Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 541173 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Audio kérdések
« Válasz #420 Dátum: 2007.02.14 22:17:47 »
Idézetet írta: "Kori"
Idézetet írta: "Peti500"

Amúgy én megrögzött audio Cd párti vagyok, egy Cd 15-20szám, az aktuális kedvencekkel megtöltve, ennyi...


Egyébként a Corolla gyári CD-fejegység mennyire szeretni az újraírt CD-RW-ket? Nem túlságosan kényes?


Bizonyos típusokat kiköpöt, de sokat megevett, próbálgatni kell!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #421 Dátum: 2007.02.15 17:33:28 »
Üdv mindenkinek! Elég rég írtam már a fórumba, de most valaki megkért, hogy egy 2002-es Corollába cseréljem ki a magnós rádióját egy CD-s re, és úgy látom, itt ez sokakat érdekel,(mert azért olvasgatni szoktam!), ezért közkincsé teszem tapasztalataimat. A táp, és a hang nem gond, ugyanaz a csati. A baj a motorvezérlõbõl érkezõ kábellel volt, mert ott megválltoztatták a csatit, és a barátom nagyon ragaszkodott a fogyasztás méréshez, ami szerintem egy közepes önkínzás, de mindegy! Miután túl volt 3 beszerelõ mûhelyen, és persze senki nem vállalta a találgatós mutatványt, már azt hitte, hogy le kell mondjon a külsõ hõmérséklet kijelzésrõl, és persze a szeretett átlag, és pillanatnyi fogyi-mérésrõl. Itt jöttem én a képbe, mert tudta, hogy én már ezt a részét átalakítottam a sajátomba/Cor. 1.4,2003/ bár én a DVD irányában mozogtam, de ez most nem érdekes. Szóval pár órás méricskélés után végül sikerült beazonosítanom a kábeleket, és azokat összekötve minden tökéletessen mûködött!
Tehát, a lényeg, hogy ha valakinek ilyen gondja van, szívesen segítek! Ráadásul egy Toyota alkatrészekkel foglalkozó ismerõsömnek most van 2 eladó Cd-s rádiója, és miután a bekötés sem gond már, ezt ajánlom figyelmetekbe! 50 ezret kér a CD-s gyári rádiókért, de beszámítja a régi magnósat!  Mellékelten feldobtam a Toyom belsejét, ez se rossz szerintem. ÜDV!

[a csatolmányt egy admin törölte]
Ja! :-)

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #422 Dátum: 2007.02.15 18:16:40 »
Idézetet írta: "Jaja"
Ráadásul egy Toyota alkatrészekkel foglalkozó ismerõsömnek most van 2 eladó Cd-s rádiója, és miután a bekötés sem gond már, ezt ajánlom figyelmetekbe! 50 ezret kér a CD-s gyári rádiókért, de beszámítja a régi magnósat!  Mellékelten feldobtam a Toyom belsejét, ez se rossz szerintem. ÜDV!



És mennyiért számítja be a kazis fejegységet, mennyit kellene rádobni a CD-s ért.
Tudod mióta vadászok egy ilyenre???
avid :toy: Fan

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #423 Dátum: 2007.02.15 18:42:36 »
Mivel a kazis fejegység gyakorlatilag semmit sem ér, én mér annak örülnék, ha 5000 ad érte, de ki akar manapság ilyet venni? Senki, a srác pedig kereskedõ, érted!
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #424 Dátum: 2007.02.15 18:51:17 »
Bár alkudozni mindig érdemes, ha akarsz, nos privátba leírom a címet, menj, és sok sikert! Ez egy Toyota üzlet, ahol a srácok új, és használt alkatrészekkel foglalkoznak, a használt árú külföldi törött kocsikból érkeznek, ezért persze a CD-k is használtak, de aez nem látszik meg rajtuk. Amúgy a szervízben 185000 kemény magyar forintot kérnek érte, nos annyit persze nem ér, de 50-t igen, bár emlékszel: ALKU!
Sok sikert!
Ja! :-)

