Szerző Téma: Riasztók  (Megtekintve 180670 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

isa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Riasztók
« Válasz #150 Dátum: 2006.04.19 09:16:22 »
Idézetet írta: "Deep Rush"

Na, van már valami infó erről a közelítő kártyás bigyóról?


Most találtam a neten:

"Központizár vezérlő:

Kártyás központizár vezérlő készülék az In-pro-tól: A KL3200 egy központi vezérlő készülék, amely egy elektronikus kártya segítségével automatikusan zárja ill. nyitja a gépkocsi ajtózárait. Ha a kártya az Ön zsebében van, és a gépkocsi közelében tartózkodik a készülék nyitja a központi zárat. Ha eltávolodik a gépkocsitól a központi zár automatikusan záródik. A készülék az opcióként hozzákapcsolt riasztókészüléket is vezérli a központizárral összhangban."

megtekinthető: www.tuningshop.hu -> ujdonság -> központizár vezérlő

 :vag1:
ISA
Budapest Wolves 74 Football not soccer!!! 174. :toy:

fekunci

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 46
Riasztók
« Válasz #151 Dátum: 2006.04.19 18:30:14 »
Idézetet írta: "isa"
Idézetet írta: "Deep Rush"

Na, van már valami infó erről a közelítő kártyás bigyóról?


Most találtam a neten:

"Központizár vezérlő:

Kártyás központizár vezérlő készülék az In-pro-tól: A KL3200 egy központi vezérlő készülék, amely egy elektronikus kártya segítségével automatikusan zárja ill. nyitja a gépkocsi ajtózárait. Ha a kártya az Ön zsebében van, és a gépkocsi közelében tartózkodik a készülék nyitja a központi zárat. Ha eltávolodik a gépkocsitól a központi zár automatikusan záródik. A készülék az opcióként hozzákapcsolt riasztókészüléket is vezérli a központizárral összhangban."

megtekinthető: www.tuningshop.hu -> ujdonság -> központizár vezérlő

 :vag1:


Az eredeti kérdésem közelitökártyás rablásgátlóra vonatkozott. Idézem:
"META-nak van közelitökártyás rablásgátlója, árban kb 35.000-40.000 Ft-ért beszerelve. Ha valakinek van evvel kapcsolatosan gyakorlati tapasztalata, örömmel venném ha megosztaná velünk."
e totojázz , hanem inkább Toyotázz ! ...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Riasztók
« Válasz #152 Dátum: 2006.04.19 18:33:29 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Sey"
Azt megköszönnénk! Biztosan többeket is érdekelne, így várjuk a híradást!


Rendben hétfőn megkérdezem a részleteket.

Na, van már valami infó erről a közelítő kártyás bigyóról?


Na a spanom épületrisztókkal foglalkozik, az autós részleget bezárta, műhelyt sem tart már fent.  Sajnálom... :szomoru:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Sey

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Riasztók
« Válasz #153 Dátum: 2006.04.19 20:57:53 »
Idézetet írta: "Trotter66"

Na a spanom épületrisztókkal foglalkozik, az autós részleget bezárta, mûhelyt sem tart már fent.  Sajnálom... :szomoru:


Hát passz! :hmm:  Na, azértis köszönjük,hogy megpróbáltál utánanézni ennek.

Sey

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 45
Riasztók
« Válasz #154 Dátum: 2006.04.19 21:03:12 »
Idézetet írta: "isa"
Idézetet írta: "Deep Rush"

Na, van már valami infó erről a közelítő kártyás bigyóról?


