Szerző Téma: Audio kérdések  (Megtekintve 545343 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

zsoltfree

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Audio kérdések
« Válasz #1980 Dátum: 2016.02.05 15:25:09 »
Ja kompatibilis:))))))))))))))))) Basszus, ezt így nem találtam volna ki, köszi.

Egyébként olyan fejegységem van, de ebből hogyan lesz hőmérő és óra?

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re:Audio kérdések
« Válasz #1981 Dátum: 2016.02.05 22:06:47 »
Appradio pl tudja kezelni a homersekelt adatokat, tehat kidobhatom azt is a displayre, van olyan app.
App radio live a navit is tudja.

De masik megoldas gyari csatibol megkeresed mi a homerseklethez ment, kiszeded a panellal egyutt es mukodni fog ahova berakod.

Wolfmann! Ne is mond nagyon elegem van a telobol, andoridos lg soha tobbet 4x hd, fagy stb, hetvegen cserlem is...
Konrád

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Audio kérdések
« Válasz #1982 Dátum: 2016.02.05 22:42:49 »
honor 6ot vagy 7et vegyél...!!!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

zsoltfree

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Audio kérdések
« Válasz #1983 Dátum: 2016.02.08 09:07:13 »
Nekem nem a digit klímás volt, tehát nem volt külön hőmérő panel.

Melyik rádió appal működik?

Szerintetek a manuális klímát át lehet alakítani digitálissá?

(A sony z-ket ajánlom. Nekem z3 compact van, és nagyon meg vagyok vele elégedve)

cpistike

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re:Audio kérdések
« Válasz #1984 Dátum: 2016.02.08 12:18:10 »
Sziasztok!
Erről a termékről mi a véleményetek?Minden pozitív és negatív kritikát szívesen veszek.Esetleg olyan aki beszereli akad-e?Még nem vettem meg.Erős a harc az asszonnyal...  :)
http://www.ebay.com/itm/2-Din-In-Dash-Car-DVD-Radio-Stereo-Player-F-Toyota-Corolla-2007-2010-GPS-BT-Ipod-/271972638134?hash=item3f52d51db6:g:01QAAOSwyQtV5Fqs&vxp=mtr#rpdCntId

szuribaba

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Audio kérdések
« Válasz #1985 Dátum: 2016.02.25 20:53:16 »
Szia!
Legyen szerencséd a multimédiához, de azért egy pár gondolatot megostanék veled!
Egy ilyen multimédiának az ára nem 60.000 Huf, már csak azért sem mert ahogy látom un típus specifikusnak írják.
Tehát vigyázz, mert az Ebay-on előre kell kifizetni a motyót aztán vagy megjön vagy nem.
Amennyiben Németországból rendeled úgy meg is fog érkezni, de Angliában már csalódtam, mert már Ők is távolkaletről rendelnek az után miután megérkezett a pénzed.
A másik a méter: Január 13.n totálkárra törték a VW Polo-mat amiben egy gyári VW multimédia volt. Kivettem a kocsiból, de a múlt hétem, amikor szerettem volna beszerettetni az új járgányba (Toyota Corolla) kiderült, hogy kb 2mm-el keskenyebb a gyári beépítő keret, mint a VW multimédia!
A multimédia és a keret is 2 DIN-nek volt írva, de még sem jó!
Tehát vigyázz, mert könnyen ráqrhat az ember!
Jót akarok neked.............nem szeretném, ha végigjárnál egy kálváriát mint én!
A 189000 Huf-os multimédiát eladtam 45000 forintért...........mert semmire nem tudtam volna használni!
Én eladtam a VW multimédiát és tegnap vettem egy új KENWOOD bt 5000 -es felegységet.
Gondold át.......és tégy a beétásod szerint ! 
 Üdv!    szuribaba     (Tamás)
 

DaDiD

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
Re:Audio kérdések
« Válasz #1986 Dátum: 2016.02.26 08:04:42 »
Sziasztok!
Erről a termékről mi a véleményetek?Minden pozitív és negatív kritikát szívesen veszek.Esetleg olyan aki beszereli akad-e?Még nem vettem meg.Erős a harc az asszonnyal...  :)
http://www.ebay.com/itm/2-Din-In-Dash-Car-DVD-Radio-Stereo-Player-F-Toyota-Corolla-2007-2010-GPS-BT-Ipod-/271972638134?hash=item3f52d51db6:g:01QAAOSwyQtV5Fqs&vxp=mtr#rpdCntId
Ebayen eddig 62 aukciom volt csak vasarlas! Eddig minden megjott 1 cucc kivetelevel, annak visszakaptam az arat!
Hatha segithettem,egyebkent te magad is betudod szerelni csak keretet kell hozza meg venned azthiszem...

