Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 541124 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

GinoBB

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 34
Re: Audio kérdések
« Válasz #780 Dátum: 2008.06.23 20:31:45 »
A műszerfalat dobom..Nem annyira akarom, h más km állás legyen benne... Bontók címei megvannak, uhogy megnézzük, mi a tuti:))
És télleg köszi a segítséget!!
Ha vmi kérdésem van jövök, szólok:)THX

Peti

  • Vendég
Re: Audio kérdések
« Válasz #781 Dátum: 2008.06.23 22:43:55 »
Ha vmi kérdésem van jövök, szólok:)THX

Írj bátran, ha bármi kérdés van :)

tjuhasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • http://www.digichip.hu
Re: Audio kérdések
« Válasz #782 Dátum: 2008.06.29 17:32:57 »
Szia!

Itt talalsz USB adaptert (Dension Gateway 300), a Toyota Corolla kazettas fejegysegevel is gyonyoruen mukodik.

www.digichip.hu

Udv: JT

Sziasztok!!

Érdekelne 2003as corollámba gyári cd-s fejegység a kazettás helyére!!!
Ha valaki megválna tőle vagy tud vmi okosat kérem szóljon.
THX, Gino

tjuhasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • http://www.digichip.hu
Re: Audio kérdések
« Válasz #783 Dátum: 2008.06.29 17:36:05 »
Szia!

Van 1db elado vadi uj 1DIN-es keretem E12 Corollaba, 3000 Ft-ert megvalok tole. Ezzel barmilyen szabvanyos fejegyseg esztetikusan beepitheto.

tjuhasz@chello.hu
20/3190996

Udv: Juhasz Tamas

Hello mindenki!

Tud valaki nekem ajánlani Pesten vagy környékén normális Toyota bontót mert E12-s Corollam gyári fejegysége mghalt és körbenéznék kicsit hátha lehet valahol értelmes árban kapni vmit.

Vagy esetleg a helyére valami 2DIN-s megoldást rakott vki??

THX


N :clap:

tjuhasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • http://www.digichip.hu
Re: Audio kérdések
« Válasz #784 Dátum: 2008.06.29 17:42:11 »
Ugy tudom az XCarlink eleg minimal cucc, osszesen 6 fix mappat kezel, max 6*99 szammal. Egyszer probaltam, es nagyon bagyatagon mukodott, ha nem ugy voltak a zenek a pendrive-omon ahogy az XCarlink elvarta, akkor eleg furcsa mukodest produkalt. Persze lehet hogy azota a kinaiak javitottak a software-en.

A Dension Gateway 300 a zenekbol (MP3, WMA, OGG) adatbazist epit, mennyisegi korlat nelkul, eloado es album szerint is lehet navigalni, a legtobb Toyota fejegysegen ki is irja a szamok cimet... es winchestert is kezel, nem csak pendrive-ot.

JT

Szia xcarlink.hu egy olyan adatper ami emulálja a cd tárat. Az én ilyet vettem 20e. pénzért.



Udv.
Most lettem boldog tulajdosnosa egy 2001.12 havi 1.4es corollanak.
3 napja hasznalom es nagyon tetszik.
Kerdesem a kovetkezo:
Kazettas cucc van a jarganyban, viszont leginkabb a cd az amit manapsag hasznalok, sot talan MP3 meg jobb lenne.
Az elado szerint inkabb cd tarat vegyek hozza, merthogy vezerli a fejegyseg.
Namost a gyari cdtar 113000 es 120000 Ft, viszont 70ert mar mas gyartotol mp3as csodakat is lehet kapni.
Szoval
1, van-e valami kompatibilis cdtar lista atalakito nelkul/atalakitoval
2, lehet-e ugy valami cds fejegyseget beszerelni, hogy a corolla vezerles is mukodjon.
3, egyebb kulturalt megoldasok mondjuk mp3 lejatszo csatlakoztatasara (azon kivul, hogy veszek egy olyan kazettas stereojackes kutyut es benyomom a lejaccoba).

A valaszokat elore is koszi.

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Audio kérdések
« Válasz #785 Dátum: 2008.07.03 19:48:43 »
Mas is tapasztalta, vagy csak az en Aurisomban nagyon gaz a shuffle mod, ha MP3-t hallgatok?
Kb 10 szamot valtogat, sot volt olyan, nemegyszer, hogy egymasutan ugyanazt jatszotta le.
Amugy ellenoriztem, a CD-re irt ossszes szamot felismeri es lejatsza a lejatszo.

Vkinek vmi tapasztalata?