Most találtam a neten:

"Központizár vezérlő:

Kártyás központizár vezérlő készülék az In-pro-tól: A KL3200 egy központi vezérlő készülék, amely egy elektronikus kártya segítségével automatikusan zárja ill. nyitja a gépkocsi ajtózárait. Ha a kártya az Ön zsebében van, és a gépkocsi közelében tartózkodik a készülék nyitja a központi zárat. Ha eltávolodik a gépkocsitól a központi zár automatikusan záródik. A készülék az opcióként hozzákapcsolt riasztókészüléket is vezérli a központizárral összhangban."

megtekinthető: www.tuningshop.hu -> ujdonság -> központizár vezérlő

 :vag1:

Köszi, de én kifejezetten a közelítőkártyás rablásgátlóval kapcsolatos tapasztalatokra lennék kiváncsi, de gondolom a többiek is.

isa

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 58
Riasztók
« Válasz #155 Dátum: 2006.04.20 08:17:44 »
Idézetet írta: "Sey"

Köszi, de én kifejezetten a közelítőkártyás rablásgátlóval kapcsolatos tapasztalatokra lennék kiváncsi, de gondolom a többiek is.


OK, értem! :elkeseredett:  Akkor annak is próbálok utána kérdezni.  :hmm:
ISA
Budapest Wolves 74 Football not soccer!!! 174. :toy:

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Riasztók
« Válasz #156 Dátum: 2006.04.25 13:34:15 »
Félve teszem föl a kérdést itt, de hátha valaki tud segíteni.
Miután megszaporodtak a betörések a közelünkben szeretnék a lakásba (családi ház) riasztót szerelni (akár teljesen saját kivitelezésben). Van valakinek tapasztalata ilyen herkentyûkkel?
Ha van közöttünk olyan, aki forgalmaz, vagy telepít ilyeneket és tudna segíteni, leírnám a részletes igényemet. Ha csak felhasználói tapasztalat van, az is sokat jelentene nekem.
Esetleg a Somogyi féle AM500-as készülékrõl, ha hallott valaki...
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Riasztók
« Válasz #157 Dátum: 2006.04.25 14:55:49 »
a szaporodással egyetértek vmi borzalmas sok betöres van. és olyan jó környékeken is hogy ihaj.
hát nemtom. mozgásérzekelös rendszereket láttam sok hátránya van és a tolvajok egy része profi. ismeri a cuccot és azt h hogy kell semlegesiteni.  szerintem a legjobb riasztó a edzett acél rács mert ha esetleg azt flexelik arra már kijön a szomszéd.  tapasztalatból mondom.
aposóm lakatos, vasrácsokat gyárt, hárman rakják a helyére olyan súlya van... :kacag:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Riasztók
« Válasz #158 Dátum: 2006.04.25 14:58:18 »
a lakásajtónkon is vasrácsunk van, leflexeltük a menetet a csavarokról,+ beleraktam az izraeli zárat
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
Riasztók
« Válasz #159 Dátum: 2006.04.25 15:20:23 »
A feleségemnek én is mondtam, hogy ez a tuti megoldás, de nem szeretnék "börtönben" lakni. :szomoru:
Olyan riasztó kellene, ami akkor is használható, amikor otthon vagyunk.
A szomszédokkal összefogva javíthatunk a biztonságon, de valami hangjelzésre szükség van, hogy együtt rohanhassunk segíteni baj esetén.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12150
Riasztók
« Válasz #160 Dátum: 2006.04.26 08:42:32 »
még pár éve volt egy kolléganõm körfolyosos hawaiban lakott vki folyton betört hozza a házból. fogtam a egy pc-t egy webcammel meg van egy tolvajfogos kis szoftver ami ha a webcam akitivast eszlel fenykepeket keszit. kno dolgozott a pc standby várta a manust jött is szepen-kulccsal- és gyönyörüen lefilmezte a gép ahogy kutat. bevittük a felvételt a yardra elismerösen bologattak, kattant a bilincs szevasz.
csak attól fostam a szgépet el ne lopja! :kacag:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Riasztók
« Válasz #161 Dátum: 2006.04.26 10:34:08 »
Idézetet írta: "Rozsomák"
Félve teszem föl a kérdést itt, de hátha valaki tud segíteni.
Miután megszaporodtak a betörések a közelünkben szeretnék a lakásba (családi ház) riasztót szerelni (akár teljesen saját kivitelezésben). Van valakinek tapasztalata ilyen herkentyûkkel?
Ha van közöttünk olyan, aki forgalmaz, vagy telepít ilyeneket és tudna segíteni, leírnám a részletes igényemet. Ha csak felhasználói tapasztalat van, az is sokat jelentene nekem.
Esetleg a Somogyi féle AM500-as készülékrõl, ha hallott valaki...


