Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546307 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
Audio kérdések
« Válasz #375 Dátum: 2007.01.03 19:59:54 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "czsiga"
Van AUX csati a fejegységen? Vagy ez az IceLink használható ilyen célra is?

Nincs. Mivel az IceLinken iPod specifikus csatlakozó van, szerintem nem használható ilyenre. Viszont van egy jó hírem: egy AUX adapter (amire neked szükséged lesz) olcsóbb (digichipnél 20 rongy), mint egy IceLink (~30e).

Most kaptam egy 2GB-s nano-t. Akkor nekem csak az IceLink a jó megoldás? És tényleg ~30e-be fog fájni? Mi a helyzet a töltéssel? Angliában nagy balhé volt az iPod-ok akksijának tönkremenetele miatt a sok töltéstõl. Az IceLink-en keresztül tölti is? ...és ha igen akkor minden leállításnál lekapcsol a töltés is? :otlet:

Szerinted bevállaljam magam a beszerelést, vagy várjak márciusig, amikor a szervízben úgy is szétszedetem a mûszerfalat a fejegység körüli zajok miatt?
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Satriani

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #376 Dátum: 2007.01.03 22:09:55 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Most kaptam egy 2GB-s nano-t. Akkor nekem csak az IceLink a jó megoldás?

Nem. Kötheted AUX bemenetre is AUX átalakítón keresztül, vehetsz harman kardon drive+play cuccot, lecserélheted a gyári fejet eleve iPod kompatibilis fejre, vehetsz rádiós jeladót, és még sorolhatnám. :) Szerintem a legjobb megoldás az IceLink vagy a drive+play. (Utóbbit személyesen nem ismerem, de a márkát ismerve olyan rossz nem lehet. Nekem azért nem szimpatikus, mert egy plusz kijelzõ és egy plusz irányító egység kell hozzá, valamint minden bizonnyal szükséges lehet hozzá egy Toyota specifikus átalakító, így macerásnak tûnik.)

Idézetet írta: "norbi1974"
És tényleg ~30e-be fog fájni?

Hát, annyi az ára...

Idézetet írta: "norbi1974"
Az IceLink-en keresztül tölti is? ...és ha igen akkor minden leállításnál lekapcsol a töltés is? :otlet:

Így van. De be lehet állítani az IceLinket különféle módon, ahogy azt a kézikönyv 8. oldala (a pdf-ben a 10. oldal) is írja.

Idézetet írta: "norbi1974"
Szerinted bevállaljam magam a beszerelést, vagy várjak márciusig, amikor a szervízben úgy is szétszedetem a mûszerfalat a fejegység körüli zajok miatt?

Ha van némi affinitásod a szereléshez, és van egy 10-es csõkulcsod, menni fog. Szerintem tényleg nem nehéz feladat. Persze azért jó lenne, ha a döntést te hoznád meg; én nem vállalom a felelõsséget. :) Egyszer leírtam ebben a topikban részletesen, milyen lépéseken keresztül kell telepíteni; ha azt megtalálod, fel tudod mérni, vállalod-e a mûveletet.

DM74

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 75
  • Toyota Corolla 2006 1.4 HB Sol+
Audio kérdések
« Válasz #377 Dátum: 2007.01.07 12:01:51 »
Én most vettem a Digichip-nél egy Connetcs2 iPod adaptert, ami elvileg ugyanazt tudja, mint a IceLink. (remélem)
Ez 30+Áfa. Ezenkívül lehet hozzá pluszban venni egy AUX adaptert is (RCA csatlakozó), így az iPod helyett bármit rá lehet még kötni. Ez pedig 6e+Áfa volt.

Már csak a beszerelés várat magára, meg egy iPod megvétele...
Azt értem, hogy gőzgép, de mi hajtja????

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #378 Dátum: 2007.01.07 16:54:38 »
Kész lettem a hangszórókkal, csak közbe egy 2napos kényszerszünetem volt emiatt a hülye vírusos valami matt...
Az elsõ 2képen a gyáriak.
GT Series hátul, elsõ szett: V6 Vantage, ennyi...

