Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1010238 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #975 Dátum: 2006.05.12 11:33:27 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Más, tök jó hír: ma hívtak, hogy megérkezett a járgány, lehet menni intézni a hitelt!  :nagymosoly:
Még egy hét kb, és új gép ?!?!


 :sir:  :sir:  :sir: ez nem éééér... csak nekem nem jott meg :(  :hipnozis:  :rolleyes:  :turelmetlen:  :elkeseredett:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #976 Dátum: 2006.05.12 12:03:34 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Miért, miért mindig ééééén? :sir:

Nekem is nyikorog kicsit a hátsó üléspad felõl a japán gyártású yarisom... Tudom, ez Téged nem vigasztal  :nagymosoly:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
D-4D
« Válasz #977 Dátum: 2006.05.12 12:31:26 »
Idézetet írta: "Szeke"

Mint ahogy az egy-másfél liter/1000km olajfogyasztás is "normális"-nak van írva, hasonló okokból  :kacsint:


Hmm...
Ennyit a ketutemu robogom nem eszik olajbol :)

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
D-4D
« Válasz #978 Dátum: 2006.05.12 12:51:13 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "Szeke"

Mint ahogy az egy-másfél liter/1000km olajfogyasztás is "normális"-nak van írva, hasonló okokból  :kacsint:


Hmm...
Ennyit a ketutemu robogom nem eszik olajbol :)


A Wartburgnak is elég volt a 40-es keverék, ami kb 2l/1000km olajfogyasztást jelentett, és kikiáltották, hogy mennyire környezetszennyezõ - akkor a 1,5l/1000km-es olajfogyású 4 ütemû mi?
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #979 Dátum: 2006.05.12 14:04:14 »
Idézetet írta: "Tamás69"
akkor a 1,5l/1000km-es olajfogyású 4 ütemû mi?

Komolyan ne vegyétek már, azért, mert benne van a könyvben  :pofa:

Másfél - két liter/15.000 km esetén már motorfelújítás meg blokkcsere van garanciában.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
D-4D
« Válasz #980 Dátum: 2006.05.12 15:54:51 »
Idézetet írta: "Szeke"

Másfél - két liter/15.000 km esetén már motorfelújítás meg blokkcsere van garanciában.


-Tolyotánál, de Opelnél ez teljesen átlagos!!!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
D-4D
« Válasz #981 Dátum: 2006.05.12 16:24:57 »
Idézetet írta: "Sniper"
csak nekem nem jott meg :(  :hipnozis:  :rolleyes:  :turelmetlen:  :elkeseredett:

Ha ezt egy csaj mondaná egy húzósabb hétvégi buli után, akkor lehetne izgulni  :kacsint:  :nagymosoly:  :rohog:  :rohog:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
D-4D
« Válasz #982 Dátum: 2006.05.12 16:32:10 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Szeke"

Másfél - két liter/15.000 km esetén már motorfelújítás meg blokkcsere van garanciában.


-Tolyotánál, de Opelnél ez teljesen átlagos!!!


Multkor mondta egy fiatos, hogy ha tankol, akkor meg fel liter olajat is tolteni kell bele. PEdig uj, garis auto, de a szerviz azt mondta ez meg belefer.

Kerdeztem is tole, hogy ketutemu motor van benne?

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #983 Dátum: 2006.05.12 19:25:11 »
Idézetet írta: "whis"
Idézetet írta: "Sniper"
csak nekem nem jott meg :(  :hipnozis:  :rolleyes:  :turelmetlen:  :elkeseredett:

Ha ezt egy csaj mondaná egy húzósabb hétvégi buli után, akkor lehetne izgulni  :kacsint:  :nagymosoly:  :rohog:  :rohog:


Ez jó volt! :nagymosoly:  :rohog:

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #984 Dátum: 2006.05.12 19:28:29 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Szeke"

Másfél - két liter/15.000 km esetén már motorfelújítás meg blokkcsere van garanciában.


-Tolyotánál, de Opelnél ez teljesen átlagos!!!


Ahogy mondod…
Nekem is van opeles ismerõsöm… Gasztma, 1.4ekotek, 10ezer km-1lityi olaj… És ez NORMÁLIS!!!! :mivan:  
Nagyon kemény… :shock:

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #985 Dátum: 2006.05.12 21:38:19 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "Szeke"

Másfél - két liter/15.000 km esetén már motorfelújítás meg blokkcsere van garanciában.


-Tolyotánál, de Opelnél ez teljesen átlagos!!!