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Audio kérdések
« Válasz #786 Dátum: 2008.07.03 20:13:29 »
Mas is tapasztalta, vagy csak az en Aurisomban nagyon gaz a shuffle mod, ha MP3-t hallgatok?
Kb 10 szamot valtogat, sot volt olyan, nemegyszer, hogy egymasutan ugyanazt jatszotta le.
Amugy ellenoriztem, a CD-re irt ossszes szamot felismeri es lejatsza a lejatszo.

Vkinek vmi tapasztalata?
Az enyém random-módban egymás után ugyanazt a track-et nem játszotta még le, de azt megfigyeltem (mert nem tetszett), hogy nem egyszer ugyanazon lemezről ugyanazon "véletlen" sorrendben játszotta le a számokat. Egyébként több gyári hifihez viszonyítva szvsz nagyon korrekt a cucc, már ami a hangzást illeti. ...és az is nagyon tetszik, hogy nincs túlcifrázva a menű (pl. nincsenek mindenféle  hangzásképek, loudness, ect.)!  :yes:
hazard

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Audio kérdések
« Válasz #787 Dátum: 2008.07.03 22:25:46 »
Mas is tapasztalta, vagy csak az en Aurisomban nagyon gaz a shuffle mod, ha MP3-t hallgatok?
Kb 10 szamot valtogat, sot volt olyan, nemegyszer, hogy egymasutan ugyanazt jatszotta le.
Amugy ellenoriztem, a CD-re irt ossszes szamot felismeri es lejatsza a lejatszo.

Vkinek vmi tapasztalata?
Az enyém random-módban egymás után ugyanazt a track-et nem játszotta még le, de azt megfigyeltem (mert nem tetszett), hogy nem egyszer ugyanazon lemezről ugyanazon "véletlen" sorrendben játszotta le a számokat. Egyébként több gyári hifihez viszonyítva szvsz nagyon korrekt a cucc, már ami a hangzást illeti. ...és az is nagyon tetszik, hogy nincs túlcifrázva a menű (pl. nincsenek mindenféle  hangzásképek, loudness, ect.)!  :yes:

Nekem tenyleg a CD-n levo 100 szambol kb 10-et ismetel, borzalom.
Bevallom nekem nem tetszik, hogy nics benne elore beallitott hangzaskep, meg loudness, meg automatikusan erosodo hangero a zajtol fuggoen.
Bar nagyon jol szol tetszik a hangzas, szoval lehet, hogy az elso ketto csak megszokasbol hianyzik, mert hangzasilag biztos nem  :walkman:
De ezt az automata hangeroszabalyzast kihagyni  :hammer: :2guns: :eek:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Ozvego

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Re: Audio kérdések
« Válasz #788 Dátum: 2008.07.04 01:20:58 »
Nekem is xcarlink cuccosom van , és 12 könytárat is gyönyörűen kezel. Ennél toöbb könytárral, még nem próbálkoztam.

üdv;
Ozvego



Ugy tudom az XCarlink eleg minimal cucc, osszesen 6 fix mappat kezel, max 6*99 szammal. Egyszer probaltam, es nagyon bagyatagon mukodott, ha nem ugy voltak a zenek a pendrive-omon ahogy az XCarlink elvarta, akkor eleg furcsa mukodest produkalt. Persze lehet hogy azota a kinaiak javitottak a software-en.

A Dension Gateway 300 a zenekbol (MP3, WMA, OGG) adatbazist epit, mennyisegi korlat nelkul, eloado es album szerint is lehet navigalni, a legtobb Toyota fejegysegen ki is irja a szamok cimet... es winchestert is kezel, nem csak pendrive-ot.

JT

Szia xcarlink.hu egy olyan adatper ami emulálja a cd tárat. Az én ilyet vettem 20e. pénzért.



Udv.
Most lettem boldog tulajdosnosa egy 2001.12 havi 1.4es corollanak.
3 napja hasznalom es nagyon tetszik.
Kerdesem a kovetkezo:
Kazettas cucc van a jarganyban, viszont leginkabb a cd az amit manapsag hasznalok, sot talan MP3 meg jobb lenne.
Az elado szerint inkabb cd tarat vegyek hozza, merthogy vezerli a fejegyseg.
Namost a gyari cdtar 113000 es 120000 Ft, viszont 70ert mar mas gyartotol mp3as csodakat is lehet kapni.
Szoval
1, van-e valami kompatibilis cdtar lista atalakito nelkul/atalakitoval
2, lehet-e ugy valami cds fejegyseget beszerelni, hogy a corolla vezerles is mukodjon.
3, egyebb kulturalt megoldasok mondjuk mp3 lejatszo csatlakoztatasara (azon kivul, hogy veszek egy olyan kazettas stereojackes kutyut es benyomom a lejaccoba).

A valaszokat elore is koszi.
04 Corolla 1.4 VVT-i HB SOL.

Nowika

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: Audio kérdések
« Válasz #789 Dátum: 2008.07.04 12:45:46 »
Szia!

