Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1014454 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1005 Dátum: 2006.05.15 18:04:11 »
Idézetet írta: "Sniper"
Most szolt a srac kecskemetrol, hogy varhatoan 1honapot csuszik :(  :sir:  es sajna nem tudja miert (csak, hogy a kovetkezo magyarorszagi szallitasba fer bele azt mondtak a kozpontban)... ez az en formam... most meg ulhetek azon a tukon eleg sokat  :turelmetlen:  :turelmetlen:  :turelmetlen:

Akkor ezek szerint én csak jobban jártam a pesti kereskedéssel:) Én már pénteken hajtom az autót, de azért Veled érzek, majd megírom milyen:)
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #1006 Dátum: 2006.05.15 18:21:18 »
Idézetet írta: "szilu"
köszönöm, bár korábban többen írták, hogy lámpánál is ki kell venni, ezért kérdeztem, de így rendben van.

Ha elõreláthatóan nem gyorsan fogsz továbbhaladni a lámpánál, akkor érdemes kivenni üresbe.
Mondjuk ha rendszeresen fél-1 percet állsz, akkor érdemes.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #1007 Dátum: 2006.05.15 21:24:18 »
Idézetet írta: "Steven"
Akkor ezek szerint én csak jobban jártam a pesti kereskedéssel:) Én már pénteken hajtom az autót, de azért Veled érzek, majd megírom milyen:)


Koszi... kedves toled :D

Mellesleg az indok elvileg az, hogy nem fert bele a mostani szallitasba... rakerdeztem, serult autot elvileg at sem vesznek, bar nyilvan ha errol lenne szo, azt sem mondanak meg... azert furcsalom ezt a "nem fert bele a mostani szallitasba" indokot, mert egy jol mukodo vilagszinvonalat produkalo markanal ennel sokkal jobban KELL hogy megoldva legyen a rendeles es a szallitas osszehangolasa (ergo mar latni kellett volna rendeleskor, hogy ez bizony mar lecsuszott, nem fog beleferni a kovetkezo fuvarba)... sokkal elkepzelhetobbnek tartom azt,  hogy valami tuzhoz kozel ulo emberkenek pont ilyen kellett,  majd en meg varok cimszoval valahol a kozpontban eltranszferaltak oda... de mindegy akkora nagy balhe azert nincs, nem terveztem semmi konkretat az autoval a kovetkezo honapig, megleszek nelkule... kicsit meg csiszolok az aron legalabb egykis kompenzaciora hivatkozva... bar nem nagyon :) mert tudom ez a kereskedo hasznabol megy le, es igazabol nem akarom en sem bantani sem "megvagni", hiszen jo esellyel rajta aztan egyaltalan nem mulik a dolog...

szerk: ja es azt sajnalom, hogy a forint is kicsit erosebb lesz megintcsak 1honap mulva :(
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #1008 Dátum: 2006.05.15 22:22:05 »
Akkor nem a tiédet láttam :( Sajnálom, bár ez elég gáz magyarázat. Errõl a sérülés dolgoról: nekem is azt mondták, hogy ha sérül az autó, akkor hívják a leendõ tulajt, hogy kell-e így is az autó egy esetleges árkompenzációval, vagy hozzanak újat? Hát jó, hogy nem kell ezen dilemmázni!
Gabe 254.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
D-4D
« Válasz #1009 Dátum: 2006.05.15 22:25:14 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Valamelyik nap egyik ismerõsöm OFF VW Passat 1,9 PDTDI ON versenyzett egy 1,8T versenytársával. A diesel 165LE-re van csippelve, a benzin 180LE-re (ez +15LE, közöttünk pedig ugye csak 7LE van). Az elején elment a diesel, de mire elfogyott a 2 a benzinesben, már mellette volt a dieselnek, utána pedig "füst" :arrow: benzines elment. Tudom, ez nem ugyan az, de nekem tetszett! :nagymosoly: Bevallom én is azt hittem a diesel lesz a nyerõ. :kacsint:

Itt azért az is számít, hogy a benzinesben is van egy turbó, ami teljesen már megvilágítást ad a dolognak  :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #1010 Dátum: 2006.05.16 00:21:50 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Kíváncsi leszek az élettartalmukra… :hmm:  :|

A Toyotákról tudok nyilatkozni: nem rosszabb, mint a régi dízeleké... (pedig találkoztunk már százezreket futott d4dkkel)

SZERK: ja, ami biztos, hogy a D4D-k közel sincsenek kihegyezve. Az 1.4es van még talán legjobban, de a többi nem. Pl. Hilux: 2.5-bõl 102 lóerõ, vagy Avensis 2.0-ból 116 (konkurenciánál már 1.9-bõl is 130 ló az átlag meg ilyenek), stb...


