Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546304 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #450 Dátum: 2007.02.16 14:55:13 »
Köszi a választ.
Az lenne a kérdésem hogy a rádió borítására gondolsz amit le kell pattintani?

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #451 Dátum: 2007.02.16 14:58:36 »
Várj. Itt van egy kollégám versoja, kimegyünk, és megnézem!
Ja! :-)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #452 Dátum: 2007.02.16 15:09:39 »
Idézetet írta: "Jaja"
Hûha!!!!! Péter, ez nagyon ott van! Már értem, miért ragaszkodsz a gyári cucchoz!
Megnéztem, tetszik! A felni szuper!
Látom, nem sajnáltál beinvesztálni a gyári navi-ra!
Ezt nekem is ajánlották, 100-ból kijött volna, de túl nagy a hézag a navi, és a keret között, valamint ez nem dönthetõ, míg az általam beszerelt gyújtásra a mûszerfal dõlésszögét veszi fel alaphelyzetnek.
Tehát nem tök függõleges, mint a tiéd, de persze nem is ilyen szupi! És itt, kis hazánkban használható a szoftver? JA, és ezek szerint ehhez kéne aplikálni a távost, értem már! Sajna be kéne szerezni a gyáriját, sima átkötéssel nem OK!

Nincs hezag a navi korul, mert ki lett cserelve a keret a gyari navis-keretre. De ez latszik a kepen is :)
Ennel is be lehet allitani 4 fajta dolesszoget, es gyujtaskor oda all be, ahol hagytad, de nekem igy tetszik :)
Sajna itthoni terkep meg mindig nincs, az idei ujitasba csak a lengyelek lettek felveve...
A taviranyitashoz: azt kellene megtudni, hogy a facelift-nel mit valtoztattak a taviranyito-jeleken. Mert az tudom hogy mit hova kell kotni. Csak ez a fajta tav. nem akarja vezerelni az uj radiot (navit) (mondjuk egy minimalis esely arra is van hogy nem jo a taviranyitom, de ezt is csak egy masikkal lehetne kiprobalni.)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #453 Dátum: 2007.02.16 15:12:19 »
Idézetet írta: "Jaja"
Most látom az ezüstre cserélt mûanyagrészeket! Ügyes!
Csak hogy tisztán lássak: A most a kormányodon jévõ távos vezérli a navit?
És tudsz szerezni egy multikormányt, amit át kell alakítani? Ha ez a helyzet, nincs gond! :pofa:  :pofa: :-)

Sajna nem. A mostani nem vezerli a navit. De az lenne a cel hogy ezt megtegye :)
Nyilvan uj kormannyal (+lufi) lenne a legegyszerubb, mert annak a kapcsoloja tuti megy ezzel a navival. De ha egy mod van ra en ezzel a kormanynal akarom megoldani...

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #454 Dátum: 2007.02.16 15:14:57 »
Idézetet írta: "Jaja"
102! P.

És mit csináltál a kazis rádióval? Ez is mutatja a külsõ hõfokot, fogyasztást, stb?

Kazis radio a szekrenyben :D Ez sajna nem mutat ilyeneket. Bar igazabol csak a hofok hianyzik... (nem csoda, hogy csak sol verziohoz lehet navit rendelni...) Orat meg beraktam ugy ahogy neked is van (csak ez a kepen meg nem szerepel)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #455 Dátum: 2007.02.16 15:22:32 »
102!
  Értem, nos klassz! Én azt a bovli órát 40 ezerért vettem a márkaszervízben, az volt az elsõ, és utolsó, hogy oda mentem vmit venni. A tiéd 24órás, mert nekem még az se! Felháborító! De mégis jobb, mint az a festett mûanyag a helyén. :toy:
Ja! :-)

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #456 Dátum: 2007.02.16 15:31:55 »
Idézetet írta: "Jaja"
Várj. Itt van egy kollégám versoja, kimegyünk, és megnézem!


Sikerült valamit találni?
Ezen kívül láttam az autód belsejérõl a fotót Gratulálok nagyon tetszik!
Ezzel kapcsolatban lenne 1 kérdésem is rengeteget nézelõdtem de nem találtam sehol
gyári kijelzõt a rádió helyére. Látom a tiedhez találtál esetleg hol juthatnék én ijenhez?
Mert a szervízben ezt grammra adják

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #457 Dátum: 2007.02.16 15:32:28 »
OK! Itt a navi terén minden rendben van! De sajna ezt se az én távosom, se a többi gyári távos nem fogja vezérelni, ugyanis csak a megrendelt kocsikba raknak ilyet, és persze hozzá a távost!
Idézet
          Nyilvan uj kormannyal (+lufi) lenne a legegyszerubb, mert annak a kapcsoloja tuti megy ezzel a navival. De ha egy mod van ra en ezzel a kormanynal akarom megoldani...                      

