Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546297 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #465 Dátum: 2007.02.16 21:42:39 »
Idézetet írta: "Boobby"
Idézetet írta: "Jaja"
Boobby!
 Itt vagyok, megnéztem, de nem tudom, hogy miért, a kolléga nem engedte, hogy egy csavarhúzóval lefeszegessem a középkonzolját!
MEGÉRTEM....
Viszont most már biztos, hogy a rádió alatti részt kell elöszõr kivenni, ezt csak kifelé kell húzni, és akkor válnak láthatóvá a rádió csavarjai. Elõzöleg is vmi hasonlót írtam.
Az én monitorom nem gyári, de ezek szerint jól sikerült a beépítés, mert azt hitted. Nézd meg az alább szereplõ SZAZKETTÕ kolléga képeit, ott a gyári szerko van tutin. Megtalálod a taglista képekkel/kép oldalakon!   ÜDV! Lassan kilépek!


Köszönöm az infót
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #466 Dátum: 2007.02.16 21:47:38 »
Idézetet írta: "David"



És mennyiért számítja be a kazis fejegységet, mennyit kellene rádobni a CD-s ért.
Tudod mióta vadászok egy ilyenre???



DAVID! Megkaptad a privát üzit?
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #467 Dátum: 2007.02.16 22:00:19 »
Idézetet írta: "Boobby"
Idézetet írta: "Jaja"
Hát, akkor a remény haljon meg legutoljára, mert olyat szerintem lehet azért szerezni!

Hát én keresgéltem, hogy megtaláljam a képeket de nem találom sehol (vagy nem igazodom el)
Ha valaki tudna segíteni az is jó lenne, versohoz a cd-fej egység helyére gyári vagy utángyártott navit vagy lcd- keresnék


Pedig itt vannak a képek, bár nem a verso, de szépek! SZAZKETTOnek gratula!
Belépsz a fõoldalra, és ott jobb oldalon, a KLUBTAGSÁG menüpont alatt megtalálod a TAGLISTA(képekkel) címszót, rákatt, és ott keresd meg a már említett kolléga /SZAZKETTO/ sorát, (segítségül a 22. sor, ) és ott már csak a piros ötösre kell kattintani. És láss csodát!  :toy:
Ja! :-)

David

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 127
Audio kérdések
« Válasz #468 Dátum: 2007.02.16 23:35:31 »
Idézet

DAVID! Megkaptad a privát üzit?



Igen meg.
Többit priveben írom.
avid :toy: Fan

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #469 Dátum: 2007.02.17 11:49:53 »
Idézetet írta: "Jaja"
Pedig itt vannak a képek, bár nem a verso, de szépek! SZAZKETTOnek gratula!
Belépsz a fõoldalra, és ott jobb oldalon, a KLUBTAGSÁG menüpont alatt megtalálod a TAGLISTA(képekkel) címszót, rákatt, és ott keresd meg a már említett kolléga /SZAZKETTO/ sorát, (segítségül a 22. sor, ) és ott már csak a piros ötösre kell kattintani. És láss csodát!  :toy:

Micsoda reklam :)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #470 Dátum: 2007.02.17 11:54:08 »
Ami szép, az szép, nincs mese, én csak az utat mutattam meg!
Ja! :-)

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #471 Dátum: 2007.02.17 20:10:38 »
Jaja
Megtaláltam köszönöm (én a fórumban keresgéltem ezért nem jött össze)

Százkettõ
Tényleg jól néz ki az autó! Ha tudnál segíteni navi ill lcd ügyben örülnék. Elöre is köszi

Sikerült szétbontani a rádiót a versoban és beszereltem az icelinket
elöszõr kétoldalt a légbefúvoval egybeépített diszléceket kellett leszedni és alatta volt két csavar
ezután már ment minden. sokáig tartott mire rájöttem mert roncsolni nem akartam de azt sem, hogy utánna nyekeregjen meg zörögjön a mûszerfal

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #472 Dátum: 2007.02.17 21:01:08 »
Idézetet írta: "Boobby"
Százkettõ
Tényleg jól néz ki az autó! Ha tudnál segíteni navi ill lcd ügyben örülnék. Elöre is köszi

En eBayen vettem az enyemet. Szokott lenni neha eleg barati aron...
Beszerelni nem nehez, mert a csatlakozok megegyeznek. Egyedul a GPS antennat kell elhelyezni es a hatramenet/kezifek/sebesseg jeleket kell egy plusz csatlakozoba bekotni. Ezeknek utana tudok nezni, hogy hol szoktak "megcsapolni".

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #473 Dátum: 2007.02.17 22:00:54 »
Százketto
Köszi a segitséget!
Már megtaláltam azt a lapot (a saját kis problémám hogy angol)
azért megpróbálok keresgélni rajta. Ha keresgélnél te is persze ha van rá idöd az jó lenne

Proszper

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Kenwood CD-tár csatlakoztatás, Hõmérséklet kijelzés variálás
« Válasz #474 Dátum: 2007.02.19 20:54:56 »
Sziasztok,
A korábbi autómból származó KDC-C719-es CD-váltómat szeretném beletenni a Corollámba. Láttam már több linket itt a fórumon, de egyik sem volt pontosan az, amit keresek. Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet hozzá átalakítót kapni? És esetleg pontosabb leírást arról, hogy hogyan kell kiszedni a rádiót?
A másik próblémám, - amit nem néztem még máshol, szóval bocsi, ha már esett róla szó itt- a külsõ hõmérséklet kijelzést szeretném az audió kijelzõre "visszatenni" a külön klíma hõsmérséklet kijelzõröl (SOL), hogy ne kelljen nekem mindig nyomkodni miután beindítottam. Jelezze ki úgy, ahogy a manuális klímásokban van. Szerintetek megoldható? És, ha igen hogyan?
Ha valaki esetleg tudna szolgálni egy "service manual"-al, vagy kapcsolási rajzzal (linkkel), azt megköszönném :-)
Köszi szépen.
Üdv.

