Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 546018 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #330 Dátum: 2006.12.11 23:56:29 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Üdv!
Nekem az ilyen E11-emben volt az alsó egység helyén egy kellemes kis Kenwood cucc. Pont befér, nem is kell sokat buherálni, csak kijön a gyári fej (DIN méret) és bemegy az õ tápjára az új fejegység. A fenti kijelzõ símán megy tovább, persze nyilván a rádió és magnó jelzései nélkül, de megmarad a hõmérõ és fedcomp. Ugorj bele nyugodtan a cserébe! Nem lesz túl nagy meló, bár a középkonzolt egy kissé meg kell bontani.



Nos, akkor jól gondoltam :vag1:  köszönjük Kgabe kollegának az információt...

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #331 Dátum: 2006.12.11 23:58:23 »
Idézetet írta: "Megyer"
Tök rendesek vagytok, hogy miattam így leírjátok, megvitatjátok a dolgokat.  :10:


Ugyanmá'... [smilie=sm15.gif]
Azé' vagyunk... :wink:

neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #332 Dátum: 2006.12.18 20:54:56 »
Hi All!

Már régóta olvasgatom a fórumot, de csak most regisztráltam, eddig nem akartam a társaságot
terhelni a kérdéseimmel. Egy éve vettem az autómat (Corolla 1,6 VVTI), azóta szeretném a zenét
lecserélni benne. Most végre összejött rá a pénzem.  :nagymosoly:
Meg is vettem a dolgokat hozzá, csak nem tudom honnan lenne érdemes a fejegységhez beépítõkeretet, az
elsõ hangszórókhoz pedig kiemelõgyûrût vennem! Nézegettem az e-bayt, de az idegennyelvekkel hadilábon
állok. Majdnem végigolvastam az összes kapcsolódó topicot a szemeim már  :rolleyes:
Ha tudnátok segíteni megköszönném, sõt ígérem ha a mûvelet elkészûl megosztom a tapasztalataimat!
Elõre is köszi és  :toy:  fel!

Tsá: neutron

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #333 Dátum: 2006.12.20 00:34:17 »
Idézetet írta: "neutron"
Hi All!

Már régóta olvasgatom a fórumot, de csak most regisztráltam, eddig nem akartam a társaságot
terhelni a kérdéseimmel. Egy éve vettem az autómat (Corolla 1,6 VVTI), azóta szeretném a zenét
lecserélni benne. Most végre összejött rá a pénzem.  :nagymosoly:
Meg is vettem a dolgokat hozzá, csak nem tudom honnan lenne érdemes a fejegységhez beépítõkeretet, az
elsõ hangszórókhoz pedig kiemelõgyûrût vennem! Nézegettem az e-bayt, de az idegennyelvekkel hadilábon
állok. Majdnem végigolvastam az összes kapcsolódó topicot a szemeim már  :rolleyes:
Ha tudnátok segíteni megköszönném, sõt ígérem ha a mûvelet elkészûl megosztom a tapasztalataimat!
Elõre is köszi és  :toy:  fel!

Tsá: neutron


Kérdés, hogy Te szerelsz doityourselfbe, vagy berakatod valahol a muzsikát... :hmm:  
Egy jobb beszerelõmûhely tart beépítõkeretet, hangszórókeretet, kábelátalakítót mindent...

Nekem a keret néhányszáz forinttal volt több, mint ha a neten rendeltem volna, amúgy itthon is kapható beépítõ és hangszórókeret is :nana:  (keress rá a neten).

Nekem néhány ezerért berakták a fejegységet keretestül, +az erõlködõt, mélynyomót.
Most hogy már van garázs, megcsinálnám magamnak, :D  de mikor berakattam -5Cvolt, és csillaggarázs, :|  úgy nem állok neki szerelgetni... :x

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Audio kérdések
« Válasz #334 Dátum: 2006.12.20 09:38:29 »
Idézetet írta: "neutron"
Hi All!
honnan lenne érdemes a fejegységhez beépítõkeretet, az
elsõ hangszórókhoz pedig kiemelõgyûrût vennem! Nézegettem az e-bayt, de az idegennyelvekkel hadilábon
állok.