Én tudnék segíteni. Pü.-t küldök.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
magicar M9000
« Válasz #162 Dátum: 2006.07.17 00:01:36 »
A nem rég lecserélt avensis verso helyett egy corolla 1.4 sedan sol-ba lett beépítve a magicar M9000 riasztó. Fantasztikus. A távolódás esetén záródást nem használjuk mert 15-20m után zár csak be. Na most ha bemegyünk a lakásba, postára stb. a kocsi nem záródik be. A mûködése kiváló 1000m-ig hat a távirányító. A mûködése a mi esetünkbe beépített by-pass modullal. A riasztó 1-es gombjával nyitok zárok. Beindítás után ......megállás után a kulcsot elfordítod és kiveszed idáig mindenkinek természetes, de itt jön a meglepetés az autó nem áll le. A váltót üresbe teszem és a kézi féket behúzom. Kiszállok a motor még mindig jár kulcs nélkül. Az ajtó bezárása után a motor leáll. 1-es gomb bezár  a riasztó élesedik és zárja a központi zárat. Eljön az indulás pillanata reggel 6 óra -18C° a 2-es gom 2mp-es nyomására a motor beindul és jár. Amennyiben a leállítás elõtt az ablakra irányítva hagytam a levegõ befúvást akkor a beállított 15 perc alatt leolvassza a jeget. A járó motornál rányomok az 1-es gombra a riasztó kiélesedik a beszállásra és  a kulcs behelyezésére és elfordítására. 15 mp.van. Ezután az idõ után a motor leáll. A 4-es gomb megnyomása esetén  a kijelzõre  teszi a kocsiban levõ hõmérsékletet. A szélvédõre helyezett érzékelõre 3 kopogás után a riasztó LCD kijelzõjére egy telefon ikon kezd mozogni és a távirányító csörög. Amernnyiben az autónak neki ment valaki akkor a kijelzõn a kalapács ikon jelenik meg folymatosan és másképp is csörög. Innen tudod ,hogy baj van és szaladhatsz a kocsihoz.

lehelke

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Riasztók
« Válasz #163 Dátum: 2006.08.23 21:53:18 »
Meta M43 közelítõkártyás indításgátló, rablásgátló funkcióval. A készülék mûködése a következõ: két ponton blokkolja az elindítást, (opcióként ha szükséges 3 ponton kivéve rablásgátlás üzemmódnál). A készülékhez kettõ darab kártya illetve egy darab elektronikus szervízkulcs jár. Abban az esetben ha ráadjuk a gyújtást a készülék keresi a kártyát ha ott van lehet indítani ha nincs a vételkörzetben (kb. 10 méter) akkor nem. Rablásgátlás: ha nincs kártya nem lehet indítani és beindul a rablásgátlás ami azt jelenti, hogy villogtatja az indexeket és szagatottan dudál.

fekunci

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 46
Riasztók
« Válasz #164 Dátum: 2006.08.25 16:25:28 »
Idézetet írta: "lehelke"
Meta M43 közelítõkártyás indításgátló, rablásgátló funkcióval. A készülék mûködése a következõ: két ponton blokkolja az elindítást, (opcióként ha szükséges 3 ponton kivéve rablásgátlás üzemmódnál). A készülékhez kettõ darab kártya illetve egy darab elektronikus szervízkulcs jár. Abban az esetben ha ráadjuk a gyújtást a készülék keresi a kártyát ha ott van lehet indítani ha nincs a vételkörzetben (kb. 10 méter) akkor nem. Rablásgátlás: ha nincs kártya nem lehet indítani és beindul a rablásgátlás ami azt jelenti, hogy villogtatja az indexeket és szagatottan dudál.


Találkozott-e valaki olyan problémával, hogy 10 méteres vételi körzeten belül levõ közelitõkártya ellenére a rablásgátló müködésbe lép?
Pl. lehet-e interferencia a bekapcsolt mobilkészülékkel kapcsolatosan?
e totojázz , hanem inkább Toyotázz ! ...