 







neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #379 Dátum: 2007.01.08 17:52:21 »
Gratula  :tapsi:

És milyen lett a hangzás? Gyári CD-s fej?
A héten végre bekerül az enyémbe is a cumó, már lassan egy hónapja nézegetem az asztalon sorban
álló dobozokat! Remélem jó lesz :kormom:

Majd dobok fel képet én is!

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #380 Dátum: 2007.01.08 19:21:23 »
Idézetet írta: "neutron"
Gratula  :tapsi:

Gyári CD-s fej?
A héten végre bekerül az enyémbe is a cumó, már lassan egy hónapja nézegetem az asztalon sorban
álló dobozokat! Remélem jó lesz :kormom:

Majd dobok fel képet én is!


Neeeeeeem, egy öregebb (4éves) csúcs Kenwood van benne, tulajdonképpen a Variocolor miatt maradt még mindig meg, mert az jópofa benne. De illene már egy új fejegységet beszereznem...


Idézet
És milyen lett a hangzás?

Jó lett, végre van magas is, beszélgetni nem lehet, ha kiszállsz cseng a füled, és nem a torzítástól... :wink:
Mondjuk láda nélkül nekem kevés lenne... :?

neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #381 Dátum: 2007.01.11 17:10:15 »
Végre megvan! :supz:
Nehéz szülés volt, de megérte!!!! Dübörög a muzsika!
Csináltam pár képet, nem lettek a legjobbak,
de ha valakit érdekel :arrow:  http://kepfeltoltes.hu/070111/Zene__5__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
                                            http://kepfeltoltes.hu/070111/Zene__4__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
                                            http://kepfeltoltes.hu/070111/Zene__3__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
                                            http://kepfeltoltes.hu/070111/Zene__1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az ajtóban SAL szett van. Arról nem tudtam képet csinálni, mert éppen nem voltam
jelen mikor bekerült :szomoru:

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #382 Dátum: 2007.01.11 21:29:14 »
Idézetet írta: "neutron"
Végre megvan! :supz:
Nehéz szülés volt, de megérte!!!! Dübörög a muzsika!


Gratula!
Az a láda jól szól? Olyan kicsinek tûnik... :roll:

neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #383 Dátum: 2007.01.12 07:42:15 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "neutron"
Végre megvan! :supz:
Nehéz szülés volt, de megérte!!!! Dübörög a muzsika!


Gratula!
Az a láda jól szól? Olyan kicsinek tûnik... :roll:


A helytakarékosság volt a szempont a láda választásnál és nem az utcára zenélés :nagymosoly:

Egyébként én sem bíztam benne hogy elég jó lesz de meghalottam és megszerettem :szivecske:
Ha van elég bassz. a zenében akkor nagyonbb hangerõnél már tud fájni :kacag:

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #384 Dátum: 2007.01.12 21:45:54 »
Idézetet írta: "neutron"


A helytakarékosság volt a szempont a láda választásnál és nem az utcára zenélés :nagymosoly:

Egyébként én sem bíztam benne hogy elég jó lesz de meghalottam és megszerettem :szivecske:
Ha van elég bassz. a zenében akkor nagyonbb hangerõnél már tud fájni :kacag:


Háááát a helytakarékosság idegen fogalom az autóhifinél... :wink:
Nekem szépen kitölti a láda a platzot, mondjuk én nem is pakolok a csomagtartóba...
Ha igen akkor meg 10mp alatt kint a láda...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #385 Dátum: 2007.01.12 21:49:24 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "neutron"


A helytakarékosság volt a szempont a láda választásnál és nem az utcára zenélés :nagymosoly:

Egyébként én sem bíztam benne hogy elég jó lesz de meghalottam és megszerettem :szivecske:
Ha van elég bassz. a zenében akkor nagyonbb hangerõnél már tud fájni :kacag:


Háááát a helytakarékosság idegen fogalom az autóhifinél... :wink:
Nekem szépen kitölti a láda a platzot, mondjuk én nem is pakolok a csomagtartóba...
Ha igen akkor meg 10mp alatt kint a láda...

