Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1000566 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
D-4D
« Válasz #915 Dátum: 2006.05.08 19:06:15 »
Idézetet írta: "Steven"
Már az udvaron áll az autó (Corolla 1,4 D4D/MMT/Luna/platina szürke), mármint a kereskedésben, tehát leszállították.

Na, ez jó hír! Megvan az alagút vége!  :nagymosoly:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #916 Dátum: 2006.05.09 10:41:17 »
Idézetet írta: "Steven"
Üdv!

Már az udvaron áll az autó (Corolla 1,4 D4D/MMT/Luna/platina szürke), mármint a kereskedésben, tehát leszállították. (márc. 17-én rendeltem meg) Remélem nem fog túl sokáig tartani, amíg üzembehelyezik, mert már nem tudok sokáig várni:)!


Csontra ugyan ilyenre varok marcius 24. ota :) elvileg 18adikan vehetem at leghamarabb (20adikan erek csak ra), azt mondtak addigra lesz meg az uzembehelyezes, de elotte meg szolnak hitelintezes meg egyebek ugyben... eddig meg nem szoltak... remelem nincs ***... (es meg megnezni sem tudom, hogy vajh megerkezett-e a kereskedesbe, mert kecskemeten van a kereskedes, tolem 120kilometerre :elkeseredett: )
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #917 Dátum: 2006.05.09 17:00:09 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Üdv!

Már az udvaron áll az autó (Corolla 1,4 D4D/MMT/Luna/platina szürke), mármint a kereskedésben, tehát leszállították. (márc. 17-én rendeltem meg) Remélem nem fog túl sokáig tartani, amíg üzembehelyezik, mert már nem tudok sokáig várni:)!


Csontra ugyan ilyenre varok marcius 24. ota :) elvileg 18adikan vehetem at leghamarabb (20adikan erek csak ra), azt mondtak addigra lesz meg az uzembehelyezes, de elotte meg szolnak hitelintezes meg egyebek ugyben... eddig meg nem szoltak... remelem nincs ***... (es meg megnezni sem tudom, hogy vajh megerkezett-e a kereskedesbe, mert kecskemeten van a kereskedes, tolem 120kilometerre :elkeseredett: )


Hi!
Most jöttem a kereskedésbõl és én már láttam az autómat, viszont csak jövõhét csütörtök, vagy péntek lesz az átadás, de ezt a kicsit már csak kibírom valahogy kuplungolással:)
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #918 Dátum: 2006.05.09 17:03:49 »
Sniper Kecskeméten mennyiért mérik ezt a toyotát?
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #919 Dátum: 2006.05.09 18:56:53 »
Sziasztok!

Holnap megyel leelõlegezni egy D4-D HB 5 ajtós Luna-t gránitszürke színbe, asszem jó nap lesz.  :nagymosoly:
Sajnos Jun. 20-25 körül igérik, nehéz lesz kibírni.  :turelmetlen:

11 év különbözõ Opelok hajtása után /teljes elégedettségel  :nana: / kiváncsian, de bízakodóan tekintek a jövõ felé.

Üdv!
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #920 Dátum: 2006.05.09 19:19:38 »
Idézetet írta: "Steven"
Sniper Kecskeméten mennyiért mérik ezt a toyotát?


4,3ert hozom majd el... elhangzottakon kivul meg riaszto lesz benne, ami extra keres volt + aprosagok (1garnitura gumi es 1 garnitura szovet szonyeg is... stb)

Te mennyiert hozod?
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #921 Dátum: 2006.05.09 21:13:09 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Sniper Kecskeméten mennyiért mérik ezt a toyotát?


4,3ert hozom majd el... elhangzottakon kivul meg riaszto lesz benne, ami extra keres volt + aprosagok (1garnitura gumi es 1 garnitura szovet szonyeg is... stb)

Te mennyiert hozod?



Szintén 4,3 de semmi extra, viszont csak a szomszédba kell mennem érte:)
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Laca

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
D-4D
« Válasz #922 Dátum: 2006.05.09 21:17:56 »
Idézetet írta: "Steven"
Szintén 4,3 de semmi extra, viszont csak a szomszédba kell mennem érte:)

Az igen!!!
Az enyém ugyan nem MMT-s, de riasztó, tolatóradar, sárfogógumik, 2 magas sugárzó és egy gyári TTE hátsószárny: 4,4. :hmm:
2006 Corolla HB 1.4 D4D Luna

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
D-4D
« Válasz #923 Dátum: 2006.05.09 23:54:22 »
Idézetet írta: "PParker"
Sziasztok!

Holnap megyel leelõlegezni egy D4-D HB 5 ajtós Luna-t gránitszürke színbe, asszem jó nap lesz.  :nagymosoly:
Sajnos Jun. 20-25 körül igérik, nehéz lesz kibírni.  :turelmetlen:

11 év különbözõ Opelok hajtása után /teljes elégedettségel  :nana: / kiváncsian, de bízakodóan tekintek a jövõ felé.

Üdv!


Én is 3 opelt koptattam el elõtte, nem bántam meg a váltást! :D
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #924 Dátum: 2006.05.10 08:43:42 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "PParker"
Sziasztok!

Holnap megyel leelõlegezni egy D4-D HB 5 ajtós Luna-t gránitszürke színbe, asszem jó nap lesz.  :nagymosoly:
Sajnos Jun. 20-25 körül igérik, nehéz lesz kibírni.  :turelmetlen:

11 év különbözõ Opelok hajtása után /teljes elégedettségel  :nana: / kiváncsian, de bízakodóan tekintek a jövõ felé.

Üdv!


