Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546248 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

tothpa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 153
Audio kérdések
« Válasz #510 Dátum: 2007.04.02 20:56:04 »
Idézetet írta: "Lymphater"
Hello

Nekem pénteken rakták be a Duettbe a JVC SH77 fejet és a Genesis Stereo 60 erösítõt a már bent lévõ komponens szettemhez.

Elsõ látásra jó munkát végeztek. Idõre megvoltak és az autót is kitakarították. Munka elõtt megbeszéltük mint csináljanak, és azt is tették. :10: Csak hosszú a várakozási idõ, míg bejut az ember, de ez legyen a legnagyobb gond.

16.-án viszem hozzájuk a Corollámat (2000-es) hogy az mr2-bõl kijött fejet és erõsítõt berakassam a Fokal koax-hoz.



küldetm privit a témában!

tothpa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 153
Audio kérdések
« Válasz #511 Dátum: 2007.04.02 20:58:44 »
Idézetet írta: "Ear"
Idézetet írta: "XPA"
Nem lesz ez egyszerû attól tartok :otlet:
Surányiékról mi a véleményed beszerelés/stb terén?


Nagy ívben elkerülendõ.


ezen bevallom picit meglepődtem, mert nagyon istenítik magukat,
de halgatok Rád :)

Asszem a duett lesz a befutó, már halottam mástól is hogy jók...

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Audio kérdések
« Válasz #512 Dátum: 2007.04.02 21:58:22 »
Idézetet írta: "XPA"
küldetm privit a témában!


A corollaba csak 16.-án rakjak a cuccot. Most az mr2-be raktak hifit.
Képet és leirast csak 16.-a után tudok adni.
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

tothpa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 153
Audio kérdések
« Válasz #513 Dátum: 2007.04.03 18:52:43 »
Ok, majd oszd meg velünk pliz :)

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Audio kérdések
« Válasz #514 Dátum: 2007.04.03 19:57:33 »
Idézetet írta: "XPA"
Ok, majd oszd meg velünk pliz :)


Ok, rakok majd be képeket a beépítésrõl. A fed. comp.  fog mûködni, de természetesen a cd/rádió funkciók nélkül.  :nagymosoly:
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

DM74

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Toyota Corolla 2006 1.4 HB Sol+
Audio kérdések
« Válasz #515 Dátum: 2007.04.12 16:44:23 »
Halihó,

E12-es corolla audió ügyben lenne kérdésem az egybegyûltekhez. Hátha másnál is ez a helyzet.

A helyzet a következõ:
Van egy db 0,5 éves corolla, egy connects2 iPod csatlakozó és egy iPod nano.
Az iPod-ot mint CD-tárat kezeli a rendszer (ezt olvastam kb a 16. oldalon is másnál) Viszont érdekes módon a kijelzõ ezt mutatja:
CD 1-1 (ahol az elsõ szám a CD-tár elsõ lemezét jelentené, a második a track-et)
A Track kijelzés csak 1,2,3 értékeket veszi fel!!! Majd elkezdi elõlrõl, jóllehet az iPod-on továbblépteti a megfelelõ számot. Csak a kijelzés ilyen idióta. Addig eljutottam, hogy az iTunes-ban gyárthatok 6 playlist-et és így olyan, mintha 6 CD-t váltogatna.
DE ezt a Track dolgot 1xûen nem értem. Hát egy CD-n sem 3 db szám van????!!!!!

Másnak hasonló tapasztalata??? Vagy az enyém egyedileg hülye???

Ja és a nagy dühöngésem, hogy ezzel az adapterrel nem jeleníti meg a számcímeket, elõadót, pedig errõl volt szó. (szóval legközelebb icelink kell!)

Még 1 tapasztalat (furcsaság):
Ha a Disp gombbal az eltelt idõre megyek, akkor megintcsak nem az adott számból eltelt idõt mutatja, hanem nagyjából az iPod bekapcsolása óta eltelt összidõt. tegnap próbáltam és ráadásul 60 percnél 1xûen átkapcsolt rádióra. Nem tudom miért.

Külön üröm, hogy ez a dög valahol hibás (még nem tudom micsoda), de idõnként eltûnik a bal csatorna. És ez csak az iPod-nál, tehát valahol a kábelben vagy a csatlakozásnál van a hiba.

Na mindegy várom, hátha másnak is van ilyen bosszúsággal kapcsolatos tapasztalata.

Üdv és köszi elõre is...
Azt értem, hogy gőzgép, de mi hajtja????

Satriani

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #516 Dátum: 2007.04.12 21:40:28 »
Idézetet írta: "Jurci"
...connects2 iPod csatlakozó...
CD 1-1 (ahol az elsõ szám a CD-tár elsõ lemezét jelentené, a második a track-et)...
Másnak hasonló tapasztalata???

(szóval legközelebb icelink kell!)

Nekem IceLink van. A sorszámozás nálam is össze-vissza mûködik, azt leszámítva hibátlan: kiírja a számcímeket, szépen kijelzi az elõadót, a dalból eltelt idõt is.

Legközelebb IceLink kell...

DM74

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Toyota Corolla 2006 1.4 HB Sol+
Audio kérdések
« Válasz #517 Dátum: 2007.04.13 09:37:36 »
Hát ja, utólag én is okosabb lettem, csak ez a majd 40ezer Ft-os tapasztalatszerzés nem a legkifizetõdõbb dolog.