Majd ha nálad is a következõ sztiuáció lezajlik: mégy a városban, dolgod van. Felhív asszonyka, hogy õk is bent vannak, de nagyon fúj a szél, nyûgös a gyerek, ugorj el érte. Odagurulsz, persze haza már nem tudsz menni elõtte. Odaérsz, gyerek ki a babakocsiból, be a gyerekülésbe, asszonyka a jobb1-re, te a bal egyre, de hová is megy a babakocsi?!? :hmm: :D
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #386 Dátum: 2007.01.12 22:13:04 »
Idézetet írta: "Kgabe"

Majd ha nálad is a következõ sztiuáció lezajlik: mégy a városban, dolgod van. Felhív asszonyka, hogy õk is bent vannak, de nagyon fúj a szél, nyûgös a gyerek, ugorj el érte. Odagurulsz, persze haza már nem tudsz menni elõtte. Odaérsz, gyerek ki a babakocsiból, be a gyerekülésbe, asszonyka a jobb1-re, te a bal egyre, de hová is megy a babakocsi?!? :hmm: :D


Akkor még van néhány évem... :wink:
Addig a láda bömböl... [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #387 Dátum: 2007.01.12 22:35:21 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Kgabe"

Majd ha nálad is a következõ sztiuáció lezajlik: mégy a városban, dolgod van. Felhív asszonyka, hogy õk is bent vannak, de nagyon fúj a szél, nyûgös a gyerek, ugorj el érte. Odagurulsz, persze haza már nem tudsz menni elõtte. Odaérsz, gyerek ki a babakocsiból, be a gyerekülésbe, asszonyka a jobb1-re, te a bal egyre, de hová is megy a babakocsi?!? :hmm: :D


Akkor még van néhány évem... :wink:
Addig a láda bömböl... [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]

Az igazi nagy hang nekem is hiányzik. Lehet, hogy elkezdek gyûjteni egy LS600h-ra... :hmm:
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #388 Dátum: 2007.01.12 22:51:58 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Kgabe"

Majd ha nálad is a következõ sztiuáció lezajlik: mégy a városban, dolgod van. Felhív asszonyka, hogy õk is bent vannak, de nagyon fúj a szél, nyûgös a gyerek, ugorj el érte. Odagurulsz, persze haza már nem tudsz menni elõtte. Odaérsz, gyerek ki a babakocsiból, be a gyerekülésbe, asszonyka a jobb1-re, te a bal egyre, de hová is megy a babakocsi?!? :hmm: :D


Akkor még van néhány évem... :wink:
Addig a láda bömböl... [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]

Az igazi nagy hang nekem is hiányzik. Lehet, hogy elkezdek gyûjteni egy LS600h-ra... :hmm:


Mármint a benne lévõ 19hangszórós hifire gondolsz???
Mert a Lexusnak mindene van csak hangja nem... :rohog:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Audio kérdések
« Válasz #389 Dátum: 2007.01.12 22:55:42 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Kgabe"

Majd ha nálad is a következõ sztiuáció lezajlik: mégy a városban, dolgod van. Felhív asszonyka, hogy õk is bent vannak, de nagyon fúj a szél, nyûgös a gyerek, ugorj el érte. Odagurulsz, persze haza már nem tudsz menni elõtte. Odaérsz, gyerek ki a babakocsiból, be a gyerekülésbe, asszonyka a jobb1-re, te a bal egyre, de hová is megy a babakocsi?!? :hmm: :D


Akkor még van néhány évem... :wink:
Addig a láda bömböl... [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]

Az igazi nagy hang nekem is hiányzik. Lehet, hogy elkezdek gyûjteni egy LS600h-ra... :hmm:


Mármint a benne lévõ 19hangszórós hifire gondolsz???
Mert a Lexusnak mindene van csak hangja nem... :rohog:

Most komolyan: azért egyszer (sokszor) nagyon-nagyon szívesen meghallgatnám, hogy egy ilyen rendszer milyet szól. Aztán ha tetszik, megtartanám.
Gabe 254.