Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546356 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #435 Dátum: 2007.02.16 10:55:01 »
Idézetet írta: "Jaja"
102! :-)
 Hello! Lehet, hogy ezen a téren Láma vagyok, de nem igazán vagyok képbe, mi az a "syari"?
Egyszer vettem egy spoilert hátra, azt a céget ORCYARI -nak hívják, lehet, hogy arra gondolsz? Akkor viszont nem értem, mert ök csak kûlsõ tuningot adnak, én meg a belsõmet raktam fel képileg ide. Kérlek, homályosíts fel!            Köszi!

Mar kijavitottam. Gyari-t akartam irni. plusz volt egy kerdesem is  :kacsint:

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #436 Dátum: 2007.02.16 11:44:47 »
AHA! OK! Látom, figyelsz a részletekre is!
Amikor megvettem a komplett kormányoszlopot szervostól, azért, hogy a kormány 4 irányba mozoghasson, (nekem túl messze volt valahogy...), nos akkor kaptam hozzá egy gyári-bõrös multikormányt is, de annak a légzsák mérete nem passzolt az én meglévõ légzsákomhoz. (légzsák nélkül vettem!). Késöbb sikerült egy bontóból vennem légzsákot, de az meg nem passzolt az új kormányomhoz, itt majdnem feladtam, de végül csak vettem még egy kormányt, ami végre jó volt az új légzsákhoz, bár az a lufi már kétkõrös volt, tehát ahogy említetted, ki kellett cserélni a spirált is, vagy nem dugom össze, de ezt a mûszerfalon állandóan világító lámpa hálálja meg. Így lett egy kisebb kormány-gyüjteményem. Nos a baloldali, gyári helyén lévõ vezérlõbe kicseréltem a panelt, na ez komolyan macerás volt(!), és így tudtam vezérelni a Blaupunkt rádiómat, Viszont volt még egy kormányvezérlõ a már említett vásárlások miatt, nos ezt befaragtam (szó szerint!) jobb oldalra, semmit nem csinál, de tettem alá két zöld ledet, legalább világítson!
Ja! :-)

djibril

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 337
Audio kérdések
« Válasz #437 Dátum: 2007.02.16 11:46:40 »
Idézetet írta: "Jaja"
A multikormány, és az Elektrokróm belsõtükör is az új Corollábol érkezett, ez a tükör tényleg nagyon ott van, Ha valaki mögöttem vakít a fényszoróval, egyszerûen besötétedik, nem kell állítgatni!

Szia! Az elektrokróm belsõtükröt mennyiért szerezted? Újonnan állítólag 160k, ami nagyon sok.
djibril #238
Corolla Hatchback 2006 1.4 D-4D Luna

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #438 Dátum: 2007.02.16 11:58:34 »
Annyi, a márkakereknél!
Én kemény 5ezerért vettem a Toyo-bontóból.
Címe: Bp.15ker.Bánkút  utca 46. Itt nagyon sok segítséget kaptam a tuninghoz.
Ja! :-)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #439 Dátum: 2007.02.16 12:23:50 »
Idézetet írta: "Jaja"
Annyi, a márkakereknél!
Én kemény 5ezerért vettem a Toyo-bontóból.
Címe: Bp.15ker.Bánkút  utca 46. Itt nagyon sok segítséget kaptam a tuninghoz.

Ezt a tukrot latjuk a belinkelt kepen? Mert az valahogy lefele gorbul... vagy ez csak a fenykep csalasa?

djibril,
eBayen is megnezheted, en ott vettem 20ert. Pontosan az a tukor mint amit gyarilag is beraknak a faceliftesbe.

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #440 Dátum: 2007.02.16 12:35:20 »
Idézetet írta: "Jaja"
AHA! OK! Látom, figyelsz a részletekre is!
Amikor megvettem a komplett kormányoszlopot szervostól, azért, hogy a kormány 4 irányba mozoghasson, (nekem túl messze volt valahogy...), nos akkor kaptam hozzá egy gyári-bõrös multikormányt is, de annak a légzsák mérete nem passzolt az én meglévõ légzsákomhoz. (légzsák nélkül vettem!). Késöbb sikerült egy bontóból vennem légzsákot, de az meg nem passzolt az új kormányomhoz, itt majdnem feladtam, de végül csak vettem még egy kormányt, ami végre jó volt az új légzsákhoz, bár az a lufi már kétkõrös volt, tehát ahogy említetted, ki kellett cserélni a spirált is, vagy nem dugom össze, de ezt a mûszerfalon állandóan világító lámpa hálálja meg. Így lett egy kisebb kormány-gyüjteményem. Nos a baloldali, gyári helyén lévõ vezérlõbe kicseréltem a panelt, na ez komolyan macerás volt(!), és így tudtam vezérelni a Blaupunkt rádiómat, Viszont volt még egy kormányvezérlõ a már említett vásárlások miatt, nos ezt befaragtam (szó szerint!) jobb oldalra, semmit nem csinál, de tettem alá két zöld ledet, legalább világítson!