Most hétvégén szedhetem ki ismét a középkonzolt, hogy melyik drótom/csatlakozóm kontakthibás, ugyanis csak idõnként tûnik el a teljes bal csatorna, köszönhetõen a magyar utak simaságának hol szól, hol nem, huppanófüggõ. :-)

Amúgy kezdem visszasírni a nem gyári beépítésû rádiót az SD-kártyahellyel. Annál egyszerûbb megoldást még nem csinált senki. De utólagos barkácsmunkát nem akartam a kocsi hifirendszerén eszközölni.
Azt értem, hogy gőzgép, de mi hajtja????

kari

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 122
  • Toyota Auris TS Hybrid 2016
Audio kérdések
« Válasz #518 Dátum: 2007.04.14 22:19:34 »
Terra+ felszereltségü az autóm, szeretnék elõre a gyári helyre magashangszórót, ezért elöször megkérdeztem a márkakereskedést:

  Az ön autójához a gyári helyre beszerelhetõ magas hangszóró az alábbi tételekbõl áll:

Hangsugárzó (jobb): 20.972.-

Hangsugárzó (bal): 20.972.-

Ajtó burkolat (kis háromszög jobb-bal): 5.119.- / db

 

Létezik egy másik megoldás gyári tartozék ként be lehet szerelni magas hangsugárzót az „A” oszlop belsõ mûanyag burkolatába.

Komplett szett: 11.600.-


Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem 2db hangszóróért 50.000,-Ft felháboritó, ezt a megoldást biztos kihagyom
A 11.600,- Ft -os megoldás pedig szerintem nem túl szép

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #519 Dátum: 2007.04.14 22:45:59 »
Idézetet írta: "kari"
Terra+ felszereltségü az autóm, szeretnék elõre a gyári helyre magashangszórót, ezért elöször megkérdeztem a márkakereskedést:

  Az ön autójához a gyári helyre beszerelhetõ magas hangszóró az alábbi tételekbõl áll:

Hangsugárzó (jobb): 20.972.-

Hangsugárzó (bal): 20.972.-

Ajtó burkolat (kis háromszög jobb-bal): 5.119.- / db

 

Létezik egy másik megoldás gyári tartozék ként be lehet szerelni magas hangsugárzót az „A” oszlop belsõ mûanyag burkolatába.

Komplett szett: 11.600.-


Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem 2db hangszóróért 50.000,-Ft felháboritó, ezt a megoldást biztos kihagyom
A 11.600,- Ft -os megoldás pedig szerintem nem túl szép

Gyári tükörháromszöget szépen meg lehet fúrni. Egy jó hangú szettel jobban jársz. Lent símán elvan a 16 cm-es mélyközépe, fentre pedig bemegy a magas. És bõven 50 alatt maradhatsz.
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #520 Dátum: 2007.04.15 12:39:18 »
Idézetet írta: "kari"
Terra+ felszereltségü az autóm, szeretnék elõre a gyári helyre magashangszórót, ezért elöször megkérdeztem a márkakereskedést:

  Az ön autójához a gyári helyre beszerelhetõ magas hangszóró az alábbi tételekbõl áll:

Hangsugárzó (jobb): 20.972.-

Hangsugárzó (bal): 20.972.-

Ajtó burkolat (kis háromszög jobb-bal): 5.119.- / db

 Létezik egy másik megoldás gyári tartozék ként be lehet szerelni magas hangsugárzót az „A” oszlop belsõ mûanyag burkolatába.

Komplett szett: 11.600.-
Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem 2db hangszóróért 50.000,-Ft felháboritó, ezt a megoldást biztos kihagyom
A 11.600,- Ft -os megoldás pedig szerintem nem túl szép


 :kacag:
Ez nem felháborító hanem nevetséges, 50en1néhányezerért (+10ezer a burkolat :crazy: ) olyan elsõ szettet veszek (két 16-os közép-mély, 2db magas hogy... :roll: )

Nekem így néz ki az utólag berakott magas a gyári háromszög megfúrása után...


szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #521 Dátum: 2007.04.15 17:39:44 »
Idézetet írta: "kari"
Terra+ felszereltségü az autóm, szeretnék elõre a gyári helyre magashangszórót, ezért elöször megkérdeztem a márkakereskedést:

  Az ön autójához a gyári helyre beszerelhetõ magas hangszóró az alábbi tételekbõl áll:

Hangsugárzó (jobb): 20.972.-

Hangsugárzó (bal): 20.972.-

Ajtó burkolat (kis háromszög jobb-bal): 5.119.- / db

 

Létezik egy másik megoldás gyári tartozék ként be lehet szerelni magas hangsugárzót az ?A? oszlop belsõ mûanyag burkolatába.

Komplett szett: 11.600.-


Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem 2db hangszóróért 50.000,-Ft felháboritó, ezt a megoldást biztos kihagyom
A 11.600,- Ft -os megoldás pedig szerintem nem túl szép

Szerintem a haromszoget erdemes megvenni, az nez ki a legnormalisabban. Abba meg mar szinte barmilyen csipogot bele lehet rakni...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #522 Dátum: 2007.04.15 21:14:53 »
Sztem a gyáriba is szépen be lehet applikálni. Kép itt. (5. HSZ)
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #523 Dátum: 2007.04.16 10:20:05 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Sztem a gyáriba is szépen be lehet applikálni.


Én se látok kivetnivalót a "befabrikáltba" :hmm:  persze ízlések és...

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #524 Dátum: 2007.04.16 11:04:22 »
pofonok :)