Én is 3 opelt koptattam el elõtte, nem bántam meg a váltást! :D


Remélem mi is jó bartok leszünk. Teljesen meggyözött, mind tartamilag (technika), mind formailag. Viszont mit lehet tenni, hogy a mûszeregységek egyforma színüek legyen. Szép a müszerfal kék szine, a zöld is középen, de együtt furcsa, vagy ez, vagy az. Gondolom a középkonzolét könnyebb lehet, ha lehet, a kékszínhez igazítani. (pölö izzócsere?) Vagy rosszul gondolom?

thx, üdv!
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
D-4D
« Válasz #925 Dátum: 2006.05.10 08:53:06 »
Idézetet írta: "PParker"


Remélem mi is jó bartok leszünk. Teljesen meggyözött, mind tartamilag (technika), mind formailag. Viszont mit lehet tenni, hogy a mûszeregységek egyforma színüek legyen. Szép a müszerfal kék szine, a zöld is középen, de együtt furcsa, vagy ez, vagy az. Gondolom a középkonzolét könnyebb lehet, ha lehet, a kékszínhez igazítani. (pölö izzócsere?) Vagy rosszul gondolom?

thx, üdv!



A középkonzolban 2db fehér izzó van, kék sapkával javítható a tekerõk körüli szín, de ez alig ér valamit, mert a kijelzõ háttérvilágítása zöld LED-el van megoldva (viszont az kikapcsolható, ha zavar!)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #926 Dátum: 2006.05.10 09:05:50 »
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Tamás69"
Idézetet írta: "PParker"
Sziasztok!

Holnap megyel leelõlegezni egy D4-D HB 5 ajtós Luna-t gránitszürke színbe, asszem jó nap lesz.  :nagymosoly:
Sajnos Jun. 20-25 körül igérik, nehéz lesz kibírni.  :turelmetlen:

11 év különbözõ Opelok hajtása után /teljes elégedettségel  :nana: / kiváncsian, de bízakodóan tekintek a jövõ felé.

Üdv!


Én is 3 opelt koptattam el elõtte, nem bántam meg a váltást! :D


Remélem mi is jó bartok leszünk. Teljesen meggyözött, mind tartamilag (technika), mind formailag. Viszont mit lehet tenni, hogy a mûszeregységek egyforma színüek legyen. Szép a müszerfal kék szine, a zöld is középen, de együtt furcsa, vagy ez, vagy az. Gondolom a középkonzolét könnyebb lehet, ha lehet, a kékszínhez igazítani. (pölö izzócsere?) Vagy rosszul gondolom?

thx, üdv!


Én nem is tudtam, hogy 4es-teknógófos-kék mûszerfalvilágítás létezik gyárilag… :elpirul:  
Mondjuk egyszer láttam egy Corollánál, de azt hittem házilag lett átszerkesztve a dolog…
Én a zölddel teljesen kivagyok békülve, nagyon halkan jegyzem meg, mert sokaknak olyan van  :kikap: még a fehér mûszerfalas is erõs nekem (ismerõsömé olyan, az egész arca világít mikor este kiáll a garázsból…)
Amúgy az autómotor szerint is a zöld mûszerfal vili a legmegnyugtatóbb a szemnek…  :nagymosoly:

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
D-4D
« Válasz #927 Dátum: 2006.05.10 09:08:37 »
Idézetet írta: "Steven"
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Sniper Kecskeméten mennyiért mérik ezt a toyotát?


4,3ert hozom majd el... elhangzottakon kivul meg riaszto lesz benne, ami extra keres volt + aprosagok (1garnitura gumi es 1 garnitura szovet szonyeg is... stb)

Te mennyiert hozod?



Szintén 4,3 de semmi extra, viszont csak a szomszédba kell mennem érte:)

Én kereken 4M-be kaptam volna meg a D4D Luna-t (persze MMT és riasztó nélkül) apróságokkal (téli-nyári szõnyeg...). :kacsint: Ja és a munkatársamnak 4,38M-ra alkudtuk le (közösen) a Corolla Wagon D4D SOL-ját. Az apróságok listába a következõk fértek még bele: téli-nyári szõnyeg, csomagtér tálca, hátsó lökös színtelen fóliázása. :nagymosoly:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #928 Dátum: 2006.05.10 10:11:37 »
Idézetet írta: "Steven"
Szintén 4,3 de semmi extra, viszont csak a szomszédba kell mennem érte:)


Alkudtam bele egykis plussz uzemanyagot is :D legalabb kicsit szokom az automatat azalatt a 120kilometer alatt mig felerek ;)

Kerdes: Szoltak mar neked, hogy menj be papirokat intezni? Nekem azt mondtak, hogy atvetel elott egy 10nappal majd be kell mennem, hitelt biztositasokat etc etc intezgetni... de meg nem szolt senki :(
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #929 Dátum: 2006.05.10 13:51:59 »
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "Steven"
Szintén 4,3 de semmi extra, viszont csak a szomszédba kell mennem érte:)


Alkudtam bele egykis plussz uzemanyagot is :D legalabb kicsit szokom az automatat azalatt a 120kilometer alatt mig felerek ;)

Kerdes: Szoltak mar neked, hogy menj be papirokat intezni? Nekem azt mondtak, hogy atvetel elott egy 10nappal majd be kell mennem, hitelt biztositasokat etc etc intezgetni... de meg nem szolt senki :(



Én 4.23-ért kapom (5 ajtós HB Luna D4-D+metál) cakk-pakk minden illetékkel (szönyeg+teletank+kötelezõtartozékok. 115k még 2 csipogó+riasztó+Bluetooth kihang (sony HCB-300)+munkadíj így lesz:~4,345.
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!