Hat ez jo kis tortenet :)
de megerte, ha vegul jo lett.
Szerinted azt meg lehet cisnalni, hogy a regi fajta kormanyvezerlot osszehozni az uj fajta gyari navival (ez a navi mar a faceliftesekbe kerult es azokban ugye mas a kormanyvezerlo (mint ami most van neked))
mert nekem ezt nem sikerult eddig megcsinalni...

koszi

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #441 Dátum: 2007.02.16 12:54:50 »
Lehet! A használni kívánt vezérlõt a kormányba kell rejteni, és a kormányon lévõ vezérlõ kis nyomógombjaival össze kell huzalozni, ilyen egyszerû! Nekem is ott pihen a Blau távos a kormányban, és összekötöttem a nyomógombokat. Csak egy kis forrasztás kérdése. Mond, Te vmi szevízben melózol?
Ja! :-)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #442 Dátum: 2007.02.16 13:36:18 »
Idézetet írta: "Jaja"
Lehet! A használni kívánt vezérlõt a kormányba kell rejteni, és a kormányon lévõ vezérlõ kis nyomógombjaival össze kell huzalozni, ilyen egyszerû! Nekem is ott pihen a Blau távos a kormányban, és összekötöttem a nyomógombokat. Csak egy kis forrasztás kérdése.

Ez jo otlet, lehet kiprobalom, csak szerezni kell egy ujfajta vezerlot...

Idézetet írta: "Jaja"
Mond, Te vmi szevízben melózol?

Nem. Mibol gondolod?

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #443 Dátum: 2007.02.16 13:58:08 »
Bocsi, csak abból, hogy elég hozzáértõnek tünsz, ilyen mélységekbe nem nem nyúlnak "átlag" Corolla tulajok.
Persz nem csak szervízesek lehetnek mûértõk!   :toy:
[/quote]
Ja! :-)

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #444 Dátum: 2007.02.16 14:02:49 »
Idézetet írta: "Jaja"
Bocsi, csak abból, hogy elég hozzáértõnek tünsz, ilyen mélységekbe nem nem nyúlnak "átlag" Corolla tulajok.
Persz nem csak szervízesek lehetnek mûértõk!   :toy:
[/quote]
Ja, nem gond :)
De tenyleg raktam mar be par extrat sajat magam... A kluboldalon van par kep, nezd meg.

Boobby

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 10
Audio kérdések
« Válasz #445 Dátum: 2007.02.16 14:08:58 »
Sziasztok
Uj vagyok itt (nézelödtem a neten és úgy találtam ide)
Az lenne a kérdésem tud e valaki segíteni nekem abban, hogy az új versoban a rádió mögé hogy lehet eljutni. Mert lövésem nincs a dologról hogy kell elkezdeni szétszedni a dolgokat (nagyon egybe van építve minden) és egy csatlakozót szeretnék bedugni a cd-tár ajzatába.
A segítségeteket elõre is köszönöm!

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #446 Dátum: 2007.02.16 14:16:46 »
Hûha!!!!! Péter, ez nagyon ott van! Már értem, miért ragaszkodsz a gyári cucchoz!
Megnéztem, tetszik! A felni szuper!
Látom, nem sajnáltál beinvesztálni a gyári navi-ra!
Ezt nekem is ajánlották, 100-ból kijött volna, de túl nagy a hézag a navi, és a keret között, valamint ez nem dönthetõ, míg az általam beszerelt gyújtásra a mûszerfal dõlésszögét veszi fel alaphelyzetnek.
Tehát nem tök függõleges, mint a tiéd, de persze nem is ilyen szupi! És itt, kis hazánkban használható a szoftver? JA, és ezek szerint ehhez kéne aplikálni a távost, értem már! Sajna be kéne szerezni a gyáriját, sima átkötéssel nem OK!
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #447 Dátum: 2007.02.16 14:22:27 »
Most látom az ezüstre cserélt mûanyagrészeket! Ügyes!
Csak hogy tisztán lássak: A most a kormányodon jévõ távos vezérli a navit?
És tudsz szerezni egy multikormányt, amit át kell alakítani? Ha ez a helyzet, nincs gond! :pofa:  :pofa: :-)
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #448 Dátum: 2007.02.16 14:24:20 »
102! P.

És mit csináltál a kazis rádióval? Ez is mutatja a külsõ hõfokot, fogyasztást, stb?
Ja! :-)

Jaja

  • Elektronikai Őrült
  • Klubtag
  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 131
  • Individual Expert
Audio kérdések
« Válasz #449 Dátum: 2007.02.16 14:36:25 »
Boobby!

 Én már láttam olyat, aki hallott róla, de szerintem itt is csak némi feszegetés kérdése, mert csavar nem sok van benne. Az a helyzet, hogy ha még senki nem pattintotta le a középkonzolt, akkor egy kicsit szorulós a dolog, de egy csavarhúzóval, és némi bátorsággal le lehet azért szedni! Mögötte vannak a rádió csavarjai.
Ja! :-)