Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1014758 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #1020 Dátum: 2006.05.19 11:01:29 »
Idézetet írta: "Steven"
Állítólag leállt az okmányirodában a rendszer és nem tudják ma átadni az autót. Hát a jó édes anyucikájukat. :sir:


Hehe… Jó duma,  :arrow: egyenes emberek… :|

Amúgy nem az a dühítõ, hogy hazudoznak, hanem az hogy full hülyének nézik az embert… :roll:  

Ui.: Nemtom mondták e már: de feltétlen vigyél magaddal rétegvastagság-mérõt, meg nem árt egy (külsõs) szakértõ szempár se, mert ilyenkor a boldog tulaj hajlamos „fátyolos” szemmel átsiklani egy-egy hiba fölött… :kacsint:
Egy újautó-átvételnél ugyanúgy figyelni kell „néhány” dologra… :figyellek:  :nana:

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #1021 Dátum: 2006.05.19 11:12:00 »
Idézetet írta: "PParker"
Bár közrejátszott, hogy pont az a szín, amít válosztottunk (gránitszürke) jön meg addigra, ha platina lett volna július, ha fekete augusztus vége lett volna.  :shock:  :mivan:

A leendõ autónkat már áprilisban legyártották, most utazik.  :kormom:  :turelmetlen:


Nekem platina elvileg :) de en mar nem lepodnek meg azon sem ha veletlen a kovetkezo szallitmannyal hogy-hogynem megsem olyan szinu sikeredne  :rohog:  :kacag:  :sir:  (es ezzel nem feltetlen a Toyota markat akarom lehuzni, csak kb ez tukrozi a mostani formam... lassan lassan meg orulok is neki, hogy csuszik egy honapot, amilyen szeriam van lehet lezuztam volna elso nap :) hatha addigra elmulik a pech sorozat :) )
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #1022 Dátum: 2006.05.20 08:05:32 »
Tegnap reggel óta nálunk van a kicsike. 1.4D4D Luna, viharszürke. Nagyon kellemes kis jószág. A hazaúton nem gyõztem vigyorogni. Remélem állandósul a vigyor! tetszik, hogy 100-110 körül klímával mutat 4.2-4.5 liter közötti fogyasztást :) Csendes, masszív, egyértelmû, könnyen vezethetõ (bár a kuplung egy kicsit kemény)és jól is megy, bár 120 és 3000 rpm felett még nem jártunk természetesen.
Gabe 254.

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #1023 Dátum: 2006.05.20 09:02:23 »
Gratula hozza! :) Hasznald joooooo sokaig egeszseggel! ;) ... en meg irigykedem tovabb :)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #1024 Dátum: 2006.05.20 12:53:05 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Tegnap reggel óta nálunk van a kicsike. 1.4D4D Luna, viharszürke. Nagyon kellemes kis jószág. A hazaúton nem gyõztem vigyorogni. Remélem állandósul a vigyor! tetszik, hogy 100-110 körül klímával mutat 4.2-4.5 liter közötti fogyasztást :) Csendes, masszív, egyértelmû, könnyen vezethetõ (bár a kuplung egy kicsit kemény)és jól is megy, bár 120 és 3000 rpm felett még nem jártunk természetesen.



Gratula! Sok kellemes km-t!  :vezetes:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #1025 Dátum: 2006.05.20 16:30:58 »
Köszi, köszi, köszi! Biztos meglesz.
Gabe 254.

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1026 Dátum: 2006.05.22 08:21:11 »
A központi zár záráskor felhúzza az ablakokat? Ha nem akkor hol beszereltetni ezt a kütyût és mennyiért?
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
D-4D
« Válasz #1027 Dátum: 2006.05.22 09:42:37 »
Idézetet írta: "Steven"
A központi zár záráskor felhúzza az ablakokat? Ha nem akkor hol beszereltetni ezt a kütyût és mennyiért?


Az ablakfelhúzást a riasztó végzi, egy külön modul segítségével. Ezt ott lehet belerakatni, ahol a riasztót is beletették. (Már ha a riasztó rávehetõ erre a funkcióra, de manapság azért ez már nem nagy extra.)
Az ára 8-10 ezer HUF körül van.

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
D-4D
« Válasz #1028 Dátum: 2006.05.22 14:33:06 »
Ha esetleg nincs riaszto, akkor is meg lehet csinalni. Van kulon ilyen modul is.