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Re: Kenwood CD-tár csatlakoztatás, Hõmérséklet kijelzés vari
« Válasz #475 Dátum: 2007.02.20 09:11:53 »
Idézetet írta: "Proszper"
Sziasztok,
És esetleg pontosabb leírást arról, hogy hogyan kell kiszedni a rádiót?
A másik próblémám, a külsõ hõmérséklet kijelzést szeretném az audió kijelzõre "visszatenni" a külön klíma hõsmérséklet kijelzõröl (SOL), hogy ne kelljen nekem mindig nyomkodni miután beindítottam. Jelezze ki úgy, ahogy a manuális klímásokban van. Szerintetek megoldható? És, ha igen hogyan?
 :-)
Köszi szépen.
Üdv.


Érdekes ötlet...
Átalakítóról nem hallottam, az kétesélyes, de a rádiót könnyû kivenni: Fûtéskapcs kihúz, alatta 1 csavar, ez tartja a középkonzolt, kicsavarni, majd konzol óvatossan kipattint. Alatta 4 csavar 10-es csõkulcsal kicsavar, és már jön is a szellözõkel együtt.
 A hõfok problémás! Kell a rádiónak egy negatív, hogy tudja, neki kell kijelezni ezentúl a hõfokot, de be kell kötni a hõérzékelõ jeladó vezetékét is, ez a hûtõ elött van, a díszrács mögött. Ezt a két vezetéket végig kell követni, és ha megmondod, milyen szinû, akkor megmondom, hova kössed. De akkor le kell kötni a mostani helyérõl, ezért kell végigkövetni, ott ezentúl nem lesz kijelzés!   J.
Ja! :-)

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re: Kenwood CD-tár csatlakoztatás, Hõmérséklet kijelzés vari
« Válasz #476 Dátum: 2007.02.20 09:36:57 »
Idézetet írta: "Proszper"
Sziasztok,
A korábbi autómból származó KDC-C719-es CD-váltómat szeretném beletenni a Corollámba. Láttam már több linket itt a fórumon, de egyik sem volt pontosan az, amit keresek. Valaki tudna segíteni, hogy hol lehet hozzá átalakítót kapni? És esetleg pontosabb leírást arról, hogy hogyan kell kiszedni a rádiót?
A másik próblémám, - amit nem néztem még máshol, szóval bocsi, ha már esett róla szó itt- a külsõ hõmérséklet kijelzést szeretném az audió kijelzõre "visszatenni" a külön klíma hõsmérséklet kijelzõröl (SOL), hogy ne kelljen nekem mindig nyomkodni miután beindítottam. Jelezze ki úgy, ahogy a manuális klímásokban van. Szerintetek megoldható? És, ha igen hogyan?
Ha valaki esetleg tudna szolgálni egy "service manual"-al, vagy kapcsolási rajzzal (linkkel), azt megköszönném :-)
Köszi szépen.
Üdv.

Szia
Itt láttam gyári rádiókhoz cd tár illesztõt  http://www.carlink.hu/arlista.html
De nem olcsó

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Re: Kenwood CD-tár csatlakoztatás, Hõmérséklet kijelzés vari
« Válasz #477 Dátum: 2007.02.20 10:47:24 »
Idézetet írta: "Proszper"
...
Ha valaki esetleg tudna szolgálni egy "service manual"-al, ...


Hi, üdv a forumon, ugye tudod ki vagyok?

Nekem van az amerikai tipushoz service manualom. Nagyjábol megegyezik az europai tipussal, el fogsz vele boldoulni. Este megnezem mekkora, aztán felrakom valahova.

Proszper

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re: Kenwood CD-tár csatlakoztatás, Hõmérséklet kijelzés vari
« Válasz #478 Dátum: 2007.02.20 20:52:38 »
Szia, Üdv a Többieknek is Persze tudom ki vagy :-))!
Sikerült feltenni valahova? A szokásos helyre? Próbáltam megvenni a CDt, de nem akarják eladni, mert nem írtak választ miután megrendeltem, hogy miként fizethetném ki.

Köszi szépen a válaszokat.

Az a gondom az egyikkel, hogy nincs fûtés kapcsoló, illetve nem tudom melyik az :-). (digit klíma)
És felmerül a kérdés, hogy a klíma szabályzásnak nincs szüksége a külsõ hõmérsékletre? Azt gondolom, hogy kell neki, ha kell akkor nem elég csak a rádiónak megmondani, hogy most õ jelzi ki és kész, meg kell oldani, hogy mindkettõ megkapja az infót, ha nem is jelzi ki. De, ha csak egy sima analóg jel megy rajta, akkor lehet párhuzamosítani talán.

A linket is köszi mégkérdeztem van-e neki, ha annyi amennyiért írva van, akkor az még mindig jobb, mint venni egy gyári CD tárat, amibõl, ha jól tudom nincs is 10CDs (és MP3-as sem).

Ha valakinek van tapasztalata még szívesen veszem a segítségét.
Köszi szépen mindent.

Proszper

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Audio kérdések
« Válasz #479 Dátum: 2007.02.20 21:14:51 »
Ja van még kérdésem :-)
A gyári helyére szeretnék magas hangszórót betenni. Be van húzva-kötve a vezeték azokba is, amelyikbe nincs gyárilag hangszóró? Csak a gyári megy be oda, vagy lehet kapni valami jobbat is? Milyet érdemes? És hogy kell szétszedni?
Köszi.