Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 545518 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ozvego

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Xcarlink
« Válasz #750 Dátum: 2008.05.05 10:17:42 »
Sziasztok!

Tulajdonosa lettem egy xcarlink adapternek.

tapasztalataim a következõk:


- teljesen CD minõsségben játsza le az mp3-as fájlokat.
- az mp3 fájlok sorrendét egy exe segítségével lehet beállítani, melyet az importörtõl szereztem be.

hátrányok:
- ID tagot nem kezeli
- lejátszott számokba nem lehet beletekerni.


Annak tudom ajaánlani aki mp3-as zenét szeretne hallagatni gyári fejegység mellett.
04 Corolla 1.4 VVT-i HB SOL.

Czimtom

  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
  • Corolla Sedan 1,6 VVTI 2004
    • http://www.soundhead.hu
Audio kérdések
« Válasz #751 Dátum: 2008.05.06 11:41:41 »
Hol lehet ilyet kapni és mennyi volt? Pont ilyen megoldást kerestem.

Satriani

  • Vendég
Re: Xcarlink
« Válasz #752 Dátum: 2008.05.06 15:24:02 »
Idézetet írta: "Ozvego"
- teljesen CD minõsségben játsza le az mp3-as fájlokat.
- az mp3 fájlok sorrendét egy exe segítségével lehet beállítani, melyet az importörtõl szereztem be.

hátrányok:
- ID tagot nem kezeli
- lejátszott számokba nem lehet beletekerni.

A Dension IceLink (újabban Gateway) annyiban okosabb, hogy ID3 tageket kezel, nem kell exével szórakozni, ha a fájlok sorrendjét akarod beállítani (kezeli a playlisteket, van random mód), és bele lehet tekerni a számokba. Persze drágább is ennél a megoldásnál.

(Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy a CD minõség csak jó minõségû mp3-nál valósul meg, de a Corolla gyári fejegységén az sem segít... :()

Ozvego

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 78
Audio kérdések
« Válasz #753 Dátum: 2008.05.06 23:54:59 »
Szia!

20. 000 Huf és az xcarlink.hu -n keresztül rendeltem.

Az adapter sd kártyát is tud olvasni.


Idézetet írta: "Czimtom"
Hol lehet ilyet kapni és mennyi volt? Pont ilyen megoldást kerestem.
04 Corolla 1.4 VVT-i HB SOL.

chicano

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Remote!!!
« Válasz #754 Dátum: 2008.05.08 22:42:01 »
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, mivel senki sem válaszol...

Aki tett már a corollájába erõsítõt, az honnan húzott remote szálat magához az erölködõhöz???

Nagyon megköszönném, ha megosztaná!!!

Köszi
hicano

dezsox

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 16
Audio kérdések
« Válasz #755 Dátum: 2008.05.25 09:02:18 »
Üdv!

2000-es COROLLA-ban megadta magát a gyári magnó. Elment az FM sáv, állítólag típushiba, és nem javítható
(Kossuth rádiótól még a csend is jobb!  )
Gyári fejegységet keresek, de bontókban nagyon ritkán fordul elõ.

Ha van valakinek egy mûködõ, és meg kíván szabadulni tõle, esetleg vevõ lennék rá!

barna.czukor

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #756 Dátum: 2008.05.25 11:06:29 »
Szia!

Én nekem egy fej lett utólagosan beépítve, kiszedtem a gyárit. A gyárinak megy mindene, de a magnója nagyon szar már.

Nem adnám el, mert ha eladom a kocsit, akkor a régi fejet visszarakom, az újat pedig megtartom.