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #425 Dátum: 2007.02.15 18:59:57 »
Idézetet írta: "Jaja"
Bár alkudozni mindig érdemes, ha akarsz, nos privátba leírom a címet, menj, és sok sikert! Ez egy Toyota üzlet, ahol a srácok új, és használt alkatrészekkel foglalkoznak, a használt árú külföldi törött kocsikból érkeznek, ezért persze a CD-k is használtak, de aez nem látszik meg rajtuk. Amúgy a szervízben 185000 kemény magyar forintot kérnek érte, nos annyit persze nem ér, de 50-t igen, bár emlékszel: ALKU!
Sok sikert!


KÖszi, persze tudom hogy nem ér semmit, de hát ha valakinek elromlik és kell egy ilyen  :nagymosoly:
A gyárit is tudom,hogy mennyi, nekem eddig 70000 Ft volt a legolcsobb ajánlat, úgyhogy biztató  :nagymosoly:

Köszi címet.
avid :toy: Fan

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Audio kérdések
« Válasz #426 Dátum: 2007.02.15 19:09:12 »
Idézetet írta: "Jaja"
Üdv mindenkinek! Elég rég írtam már a fórumba, de most valaki megkért, hogy egy 2002-es Corollába cseréljem ki a magnós rádióját egy CD-s re, és úgy látom, itt ez sokakat érdekel,(mert azért olvasgatni szoktam!), ezért közkincsé teszem tapasztalataimat. A táp, és a hang nem gond, ugyanaz a csati. A baj a motorvezérlõbõl érkezõ kábellel volt, mert ott megválltoztatták a csatit, és a barátom nagyon ragaszkodott a fogyasztás méréshez, ami szerintem egy közepes önkínzás, de mindegy! Miután túl volt 3 beszerelõ mûhelyen, és persze senki nem vállalta a találgatós mutatványt, már azt hitte, hogy le kell mondjon a külsõ hõmérséklet kijelzésrõl, és persze a szeretett átlag, és pillanatnyi fogyi-mérésrõl. Itt jöttem én a képbe, mert tudta, hogy én már ezt a részét átalakítottam a sajátomba/Cor. 1.4,2003/ bár én a DVD irányában mozogtam, de ez most nem érdekes. Szóval pár órás méricskélés után végül sikerült beazonosítanom a kábeleket, és azokat összekötve minden tökéletessen mûködött!
Tehát, a lényeg, hogy ha valakinek ilyen gondja van, szívesen segítek! Ráadásul egy Toyota alkatrészekkel foglalkozó ismerõsömnek most van 2 eladó Cd-s rádiója, és miután a bekötés sem gond már, ezt ajánlom figyelmetekbe! 50 ezret kér a CD-s gyári rádiókért, de beszámítja a régi magnósat!  Mellékelten feldobtam a Toyom belsejét, ez se rossz szerintem. ÜDV!

Húúú,de szép belsö!
Érdekelne az a középsö kis képernyö!
Gyári,vagy utólagosan beszerelt?

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #427 Dátum: 2007.02.15 19:11:15 »
Errõl beszélek! Illetve írok. Ha meg vkinek elromlik a kazis, amire elég kicsi az esély, nos akkor az is megpróbál vmi jobbat belevarázsolni, ezért nincs piaci értéke, csak a márkakereknél kerül ez a kazis is nagyon sokba! dE RAJTUK IS MARAD, REMÉLEM! Én, amikor kerestem náluk GPS-DVD-t , azt hörögték, hogy 980000Ft. Na ettöl igazán bepipultam, és most 180 gurigából megvan minden a járgányban. Errõl beszélek! Üdv!
Ja! :-)

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Audio kérdések
« Válasz #428 Dátum: 2007.02.15 19:16:56 »
Idézetet írta: "Jaja"
Errõl beszélek! Illetve írok. Ha meg vkinek elromlik a kazis, amire elég kicsi az esély, nos akkor az is megpróbál vmi jobbat belevarázsolni, ezért nincs piaci értéke, csak a márkakereknél kerül ez a kazis is nagyon sokba! dE RAJTUK IS MARAD, REMÉLEM! Én, amikor kerestem náluk GPS-DVD-t , azt hörögték, hogy 980000Ft. Na ettöl igazán bepipultam, és most 180 gurigából megvan minden a járgányban. Errõl beszélek! Üdv!