Ahogy mondod…
Nekem is van opeles ismerõsöm… Gasztma, 1.4ekotek, 10ezer km-1lityi olaj… És ez NORMÁLIS!!!! :mivan:  
Nagyon kemény… :shock:


Nekem (még  :pofa: ) G Asztrám 1,6 16v , hát igen 5-6k km 2-3 deci olaj... :shock:
De a jövõ héten elviszik, eladtam, és márcsak ki kell várnom a totoyámat!  :nagymosoly:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #986 Dátum: 2006.05.12 22:54:56 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Kgabe"
Más, tök jó hír: ma hívtak, hogy megérkezett a járgány, lehet menni intézni a hitelt!  :nagymosoly:
Még egy hét kb, és új gép ?!?!


 :sir:  :sir:  :sir: ez nem éééér... csak nekem nem jott meg :(  :hipnozis:  :rolleyes:  :turelmetlen:  :elkeseredett:


Kedves Sniper! A tiéd milyen lesz? Most ugyanis elég sokat hoztak a kméti telepre, ha jól láttam jött 3 viharszürke, 2 fekete, meg talán mélykék is. Biztos nincs közte a tiéd is? Szerintem ne aggódj, az is itt lesz nemsokára! Nem hiszem, hogy sokat csúsznának a tervezetthez képest.
Egyébként elindították a hitelt, talán jövõ péntekre meglesz! (átvétellel, cakli-pakli) :)
Gabe 254.

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #987 Dátum: 2006.05.12 23:14:09 »
Szia!

Idézetet írta: "Kgabe"
Kedves Sniper! A tiéd milyen lesz? Most ugyanis elég sokat hoztak a kméti telepre, ha jól láttam jött 3 viharszürke, 2 fekete, meg talán mélykék is. Biztos nincs közte a tiéd is? Szerintem ne aggódj, az is itt lesz nemsokára! Nem hiszem, hogy sokat csúsznának a tervezetthez képest.


Platinaszurke, 5ajtos HB luna mmt... remelem koztuk van :) annyira azert meg nem estem panikba ;) csak altalaban semmi nem jon mostansag ossze, es mar fostam elore, hogy ezzel is szivas lesz... aztan pillanatra mar ezt lattam magamelott...

Idézet
Egyébként elindították a hitelt, talán jövõ péntekre meglesz! (átvétellel, cakli-pakli) :)


Ejha,  ezt honnan tudod? (szerk... ja ez a sajatod :D azt hittem mar hirtelen az enyemrol beszelsz :D)

Udv,
Gabor
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #988 Dátum: 2006.05.12 23:47:53 »
Idézetet írta: "Sniper"
Szia!

Idézetet írta: "Kgabe"
Kedves Sniper! A tiéd milyen lesz? Most ugyanis elég sokat hoztak a kméti telepre, ha jól láttam jött 3 viharszürke, 2 fekete, meg talán mélykék is. Biztos nincs közte a tiéd is? Szerintem ne aggódj, az is itt lesz nemsokára! Nem hiszem, hogy sokat csúsznának a tervezetthez képest.


Platinaszurke, 5ajtos HB luna mmt... remelem koztuk van :) annyira azert meg nem estem panikba ;) csak altalaban semmi nem jon mostansag ossze, es mar fostam elore, hogy ezzel is szivas lesz... aztan pillanatra mar ezt lattam magamelott...

Idézet
Egyébként elindították a hitelt, talán jövõ péntekre meglesz! (átvétellel, cakli-pakli) :)


Ejha,  ezt honnan tudod? (szerk... ja ez a sajatod :D azt hittem mar hirtelen az enyemrol beszelsz :D)

Udv,
Gabor



Ne aggódj, köztük van…
Csak még csinálják azt a „kis” horzsolást ami a trélerrõl való lepottyanás közben keletkezett… :twisted:  :nagymosoly:
Ne légy pesszimista! :nene:  Az rányomja mindenre a bélyegét, biztos hamarosan megjön…
Optimistának kell lenni és akkor legalább szívás közbe is jó képet vág az ember… :wink:

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #989 Dátum: 2006.05.13 00:06:06 »
Idézetet írta: "Peti500"
Optimistának kell lenni és akkor legalább szívás közbe is jó képet vág az ember… :wink:


Alapvetoen az vagyok ;) csak kicsit betett az elmult par honap... de nem offolok :D majdcsak kikalapaljak es ujrafenyezik az enyemet is  :kacag:  na de mikor?!  :turelmetlen:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)