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Audio kérdések
« Válasz #1987 Dátum: 2016.02.26 17:15:54 »
Ebayen eddig 62 aukciom volt csak vasarlas! Eddig minden megjott 1 cucc kivetelevel, annak visszakaptam az arat!
Hatha segithettem,egyebkent te magad is betudod szerelni csak keretet kell hozza meg venned azthiszem...
Ebay-en nekem is minden megjött, bár volt egyszer hibás áru köztük.
Azonban a méretektől én is tartok, pedig én is akarok  valami hasonlót. És, ha a méret jó, akkor még rögzíteni kell úgy, hogy a rázkódás következtében ne zörögjön nyik-nyikeljen.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Audio kérdések
« Válasz #1988 Dátum: 2016.02.26 17:19:33 »
Prius 2 - a mosolygós autó.

cpistike

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re:Audio kérdések
« Válasz #1989 Dátum: 2016.02.27 09:30:01 »
Köszönöm az építő jellegű válaszokat.Persze beépítőkeret nélkül szeretném beszerelni-beszereltetni,hogy olyan legyen mint a gyári.Ez jó lenne ha összejönne.Szerintem elvileg egy az egyben cserélhető.Az aliexpressen is nézegetem,ott 180 EUR-ért is lehet kapni,ingyen postával.Ott meg csak biztonságosabb a vásárlás.De hát tudjátok az asszony nem igazán értékeli ezt a fajta költekezést...De nem adom fel.. ::)

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160227002913&SearchText=toyota+corolla+2din

Benii

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Audio kérdések
« Válasz #1990 Dátum: 2016.04.19 09:47:44 »
Üdv!

Sok helyen körbenéztem, de sehol nem találtam a problémámra megoldást! (új vagyok itt szóval ne kövezzetek meg :D )

A helyzet a következő. Adott egy 2004es Corolla Wagon 1.6 SoL digitális klímával. Szeretném kicserélni a gyári rádiót a saját kis JVC-mre viszont sehol se találok megoldást arra, hogy a digitális klímás középkonzolt hogy kellene kiszedni. Manuálisra kismillió leírást találtam, de digitálisra egyet se.

Kép:


A válaszokat előre is köszönöm! :)

matrixtech

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 49
Re:Audio kérdések
« Válasz #1991 Dátum: 2016.04.20 13:50:55 »
Üdv!

Sok helyen körbenéztem, de sehol nem találtam a problémámra megoldást! (új vagyok itt szóval ne kövezzetek meg :D )

A helyzet a következő. Adott egy 2004es Corolla Wagon 1.6 SoL digitális klímával. Szeretném kicserélni a gyári rádiót a saját kis JVC-mre viszont sehol se találok megoldást arra, hogy a digitális klímás középkonzolt hogy kellene kiszedni. Manuálisra kismillió leírást találtam, de digitálisra egyet se.

Kép:


A válaszokat előre is köszönöm! :)

Szia,

Biztos, hogy különbözik? Nyilván a manuális klímásnál a középső gombot kiszedve ki kell csavarni egy csavart, ami a digitesen ugye nincs.

Gondolom a folyamat a következő:
- hamutartó ki
- váltógomb le (én le szoktam venni, de nem biztos, hogy muszáj)
- váltóborító fel (ez alatt lehet, hogy a digit klímásnál van a csavar vagy esetleg több csavar!) - így tudnám elképzelni
- kipattintani szépen vigyázva
- kiemelni, csatikat szétszedni
- örülni :)

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re:Audio kérdések
« Válasz #1992 Dátum: 2016.04.20 19:41:06 »
Valtokorul kikapod a bor takarot, elforditod, alanyulsz kipattan a muanyag ket csavar tartja a konzolt.
Majd konzolt magd fel huzod alulrol, ekkor hamutarto lampajat kiszeded, es vegul kijon a konzul, csatik le, majd ot csavar fogja a radiot es azt kicsavarod es kozben imadkozol h ne essen semmi be a konzolba ...
Konrád

Benii

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Audio kérdések
« Válasz #1993 Dátum: 2016.04.21 08:02:28 »
Sikerült kínok és anyázások közepette kiszedni, tényleg csak pattingatni kellett. Azt hittem van valami trükkje a manuálishoz képest :D
Köszönöm a segítségeket :)

p2pp2p

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Re:Audio kérdések
« Válasz #1994 Dátum: 2016.04.22 12:50:25 »
Használ vki Yatour illesztőt mp3 lejátszás miatt?
Ha igen mi a tapasztat vele?