[/quote]
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #458 Dátum: 2007.02.16 15:40:53 »
Boobby!
 Itt vagyok, megnéztem, de nem tudom, hogy miért, a kolléga nem engedte, hogy egy csavarhúzóval lefeszegessem a középkonzolját!
MEGÉRTEM....
Viszont most már biztos, hogy a rádió alatti részt kell elöszõr kivenni, ezt csak kifelé kell húzni, és akkor válnak láthatóvá a rádió csavarjai. Elõzöleg is vmi hasonlót írtam.
Az én monitorom nem gyári, de ezek szerint jól sikerült a beépítés, mert azt hitted. Nézd meg az alább szereplõ SZASZKETTÕ kolléga képeit, ott a gyári szerko van tutin. Megtalálod a taglista képekkel/kép oldalakon!   ÜDV! Lassan kilépek!
Ja! :-)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #459 Dátum: 2007.02.16 15:41:58 »
Idézetet írta: "Jaja"
102!
  Értem, nos klassz! Én azt a bovli órát 40 ezerért vettem a márkaszervízben, az volt az elsõ, és utolsó, hogy oda mentem vmit venni. A tiéd 24órás, mert nekem még az se! Felháborító! De mégis jobb, mint az a festett mûanyag a helyén. :toy:

Hat a 40ezer tenyleg felhaborito. En valami 40 euroert talaltam eBayen. De ez is ugyanolyan. 12 oras csak.

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #460 Dátum: 2007.02.16 15:49:10 »
Idézetet írta: "Jaja"
OK! Itt a navi terén minden rendben van! De sajna ezt se az én távosom, se a többi gyári távos nem fogja vezérelni, ugyanis csak a megrendelt kocsikba raknak ilyet, és persze hozzá a távost!
Idézet
          Nyilvan uj kormannyal (+lufi) lenne a legegyszerubb, mert annak a kapcsoloja tuti megy ezzel a navival. De ha egy mod van ra en ezzel a kormanynal akarom megoldani...                      

[/quote]
Tuti mindegyik faceliftesnek (navis, vagy cd-s) ugyanaz a kormanytaviranyitoja van. Nincs kulon cikkszam, es a bekotesi abrakat elnezve sem talaltam semmi kulonbseget. Ugyhogy tuti megoldhato.

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #461 Dátum: 2007.02.16 15:51:24 »
Idézetet írta: "Jaja"
Boobby!
 Itt vagyok, megnéztem, de nem tudom, hogy miért, a kolléga nem engedte, hogy egy csavarhúzóval lefeszegessem a középkonzolját!
MEGÉRTEM....
Viszont most már biztos, hogy a rádió alatti részt kell elöszõr kivenni, ezt csak kifelé kell húzni, és akkor válnak láthatóvá a rádió csavarjai. Elõzöleg is vmi hasonlót írtam.
Az én monitorom nem gyári, de ezek szerint jól sikerült a beépítés, mert azt hitted. Nézd meg az alább szereplõ SZASZKETTÕ kolléga képeit, ott a gyári szerko van tutin. Megtalálod a taglista képekkel/kép oldalakon!   ÜDV! Lassan kilépek!


Köszönöm az infót

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #462 Dátum: 2007.02.16 15:52:30 »
Hát, akkor a remény haljon meg legutoljára, mert olyat szerintem lehet azért szerezni!
Ja! :-)

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #463 Dátum: 2007.02.16 16:35:04 »
Idézetet írta: "Jaja"
Hát, akkor a remény haljon meg legutoljára, mert olyat szerintem lehet azért szerezni!

Hát én keresgéltem, hogy megtaláljam a képeket de nem találom sehol (vagy nem igazodom el)
Ha valaki tudna segíteni az is jó lenne, versohoz a cd-fej egység helyére gyári vagy utángyártott navit vagy lcd- keresnék

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #464 Dátum: 2007.02.16 21:36:43 »
Idézetet írta: "szazketto"
Idézetet írta: "Jaja"
Annyi, a márkakereknél!
Én kemény 5ezerért vettem a Toyo-bontóból.
Címe: Bp.15ker.Bánkút  utca 46. Itt nagyon sok segítséget kaptam a tuninghoz.

Ezt a tukrot latjuk a belinkelt kepen? Mert az valahogy lefele gorbul... vagy ez csak a fenykep csalasa?

djibril,
eBayen is megnezheted, en ott vettem 20ert. Pontosan az a tukor mint amit gyarilag is beraknak a faceliftesbe.


Jaj, most látom, hogy a fényképen még a sima belsõtükör van, persze, hisz a fényképek tavaly nyáriak, a tükröt meg a múlt hónapban szereztem! Így néz ki!

[a csatolmányt egy admin törölte]
Ja! :-)