Spec. én se a d4d-re gondoltam…
Hanem az egyre terjedõ -fõleg a 2ezer köbcenti alatt- kihegyezett off mocikra…  150-160-170lóerõ… Még egy benzinesnek is becsületére válna… :roll:

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
D-4D
« Válasz #1011 Dátum: 2006.05.16 17:47:11 »
Idézetet írta: "Peti500"
Spec. én se a d4d-re gondoltam…
Hanem az egyre terjedõ -fõleg a 2ezer köbcenti alatt- kihegyezett off mocikra…  150-160-170lóerõ… Még egy benzinesnek is becsületére válna… :roll:

Használíttól függõen 40-70e km.  :?  :?:
 :pofa:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1012 Dátum: 2006.05.17 16:29:51 »
Péntek 18.00 és Toyota tulajdonos vagyok:) Már csak 2 nap!
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #1013 Dátum: 2006.05.18 08:34:35 »
Idézetet írta: "Steven"
Péntek 18.00 és Toyota tulajdonos vagyok:) Már csak 2 nap!


Irigység: on  :sunyi:

Nekem jövõ hónap 30-ka körül igérték.  :turelmetlen:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #1014 Dátum: 2006.05.18 11:48:40 »
Idézetet írta: "PParker"
Idézetet írta: "Steven"
Péntek 18.00 és Toyota tulajdonos vagyok:) Már csak 2 nap!


Irigység:on  :sunyi:

Nekem jövõ hónap 30-ka körül igérték.  :turelmetlen:


Nekem is :( ... Te mikor rendelted egyebkent? (neked is csuszik egy honapot, vagy eleve kesobb rendelted?! en valamikor marcius vegen rendeltem az utolso akcios THM-es jarganyok egyike lesz)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #1015 Dátum: 2006.05.18 22:53:11 »
Én nem irígykedem.  :nyelv:  Mi holnap reggel 8-kor vesszük át :D Kicsit várom!!!
Gabe 254.

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #1016 Dátum: 2006.05.19 07:27:18 »
"Te mikor rendelted egyebkent? (neked is csuszik egy honapot, vagy eleve kesobb rendelted?! en valamikor marcius vegen rendeltem az utolso akcios THM-es jarganyok egyike lesz)[/quote] "

Én most, május 11-én. Én külsös hitelt viszek, mert az jobb nekem.  :kacsint:  :sunyi:  
Szóval olyan sokat, ha belegondolok  :hmm: , nem kell várnom. Bár közrejátszott, hogy pont az a szín, amít válosztottunk (gránitszürke) jön meg addigra, ha platina lett volna július, ha fekete augusztus vége lett volna.  :shock:  :mivan:

A leendõ autónkat már áprilisban legyártották, most utazik.  :kormom:  :turelmetlen:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #1017 Dátum: 2006.05.19 10:06:24 »
Állítólag leállt az okmányirodában a rendszer és nem tudják ma átadni az autót. Hát a jó édes anyucikájukat. :sir:
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
D-4D
« Válasz #1018 Dátum: 2006.05.19 10:10:42 »
Idézetet írta: "Steven"
Állítólag leállt az okmányirodában a rendszer és nem tudják ma átadni az autót. Hát a jó édes anyucikájukat. :sir:

Peeersze, pont ilyenkor!  :gunfirej:
Hááát igen, pénteken a fû sem nõ!  :nagymosoly:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #1019 Dátum: 2006.05.19 10:53:24 »
Idézetet írta: "Steven"
Állítólag leállt az okmányirodában a rendszer és nem tudják ma átadni az autót. Hát a jó édes anyucikájukat. :sir:


Francba! :punch:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!