Szerző Téma: Toyota Sakura - Budapest  (Megtekintve 153582 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #60 Dátum: 2005.09.28 23:24:00 »
Az autóátadás simán ment, minden jól és szakszerűen lett elmagyarázva illetve bemutatva, mind ezt neki köszönhetem: Csapláros László, Vezető Értékesítő!  :D

Az érdeklődés + vásárlás első fokozataitól a végéig szakszerű és kitünő volt!
Toyota Yaris T SPORT
153



ksanyi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #61 Dátum: 2005.09.30 17:55:11 »
Idézetet írta: "ToTo"
Az autóátadás simán ment, minden jól és szakszerűen lett elmagyarázva illetve bemutatva, mind ezt neki köszönhetem: Csapláros László, Vezető Értékesítő!  :D

Az érdeklődés + vásárlás első fokozataitól a végéig szakszerű és kitünő volt!



Csapláros Lacival nekem is nagyon jó tapasztalataim voltak. Mindenkinek jószívvel ajánlom.

ksanyi

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #62 Dátum: 2005.10.04 22:37:04 »
Idézetet írta: "ToTo"
Az autóátadás simán ment, minden jól és szakszerűen lett elmagyarázva illetve bemutatva, mind ezt neki köszönhetem: Csapláros László, Vezető Értékesítő!  :D

Az érdeklődés + vásárlás első fokozataitól a végéig szakszerű és kitünő volt!


Természetesen Gratulálunk az Autóhoz !  :tapsi:  :tapsi:  :tapsi:

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #63 Dátum: 2005.10.05 09:55:58 »
Gratula az autohoz!

A Csaplaros Laszloval nekem is csak pozitiv tapasztalataim vannak, maximalisan korrekt, segitokesz ember.

Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #64 Dátum: 2005.10.14 16:48:20 »
Valaki irta hogy nem volt megelegedve veluk. En dicserni fogom oket, bibibebe  :)

Ma du itt IS jartam csere-bere ugyben tajekozodni. Ahogy beleptem, kedves/ mosolygos, csinos recepcios holgy... mit szeretnek stb, stb mar pakolta volna a prospektusokat (nem kertem), rogton szaladt egy ertekesitoert stb, stb....

Mondtam mit szeretnek/miert es vegul:
1. itt kaptam (eddig) a legjobb arat  :)
2. itt kapok (eddig) a legtobbet a Nagylanyert  :D

persze az IS lehet, hogy nem Toyota autom lesz
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #65 Dátum: 2005.10.14 21:08:41 »
Idézetet írta: "Batyuka"

persze az IS lehet, hogy nem Toyota autom lesz

Hanem Lexus :D  :lol:
Laco 73 :D

PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #66 Dátum: 2005.10.16 19:43:38 »
Nem tudja vki véltelenül, hogy kötelező szervizre lehet vinni saját olajat hozzájuk (a'la Super) :?:  Legutóbb elfelejtettem megkérdezni, így megy kicsit ciki...  :D
THX
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.

PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #67 Dátum: 2005.11.17 16:33:21 »
Idézetet írta: "PLacc"
Nem tudja vki véltelenül, hogy kötelező szervizre lehet vinni saját olajat hozzájuk (a'la Super) :?:  Legutóbb elfelejtettem megkérdezni, így megy kicsit ciki...  :D
THX

Valaki vitt már hozzájuk saját olajat??
Köfi
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.

PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #68 Dátum: 2005.11.21 09:25:06 »
Nah, bejelentkeztem dec. 1.-jére Rusai Csabához, ismét maximáliasan korrekt volt, vihetek saját olajat is! :)
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #69 Dátum: 2005.11.22 21:24:54 »
Idézetet írta: "PLacc"
Nah, bejelentkeztem dec. 1.-jére Rusai Csabához, ismét maximáliasan korrekt volt, vihetek saját olajat is! :)


Mire mész, csak olajcsere? Milyen olajat viszel?  :?:
Toyota Yaris T SPORT
153



PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #70 Dátum: 2005.11.26 15:50:31 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "PLacc"
Nah, bejelentkeztem dec. 1.-jére Rusai Csabához, ismét maximáliasan korrekt volt, vihetek saját olajat is! :)


Mire mész, csak olajcsere? Milyen olajat viszel?  :?:

30k-s szerviz (olaj, szűrők, ablaktörlőlapát...)+ garancia lejárta előtti full vizit. Castrol RS 0W-40-et viszek, mert megérdemlem... :D
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #71 Dátum: 2005.12.04 20:49:46 »
Idézetet írta: "PLacc"

30k-s szerviz (olaj, szűrők, ablaktörlőlapát...)+ garancia lejárta előtti full vizit. Castrol RS 0W-40-et viszek, mert megérdemlem... :D


Na a szervíz milyen volt, tapasztalatok stb...?  :shock:
Toyota Yaris T SPORT
153



music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #72 Dátum: 2005.12.05 01:52:08 »
Apósom erősen megtört Corolláját itt fogják megpróbálni helyrehozni, majd beszámolok róla, állítólag az ünnepek előttre kész lesz.
music     

PLacc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 228
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #73 Dátum: 2005.12.05 09:36:30 »
Idézetet írta: "ToTo"
Idézetet írta: "PLacc"

30k-s szerviz (olaj, szűrők, ablaktörlőlapát...)+ garancia lejárta előtti full vizit. Castrol RS 0W-40-et viszek, mert megérdemlem... :D


Na a szervíz milyen volt, tapasztalatok stb...?  :shock:

Háát vegyes érzelmek...  :hmm:
Volt egy próbaút is szerelés előtt, mert nekem kicsit fura volt 2000-körül a motorhang (dízeles múlt), de semmi.
A hozott olajat (Castrol RS 0W-40) minden gond nélkül beletöltötték, számlát se kérték, mint Superéknál. A számla így 40049HUF-ról szólt, amiben benne volt a bő 8ezres zöldkártya (autóklubnál ~5-6k), a 2 első ablaktörlő ~8000-ért, az új hűtőfolyadék+desztvíz+olajszűrő+levegősz.+pollensz. Így a munkadíj a kiírt 7500HUF volt, ami szerintem nem sok. Elvileg át is nézték az autót (futómű, fékek), de ez elég felületes lehetett... :(
Rusai Cs.val (munkafelvevő) megbeszéltem, hogy bemehetek (szól, ha jöjjek ki-főnökség miatt), ehhez képest a szerelő nem rajongott a dologért (munkacipő, ruha stb...), így csak az utolsó simításoknál lehettem benn, addig üveg mögül leselkedtem... :)
Az autó elég hamar kész lett (~másfél óra), ehhez képest még eltelt jó 3/4 óra, mire ráragasztották a rendszámtáblára a matricát, és fizethettem.  :evil:

Szóval az árakkal meg voltam elégedve, a szolgáltatás sem rossz, csak az emberség hiányzott egy kicsit...  :?
Mivel 2 hét múlva lejár a garancia, így márkaszervizbe csak olajcserére fogom hordani a kicsikét (kell a pecsét...), vagy továbbra is Sakurához, vagy Superhez...  :hmm: A többit ismerős szerelővel intézem, akinek mellesleg az óradíja ~2000HUF, nem 5500+ÁFA...  :nagymosoly:
002/12 Corolla HB 1.4 L 3D Chili Red...
134.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Toyota Sakura - Budapest
« Válasz #74 Dátum: 2005.12.05 10:54:26 »
Idézetet írta: "PLacc"
ehhez képest még eltelt jó 3/4 óra, mire ráragasztották a rendszámtáblára a matricát, és fizethettem.  :evil:

A hatósági ügyintézés mindig lassabb, mint a szervíz. Ezen ne csodálkozz. Az a csoda, ha gyorsan felragasztják.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D