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1029 Dátum: 2006.05.22 22:23:24 »
Na végre meg van a gyönyörûség, ma megleptek és szóltak, hogy átvehetem az autót. Kicsit furcsa még az mmt, de csak indulásnál, mikor bal lábbal nyomom véletlenül a féket és elfelejtem rendesen felengedni, az istenért sem akar elindulni :kacag: Egyébként nagyon jó, csendes, kicsit bólogat váltáskor, fõleg 2-be és 3-ba,de lábbal lehet finomítani a váltásokat. 3-ból 4-be és 5-be pedig már magától is finoman vált. Hát nem lehet egy napon említeni az ignis dieselével. Olyan, mintha egy traktórból ültem volna át, pedig hát abban sincs rossz motor. De ez olyan csendes és olyan finoman indul, hogy egy benzinesnek is becsületére válna. Na nekilátok elolvasni a könyvecskét, hátha tanulok valamit. :kacag: Hogy eddig miért nem ilyet vettem?! :kacag:
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1030 Dátum: 2006.05.22 22:25:16 »
Ja egyébként már eldöntöttem, hogy risztót veszek és akkor megoldott az ablak felhúzása. Hol érdemes és milyen riasztót venni elfogadható áron?
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #1031 Dátum: 2006.05.22 22:33:27 »
Gratula! Ugye milyen jó a friss autó illata?! A dízel finomsága (bemelegedve) nekem is nagyon bejön. Hát még a bejáratós idõ alatti fogyasztása! Ma mentem 400km-t volt benne nem sietõs pálya, közepes országút, pici hegy, sietõs országút és 4.9 mutat a bc átlagra. kb 620km-t mentem eddig teletank óta és még fél jelzés fölött van a mutató :D
Én átvétel elõtt kértem bele ablakemelõs risztót. Nagyon kényelmes.  8)  80 ropi volt az ára, ez kicsit kényelmetlenebb :(
Gabe 254.

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1032 Dátum: 2006.05.22 23:07:39 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Gratula! Ugye milyen jó a friss autó illata?! A dízel finomsága (bemelegedve) nekem is nagyon bejön. Hát még a bejáratós idõ alatti fogyasztása! Ma mentem 400km-t volt benne nem sietõs pálya, közepes országút, pici hegy, sietõs országút és 4.9 mutat a bc átlagra. kb 620km-t mentem eddig teletank óta és még fél jelzés fölött van a mutató :D
Én átvétel elõtt kértem bele ablakemelõs risztót. Nagyon kényelmes.  8)  80 ropi volt az ára, ez kicsit kényelmetlenebb :(


Az illata még kívülrõl is érzõdik csukott ajtónál :kacag:
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

topeti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
D-4D
« Válasz #1033 Dátum: 2006.05.23 01:27:16 »
Idézetet írta: "Steven"
Ja egyébként már eldöntöttem, hogy riasztót veszek és akkor megoldott az ablak felhúzása. Hol érdemes és milyen riasztót venni elfogadható áron?

Idézetet írta: "Kgabe"
Gratula! Ugye milyen jó a friss autó illata?! A dízel finomsága (bemelegedve) nekem is nagyon bejön. Hát még a bejáratós idõ alatti fogyasztása! Ma mentem 400km-t volt benne nem sietõs pálya, közepes országút, pici hegy, sietõs országút és 4.9 mutat a bc átlagra. kb 620km-t mentem eddig teletank óta és még fél jelzés fölött van a mutató :D
Én átvétel elõtt kértem bele ablakemelõs risztót. Nagyon kényelmes.  8)  80 ropi volt az ára, ez kicsit kényelmetlenebb :(

OFF
És belegondoltatok, hogy te lehetsz az elsõ, aki belefingik a vezetõülésbe?! Már ezért a feelingért megéri új autót venni, nem?  :rohog:
ON
Keresek képeket a Sedán hátsó fertályától, milyen a tér, a hátsó üléseket ha ledöntöm mekkora a "rakodótér" magassága,
a száj nyílás alakját is szeretném megnézni, valamint a méretét se ártana tudni...
Nézegettem a "Minden ami a Corollával kapcsolatos" fórumot de ilyen képet nem találtam :( No meg ki gyõzi átnézni azt a 333 oldalt? Segítsetek, pls :)
dv, Péter

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #1034 Dátum: 2006.05.23 01:31:34 »
Jó látni (olvasni) ezt a sok, boldog új-autó tulajt… :nagymosoly:
Gratula! Soksoksok boldog km-eket… Had szóljon az a dízel… :vezetes:  :10:  :toy: