vagy a Panasonic CQ-C1505N került képbe. Szerintetek? A zöld világítás mindenképpen feltétel, különben csúnyán elütne a műszerektől.

Meg most van akcióban a Pioneer mellé TSG 1301 hangszóró pár. Érdemes ezt megvenni? A fejegyszég 50W-os, a hangszóró 25W-os. Meg ez csak két utas, nekem pedig nincs csipogó. Nem inkább 3 utas kéne nekem? És a lényeg, hogy beépíthető-e? Ez ugye 13 cm-es, úgyhogy az átmérője gondolom OK. De mi helyzet a mélységgel?
Attila 31
  - Avensis
- Prius

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: Audio kérdések
« Válasz #874 Dátum: 2009.03.11 15:04:44 »
Nekik van keretuk, vagy tudnak hozni 2 nap alatt: http://www.autohificentrum.hu/contact.php
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

vkrysz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
Re: Audio kérdések
« Válasz #875 Dátum: 2009.03.16 11:10:09 »
Kicseréltam a hangszórókat az autóban.Hát egy nap ráment,de megérte.A kiszereléssel a kátránylappal a tükörháromszöggel nem igazán volt gond viszont a kábelezés...az szívás volt főleg a bal oldalon.Alig van hely,ráadásul az utólag beépített riasztó kábel is elvette a helyet.Mind1 megvan.Szerintem nagyon jó lett,HERTZ szettet tettem bele.Ja és ha valakit érdekel csináltam pár képet is.
2004 Corolla 1.4 HB

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: Audio kérdések
« Válasz #876 Dátum: 2009.03.28 20:20:24 »
Sziasztok!

Van egy 3 ajtós Aurisom, gyárilag van benne ugye 4 hangszóró elől, rádióm is gyári. Hátulra szeretnék betenni még 2db hangszórót.....csinált már valaki ilyen műveletet? Gondolom nem lehet egy nagy történet, csak mégis.....hátha van valakinek tapasztalata a dologgal kapcsolatban. Majd megnézem hogy hátra van e húzva a hangszórókábel...remélem igen. Vagy mégis milyen hangszóró jó bele?
 Előre is köszönöm a segítségeteket.

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Audio kérdések
« Válasz #877 Dátum: 2009.03.28 20:22:04 »
Nagy valószínűséggel be van kábelezve és csak a hangszórókat kell betenni. Első körben ezt kéne megnézmed.
Nekem így volt az E11 Corollámban.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: Audio kérdések
« Válasz #878 Dátum: 2009.03.28 20:24:00 »
Nagy valószínűséggel be van kábelezve és csak a hangszórókat kell betenni. Első körben ezt kéne megnézmed.
Nekem így volt az E11 Corollámban.

Na szupi a próféta szóljon belőled Misi. Erősítő kell esetleg hozzá? Vagy gondolom el bírja a gyári fejegység a 6 hangszórót......

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Audio kérdések
« Válasz #879 Dátum: 2009.03.28 20:24:46 »
Bírnia kell.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: Audio kérdések
« Válasz #880 Dátum: 2009.03.28 20:26:55 »
Bírnia kell.

okés majd megnézem a kábelezést......és milyen hangszórót ajánlasz? Milyen márkát?

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Audio kérdések
« Válasz #881 Dátum: 2009.03.28 20:27:16 »
Sziasztok!

Van egy 3 ajtós Aurisom, gyárilag van benne ugye 4 hangszóró elől, rádióm is gyári. Hátulra szeretnék betenni még 2db hangszórót.....csinált már valaki ilyen műveletet? Gondolom nem lehet egy nagy történet, csak mégis.....hátha van valakinek tapasztalata a dologgal kapcsolatban. Majd megnézem hogy hátra van e húzva a hangszórókábel...remélem igen. Vagy mégis milyen hangszóró jó bele?
 Előre is köszönöm a segítségeteket.
Csak 1 kérdés: a hátul ülőket szeretnéd zenével kiszolgálni vagy magadnak akarsz jobbat tenni a beépítéssel?
Gabe 254.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: Audio kérdések
« Válasz #882 Dátum: 2009.03.28 20:31:39 »
Sziasztok!

Van egy 3 ajtós Aurisom, gyárilag van benne ugye 4 hangszóró elől, rádióm is gyári. Hátulra szeretnék betenni még 2db hangszórót.....csinált már valaki ilyen műveletet? Gondolom nem lehet egy nagy történet, csak mégis.....hátha van valakinek tapasztalata a dologgal kapcsolatban. Majd megnézem hogy hátra van e húzva a hangszórókábel...remélem igen. Vagy mégis milyen hangszóró jó bele?
 Előre is köszönöm a segítségeteket.
Csak 1 kérdés: a hátul ülőket szeretnéd zenével kiszolgálni vagy magadnak akarsz jobbat tenni a beépítéssel?

Mindkettő........meg amúgy is ott van neki a hely, csak 2 hangszóró kell. A kábelezést meg még majd megnézem.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Audio kérdések
« Válasz #883 Dátum: 2009.03.28 20:39:20 »
Így értem...azért kérdeztem volna, mert ha csak magadnak, akkor jobban jársz, ha az első szettet valami minőségire cseréled.
Gabe 254.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: Audio kérdések
« Válasz #884 Dátum: 2009.03.28 20:53:37 »
Így értem...azért kérdeztem volna, mert ha csak magadnak, akkor jobban jársz, ha az első szettet valami minőségire cseréled.

Értem. Az elsőkkel nincsen semmi bajom, jól szólnak. Pláne hogy az ajtó iszonyat nagy, a mély hang is egész jó........nem vagyok az a nagy autó hifi guru, nekem ez így megfelel. Mélyládán is gondolkoztam mondjuk, de akkor meg kevesebb hely lesz a csomagtartóban. Ha a haverokkal megyünk kirándulgatni akkor vehetek tetőcsomagtartót :D. Szóval első hangszórók maradnak, hátulra rakok még 2 márkásabbat és kész. De valami jót szeretnék, nem valami "Pista bá's piaci nyekergője olcsón"-t. Már csak az a nagy kérdés hogy kell szét bontani a hátsó hangszórók helyét. Az lenne jó ha valaki ebben tudna segíteni.....aki már szétkapta az autót.