De kérdem én, hogy miért nem veszel egy 20.000 Ft-os Pioneer fejet? Occsó, megbízható, jácca a CD-t, van rajta rádijó is, és a kocsiddal is kompatibilis, csak egy 2.500 Ft-os átalakíó kábel kell. (Ami a Toyota szabványt DIN-essé alakítja)  :idea:

Regards,
Barna

Chaberrr

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
93-as toyota elsõ ajtó hangszóró
« Válasz #757 Dátum: 2008.05.25 12:47:41 »
Sziasztok,

Keresgettem a fórumon ill. külföldi fórumokon is de még mindig nem egyértelmû. 93-as toyota corollának mekkora méretû az elsõ ajtóban lévõ hangszórója? 10 cm?

Az lehet hogy gyárilag nincs benne, ha nincs benne attól még lehet benne kábel?

Ha tényleg ilyen picike, tudtok valami megoldást javasolni, hogyan építhetnék be nagyobbat viszonylag kevés barmolással?

Jelenleg csak a kalaptartóban van kettõ 15 cm -s pioneer de ezeket is le szeretném cserélni (régi gazdija tette bele), ovált mennyire bírja a kalaptartó? esetleg van valami más ötlet, hogy hova lehet beszerelni a hátsó hangszórókat?

Elõre is köszi,
Chaberrr

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: 93-as toyota elsõ ajtó hangszóró
« Válasz #758 Dátum: 2008.06.05 09:53:14 »
Sziasztok!
Nem tudjatok veletlenul, hogy az Aurisban sebessegfuggo e a hangero? Vagy en nem hallom, vagy nem talaltam meg a funkciot, vagy nincs is. Pedig a Corollakban annyira tetszik ez...
Elore is koszi.


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Audio kérdések
« Válasz #759 Dátum: 2008.06.05 10:13:55 »
Az ASL gombbal lehet állítani. (A kézikönyvet elővetted már?  :devil: :tt2: :whistling: )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Audio kérdések
« Válasz #760 Dátum: 2008.06.05 14:07:52 »
Az ASL gombbal lehet állítani. (A kézikönyvet elővetted már?  :devil: :tt2: :whistling: )

Igen elo... de nincs is rajta ASL gomb, legalabbis nem emlekszem olyanra. De azert ma megint jol megnezem! (Ciki ha kiderul, hogy ott van a kozepen egy hatalmas ASL feliratu gomb, en meg nem talalom....bar nem ez lenne az elso alkalom  :eek:)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Audio kérdések
« Válasz #761 Dátum: 2008.06.05 14:20:06 »
Úgy emléxem, hogy menüből lehet előhozni az ASL funkciót.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Audio kérdések
« Válasz #762 Dátum: 2008.06.05 14:29:03 »
Nyugi, én is 4-5 hónap után jöttem rá, milyen "rejtett" funkciói vannak a Panaszkodik CD-s rádiómnak a kocsiban.  :oops:
(és még mikről nem tudok...)  :whistling:
         

hazard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 602
Re: Audio kérdések
« Válasz #763 Dátum: 2008.06.05 18:26:04 »
Nyugi, én is 4-5 hónap után jöttem rá, milyen "rejtett" funkciói vannak a Panaszkodik CD-s rádiómnak a kocsiban.  :oops:
(és még mikről nem tudok...)  :whistling:
"El is dobnám az agyam", ha most derülne ki - így 5 hónap után -, hogy sbességfüggő hangerő-állítást is tud az Auris audiója... :death: Szerintem nincs benne olyan. :no:
hazard

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Audio kérdések
« Válasz #764 Dátum: 2008.06.05 19:04:45 »
Nyugi, én is 4-5 hónap után jöttem rá, milyen "rejtett" funkciói vannak a Panaszkodik CD-s rádiómnak a kocsiban.  :oops:
(és még mikről nem tudok...)  :whistling:
"El is dobnám az agyam", ha most derülne ki - így 5 hónap után -, hogy sbességfüggő hangerő-állítást is tud az Auris audiója... :death: Szerintem nincs benne olyan. :no:

Csekkoltam megint. Nincs, sajnos nem talaltam benne ilyet. Se a leirasban, se a menuben. Hat ez szivas...miert volt jo ezt kihagyni? Ez benasag... :hammer:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX