Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1015337 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #840 Dátum: 2006.04.12 23:22:04 »
Én kibékülnék egy V8-as dízel E osztállyal is :nagymosoly:
Gabe 254.

ptomi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
D-4D
« Válasz #841 Dátum: 2006.04.13 07:04:28 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Én kibékülnék egy V8-as dízel E osztállyal is :nagymosoly:


Nekem inkább: szaladgálni egy lexus, mellé egy Landcruiser a motorcsónaknak, hétvégére parádéskocsinak meg egy Bentley...:)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
D-4D
« Válasz #842 Dátum: 2006.04.13 13:04:45 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Idézetet írta: "Palaczk"
És tegyük hozzá , hogy (a hasonlat főleg Norbi1974-nek szól :)...) ezek az autók úgy viszonyulnak a legtöbb általa felsorolthoz , mint egy F-22 Raptor egy Messerschmitt Bf-109-eshez ;) ... "kissé" bonyolultabbak . Persze ez nem mentség , mert bonyolult egy nagy Lexus is , és mégsem romlik el  :hmm: ... de azért valahol mégiscsak meg kell becsülni azt a rengeteg innovációt is , ami ezekben az új nagy német autókban van , és ami végső soron mégiscsak a mi javunkat szolgálja . Már persze , amikor működik  :kacsint: ... szóval azért még van min dolgozniuk , és akkor finoman fogalmaztam .

Ok! Már elismertem a túlzásom. :rolleyes: A két gép pedig a saját koruk királyai. Egyik repnapon még minket (katonákat) is alig engedtek a Raptor mögé. Hogy mi lehet olyan "titokzatos" a hajtóműben?  :hmm: Mármint amit szabad szemmel is lehet látni.

Ami pedig a Mercit illeti, nem igazán szeretem, de egy S600 AMG, vagy egy BRABUS által tunningolt gépet nem löknék ki a garázsból. :kacsint: Persze ha egyáltalán beférne. :nagymosoly: Ha nem, akkor vennék nagyobbat.  :vag2:


Az OFF/Egyéb autók topikban válaszolok , mert ki fognak bennünket végezni a topik szétoffolásáért , ráadásul joggal  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

ManUU

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
D-4D
« Válasz #843 Dátum: 2006.04.20 17:03:09 »
most foglalózták le a régi kocsimat, megnyílt az út a corolla előtt.
van valakinek ötlete, hogy hova érdemes elvinni átnézetni?

köszi,
ManUU

begyula

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: D-4D
« Válasz #844 Dátum: 2006.04.20 17:37:26 »
Nekem van, de még csak egy hetes, nagyon nem tudok véleményt formálni. Igazán nagyon tetszik, 1800 felett kezd húzni, addig lustácska. De ha elkezd húzni, nincs megállás:)
140-ig mentem vele egyel?re, még kíméltem:)
Ha lesz több tapasztalat, modani fogom...:)
yula

gonyez

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
D-4D
« Válasz #845 Dátum: 2006.04.21 07:51:37 »
Sziasztok

Nagyjabol 2 honap varakozas utan a mult heten atvettem az uj corollamat (1.4 D4D, Luna), eddig sajat tapasztalat hianyaban csak olvastalak benneteket. Az elso 1000 km tapasztalatai kedvezoek, azt hiszem megtartom.  :kacsint:

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #846 Dátum: 2006.04.22 19:35:29 »
Idézetet írta: "gonyez"
Sziasztok

Nagyjabol 2 honap varakozas utan a mult heten atvettem az uj corollamat (1.4 D4D, Luna)...


Ne is emlitsd, en is varok mar marcius kozepe ota egy ilyenre :)... nagyon be sem nezek ide sem inkabb, mert mar a falat vakarom lassan... meg 28nap hatra van  :sir:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
D-4D
« Válasz #847 Dátum: 2006.04.22 21:33:46 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "gonyez"
Sziasztok

Nagyjabol 2 honap varakozas utan a mult heten atvettem az uj corollamat (1.4 D4D, Luna)...


Ne is emlitsd, en is varok mar marcius kozepe ota egy ilyenre :)... nagyon be sem nezek ide sem inkabb, mert mar a falat vakarom lassan... meg 28nap hatra van  :sir:


Vígasztaljon a tudat Benneteket, hogy a dízel Versora 3 hónap a várakozás, legalábbis amikor én és egy másik fórumtag február közepén-végén megrendeltük, május végi átadással vállalták. :turelmetlen:
Szeke is említette, hogy a pl. a Hiluxra jó fél évet kell várni. Sajnos a magyar piacra csak "csurran-cseppen" a Toyota szállításaiból. :crazy:
Fel a fejjel, elszalad az néhány nap... :kacsint:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #848 Dátum: 2006.04.23 22:24:10 »
Az a pár hónap várakozás sztem semmi pl egy Rolls-Royce 1-2 évéhez képest. Bár asszem aki ilyet rendel, annak áll már a garázsában egy-két különlegesség.
Persze én is tűkön ülök már. Még kb 5 hét!
Gabe 254.

ptomi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
D-4D
« Válasz #849 Dátum: 2006.04.23 23:24:47 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Az a pár hónap várakozás sztem semmi pl egy Rolls-Royce 1-2 évéhez képest. Bár asszem aki ilyet rendel, annak áll már a garázsában egy-két különlegesség.
Persze én is tűkön ülök már. Még kb 5 hét!


Az új Civicre is majd egy évet kell vármi. :vag2:

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #850 Dátum: 2006.04.23 23:51:31 »
Na jó, de azért az emberek mostanában megrohanták a szalonokat, hisz vatta új és baromi csinos. A corolla meg azért már mondhatni beállt. mondjuk ha ugyanannyi lenne a várakozási idő, akkor is Corolla. Nekem nagyon sprőd volt a Civic futóműve. (de ez már OFF, bocsi)
Gabe 254.

gonyez

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
D-4D
« Válasz #851 Dátum: 2006.04.24 09:29:32 »
Vigasztaljon benneteket a tudat, hogy erdemes varni, nagyon rendben van az auto!  :vag1:  Gondolom ez most megvigasztalt benneteket.  :pofa: Bocs, es elnezest.  :pofa:

Egyebkent erdekes dolog ez a varakozas, mert amig nem valasztottam ki a konkret tipust, csak nezelodtem, addig nem erdekelt, hogy mikor lesz meg. Szerzodes alairasa utan, mar nem olyan mokas a varakozas. 14-en vettem at, a heten benne lesz az elso 2000 km, ezutan bejaratottnak fogom tekinteni...

Egy erdekes dolgot talaltam az autoval kapcsolatban: luna szereltsegu, ami tobbek kozott konnyufem felniket jelent, teljes erteku acel potkerekkel. De: az acelkerekhez masfajta csavar kell, de azt persze nem kaptam. Ha valemelyikotoknek azonos konfigja van: nalatok mi a helyzet ezzel kapcsolatban?  :shock:

ptomi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
D-4D
« Válasz #852 Dátum: 2006.04.24 18:38:15 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Na jó, de azért az emberek mostanában megrohanták a szalonokat, hisz vatta új és baromi csinos. A corolla meg azért már mondhatni beállt. mondjuk ha ugyanannyi lenne a várakozási idõ, akkor is Corolla. Nekem nagyon sprõd volt a Civic futómûve. (de ez már OFF, bocsi)

Igazából nem is értem a Corollára miért kell annyit várni. Én tavaly év végén vettem az enyémet, akkor két hét alatt hozták...

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #853 Dátum: 2006.04.25 10:52:11 »
Idézetet írta: "ptomi"
Igazából nem is értem a Corollára miért kell annyit várni. Én tavaly év végén vettem az enyémet, akkor két hét alatt hozták...


Lett volna ilyen most is, terra, vvti, szurke... azt azonnal hozzavagjak a vevohoz... luna, mmt, esetleg mas szinben... 2honap... ha szerencsed van :)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #854 Dátum: 2006.04.25 12:40:14 »
Idézetet írta: "ptomi"
Igazából nem is értem a Corollára miért kell annyit várni. Én tavaly év végén vettem az enyémet, akkor két hét alatt hozták...

Ahogy Sniper is mondta: leginkább a lunákra, a dízelekre, és a különleges színekre kell várni.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D