Tsá: neutron


kiemelõgyûrû beszereléssel+hangszóróbekötéssel (garanciális beszerelõmûhelyben ) 2000ft/db volt nekem...
(mer hülye azér nem vagyok :nagymosoly: )
de szerintem földi áron megcsinálják a beépítõkeretet is... bár gyerekjáték szétkapni, de ha garanciális dolgokat vettél, érdemesebb rászánni azt a pici pénzt a pecsétek miatt... meg ha még nem szedtél szét E12 középkonzolt, érdemesebb elõször végignézni, hogy csinálják :kormom:
kisa
born to ride

neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #335 Dátum: 2006.12.20 21:03:59 »
Ma elvoltam megkérdeztem a szakembert hogy mennyi?
Aszonta 10 rugó a beszerelés! Kicsit sokalltam  :elkeseredett:  
A cuccokat úgy néztem, hogy mindegy hol veszem,
nála vagy a neten nyernék vele vagy 300 ft-ot!
Igazatok van a beszerelõsdível kapcsolatban aminek én nem örülök :nagymosoly: ,
mert azt hittem többet tudok spórólni vele, ha én pattintom be a cuccot, de lehet több kárt csinálnék mint
hasznot! Azért kösz a segitséget, csak azt sajnálom, hogy igy nem tudok fotózni és feldobni pár képet a fórumba!

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #336 Dátum: 2006.12.20 23:37:07 »
Idézetet írta: "neutron"
Ma elvoltam megkérdeztem a szakembert hogy mennyi?
Aszonta 10 rugó a beszerelés! Kicsit sokalltam  :elkeseredett:  
A cuccokat úgy néztem, hogy mindegy hol veszem,
nála vagy a neten nyernék vele vagy 300 ft-ot!
Igazatok van a beszerelõsdível kapcsolatban aminek én nem örülök :nagymosoly: ,
mert azt hittem többet tudok spórólni vele, ha én pattintom be a cuccot, de lehet több kárt csinálnék mint
hasznot! Azért kösz a segitséget, csak azt sajnálom, hogy igy nem tudok fotózni és feldobni pár képet a fórumba!


Nekem aszem 6-7rongyért pakolták be a cuccost, mondjuk a hangszórókhoz nem nyúltak.
Ha van kedved hozzá és szeretsz bütykölni, nyugodtan csináld meg otthon, nem nagy kunszt, kárt nem nagyon tudsz csinálni, sztem... :hmm:

Megyer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Audio kérdések
« Válasz #337 Dátum: 2006.12.23 14:37:02 »
Én is szeretek bütykölni, más kérdés hogy szintén segítségre szorulok...  :roll:

Megyer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Audio kérdések
« Válasz #338 Dátum: 2006.12.23 14:49:53 »
Szóval, nektek is köszönhetõen már csukott szemmel kapom szét és rakom vissza a középkonzolt. Viszont egy újabb probléma adódott. Megérkezett a fejegység, amit be is szereltem volna, ha a csatlakozók stimmelnek. De nem stimmelnek. A képen látható az autó csatijait. A bal oldali szerintem a hangszóróké, a jobb sztem a tápkábel. Viszont az új fejegységnek egy darab csatlakozója van, az is 16 pin-es. Hogy lehet ezt összehozni, van vmi átalakító esetleg? Ill az is segítség lenne, ha valaki tudná ezt a 16 tûs csatinak a bekötését, tehát pl. az elsõ hangszórókat hova kéne kötni.

[a csatolmányt egy admin törölte]

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #339 Dátum: 2006.12.23 15:01:29 »
Idézetet írta: "Megyer"
Szóval, nektek is köszönhetõen már csukott szemmel kapom szét és rakom vissza a középkonzolt. Viszont egy újabb probléma adódott. Megérkezett a fejegység, amit be is szereltem volna, ha a csatlakozók stimmelnek. De nem stimmelnek. A képen látható az autó csatijait. A bal oldali szerintem a hangszóróké, a jobb sztem a tápkábel. Viszont az új fejegységnek egy darab csatlakozója van, az is 16 pin-es. Hogy lehet ezt összehozni, van vmi átalakító esetleg? Ill az is segítség lenne, ha valaki tudná ezt a 16 tûs csatinak a bekötését, tehát pl. az elsõ hangszórókat hova kéne kötni.



