Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1051647 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
D-4D
« Válasz #1155 Dátum: 2006.06.20 20:38:02 »
Csa Szeke! Nos ha esetleg megtudnad mondani hogy mennyibe kerül E12 corollara ez az első spoiler AM 28840, és a D4D tuningbox AM 26354 akkor az nagy segitség lenne. köszi

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #1156 Dátum: 2006.06.21 08:46:52 »
Idézetet írta: "Gangs"
mennyibe kerül E12 corollara ez az első spoiler AM 28840, és a D4D tuningbox AM 26354 akkor az nagy segitség lenne. köszi

A Tied már faceliftes, egyik sem jó ezek közül a Te kocsidra. A spoiler csak facelift előttihez jó, a tuningbox pedig 2 literes 90 lovas d4dhez.

Egyébként sajnos nem tudom mindig megnézni ezeknek az árát, mert nem minden van benne a mi programunkban, nem minden kapható idehaza.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
D-4D
« Válasz #1157 Dátum: 2006.06.21 08:54:11 »
2005 os a corollam. Ilyen első spoilert pedig mar lattam faceliftes corollan. azért kösz

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #1158 Dátum: 2006.06.21 09:05:26 »
Idézetet írta: "Gangs"
2005 os a corollam. Ilyen első spoilert pedig mar lattam faceliftes corollan. azért kösz

Sajnos nincs mit.
Van egy "sportos" első szoknya a tartozékkínálatban amúgy, 60.200+áfáért. Más sajnos nincs.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Gangs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
D-4D
« Válasz #1159 Dátum: 2006.06.21 10:00:34 »
ecsém nehéz dolgok ezek, de azért kösz még1x!

attila23

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 224
D-4D
« Válasz #1160 Dátum: 2006.06.21 12:31:23 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Gangs"
2005 os a corollam. Ilyen első spoilert pedig mar lattam faceliftes corollan. azért kösz

Sajnos nincs mit.
Van egy "sportos" első szoknya a tartozékkínálatban amúgy, 60.200+áfáért. Más sajnos nincs.


Mit jelent az, hogy sportos ? Alacsonyabban van mint a normál? Most kell vennem új lökhárítót, ez helyettesítheti a régit vagy kell még hozzá vmit vásárolni?

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #1161 Dátum: 2006.06.21 14:41:57 »
Idézetet írta: "attila23"
Mit jelent az, hogy sportos ? Alacsonyabban van mint a normál? Most kell vennem új lökhárítót, ez helyettesítheti a régit vagy kell még hozzá vmit vásárolni?

Ez a fantázianeve. Van "sportos" és "elegáns" első szoknya.
Ezt a lökhárító aljára kell illeszteni, és így ad egyedi kinézetet az autónak. Tehát kell hozzá a gyári lökhárító.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
D-4D
« Válasz #1162 Dátum: 2006.06.21 15:26:48 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "attila23"
Mit jelent az, hogy sportos ? Alacsonyabban van mint a normál? Most kell vennem új lökhárítót, ez helyettesítheti a régit vagy kell még hozzá vmit vásárolni?

Ez a fantázianeve. Van "sportos" és "elegáns" elsõ szoknya.
Ezt a lökhárító aljára kell illeszteni, és így ad egyedi kinézetet az autónak. Tehát kell hozzá a gyári lökhárító.


Itt megnézheted, hogy hogy mutat.
 :kacsint:

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #1163 Dátum: 2006.06.21 23:38:42 »
Sziasztok!

Lassan honap vege van, elvileg mostanra igertek a jarganyt... ugye mar igy is egy honapot kesik az eredeti tervezethez kepes, de meg mindig semmi hir :kormom: Nincs esetleg megint valaki, aki kémkedne egyet kecskemeten? :) Hatha mar megjottek csak meg nem szoltak...  :turelmetlen:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

attila23

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 224
D-4D
« Válasz #1164 Dátum: 2006.06.22 01:48:06 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "attila23"
Mit jelent az, hogy sportos ? Alacsonyabban van mint a normál? Most kell vennem új lökhárítót, ez helyettesítheti a régit vagy kell még hozzá vmit vásárolni?

