Szerző Téma: Riasztók  (Megtekintve 183602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

carobert

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Riasztók
« Válasz #120 Dátum: 2006.03.12 20:16:29 »
Hello, Trotter és többiek!

Sajna, több, mint 1 hete nem jártam erre. Köszönöm a tanácsokat, sajnálom, a a kellően kutyaszagú :pofa: szőr már az enyészeté.
Megpróbálom a Conradot, bár vannak  neémi fenntartásaim. A 3800 Ft-os riasztóm van meg, ami (már a második példány) nem vált be.
Továbbra is keresek valami megoldást, hogy ne kelljen minden este a motortérban matatni...
Ha valakinek van még használható 5lete, szivesen veszem
Szasztok
Carobert és az ős szegény nyestrágta Corollája

Simi72

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Riasztók
« Válasz #121 Dátum: 2006.03.23 10:37:56 »
Sziasztok!

Volt már valakinek dolga Pajzs típusú rendszerrel? nagyon jókat hallottam róla, igaz drága is. Riasztó, megerősített motortér védelem, rablásvédelem és állítólag tűzfal is van, hogy a közponit számítógéphez ne lehessen hozzáférni.
Bővebben:
http://www.vemar.hu
dv:
Simi
Az alkamadár azért repül háttal, hogy lássa, honnan jött.
Az élet szenvedés. Aki mást állít, az eladni próbál valamit. -> Pénztárgépszalag olcsón.
 :vezetes: :toy: Corolla Verso D-CAT 2006 :10:,[smilie=photo2.gif]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Riasztók
« Válasz #122 Dátum: 2006.03.23 11:13:03 »
Ha gondolod, estére megmondom, hogy miért szar, most elöljáróban annyit, hogy gagyi az egész, és 1 fórumon körberöhögték a srácot, aki kitalálta. 1 vacak 50forintos dobozban van a központi egység. Minden 60ezer körüli riasztó tudja ugyanezt, vagy még többet. Motortér zárat külön is be lehet szereltetni, és az jobb. A többit este, mert haver tudja pontosan, mi a baj vele.
Laco 73 :D

Simi72

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Riasztók
« Válasz #123 Dátum: 2006.03.23 15:37:19 »
Idézetet írta: "KLaco"
Ha gondolod, estére megmondom, hogy miért szar, most elöljáróban annyit, hogy gagyi az egész, és 1 fórumon körberöhögték a srácot, aki kitalálta. 1 vacak 50forintos dobozban van a központi egység. Minden 60ezer körüli riasztó tudja ugyanezt, vagy még többet. Motortér zárat külön is be lehet szereltetni, és az jobb. A többit este, mert haver tudja pontosan, mi a baj vele.


Kíváncsi vagyok, bár azt hozzáteszem a motortérzár fizikailag is meg van erősítve, hogy kívülről ne lehessen hozzáférni, illetve magát a nyitást is csak a riasztó szervízállásba állítása után egy rejtett kapcsoló megnyomása után lehet kinyitni. Mivel a doboz a motortérben van, a motortérbe pedig elvileg nem lehet egykönnyen bejutni, így mindegy milyen dobozban van. A honlapon nagyon dicsekednek, hogy még egyetlen ezzel szerelt autót sem vittek még el, pedig próbálkozás már volt, nem egy.
dv:
Simi
Az alkamadár azért repül háttal, hogy lássa, honnan jött.
Az élet szenvedés. Aki mást állít, az eladni próbál valamit. -> Pénztárgépszalag olcsón.
 :vezetes: :toy: Corolla Verso D-CAT 2006 :10:,[smilie=photo2.gif]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Riasztók
« Válasz #124 Dátum: 2006.03.23 16:07:02 »
Idézetet írta: "Simi72"
Idézetet írta: "KLaco"
Ha gondolod, estére megmondom, hogy miért szar, most elöljáróban annyit, hogy gagyi az egész, és 1 fórumon körberöhögték a srácot, aki kitalálta. 1 vacak 50forintos dobozban van a központi egység. Minden 60ezer körüli riasztó tudja ugyanezt, vagy még többet. Motortér zárat külön is be lehet szereltetni, és az jobb. A többit este, mert haver tudja pontosan, mi a baj vele.