Pont ilyesmit keresek én is...
Tudnál segiteni valami cimmel és infóval?
Köszi

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #429 Dátum: 2007.02.15 19:19:41 »
Persze utólag raktam be, ez agy érintõképernyõs DVD, és most már minden audió boltban lehet kapni. Üdv!
Ja! :-)

Tondach

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 325
Audio kérdések
« Válasz #430 Dátum: 2007.02.15 19:24:58 »
Idézetet írta: "Jaja"
Persze utólag raktam be, ez agy érintõképernyõs DVD, és most már minden audió boltban lehet kapni. Üdv!

És mellette a szellözö helyén az egy pda/gps?

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #431 Dátum: 2007.02.16 08:03:19 »
Az, egy Mio GPS, megbízható márka, Igo progival. De errõl a tuning oldalon már írtam pár sort, nézz be oda!
Valaki kérdezte a mûszerfalat, ez az új, ráncfelvarrott Corollának úgynevezett: Opitron, azaz térhatású mûszeregysége. Nagyon mutatós darab, és csak akkor látszanak a mûszerek, ha gyújtást adsz, csak akkor világit. Teljesen csereszabatos a régivel, de sokkal szebb! Ezeket használtan vettem a Toyota bontóból, nem volt drága.
A multikormány, és az Elektrokróm belsõtükör is az új Corollábol érkezett, ez a tükör tényleg nagyon ott van, Ha valaki mögöttem vakít a fényszoróval, egyszerûen besötétedik, nem kell állítgatni!
A középkonzolom a régi, mechanikus mozgatású külsõ-belsõ levegõ állítós volt, ezt is kicseréltem, és most egy sima központizár-motor végzi ezt a feladatot. Persze az új konzol gyári kapcsolójával.
Ezután már csak a váltó lefûrészelése volt hátra, nagyon magas volt, és kapott egy szép gombot, ami jól passzol a kézifék króm fogantyújához. és még a hátsó zár helyére kellett befearagnom egy tolatókamerát, és úgy éreztem, kész vagyok a kocsival.
Ezt most nem azért írtam le, hogy fényezzem magam, hanem azért, hogy mindenki bátran vágjon bele az átalakításokba, ne hagyjátok gyáriba, legyen egyedi!
                                                 ÜDV!

[a csatolmányt egy admin törölte]
Ja! :-)

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Audio kérdések
« Válasz #432 Dátum: 2007.02.16 09:58:50 »
Jaja, le a kalappal, szep munka  :magasztal:

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #433 Dátum: 2007.02.16 10:21:09 »
Tenyleg nem rossz, de nekem a gyari megoldasok tovabbra is jobban tetszenek...

De azt jol latom, hogy a multikormanynal, a jobb oldalra is beraktal baloldali gombokat? Ez mennyire volt maceras? Nem kellett masik spiral a tobb gomb miatt?

Koszi

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #434 Dátum: 2007.02.16 10:42:19 »
102! :-)
 Hello! Lehet, hogy ezen a téren Láma vagyok, de nem igazán vagyok képbe, mi az a "syari"?
Egyszer vettem egy spoilert hátra, azt a céget ORCYARI -nak hívják, lehet, hogy arra gondolsz? Akkor viszont nem értem, mert ök csak kûlsõ tuningot adnak, én meg a belsõmet raktam fel képileg ide. Kérlek, homályosíts fel!            Köszi!
Ja! :-)