Ez a fantázianeve. Van "sportos" és "elegáns" elsõ szoknya.
Ezt a lökhárító aljára kell illeszteni, és így ad egyedi kinézetet az autónak. Tehát kell hozzá a gyári lökhárító.


Itt megnézheted, hogy hogy mutat.
 :kacsint:


Köszi. Szóval ez egy újabb kütyü, amit parkoláskor le lehet törni a kocsiról...  :hmm:  Inkább kihagyom...

topeti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
D-4D
« Válasz #1165 Dátum: 2006.06.22 04:24:27 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "Kgabe"
A tömegtől különbözni...Tegnap leparkoltunk Szegeden a Széchenyi téren. Mikor mentünk vissza látjuk, hogy 3 autón belül még két pont olyan parkolt mellénk, mint a miénk...


En meg soha nem lattam pont olyan autot mint az enyem!
Bordo wagon, tetosin, kodlampak, moura kfem kerekek. Egyebkent a bordo wagon barmilyen kombinaciot is talan a ket kezemen meg tudnam szamolni.

Hát piros E11 Sedannal sem találkoztam addig, míg olyanom volt (3 év). Azóta se...

OFF
És nem véletlenül egy magas, bajszos miskolci orvos vette meg azt az ótót?
I betűvel kezdődik a rendszáma van, nem emlékszek a rendszámra sajna :D
ON
A kereskedőket kérdezném.....
Melyik színből fogy a legkegvesebb? Erről van statisztikátok?
dv, Péter

topeti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
D-4D
« Válasz #1166 Dátum: 2006.06.22 04:38:15 »
Idézetet írta: "Sniper"
Ez de jol hangzik... hatha meg egy honapot csuszik a kocsim  :evil:

Szia!

Mesélj, mi van az ótóval ? Vannak hírek ?
dv, Péter

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1167 Dátum: 2006.06.22 07:23:42 »
Idézetet írta: "Sniper"
Sziasztok!

Lassan honap vege van, elvileg mostanra igertek a jarganyt... ugye mar igy is egy honapot kesik az eredeti tervezethez kepes, de meg mindig semmi hir :kormom: Nincs esetleg megint valaki, aki kémkedne egyet kecskemeten? :) Hatha mar megjottek csak meg nem szoltak...  :turelmetlen:


Ahhoz képest, hogy egy időben vettük volna át az autót, az enyémben már van lassan 5000 km :kacag:
Ja és ma van az egy hónapos szülinapja :kacag:
Csak jobban jártál volna ha Pesten veszed!
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #1168 Dátum: 2006.06.22 10:28:57 »
Idézetet írta: "attila23"

Köszi. Szóval ez egy újabb kütyü, amit parkoláskor le lehet törni a kocsiról...  :hmm:  Inkább kihagyom...


Teljesen egyetértek!
A Corolla eleje  így is nagyon lent van, és mivel fix az első koptató, így könnyen törik, szakad... :?  
A Yaris legalább nyüstölhető ilyen téren, az alsó koptató sokat kibír, ellenben a Corollánál: :|  egyszer akadtam fel egy garázskijáróba, csúnyán összekaszabolta a koptatót, gyakorlatilag egy darabot levájt belőle...
Az a fényezett mélyebbre húzott szoknya nem sokat bírna... sztem... :?

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #1169 Dátum: 2006.06.22 11:40:49 »
Idézetet írta: "Steven"
Csak jobban jártál volna ha Pesten veszed!


Itt nem azzal volt a gond, hogy hol rendeltem, hanem azzal, hogy mikor... az elosztokozpot ugyan az egesz magyarorszagra... en nagyon marcius vegen rendeltem, egyszeruen tul sokat rendeltek abban a honapban, es mivel a vegen voltam a sorban az enyem nem fert bele a szallitasba...  :turelmetlen:  ennyi... Ami vigasztal, hogy a forint most meg az egy honappal ezelotti szintnel is joval gyengebb (akkor 265volt  az euro, most meg 270felett van... ergo meg kevesebb valutat kell felvennem :P)

Csak jonne mar  :hipnozis:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)