Kíváncsi vagyok, bár azt hozzáteszem a motortérzár fizikailag is meg van erősítve, hogy kívülről ne lehessen hozzáférni, illetve magát a nyitást is csak a riasztó szervízállásba állítása után egy rejtett kapcsoló megnyomása után lehet kinyitni. Mivel a doboz a motortérben van, a motortérbe pedig elvileg nem lehet egykönnyen bejutni, így mindegy milyen dobozban van. A honlapon nagyon dicsekednek, hogy még egyetlen ezzel szerelt autót sem vittek még el, pedig próbálkozás már volt, nem egy.

Szal 1 riasztós véleménye szerint nagyon drága, és vannak olyan dolgai, hogy pl nem az utastérben van a központi rész, hanem a motortérben, ez álítólag nem jó. Aztán szétbarmolják a motortér kinyitó cuccosodat, és arra raknak rá valami megszakítót hardveresen, nem pedig külön motortérzárat. Szal annyira nem tökéletes a rendszer. Keress riasztós fórumot, ott talán tudnak segíteni, talán a hwsw, vagy nem tom, haver ott nézelődött. Én ennyit tudok hozzátenni, se többet se kevesebbet. Arról meg hogy mit írnak a honlapon  :rohog: Én is kiírhatom a honlapomra, hogy csinálok olyan riasztót, hogy a saját tulaja se tudja kinyitni utánna, de a valóság sajna más. Persze, hogy dicshimnuszt zengedeznek róla, mert a kutya nem venné különben. Azért nem loptak még el ilyen kocsit, mert 100-ba szereltek összesen kb. Szal érted. Szuzukit is azért lopnak sokat, mert sok van belőle...
Laco 73 :D

fekunci

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 46
Közelítőkártyás rablásgátló
« Válasz #125 Dátum: 2006.03.23 18:18:40 »
Kedves Fórumozók!

Van e valakinek közelitőkártyás rablásgátlója? Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni evvel kapcsolatosan, milyen márkájú, hogyan vált be, van e egyéb hátulütője stb?

Setech-től van e valakinek ilyen beszerelve? Pl. Meta M43?

Előre is köszi a segítségeteket!  :vezetes:
e totojázz , hanem inkább Toyotázz ! ...

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Riasztók
« Válasz #126 Dátum: 2006.03.23 20:35:35 »
Idézetet írta: "Simi72"
Sziasztok!
Volt már valakinek dolga Pajzs típusú rendszerrel? nagyon jókat hallottam róla, igaz drága is. Riasztó, megerősített motortér védelem, rablásvédelem és állítólag tűzfal is van, hogy a közponit számítógéphez ne lehessen hozzáférni.
Bővebben:http://www.vemar.hu

Én asszem evvel a fickóval beszéltem, vagy vmi hansonlóval foglalkozóval.
Szal ez a fószer, v. nem ez :rolleyes: államemberkéket, meg sokat fizető fontos emberek is védett, akik pénzének forrását testi épségünk érdekében ne firtassuk :kacsint: , na egy ilyen fontos emberke életét megmentette, s kapott vmi k.b.szott nagy mergát, ne eztet szerelte fel 1x a rendszerével, s 2 autótolvajlással foglalkozó ismerősének felajánlotta az autót, ha roncsolás nélkül kinyitják, na még megvan a kocsija :nagymosoly: , s bizonyos körökben való ismertsége  :vag2:  által nem is nagyon báncsák a rosszfiúk azokat a kocsikat, amin rajta van a matrencája :roll: . Lehet, hogy vetített a fickó, de teljesen más ügyől adódóan 6 szemközt voltunk, szal nem kellett volna reklámot csinálnia, mert tudta, hogy nem vagyok egy potenciális vevő :figyellek:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Riasztók
« Válasz #127 Dátum: 2006.03.23 21:00:39 »
Kedves SIMI72!
Sajnos én már találkoztam pajzs rendszerrel, ha már láttál
riasztót gány módon beépíteni hát ekkor ez az.
A motortérben a gyári  müanyag burkolatok összetörve, egy rémálom.

