Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 545979 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
MP3
« Válasz #675 Dátum: 2008.03.04 16:14:39 »
Hello mindenki!

Lehet,h már kicsit unalmas ez a téma,de nézzétek el nekem(még uj vagyok itt)!
Kb. 1 éve én is boldog corolla tulaj vagyok és persze ezzel együtt 1 rádiós magnó-é is! :cry:
Kerestem itt-ott a kérdésemre választ,de a sokféle vélemeny eléggé összezavart!
Szóval engem leginkább a transmitter érdekelne,ugyanis MP3-at szeretnék az autóba,csak azt nem tudom,h melyik lenne a legjobb választás.Nem szeretnék gagyit,de azt sem,h ágyba hozza a reggelit,szóval értitek!
Leginkább pozitiv tapasztalatok érdekelnek,de kiváncsian várom bárki hozzászólását aki segíteni tudna ebben a témában.
Elõre is köszönöm a válaszokat!
Vikike

Zsozso

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Audio kérdések
« Válasz #676 Dátum: 2008.03.04 21:49:17 »
Idézetet írta: "Ozvego"
Szia Zsozso!

apró kérdések:-)
Hova építetted, be a ketyerét, esetleg kép? Vagy beépítették? mennyiben fájt? :-):-)
köszönettel;
Ozvego




Szia!
A kesztyûtartóban van, képet nem csináltam, mert itt van hozzá beszerelési útmutató:
http://www.xcarlink.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=28
Én szereltem be. A kütyü ára 19eFt. Nem kevés, de kevesebb mint a dension, viszont sokkal jobban szól, mint a rádiós megoldás, használhatóság szempontjából pozitív, hogy bekapcsoláskor tudja melyik volt az utolsó lejátszott szám, onnan folytatja. Számcímeket sajnos nem írja ki.
Az egész akkora mint egy PDA, picit vastagabb.
Ami még jó, hogy van vonali bemenet is rajta.

Kérdezz bátran!
Zsolt
Verso 1.8 Style.

Stakka Boo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Audio kérdések
« Válasz #677 Dátum: 2008.03.08 22:53:59 »
Sziasztok

Leendõ tulajdonosa leszek jövõhéttõl egy 2003as 1.8 corolla versonak.

Sajnos gyári kazettás fejegység van benne.

Szeretnék bele cd-st,van sajátomde inkább a gyári helyre applikálnék be egyet.

Tudnak e ezek a magnók cd-tárat vezrelni?
(ha igen milyet,hol és kb menyiért lehet hozzá kapni)

Illetve 1lemezes gyári front cd is érdekel,olyat esetleg hol kapni és menyiért?


Segitségeteket elõre is megköszönve üdv Stakka :tonqe:
elenleg még csak toyota tulaj szeretnék lenni,de folyamatban van

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
MP3
« Válasz #678 Dátum: 2008.03.17 20:57:10 »
Sziasztok!

Végre volt elég idõm végigolvasni ezt a topicot és egy kicsit "szélesedett" a látóköröm! :shock:
S,ha egy mód van rá,én is szeretném megtartani a gyári fejet és a hamutartó fölé képzeltem az uj fej beépitését!
Ahogy nézegettem,nem lesz az olyan egyszerû!:hmm:  
Ugyanis nem igazán fér el benne a rádió,:nene: ezért kérnék észrevételeket/infokat ezzel kapcsolatban.
Itt nem a középkonzol szétszedésére gondolok,mert az eddigiek után az már menne,hanem konkrétan a szemüvegtartó
átbuherálására,hogy fogadni tudja a rádiómat.Sztem ott azért lesz 1 kis fúrás/faragás!:banging:
Aszem PLacc "kolega"csinált ilyet,nagyon nem akarok barbárkodni csak ugy magamtól,ezért kérem ki a véleményeket elõtte.
És,ha másképp nem megy,repül a kazis rádio és jön a beépitõkeret!
Jah és E12-m van! Kösz a válaszokat!
Vikike

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #679 Dátum: 2008.03.17 22:19:24 »
Szia!

Itt találsz egy nagy csomó képet. Nagyon szépen dokumentált beépítés. Látszik, hogy símán bement a rekesz helyére egy DIN fej. Amúgy az egész install nagyon szép, gondolom a hangja is... :szivecske:
Gabe 254.

