Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 545849 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #690 Dátum: 2008.03.19 22:22:56 »
Ha nem akarsz te fabrikálni, akkor tudok Neked ajánlani egy srácot (a bécsi úti Media Marktban dolgozik) aki Nekem szerelte be, Õ furta ki a háromszöget is. 6000Ft-ot fizettem a szerelésért.

Idézetet írta: "Vikike"
Láttam ilyen képeket,de az az igazság,h nincs kedvem annyit "játszani"vele,hacsak nincs lényeges különbség a 2 közt...szerinted??
Ha sokkal jobb,akkor azért megcsinálom!
Ja,és mennyibe fájna ez nekem,ha csak simán élvezni szeretném a zenét miközbe mondjuk várok valakire,szal közepes hangminõség(nem versenyt akarok vele nyerni)!  :D
Kicsit még tovább "megyek",mit ajánlanál?

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #691 Dátum: 2008.03.19 22:31:28 »
Szia Peti!

Hátulra is befér a 16,5-es hangszóró?
Gondolkodom a hátsó kicserélésén is, de nem tudom 2 vagy 3 utas legyen.
Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "kari"
Nekem az elsõ ajtóban beépítõ keret nélkül van benn egy Blaupunkt Velocity V6 Vantage hangszóró
http://www.blaupunkt.com/hu/7606357000_main.asp
56mm a hangszóró mélysége


Nekem is az van benne, hátul is :wink:  (persze méretben)

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #692 Dátum: 2008.03.19 22:35:34 »
Idézetet írta: "Vikike"
Láttam ilyen képeket,de az az igazság,h nincs kedvem annyit "játszani"vele,hacsak nincs lényeges különbség a 2 közt...szerinted??
Ha sokkal jobb,akkor azért megcsinálom!


Ááá, egyáltalán nem vészes berakni a magasat a háromszögbe, én fél óra alatt befabrikáltam a kettõt, *ilyen lett a végeredmény amit a képen látsz, összehasonlítási alapom nincs, mivel elõtte a gyári volt benne, ahhoz képest :10:  amúgy én se értek hozzá :mrgreen:  kaptam azóta hideget-meleget eleve miért Blaut raktam be, õsszintén megvallva nem érdekel, nekem jó, ha bárki beül halkítani kell mert hangos :lol:
(tudom a hangerõ nem egyenlõ a jó hangminõséggel, de nekem -mint írtam- is:megfelel)

*

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #693 Dátum: 2008.03.19 22:42:20 »
Idézetet írta: "kari"
Szia Peti!

Hátulra is befér a 16,5-es hangszóró?
Gondolkodom a hátsó kicserélésén is, de nem tudom 2 vagy 3 utas legyen.


Szia!

Nekem 3ajtós az autó, hátra nem nagyon fér be nagyobb, mert a kárpit belseje úgy van kialakítva hogy ráfekszik a h.szóróra :nana: nekem megvan buherálva a hátsó kárpit hogy elférjen a többutas hangszóró, úgyhogy sztem ne vegyél, vagy ha igen akkor faragni vágni kell ha azt akarod elférjen!

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #694 Dátum: 2008.03.19 22:44:39 »
Én azért választottam ugyanezt a tipust, mert jókat irtál róla és elég kedvezõ áron meg tudtam venni.
Nem csalódtam, én is nagyon elégedett vagyok vele, bár én még nem cseréltem ki a gyári rádiót.

Idézetet írta: "Peti"
Idézetet írta: "Vikike"
Láttam ilyen képeket,de az az igazság,h nincs kedvem annyit "játszani"vele,hacsak nincs lényeges különbség a 2 közt...szerinted??
Ha sokkal jobb,akkor azért megcsinálom!


Ááá, egyáltalán nem vészes berakni a magasat a háromszögbe, én fél óra alatt befabrikáltam a kettõt, *ilyen lett a végeredmény amit a képen látsz, összehasonlítási alapom nincs, mivel elõtte a gyári volt benne, ahhoz képest :10:  amúgy én se értek hozzá :mrgreen:  kaptam azóta hideget-meleget eleve miért Blaut raktam be, õsszintén megvallva nem érdekel, nekem jó, ha bárki beül halkítani kell mert hangos :lol:
(tudom a hangerõ nem egyenlõ a jó hangminõséggel, de nekem -mint írtam- is:megfelel)

*

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #695 Dátum: 2008.03.19 22:48:20 »
Nekem kombi van, és néha észrevettem, hogy recseg, berezonál az egyik a hátsó ajtóban, ezért gondolkodom a cserén

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #696 Dátum: 2008.03.19 22:48:27 »
Sztem is szépen szól, Amerikába 2000akárhányba kategóriagyõztes volt, (állítólag ez csak marketing), amúgy egy nem gyári rádióval még ütõsebb :wink:

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #697 Dátum: 2008.03.19 22:49:50 »
Idézetet írta: "kari"
Nekem kombi van, és néha észrevettem, hogy recseg, berezonál az egyik a hátsó ajtóban, ezért gondolkodom a cserén


Na, tulajdonképpen én emiatt cseréltem le a hangszóróimat :)  a jobb hátsó ugyanis állandóan recsegett :?

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #698 Dátum: 2008.03.19 23:01:26 »
Milyen tipust javasolnál hátra?

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #699 Dátum: 2008.03.19 23:16:16 »
Nekem ez van hátul, megvagyok -ezzel is- elégedve, mikor szereltem be, meghajtottam csak a két hátsót, elég tisztességesen szóltak [smilie=sm47.gif]


kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #700 Dátum: 2008.03.19 23:20:49 »
Most már csak azt kellene megtudnom mekkora fér be, de azt hiszem ez csak akkor derül ki ha leveszem az ajtókárpitot

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #701 Dátum: 2008.03.19 23:28:10 »
Idézetet írta: "kari"
Most már csak azt kellene megtudnom mekkora fér be, de azt hiszem ez csak akkor derül ki ha leveszem az ajtókárpitot


Ezért nem kell leszedned, ugyanis ha jól tudom karosszériától függetlenül szabványos, tehát elöl 16.5, hátul 13. :wink:

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Audio kérdések
« Válasz #702 Dátum: 2008.03.20 17:46:00 »
És mi a vélemény,ill. tapasztalat a rezgéscsillapitásrol:

-kell-nem kell?
-milyen kell,ha kell?
-hol érdemes megvenni?
-kb.milyen árba van?
Vikike

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #703 Dátum: 2008.03.20 21:26:48 »
Idézetet írta: "Vikike"
És mi a vélemény,ill. tapasztalat a rezgéscsillapitásrol:

-kell-nem kell?
-milyen kell,ha kell?
-hol érdemes megvenni?
-kb.milyen árba van?

Ha futi, valamint ha meg is marad a kocsi, akkor érdemes költeni rá. Sokat ér, de azt nem lehet kiszedni eladáskor. Általában a Dynamatot szokták javasolni. Árra passzolok.
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #704 Dátum: 2008.03.20 23:18:05 »
Ebbe a részbe nem mentem bele, egyedül a hátuljánál kapott, mert a rendszám/keret nagyon csúnyán zörgött...