ÜDV OMEGA
COV 1,6 TERRA

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Riasztók
« Válasz #128 Dátum: 2006.03.23 21:05:34 »
Idézetet írta: "omega"
Kedves SIMI72!
Sajnos én már találkoztam pajzs rendszerrel, ha már láttál
riasztót gány módon beépíteni hát ekkor ez az.
A motortérben a gyári  müanyag burkolatok összetörve, egy rémálom.

ÜDV OMEGA
COV 1,6 TERRA

Köszi, valami ilyesmire gondoltam én is.
Laco 73 :D

Simi72

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Riasztók
« Válasz #129 Dátum: 2006.03.24 14:23:09 »
Idézetet írta: "omega"
Kedves SIMI72!
Sajnos én már találkoztam pajzs rendszerrel, ha már láttál
riasztót gány módon beépíteni hát ekkor ez az.
A motortérben a gyári  müanyag burkolatok összetörve, egy rémálom.

ÜDV OMEGA
COV 1,6 TERRA


Neked milyen van?

Megnéztem az utóriasztók.hu-t, de valahogy nem kaptam egyikhez sem nagy kedvet. Lehet ez sznobság, vagy mi, de gyanúsan sokat tudnak 30 ezerért, ezért nem bízom bennük, persze ezek után a pajzs 150 ezrét meg sok(k)allom. Valami arany középutat kellene találni. Nehéz, mert minden gyártó a sajátját dicséri, a másikat meg fikázza. A "tucat" risztóval meg az a bajom, hogy a tolvajok biztos ismerik a rendszerüket, és a kijátszhatóságukat.
dv:
Simi
Az alkamadár azért repül háttal, hogy lássa, honnan jött.
Az élet szenvedés. Aki mást állít, az eladni próbál valamit. -> Pénztárgépszalag olcsón.
 :vezetes: :toy: Corolla Verso D-CAT 2006 :10:,[smilie=photo2.gif]

Simi72

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Riasztók
« Válasz #130 Dátum: 2006.03.24 14:27:04 »
Még valami!

A cég gyanúsan sokat költözködik, állítólag egy éven belül már a harmadik helyen vannak.

Szeke Cartárs!

Ti milyen riasztót tudtok ajánlani Kecskeméten?
dv:
Simi
Az alkamadár azért repül háttal, hogy lássa, honnan jött.
Az élet szenvedés. Aki mást állít, az eladni próbál valamit. -> Pénztárgépszalag olcsón.
 :vezetes: :toy: Corolla Verso D-CAT 2006 :10:,[smilie=photo2.gif]

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Riasztók
« Válasz #131 Dátum: 2006.03.24 14:44:00 »
Idézetet írta: "Simi72"
Még valami!
A cég gyanúsan sokat költözködik, állítólag egy éven belül már a harmadik helyen vannak.
Szeke Cartárs!
Ti milyen riasztót tudtok ajánlani Kecskeméten?


Ha autóriasztót akarsz szereltetni, akkor tudnék segíteni. Pü.ben küldhetnél telefonszámot.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

omega

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Riasztók
« Válasz #132 Dátum: 2006.03.24 16:38:31 »
KEDVES SIMI 72!
Én autóriasztó helyett inkább a rablásgátlásra
helyezném a hangsúlyt, ami lehet a zsebedben maradó
távirányítós, vagy tasztatúrás.
Ezeket már 60000-80000 Ft körüli összegért  megkapni beszerelve,
de sajnos 100%-os védelem nincs :szomoru:


ÜDV OMEGA
CÖV 1,6 TERRA

Simi72

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Riasztók
« Válasz #133 Dátum: 2006.03.24 18:36:28 »
Tudom, mindegyiknek van hibája, az egyik csak saját erőből nem vihető el, a GPS leárnyékolható, a GSM zavarható.

A Piranha kis kártyása azért felkeltette a figyelmemet, nem kell a gombokkal bíbelődni, automatice élesedeik, nyit.

Hál' istennek van még idő gondolkodni.  :?  :rolleyes:
dv:
Simi
Az alkamadár azért repül háttal, hogy lássa, honnan jött.
Az élet szenvedés. Aki mást állít, az eladni próbál valamit. -> Pénztárgépszalag olcsón.
 :vezetes: :toy: Corolla Verso D-CAT 2006 :10:,[smilie=photo2.gif]

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Riasztók
« Válasz #134 Dátum: 2006.03.24 18:51:26 »
Esetleg Magiccar?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.