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Audio kérdések
« Válasz #680 Dátum: 2008.03.18 18:02:19 »
Kösz a tanácsot Kgabe,jó képek,de azért nekem is igazam volt :twisted:,ugyanis tényleg kell barbárkodni 1 kicsit!
Azt nem tudod véletlenül,milyen mély(mm)hangszórót lehet beépiteni az elsõ ill. hátsó ajtóba? :hmm:
Az elsõbe persze kiemelõkerettel együtt?(Még nagyon az elején vagyok az épitésnek!)  :kormom:
Vikike

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #681 Dátum: 2008.03.19 00:31:07 »
Nekem egy Hertz szett ment elõre (asszem ESK165) Különösebb buhera nélkül ment, elég bõ hely van. De holnapra megnézem a pontos mélységet. Egyébként ha nem magad akasz szerelni, akkor a mûhelyben biztos van pontos méretük, vagy ahol veszed, katalógusuk is sztem...
A hátsót szetm Peti tudni fogja, õ cserélt benne.
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #682 Dátum: 2008.03.19 09:23:58 »
Megnéztem, 65 mm a beépítési mélysége.
Gabe 254.

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Audio kérdések
« Válasz #683 Dátum: 2008.03.19 14:31:18 »
Kösz szépen! [smilie=sm48.gif]
Vikike

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #684 Dátum: 2008.03.19 14:43:24 »
Nekem az elsõ ajtóban beépítõ keret nélkül van benn egy Blaupunkt Velocity V6 Vantage hangszóró
http://www.blaupunkt.com/hu/7606357000_main.asp
56mm a hangszóró mélysége

Idézetet írta: "Vikike"
Kösz a tanácsot Kgabe,jó képek,de azért nekem is igazam volt :twisted:,ugyanis tényleg kell barbárkodni 1 kicsit!
Azt nem tudod véletlenül,milyen mély(mm)hangszórót lehet beépiteni az elsõ ill. hátsó ajtóba? :hmm:
Az elsõbe persze kiemelõkerettel együtt?(Még nagyon az elején vagyok az épitésnek!)  :kormom:

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #685 Dátum: 2008.03.19 19:07:58 »
Idézetet írta: "kari"
Nekem az elsõ ajtóban beépítõ keret nélkül van benn egy Blaupunkt Velocity V6 Vantage hangszóró
http://www.blaupunkt.com/hu/7606357000_main.asp
56mm a hangszóró mélysége


Nekem is az van benne, hátul is :wink:  (persze méretben)

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #686 Dátum: 2008.03.19 19:09:49 »
Idézetet írta: "Vikike"
Kösz a tanácsot Kgabe,jó képek,de azért nekem is igazam volt :twisted:,ugyanis tényleg kell barbárkodni 1 kicsit!
Azt nem tudod véletlenül,milyen mély(mm)hangszórót lehet beépiteni az elsõ ill. hátsó ajtóba? :hmm:
Az elsõbe persze kiemelõkerettel együtt?(Még nagyon az elején vagyok az épitésnek!)  :kormom:


Ha szeretsz barkácsolni nem kell kiemelõkeret se, szépen rámegy a gyári keretre, de akkor érzékeny búcsút kell venned a gyári cucctól :roll:

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Audio kérdések
« Válasz #687 Dátum: 2008.03.19 19:33:17 »
Igen én is így gondoltam,h feláldozom a régi hangszórónak nevezett akármit!
Már csak arra lennék kiváncsi,h koax v. komponens szett,ha mégsem szeretnék annyit barkácsolni minõségre elmegy a koax is?
Vikike

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #688 Dátum: 2008.03.19 19:44:44 »
Idézetet írta: "Vikike"
Igen én is így gondoltam,h feláldozom a régi hangszórónak nevezett akármit!
Már csak arra lennék kiváncsi,h koax v. komponens szett,ha mégsem szeretnék annyit barkácsolni minõségre elmegy a koax is?


Ha nincs gyári magas az autódba, akkor egyértelmûen komponens, nem nagy dolog beapplikálni a háromszögbe, valahol vannak képek, majd megkeresem, ha érdekel...

Vikike

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 13
Audio kérdések
« Válasz #689 Dátum: 2008.03.19 20:06:25 »
Láttam ilyen képeket,de az az igazság,h nincs kedvem annyit "játszani"vele,hacsak nincs lényeges különbség a 2 közt...szerinted??
Ha sokkal jobb,akkor azért megcsinálom!
Ja,és mennyibe fájna ez nekem,ha csak simán élvezni szeretném a zenét miközbe mondjuk várok valakire,szal közepes hangminõség(nem versenyt akarok vele nyerni)!  :D
Kicsit még tovább "megyek",mit ajánlanál?
Vikike