Ne bohóckodj itt jobbra-balta kötögetéssel, :nene:  MMarktba 1000-1500 forintért kapsz átalakítót...

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
Audio kérdések
« Válasz #340 Dátum: 2006.12.23 19:15:59 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Megyer"
Szóval, nektek is köszönhetõen már csukott szemmel kapom szét és rakom vissza a középkonzolt. Viszont egy újabb probléma adódott. Megérkezett a fejegység, amit be is szereltem volna, ha a csatlakozók stimmelnek. De nem stimmelnek. A képen látható az autó csatijait. A bal oldali szerintem a hangszóróké, a jobb sztem a tápkábel. Viszont az új fejegységnek egy darab csatlakozója van, az is 16 pin-es. Hogy lehet ezt összehozni, van vmi átalakító esetleg? Ill az is segítség lenne, ha valaki tudná ezt a 16 tûs csatinak a bekötését, tehát pl. az elsõ hangszórókat hova kéne kötni.



Ne bohóckodj itt jobbra-balta kötögetéssel, :nene:  MMarktba 1000-1500 forintért kapsz átalakítót...

Bizony, ami neked kell az egy Toyota-ISO atalakito... amugy a kis csatlakozo a hatso hangszoroke, a nagy meg a tap, stb es az elso hangszoroke...

neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #341 Dátum: 2006.12.23 22:21:08 »
Engem a  MediaM-ba lebeszéltek az ISO átalakítóról!
Azt mondta a csákó hogy nem bitos benne hogy jó az én autómhoz!
Már bánom hogy nem hoztam el :banging: , valószínû jó lett volna!
Sajna idén már nem lesz semmi az új zenébõl [smilie=sm46.gif]
Na de majd jövõre!

Addig is mindenkinek Békés Bldog Karácsonyt
és BÚÉK [smilie=icon_xmas_gifts.gif]

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #342 Dátum: 2006.12.23 22:26:32 »
Idézetet írta: "neutron"
Engem a  MediaM-ba lebeszéltek az ISO átalakítóról!
Azt mondta a csákó hogy nem bitos benne hogy jó az én autómhoz!
Már bánom hogy nem hoztam el :banging: , valószínû jó lett volna!
Sajna idén már nem lesz semmi az új zenébõl [smilie=sm46.gif]
Na de majd jövõre!


Hogyhogy lebeszéltek. :mivan:
Rajta van feketén-fehéren hogy milyen autó(k)hoz való... :hmm:

neutron

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Audio kérdések
« Válasz #343 Dátum: 2006.12.23 22:38:27 »
Csak annyi volt ráírva hogy Toyota!
Hogy melyik azt lefelejtették :szomoru:!
Biztos az is Kínai gyármány volt :kacag:
Nem volt kedvem 2000 kidobni! Itthon nézegettem a neten a corolla csatiját,
asszem jó lett volna! A legközelebbi MM 80km mostanába nem mék arra!

Peti

  • Vendég
Audio kérdések
« Válasz #344 Dátum: 2006.12.24 15:37:27 »
Idézetet írta: "neutron"
Csak annyi volt ráírva hogy Toyota!
Hogy melyik azt lefelejtették :szomoru:!
Biztos az is Kínai gyármány volt :kacag:
Nem volt kedvem 2000 kidobni! Itthon nézegettem a neten a corolla csatiját,
asszem jó lett volna! A legközelebbi MM 80km mostanába nem mék arra!


Hát annyi elég, Toyotád van... :vag1:
Gondolom akkor még nem volt szétszedve a cuccos, mert ha már látta az ember mit-merre-mikor :arrow:  fel lehet ismerni a csatit...
(hogy jó e :wink: )