Most néztem be.. MEgvan még a keret??

ÜDv


N

Szia!

Van 1db elado vadi uj 1DIN-es keretem E12 Corollaba, 3000 Ft-ert megvalok tole. Ezzel barmilyen szabvanyos fejegyseg esztetikusan beepitheto.

tjuhasz@chello.hu
20/3190996

Udv: Juhasz Tamas

Hello mindenki!

Tud valaki nekem ajánlani Pesten vagy környékén normális Toyota bontót mert E12-s Corollam gyári fejegysége mghalt és körbenéznék kicsit hátha lehet valahol értelmes árban kapni vmit.

Vagy esetleg a helyére valami 2DIN-s megoldást rakott vki??

THX


N :clap:

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Audio kérdések
« Válasz #790 Dátum: 2008.07.04 14:32:11 »
Bevallom nekem nem tetszik, hogy nics benne elore beallitott hangzaskep, meg loudness, meg automatikusan erosodo hangero a zajtol fuggoen.
Bar nagyon jol szol tetszik a hangzas, szoval lehet, hogy az elso ketto csak megszokasbol hianyzik, mert hangzasilag biztos nem  :walkman:
De ezt az automata hangeroszabalyzast kihagyni  :hammer: :2guns: :eek:

Legalább nem esünk a bőség okozta zavarba! :winkiss: (A hangzásképekkel pedig az a "baj", hogy az elején kiválasztod a legszimpatikusabbat, és utána mindig azon szól úgyis. Inkább legyen "flat" + jó bass és high beállítás /és persze megfelelő bitráta/, és ha kell ez is odab****!) Nekem inkább még további 4 hangszóró hiányzik, ha már a hifivel kapcsolatos hiányérzet került szóba...
hazard

tjuhasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • http://www.digichip.hu
Re: Audio kérdések
« Válasz #791 Dátum: 2008.07.05 12:04:47 »
Szia!
Most néztem be.. MEgvan még a keret??

ÜDv
N
Szia!

Igen megvan. Ha erdekel hivj 20/3190996. Nyaralok, legkozelebb jul 14-en leszek, de addig is le tudjuk egyeztetni a business-t :)

Udv:
JT

Túl sok volt az idézet, a felesleget töröltem. Kleingy
Én meg ezt bezöldítettem Trotter
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.09 10:48:15 írta Trotter66 »

Gábor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
Re: Audio kérdések
« Válasz #792 Dátum: 2008.07.13 17:54:34 »
sziasztok

ha kicserélem a gyári rádiót akkor mennyire kell barkácsolni a csatlakozókkal? ez szabvány, csak rá kell dugni az új rádiót, vagy nem kompatibilis a gyári csati semmivel? esetleg ha tudnátok ajánlani valami mp3 usb pendrive vagy egyéb olcsó flash alapú tároló kezelésére képes rádiót 30 körül azt megköszönöm. gagyiságok amiket utálok: ékezetes hosszú fájlnevek kezelésének hiánya, nem lehet visszaléptetni az előző számra, ha shuffle üzemmódba van.

köszi.
1998 Toyota Corolla 1.3 Hatchback

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Audio kérdések
« Válasz #793 Dátum: 2008.07.13 18:58:03 »
sziasztok

ha kicserélem a gyári rádiót akkor mennyire kell barkácsolni a csatlakozókkal? ez szabvány, csak rá kell dugni az új rádiót, vagy nem kompatibilis a gyári csati semmivel? esetleg ha tudnátok ajánlani valami mp3 usb pendrive vagy egyéb olcsó flash alapú tároló kezelésére képes rádiót 30 körül azt megköszönöm. gagyiságok amiket utálok: ékezetes hosszú fájlnevek kezelésének hiánya, nem lehet visszaléptetni az előző számra, ha shuffle üzemmódba van.

köszi.

Tudok ajánlani keress meg PÜ-ben. DVD-től a sima CD-ig. +usb.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

tjuhasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • http://www.digichip.hu
Re: Audio kérdések
« Válasz #794 Dátum: 2008.07.13 21:07:13 »
Itt lehet rendelni ISO atalakito kabelt: lkaintz@carlink.hu

sziasztok

ha kicserélem a gyári rádiót akkor mennyire kell barkácsolni a csatlakozókkal? ez szabvány, csak rá kell dugni az új rádiót, vagy nem kompatibilis a gyári csati semmivel? esetleg ha tudnátok ajánlani valami mp3 usb pendrive vagy egyéb olcsó flash alapú tároló kezelésére képes rádiót 30 körül azt megköszönöm. gagyiságok amiket utálok: ékezetes hosszú fájlnevek kezelésének hiánya, nem lehet visszaléptetni az előző számra, ha shuffle üzemmódba van.

köszi.